Opinie o GK Vision Group w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie GK Vision Group. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w GK Vision Group o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GK Vision Group w Warszawa

Bardzo dobra firma jedna z najlepszych na rynku !!!!!!!!!!!! Taka Prawda

Maro

sekretariat_lublin@gddkia.gov.pl poprzednią skszynka zapchana proszę o opinię do GDDKiA na temat Vision Group Warszawa Bracka 3

Maro

No Panicz nowy PAN się odezwał udesz w stół a (usunięte przez administratora) się odezwie !!!

........

Sam mędo jestes burak. Ty i tobie podobni

Tzet
@........

Bez komentarza . ..........

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie GK Vision Group, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Pracownik Ochrony? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
Tzet

T.S to burak.Jak okrada pracowników tak będzie robił,tylko Sąd cywilny .

Maro

Vision Group z Brackiej wygrał przetarg w Lublinie w GDDKiA kto chce dakopać T.Sawickiemy za oszustwa zaległe wynagrodzenie lublin@gddkia.gov.pl lub 81-534-92-57 .Ja przesłałem 20 e-mail Vision winien mi 1200 zł

@Maro

Boli że firma dobrze prosperuje do roboty lenie a nie oczerniać uczciwe firmy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dokopać cieciu to ty możesz ale kolegom !!!!!!!!!!! jak ich masz !!!!!

@Maro

A jeszcze jedno cieciu jak już to PANU Tomaszowi bo na ty to my nie jesteśmy (usunięte przez administratora)

Rado

Głupie jakie podwyzki co ty p.......sz palancie jeden nie jest zle no debil brak mi słów !!!! Stvl pysk oszołomie

Zdzichu

Walta tu jak w dym tu wszystko gro nie bujta sie !!!!! Firma je czysta jak łza nie bujta sie nic i nie czytajta wczesniejszych opini nic a nic to jakies małolary was straszo

Orion

Awans ze niby na kogo z ciecia na starszego ciecia i podwychą 10 groszy do łapy nie bądz gosciu smieszny

Rogaty

Poszukuje namiary do Manki jak ktos ma niech poda. Po marusiłbym okrutnie !

Taras

Jest tyle uczciwych i normalnie płacących firm ludzie po co wy pracujecie w tym b......u skoro tak Was traktują czy jestescie jakimis debi....mi czy jak bo nie łapie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ogarnijcie się !!!!!!!!!

ziomek

Racja takie zasrane prawo po co w tym b.....lu ludzie pracują Szok Szok Szok Visin to zł......je i tyle

Brutal

Mańka bo Ci podam. Co ty pierdaczysz latawico jedna. Nie wolno tak plesć !

Brutal

Gutek chcesz w nocha co piszesz głupie głupoty robim bez papiera bo tak trza a co tobie do tego to jak zatrudniamy to nasz gips chcesz w paprikie dostac

Dave

Skoro nie ma zarobków , umów itp. - to trzeba się zrzeszyć i wywalczyć a nie usługiwać paniczom zasranym i cieszyć się , że się mam na chleb z Biedronki. A co do traktowania - to już indywidualna sprawa skoro pozwalasz się prostakom poniżać !

TOMEK

Która prokuratura zajmuje się sprawą oszustwa we WROCŁAWIU?

Jamaal
@TOMEK

Jeśli nie ma normalnego traktowania pracowników , to trzeba wypier....ć takie "firmy" z rynku wszelkimi metodami - a nie gdybać i dawać się bzykać w kakao jak niewolnicy 200 lat temu !!!

JG

Adminie , nie usuwaj słów , które w jedynie słuszny sposób opisują oszustów. Dzięki oszustowi TS ze Szczecina ktoś może popadł w długi , ktoś nie nakarmił dziecka , ktoś wylądował na ulicy bez dachu nad głową. Jak się teraz czujesz adminie ?????

Robson daj mail do siebie.Nie wiem jak teraz funkcjonuje Vision Group ale kiedyś na pewno była to firma oszust unikająca tych , którzy szukali - w tym windykatorów , komorników itp. A facet , który odpowiadał za pieniądze czyli wypłaty organizowal w szczecinie rekonstrukcje historyczne (usunięte przez administratora)

byly koordynator vision group

Szanowni państwo ; chciałem tutaj wam opisać moja historię tej firmy byłem przez 3 lata w tej firmie koordynatorem robilem wszystko aby na obiektach był spokój , ja ludzi traktowalem normalnie .W tej firmie jeden (usunięte przez administratora) który miesza i wydaje pieniądze które nie są jego a pracowników znam sytuacja tej firmy wiem ze Sawicki to zwykły (usunięte przez administratora) który niebawem doigra się swojej gupiej gierki . A wszyscy pracownicy którym wisi kasę wziasc widły i iść pod biuro naglosnic sprawę do telewizji , nie dać temu (usunięte przez administratora) arty robić bo to wy przynosicie pieniądze do firmy nie oni wy pracujecie po 24 /48 i należy się wam zapłata z ciężką pracę .Druga sprawa to jak się do wiedziałem że w Poznaniu toczy się postępowanie przeciwko T Sawickiemu . kolejna sprawa on mi się kiedyś tłumaczył ze on nie wypłaca kasy tylko właściciel . To Teraz Tomku Się z tego nie wywiniesz bo mam dowody na to ze to ty rękę trzymasz i ty zatwierdzasz wypłaty i nie (usunięte przez administratora) tu mi takich bajek ze ty nie masz nic wspólnego . przypomne ci rok 2012 grudzień dzień przed świętami bożego narodzenia , kto robił paczki i z czyjch pieniedzy to szło . Jesteś zwyczajnym chanem i (usunięte przez administratora) kiedyś trafisz na swojego zlodzieju . panowie i panie walczcie o swoje pieniądze nie dajcie się temu zlodziejowi .

ikesz12
@byly koordynator vision group

pomóż mi ...szukam aktualnego rachunku bankowego tej firmy komornik nic nie może znaleźć. z góry dziekuje.mój e-mail przemeksikorski12@interia.pl

JG

A gdzie w ochronie oczekujesz dobrych zarobków , normalnej umowy i godziwego traktowania ???

superktoś

to nic nie da , znam osobę która wygrała z nimi proces sadowy i dostała odszkodowanie tylko komornik ich nie może namierzyć bo firma należy juz do kolejnej osoby i nie ma z kogo ściągnąć kasy.Co z tego że jest wyrok i zasądzone pieniądze....

@ikesz12

Zadzwoń pod nr do Lublina do GDDKiA oni mają konto

byly dyrektor
@byly koordynator vision group

uwazajcie bo to sobulski kordynator okradał nasza firme i wyprowadzał pieniadze fikcyjnie zatrudniał pracowników nie mówiac o tym dyrekcji ten człowiek narobi wiele złego naszej firmie i za to ma juz kilka spraw załozynych przez ludzi których oszukał ludzie walczcie o swoje zancie przeciez koordynator jarka sobulskiego

Szybka Jola
@byly dyrektor

A gdzie tam uny nie winien to podobno ty warchole ty winien dowody podawaj a nie pusta gadka

Bogdan

Zasrane firmy dalej szukają leszczy za 4 złote. Niczego sie nie nauczyli.

Zostaw merytoryczną opinię o GK Vision Group - Warszawa

GK Vision Group
1.4/5 Na podstawie 361 ocen.
  • Al. Jana Pawła Ii 26 lok. 1019
    00-133 Warszawa