Opinie o BeeWork

BeeWork

BeeWork obecnie nie zajmuje się pracą tymczasową, jak było to w latach poprzednich. Skupiamy się na wsparciu rekrutacyjnym firm, dostarczają wykwalifikowanych pracowników dla każdej branży. Rekrutujemy specjalistów, managerów i dyrektorów. Wszystkich zainteresowanych współpracą - zapraszamy na naszą stronę www.

Iwona
użytkownik zarejestrowany

Jak na dzień dzisiejszy wygląda sytuacja z zatrudnieniem w BeeWork? W sieci nie udało znaleźć mi się aktualnych ofert pracy, na stronie pracodawcy także brak informacji na ten temat. Może wiecie w jaki sposób można uzyskać informacje o wolnych posadach w tej firmie? Prowadzona jest wewnętrzna rekrutacja, czy może ogłoszenia udostępniane są na bieżąco na stronie BeeWork?

@Iwona 17.08.2017, 19:06

Witam, BeeWork obecnie zajmuje się tylko rekrutacjami stałymi, nie prowadzi już pracy tymczasowej. Projekty realizowane są metodą Social Recruiting, więc nie zawsze pojawiają się ogłoszenia na stronie www. Jeśli korzystamy z formy ogłoszeń pojawiają się one w tym miejscu: http://www.beework.pl/uslugi2/uslugi-rekrutacyjne/ Można także wysłać do nas CV na adres mailowy: cv@beework.pl

hubi
użytkownik zarejestrowany

Są młodą firmą @kjn więc to nie wykluczone a radzą sobie coraz lepiej! Na stronie dodają nowe oferty na pracowników produkcji i magazynów

Zostaw opinię o BeeWork - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BeeWork