GK Vision Group

GK Vision Group

Opinie o GK Vision Group

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Poznań: W sprawie portierów i portierek zatrudnionych na outsourcingu - wpiszcie ten teka w google i znajdziecie artykuł komentujcie tu na stronie

Opinia

Poznań: W sprawie portierów i portierek zatrudnionych na outsourcingu Polecam tam pracownicy się postawili i firmy się pozbyli teraz maja normalne warunki pracy Róbcie tak samo idźcie do kontrachentów i zgłaszajcie jakie macie umowy

Włodek
 Opinia

(usunięte przez administratora) Moje sugestie dla GK Vision Group: Uczciwość Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wszystko

Tak1Nie

Maniek
 Opinia

Tragedia nie firma - ma być umowa o pracę ,nie ma .W to miejsce jakaś umowa o usługi . Termin wypłaty nieznany , ma być po 20 kolejnego miesiąca i nie ma - zaczyna się kolejny miesiąc i nadal nie ma a mija ponad 30 dni - zaczyna się żebranina o własną wypłatę. Wszystkie obietnice ,to kłamstwo w celu przytrzymania pracownika kolejnymi obietnicami .To się kwalifikuje do prokuratora .

Justyś
 Opinia

Ale warto czytać o jakiej firmie piszecie. Ten wątek jest o oddziale w Warszawie a tu piszecie o róznych

Poznań
 Opinia

Szefem tej firmy jest były pracownik CBA od kilku lat prowadzi to szumowina który nie płaci a to że Pani nie dostała umowy to bujda bo ona podała po tygodniu tą firmę do PIP i ich kontrolę puścili a to że stracili bo są sami wyni jak gnojek nie płaci kasy na czas bo umowa jest taka że płacą po przepracowaniu całego miesiąca i 30 dni pozniej. Ja dostałam kasy od października do teraz nawet za lekarza. Ludzi omijajcie te wszystkie firmy ochrony

Poznań
 Opinia

Firma w Poznaniu straciła obiekty mają komornika kierownik witek i drugi pajac z Szczecina robią ludzi w balona mydła oczy oni sa wyni dużo kasy nie odawaja za lekarza ani chorobowego tylko sąd pracy

Sodowicz
@Poznań 01.12.2018 16:46

Jestem byłym pracownikiem ww pracodawcy. Akurat koordynator Witek i ten drugi kierownik są Bogu ducha winni i pewnie też są robieni w balona przez szanownych prezesików. Obiekty stracili, bo jakaś niezadowolona paniusia poskarżyła się, że nie dostała umowy o pracę. Tylko dzięki niej pracę straciła duża grupa ludzi, bo Vision Group najprostszym sposobem zwolniło wszystkich i nie wypłaca pieniędzy. Smród opadnie, firemka zmieni nazwę i nawet sąd nie pomoże.

Tomasz
 Opinia

Witam,jestem z dolnego śląska koło Wrocławia,czy firma przyjmuje do pracy ludzi ze znacznym stopniem niepełnosprawności?.Dziękuję za informacje.

szczecinek
 Opinia

jak czyta te opinie to aż mnie głowa boli wszyscy mądrzy ale do biura nie pójdą aby walczyć o kasę każdy z was jest mądry tylko w gębie a tak naprawdę wielcy cieniasy . Ja oraz inni pracownicy byłej tej firmy założyliśmy sprawę sądową no i oczywiście nie żałujemy ponieważ wszystko dobrze się skończyło wygraliśmy sprawę i odzyskaliśmy swoje pieniądze powiem szczerze to co ich przedstawiciel mówił to wielka żenada dlaczego bo firma jest praktycznie na dzień dzisiejszy zadłużona i ma na swoim koncie komornika . Vision Group musiał mi wypłacić 5.900 tyś innym pracowniką po 6.500 tyś , więc nie rozumiem was dlaczego nie zrobicie pozwu macie przecież większe szanse wygrać sprawę . A takie wpisy które się tu pokazują na tym forum cytuję że firma bardzo dobra że wypłacalna to tylko wpisy pracowników z biura a skąd wiem bo podczas rozprawy przedstawiciel się przyznał że od dawna mają ciężką sytuację finasową i niektórzy kontrahenci nie wypłacają w terminie ponieważ są szczególnie przetargi wygrywane za małe pieniądze , przyznał również że może być sytuacja taka że mogą wogóle nie wypłacać pieniędzy ponieważ jak komornik ściagą z ich konta zadłużenie . Ludzie nie rozumiem was i całej tej maszyny skoro firma wygrywa przetargi za 12,50 zł netto a wam muszą pracownikowi zapłacić 13,70 brutto bo nie mogą wam zapłacić 8 lub 9 zł na godzine ponieważ to było by zgodne nie z przepisami więc oni z tych 12,50 zł netto dopłacaja do każdego obiektu daje np 5 lub 10 zł miesiecznie . Więc z tego powstaje dług jeszcze bym zapomniał najpierw jeżeli oni maja dobrego kontrahenta i on im płaci w terminie pieniądze a wy macie termin wynagrodzenia do 20 lub do 25 to możecie liczyć że wasze pieniądze śa wstrzymane przez komornika lub trzymaja specjalnie żeby wyplacić wam na koniec miesiąc a skąd mam taka informacje ponieważ specjalista inaczej przedstawiciel przyznał i wyjaśnił w sądzie . Dlaczego są opóznienia . powiem szczerze że opowiedziałem mojemu kumplowi o calej sytuacji i tak naprawdę chcielibyśmy tą firmę wykupić w całości tylko było by zupełnie inaczej niż dotychczas ponieważ napewno dużo osób by straciło pracę w biurze i postawić firmie od nowa w nowym zarządzie napewno byscie mieli lepiej niż teraz macie .

Opinia

@Zoka, wspomniałaś o tym, że współpracujesz z GK Vision Group w oparciu o umowę zlecenie. Czy pracodawca poinformował Cię o ewentualnej możliwości przejścia w późniejszym czasie na umowę o pracę? Twoja wypowiedź w tej kwestii będzie ważna dla osób, które planują zatrudnienie się w tej firmie.

Opinia

@Zoka, masz pozytywną opinię o GK Vision Group jako pracodawcy. W jakim charakterze pracujesz w firmie? Czy pracodawca zapewnia Ci pakiet benefitów lub pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje?

Zoka
@Iwona 03.02.2018 13:33

pracuję w charakterze pracownik ochrony na umowę zlecenie- jest w porządku

Zoka
 Opinia

Firma w porządku, wypłaty zgodne z obowiązującą stawką, kierownik na wschodnią Polskę (usunięte przez administratora) w porządku, tzn. wymagający ale sprawiedliwy. Oby tak dalej.

Opinia

@anonymous, przez rok mogłeś poznać w jakiejś części GK Vision Group. Mógłbyś, w związku z tym, napisać jak zorganizowana jest praca w tej firmie? Jak wyglądały Twoje warunki zatrudnienia? Wspomniałeś również o tym, że nie otrzymałeś ostatniej wypłaty. Czy jesteś w stałym kontakcie z pracodawcą i wiesz mniej więcej kiedy możesz ją otrzymać?

Opinia

@gp A Ty jak oceniasz firmę jako pracodawcę? Mógłbyś doradzić coś osobom, które są zainteresowane pracą w GK Vision Group?

anonymous
@Iwona 18.07.2017 11:25

PRACOWALEM ROK O OSTATNIEJ WYPLACIE ZAPOMNI TAKICH JAK JA W GORZOWIE JEST WIELU BEZ UMOWY ICZGO KOLWIEK

Robert
 Opinia

Jak jest tak bardzo źle to lepiej zmienić pracę! Dla chcących pracować wszystko jest ok.

Oszukane we Wroclawiu
 Opinia

UWAGA WROCLAW OBIEKT WORD, Centrum egzaminacyjne na Prawo Jazdy ul. Lagiewnicka Piotr Misztak zatrudnia, nie daje umowy, nic nie wyplaca, nie odbiera telefonow

Tak3Nie

gp
@Oszukane we Wroclawiu 21.01.2017 22:22

BZDURA !! Misztak jest tylko kierownikiem Przeczytaj dobrze umowe za nim podpiszesz i z kim podpisujesz to bedziesz wiedzial kto Ci placi lub nie placi

Faja
@Oszukane we Wroclawiu 21.01.2017 22:22

Zalosna firma, zalagaja z wyplatami na czas, umundurowanie po jakims 10 praniu, dodzwonic sie do nich to tak jak bys trafil w totka, a najlepsze ze to jest jakas pod firma, ktora ma w ch.... spraw zalozonych , a inna firma wyplaty robi z opuznieniami, istan kolomyja, Dziwie sie ze MSW, Urzad Skarbowy czy Urzad Pracy jeszcze zadnej kontroli nie zrobil tej firmie. Ale coz my biedacy musimy dalej pracowac w takich firmach, bo wszyscy maja nas w d,,,,,,ie. Tylko w TV sie kszani o Umowach, najnizszej krajowej, a prywaciaze i tak robią swoje (usunięte przez administratora) obejscia, Powodzenia zycze tej zaklamanej TV i P. Premier, a Zycie i tak nas biedakow dalej bedzie w (usunięte przez administratora) kopac.

Opinia

Pracujesz w GK Vision Group? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie możliwości rozwoju mogą liczyć pracownicy?

Tak3Nie

irena
 Opinia

kordynator misztal w rząsawach na gddkia tez nie odbiera telefonu i kombinuje z wyplatami

sd
 Opinia

Super, że fajna jest firma @Wolność, a skoro nie ma u nich żadnych problemów z zarobkami, to się nie dziwię, że ich oferty są tak popularne. Opłacalne zatrudnienie to podstawa zadowolenia pracowników, bo to się odpowiednio przekłada na ich wkład do firmy.

oszukany kraków
 Opinia

Kierownik. wypłaty na oczy nie można zobaczyć. telefonów też nie odbiera

oszukany kraków
 Opinia

Uwaga na obiekt AMW w Krakowie ul.Łupaszki, dzisiaj się zwolniłem dowiedziałem się że wypłata wynagrodzenia jest nieregularnie co 3 miesiące, oczuwiście zawiadamiam PIP. nie popuszcze. uwaga na kierownika ochrony Krzysztofa Gajdzis

Rychu

Jakie stawki

Ratatuj
 Opinia

Co taka cisza w eterze kogo sta okradli znowu. ??????????????

.......
 Opinia

Co ty jestes to całe jamal widac sam lubisz w kakao oszołomie

Xxx
 Opinia

Tezet przestań giejowac wez się za robote. Bardzo dobra firma nic nikomu nie zalega wypłacalna !!!!! A to podstawa

Xxx

tzet
 Opinia

Jesteś idiotą jak napisałaś takie bzdury może podasz mi obiekt na którym jestem bananie !!!! reszta bez komentarza

Cichy
 Opinia

To prawda tzet i maro są razem mnie też chcieli upoić alkoholem a potem wiadomo co !!! Potwierdzam mają obiekt w Kielcach taki dla panów bar czerwona ostryga Powaga. Co do firmy bardzo dobra to nie jej wina że trafiają się do pracy tacy wykolejeńcy jak tzet i maro. Po za tym naprawdę wszystko jest OK.

Rado
 Opinia

nie jestem tej orientacji co ty i maro pijakiem też nie jestem. Jaki my byśmy mieli temat Żaden

tzet
 Opinia

Premie dostaniesz za taki wpis !

Zostaw opinię o GK Vision Group - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GK Vision Group

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.