Opinie o Rojo Sp. z o.o. w Bytom

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Rojo Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Rojo Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rojo Sp. z o.o. w Bytom

Dorota Nowy wpis

Firma rojo jest okropna (usunięte przez administratora) w pracy nie miła atmosfera ze strony jeden kierowniczki Dagmary na siłę bierze człowieka jak się sprzeciwiasz koniec idziesz na najgorsze stanowisko i w dodatku bez kultury . Ludzie tam pracują pod stresem dużym ja sama wytrzymałam dwa miesiące więcej się nie da

Karolcia Nowy wpis
@Dorota

A napiszesz jako kto konkretnie pracowałaś? Z tej opinii trudno jest wywnioskować a zawsze warto wiedzieć. Ja widziałam niedawna ofertę ale do biura dla agenta sprzedażowego. Tam atmosfera może być całkiem inna niż opisujesz?

Niepolecam Nowy wpis

Niepolecam polityka firmy, przed podpisaniem umowy na stałe zwalniają i powiadamiają cię w połowie następnego miesiąca gdzie zostajesz bez środków do życia. Szukaj gdzie indziej byle nie tu. Powodzenia.

@Niepolecam

Czy próbujesz przez to napisać, że tak naprawdę zatrudniałeś się bez umowy? Jak mogło dojść do tych okoliczności, że przez pól miesiąca tak robiłeś? Ciekawi mnie też ten nagły argument, że zrezygnowali. nie mieli jednak miejsca dla Ciebie?

Jak oceniacie te agencje? Maja sporo ofert na necie a tu jeszcze nie ma opinii. jak patrzę teraz po dacie założenia widać ze z 10 lat pracy ludziom szukają. Czemu wiec nikt niczego jeszcze nie pisał? Ja to chce się dowiedzieć czy warto na hodowle tego drobiu jechać? Z Radomia jestem i może się skusze. Pilnują wszystkiego tak jak trzeba?

Zostaw merytoryczną opinię o Rojo Sp. z o.o. - Bytom

• Jak się pracuje w Rojo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rojo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Rojo Sp. z o.o.
  • Bławatkowa 5 lok. 24