Arceo Firma Handlowa

Łódź

Opinie o Arceo Firma Handlowa

Edyta
użytkownik zarejestrowany

@damiono post był dodany już jakiś czas temu ale może orientujesz się jak jest w firmie pod względem pracowniczym bo jednak to główny cel tego forum czyli poznanie warunków pracy obecnie panujących w danym zakładzie.

rte
użytkownik zarejestrowany

W sumie to i premie się trafiają do zarobków, to nie jest tak źle.

Waldek

Wszystko już zostało napisane o tej firmie ale przypomnę: odradzam współpracę z tymi januszami biznesu

Krzysztof

Nikomu nie polecam. Wielcy biznesmeni bez grosza przy duszy. Zwyczajni naciągacze.

Beny

Ta firma to cyrk na kółkach i napewno nie jest w czołówce a nawet w pierwszej 30. Zapewniam

Były klient

Jeżeli wcześniejsze komentarze Ciebie nie przekonywują to skorzystaj z ich usług i sam się przekonaj. Może będziesz miał więcej szczęścia niż ja i pozostali klienci.

Były klient

W postach powyżej jest napisane. A ja dopisuję się do tego.

Michał

Arceo to totalna porażka !!!! Właściciele powinni zapisać się na lekcje obsługi klienta oraz etyki. ODRADZAM !!!!

Adam

Fatalne doświadczenie !

Adam

Nie polecam a nawet odradzam

Klient

Widać że na każdej płaszczyźnie Arceo pozostawia wiele do życzenia. Fatalna obsługa i jeszcze gorsza realizacja. Nie polecam

pracowałem tam

O zgrozo lepiej szperać puszki ze śmietników, chyba że ktoś lubi mocne wrażenia i nie lubi otrzymywać co mu się należy

Witold

Nie polecam współpracy z tą firmą !

Patryk

Firma, która od dekady jest niekwestinowanym liderem najgorszej obsługi klienta.

Patryk

Karina nie czytasz komentarzy ? Wnioski nasuwają się same. Zatrudnij się się z uśmiechem na twarzy i pamiętaj o uśmiechu jak będziesz się zwalniała.

Michał

Obsługa w tej firmie sięgnęła dna. Nigdy więcej nie chcę mieć doczynienia z tą firmą.

Andrzej K.

Ceny podawane z kapelusza a jakość obsługi jest taka jak piszą na tym forum tzn. BEZNADZIEJNA. Zastanawia mnie tylko jedno... Co oni jeszcze robią na rynku z takim podejściem do klienta. 3M czytasz fora na temat swoich dystrybutorów ?

Dawid

Beznadziejna obsługa (usunięte przez administratora) to jedyne wrażenia z wizyty w Arceo.

Joanna

Beznadziejna obsługa klienta to określenie bardzo delikatne w przypadku firmy Arceo.(usunięte przez administratora)Unikajcie z daleka

Maciej

zgadzam się z poprzednikami. Obsługa jest chamska a klient jest widziany przez pryzmat jego portfela. Firma krzak

Jarosław

Obsługa na najniższym możliwym poziomie !!!! Ostrzegam przed ta firmą

nicki

Dołączam się do negatywnych opinii. Firma Arceo to brak jakiejkolwiek kultury(usunięte przez administratora) w stosunku do klienta. Przestrzegam każdego, a firmie 3M "gratuluję" doboru partnera biznesowego. Jak tak nieprofesjonalna i nieuczciwa firma może reprezentować markę 3M ?Chyba tylko w Polsce takie rzeczy mogą mieć miejsce.(usunięte przez administratora)

Nick

Firma Arceo to ludzie o zanikającym poczuciu uczciwości, ponad to uprzejmość w większości przypadków kończy się w momencie przekazania pieniędzy. W szczególności ostrzegam przed praktykami jawnego naciągactwa w formie szkoleń. Pozdrawiam i życzę znacznie lepszych wyborów partnerów w biznesie.

damiano
@Nick 17.02.2013, 10:40

Hej ludzie! co wy za glupoty piszecie! Fakt ze pracownicy Arceo nie cukruja w rozmowie z klientem to przeciez swiadczy tylko o ich profesjonalizmie i o tym ze nie chca naciagac tylko mowia jak jest! Mam wrazenie ze te opinię to wysmarowala konkurencjabo tylko na to ich stać! Ja polecam firmę Arceo z Łodzi!

foliant

Jedna wielka ściema, oferowane folie są stare z oznakami porysowań, obsługa klienta jest bardzo nie elegancka ! Jeśli nie byłeś do tej pory źle obsłużony i oszukany a na koniec sprzedawca nie powiedział Ci [usunięte przez admina]to udaj się po zakup asortymentu 3M do Łodzi - tam tak mile będziesz obsłużony przez autoryzowanego przedstawiciela 3M firemkę arceo powodzenia

Zostaw opinię o Arceo Firma Handlowa - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arceo Firma Handlowa