PolskaMP

Duchnów

Opinie o PolskaMP

Anonim

jak ci nie pasuje ta praca to nie pisz niewiarygodnych informacji a jak chcesz zarabiac 10000 zl to zostan alfon

Maja

Co prawa nie opisaliście tych warunków pracy, które mógłby przemawiać za PolskaMP ale daje znać, że jest teraz nowe ogłoszenie dotyczące kierownika magazynu. O szczegóły na pewno trzeba dopytać u źródła, chyba, że ktoś z pracowników da tutaj znać.

Maja

@Nickchętnie dowiemy się więcej na temat Twojej pracy? Rozumiem, że jesteś z niej zadowolony. Komu poleciłbyś pracę w PolskaMP? Wspominasz, że podprawiły się znacznie warunki pracy. A na jakie benefity mogą obecnie liczyć pracownicy?

Klasa
@Maja 22.05.2017 09:27

Jeszcze takiego zakładu nie widzieliście bajka super kasa praca perfekt ale nie dla debilów tylko dla ludzi wykształconych obsługa super robotów

Nick

na Bosmańskiej mają nowy zakład, warunki o niebo lepsze niż na dawnym zakładzie, praca lekka, wszystko robią maszyny, pracownik prowadzi tylko nadzór. Jest czysto, co do zapachu to nie perfumeria ale tragedii nie ma. Na lepszą kasę można liczyć dopiero po okresie próbnym. Ogólnie firma spoko, atmosfera też.

Maja

@bylypracownik jak dawno pracowałeś w firmie? Może obecnie sytuacja przedstawia się inaczej.

bylypracownik

Stanowczo odradzam. Szefostwo mydli oczy podwyżka po okresie próbnym, umowa o pracę awansem itd. W rezultacie można na to czekać w nieskończoność. Szef to kłamca i nie szanuje ludzi. Wyraża zgodę na urlop po czym za niego nie płaci. Tak samo jest że zwolnieniem które nie przysługuje bo ciągle dają umowę zlecenie. Pensje wyplacaja każdemu jak chcą a jak wiedzą że odchodzisz to nie masz co liczyć że dostaniesz wszystkie pieniądze. Za nadgodziny też nie płacą.

Que

Ja uwazam w ten sposób ze to nie jest branża w której szef na wszystkich patrzy i z każdym pracownikiem ma jakieś relacje, to produkcja tu wszystko szybko sie dzieje i nie ma czasu nad rozwodzeniem sie na temat relacj z szefem

jolo

strzalka ziomki nie polecam pracy w firmie polskamp , pracowalem prawie rok na nowym zakladzie na bosmanskiej ., powiem krotko brak umowy o prace zadnych szans a pozatym to brud syf baaaaaaaaardzo wielki smrod takze nie polecam .

Potwierdzam, nie masz szacunku ani wdzięczności za wykonaną pracę po za tym szef to kłamca. Zastanów się dobrze zanim zaczniesz dla niego pracować.

sprawiedliwyPL

to prawda.

Mirek

Dobre srednia krajowa heeee ale jaja ktos sobie robi..... Firma ta placi najnizsza krajowa .brak szacunku do pracownikow itd. Strata czasu chyba ze ktos chce za 1200 caly misiac charowac.....

nie radzę

Masakra ucinają pensje praca ciężka nie ma szacunku dla pracowników szef firmy zgroza niczym bandzior atmosfera bardzo ponura JEŚLI CHCESZ TAM PRACOWAĆ SZCZERZE ODRADZAM NIE WARTO OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ Z DALEKA SZEROKIM ŁUKIEM !!!!!!

nie radzę
@nie radzę 30.01.2015 19:32

nie chciał byś dostać ich produktów uwierz mi.

karek

Jesli to ma byc w pobliżu średniej krajowej, to jak mniemam chodziło o kwotę brutto i pewnie bliżej czterech tysięcy niż pięciu znając życie. PolskaMP sama siebie nazywa się liderem farszu drobiowego, Wy piszecie, że to smaczne, ale ja się staram raczej unikać takich rzeczy, ale kto wie, może spróbuję. Tylko nie wiem czy tak normalnie w sklepie dostanę ich produkt.

lepiej nie
@karek 28.01.2015 16:35

nie chciał byś dostać ich produktów uwierz mi.

kol

zarobki 4-5 tyś w zależności od miesiąca mięsko-smaczne

kol

zarobki kształtują się w okolicach średniej krajowej dobre atmosfera

kola

najwazniejsze że da sie wyniesc troche towaru to zawsze druga pensja....

samanta
@kola 12.04.2014 17:55
najwazniejsze że da sie wyniesc troche towaru to zawsze druga pensja....

jak to wynieść???

Tomek

Praca cieżka zarobkinajnizsza krajowa, totalny dom wariatów.(usunięte przez administratora)

qwertyhjk

Jedna wielka masakra wynagrodzeniowa i naprawdę bardzo, ale to bardzo śmierdzi! Śmierdzą ubrania, ręce, buty, spodnie... Normalnie wszystko!!! POZA TYM JEST SPOKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aaaaa

nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIKOMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bacha

a dlaczego nie zatrudniać się jak jestem kobietą ? gwałcą czy tak ciężko się pracuje. Proszę o odpowiedź.

zawiedziona

Jesli jestes kobietą to lepiej nie zatrudniaj sie w firmie ''Polskamp'' . Lepiej tego nie rób.

michał

jak pracuje się w tej firmie?chciałbym się zatrudnić ,proszę o odpowiedź

Zostaw opinię o PolskaMP - Duchnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PolskaMP