Main Partners Sp. z o.o.

4.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Main Partners Sp. z o.o.

Pracodawca

Aktualność
Dzień dobry!

Serdecznie witamy wszystkie osoby odwiedzające profil Main Partners w serwisie GoWork.pl

Czym zajmuje się nasza Agencja?
Main Partners to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, która kieruje swoje usługi do osób poszukujących pracy oraz do firm, które chcą pozyskać pracowników w celu realizacji swoich inwestycji. Specjalizujemy się we współpracy z państwami Europy Wschodniej, Azją oraz Afryką. Rekrutujemy wysoko wykwalifikowanych pracowników fizycznych, a także specjalistów z wielu branż z udokumentowanym doświadczeniem zawodowym.

Dziękujemy państwu za wszystkie komentarze – te dotychczasowe, jak i te, którymi dopiero postanowią się państwo z nami podzielić. Dokładamy wszelkich starań, by każda z opinii została rzetelnie przeanalizowana. Słuchamy uwag, a z konstruktywnej krytyki wyciągamy wnioski. Mamy na uwadze, że bez Was nie ma Nas.

Jesteśmy nastawieni na merytoryczną rozmowę, która oparta jest na podstawowych wartościach firmy Main Partners – szacunku, uczciwości oraz poszanowaniu godności każdego człowieka.
Z tego tytułu informujemy, że treści, które będą obrażały czyjeś dobre imię, łamały prawo, lub regulamin serwisu GoWork.pl (https://www.gowork.pl/regulamin) będą usuwane przez administratora.
Karolina

W Main Partners pracowałam ponad rok, atmosfera w firmie była przyjazna. Współpraca z innymi pracownikami układała się w bardzo przyjemny sposób. Fajne miejsce, by rozwinąć swoje umiejętności. Polecam.

Nikola

Współpraca układała się w dobry sposób, uczciwa agencja, dobre kontakty ze współpracownikami i przełożonymi.

Maja Nowy wpis
Kandydat

Znalazłam ogłoszenie, że poszukują kogoś na stanowisko prezenterki telewizyjnej gier. Dość zaintrygowało mnie to ogłoszenie ale chciałam zapytać o szczegóły. Ile tak rzeczywiście msc wychodzi na takim stanowisku? Wie ktoś? W ogłoszeniu jest umowa zlecenie. Można potem przejść na umowę o pracę?

Ciekawski Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.
Kandydat

W jaki sposób firma odnosi się do work life balance? Czy praktykują tą możliwość? Po opiniach widzę że roboty sporo

Czy zarobki w firmie Main Partners Sp. z o.o. są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

Danylo
@Administrator

Pieniadze sa bardzo zle, nigdy nie ma bonusuw. Nie ma zadnych dodatkow, nikt tu nigdy nie slyszal o MULTISPORT i opieka lekarska. Zadnej umowy o prace, tylko cale zycie na zleceniu.

ŹLE PŁACĄ
@Administrator

Złe są zarobki tam. Nigdy nikt nie dostał kasy na świeta i żadnych premi nigdy nie było. Nie polecam, sama odeszłąm po miesiącu.

Elżbieta
@Danylo

złe zarobki to dokładnie jakie? minimalna krajowa ?

Agnieszka
@Administrator

Zarobki są adekwatne do doświadczenia, które posiada pracownik. Nie rozumiem skąd informacje o braku premii lub bonusów na świeta, ponieważ są one przyznawane pracownikom :) pracowałam w tej firmie 4 lata i wspominam ten czas bardzo dobrze. Polecam :)

Błędne informacje
@ŹLE PŁACĄ

Dzień dobry, skoro odeszła Pani po miesiącu pracy, był to zapewne okres próbny. Po tak krótkim stażu pracy (1 miesiąc na okresie próbnym ) firmy nie praktykują przyznawania bonusów lub premii.

vr4frrf4d
@ŹLE PŁACĄ

co za brednie , beznadziejny jest ten portal

@vr4frrf4d

Co czemu beznadziejny? W sensie, że oni kit według Ciebie wciskają? Jak tak to jaka jest prawda w takim razie? :/

Wyzysk

Bez komentarza

@Wyzysk

Słabo to brzmi. :/ A ile powinny według Ciebie wynosić, żeby można byłoby serio być zadowolonym?

fyi
@ŹLE PŁACĄ

po miesiącu pracy nie dostać premii ? i jeszcze po miesiącu pracy nie dostać kasy na święta ? to faktycznie grubo

ukraińczyk
@Danylo

jest multisport , jest opieka medyczna , polowa komentarzy chyba jest napisana przez kogoś kto nigdy nie pracowal w MP

Dyrektor
@ŹLE PŁACĄ

Przyznam szczerze, że to w zasadzie ciekawe bo jak można mieć premię i kasę na święta jak się pracowało miesiąc? Jak przychodzisz to akceptujesz wynagrodzenie , czyż nie ? To w sumie nie rozumiem jak ktoś może pisać takie rzeczy. Nikt nikogo nie trzyma na siłę, jedni pracują miesiąc, inni dłużej a inni kilka lat a są i tacy co pewnie na emeryturę odejdą. Przychodzę do firmy rozmawiam o wynagrodzeniu, nie interesuje mnie bo jest za małe to według mnie to nie przyjmuję pracy i szukam dalej. Najlepiej przyjąć pracę a później narzekać że za mało, to jakbyś sprzedał samochód a później pisał na sprzedawcę, że śmieć bo za mało zapłacił :D. Litości! Zatrudniam ludzi do swojego zespołu, rozmawiamy o wynagrodzeniu , jeśli kogoś interesuje to się dogadujemy i podpisujemy umowę, jak ktoś piszę póżniej że odszedł bo było za małe to chyba nie poważne jest ?

Jacek
@Dyrektor

Dlaczego w ogłoszeniach o pracę nie podajecie wysokości oferowanego wynagrodzenia? Ile mogę na początku zarobić, jako operator linii produkcyjnej (ile wynosi podstawa, a ile ta premia)?

JA
@Dyrektor

Ciekawe to miejsce, gdzie Dyrektor bawi się w odpisywanie na Gowork...az tak źle z opinią ludzi, że trzeba interweniować?

Mykola
@Danylo

Tu mmasz rację. Nie było żadnego dodatku a dużo pracy było.

@Mykola

A co z benefitami? Bo ktoś niżej pisał, że są... Dodatkiem rozumiesz jakieś 5 stówek do pensji np, tak?

dexter
@Jacek

większośc ogłoszeń nie ma podanych , najlepiej wiedzieć samemu ile się jest wart

vr4frrf4d
@Marzena

jest beznadziejny ponieważ to plotkarski portal , dodający wpisy są anonimowi/ bezkarni, wystarczy ze ktoś jest obłąkany i może tu pisać codziennie co tylko mu się podoba i nikt tego nie zweryfikuje.

Prawdomowny Nowy wpis
@Danylo

Jest tam dobrze. Kawa bez limitu i owocowe dmi

Marzena Nowy wpis
@vr4frrf4d

zweryfikujesz pewnie dopiero jak sam sprawdzisz tu to podpytać się można. to w zasadzie skoro tu jeszcze jesteś to ciekawa bym była co na święta w firmie ostatecznie w tym roku było, dasz znać?

Były

Bardzo dobre miejsce na karierę. Szybko się pracuje ale warto.

Andrzej
@Były

Tobie się udało taką zrobić? Z szybkością pracy chodzi o zrobienie targetów? Są normy wydajnościowe z których pracownik jest rozliczany?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Main Partners Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Technik Automatyk.
pumba

jest ok

SUPER

Praca jest dynamiczna ale rozwojowa :)

Wiktoria
@SUPER

W jaki sposób można się rozwinąć w tej firmie? I na jakim stanowisku jest ten rozwój możliwy? :-) To o awans chodzi?

Trafny wybór

Dla osób, które lubią wyzwania to super miejsce

Halina
@Trafny wybór

Widzę, że jesteś zadowolony, a możesz napisać co konkretnie Ci się podoba w tej firmie. Zarobki, atmosfera czy ciekawa praca? Jestem ciekawa

ZADOWOLONY

Nie ma na co narzekać

Prawda

Prawda że to miejsce pelne możliwości

Dużo pracy dużo możliwości

Są tam możliwości by od zera dojść do bohatera.

lalantha

hello I am Lalantha karunaratne , I am looking for English speaking job.

Pracodawca

@lalantha

Hello, please Contact with us on (usunięte przez administratora) +48 885 940 035

Jest ok

W gruncie rzeczy to jest to dobre miejsce.

strata czasu

Dziwaczne to miejsce w którym wszyscy wytrzymują max 6-8 miesięcy

@strata czasu

Nie ma tu dosłownie nikogo z ponad rocznym stażem pracy?

MG

Bardzo polecam prace w tej firmie. Pracuję tu już ponad rok i nie mam żadnych zastrzeżeń. Pracownicy zawsze są mili, pomocni i zaangażowani. W firmie panuje bardzo ciepła atmosfera co w dużej mierze można zawdzięczać podejściu jakie ma szefostwo do pracowników. Prezes firmy to przesympatyczny, konkretny facet z którym zawsze można porozmawiać i znaleźć wsparcie, rzadko kiedy spotyka się tak fajnego prezesa jakim jest Michał. Przesympatyczna i mega profesjonalna grupa koordynatorów, dział rekrutacji i administracji pełen profesjonalizmu, dział legalizacji składający się z kompetentnych pracownikow. To wszystko składa się na miejsce pracy do którego chce się przychodzić. Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, pensje na czas i premie za osiągnięte cele. Naprawdę nie wiem skąd są te negatywne opinie… albo to osoby które zabolało rozstanie z firma albo ktoś pisał o kompletnie innej firmie

Elżbieta
@MG

dzieki wielkie za tak obszerną opinie, chcialam dopytac o przyjecie do pracy, moze pamietasz jak bylo. czy jako nowy miales kogos kto cie wprowadzi do firmy, pokaze gdzie co i jak dziala, kogos na kogo mozna liczyc jak cos nie wiesz, czy po prostu wszyscy pomagali jak mogli ?

EX

Firma jak firma… niestety powielają schemat doceniania nowych pracowników a tych z długim stażem pracy nie. Jak ktoś wspomniał wcześniej faworyzacja nierobów plus układy z przełożonymi … słabo słabo

Arek
@EX

prawda

Nowy
@EX

No ale jak faworyzacja nierobów jak nowi dostają więcej od ciebie , pracuje od niedawna i gdzie są Ci starzy zasłużeni pracownicy dysponujący wiedza co ich nikt nie docenia ?

Magda
@Nowy

Janusz to TY?

Stefania

Bardzo pozytywnie będę przypominać sobie prace w Main Partner. Dobra firma, wypłata na czas, premie, bonusy za dobrą pracę. Codziennie Miła atmosfera, smaczna kawa, owocowe wtorki, wyjazdy integracyjne całą firmą☺️. Przestronne, klimatyzowane biuro w piękniej zabytkowej wyremontowanej kamienicy w fantastycznej lokalizacji. Międzynarodowe środowisko pracy. Bardzo profesjonalny dział rekrutacji, który nawet w 1 dzień jest w stanie zrealizować projekt. Polecam każdemu prace w Main Partners!

Wanda
@Stefania

Firma dobra, wypłaty na czas… a czy te wypłaty tez dobre? Czy ich plus to tylko to ze są w terminie?

Mariusz

Serdecznie polecam. Zostałem zatrudniony w firmie jako pracownik z małym doświadczenie i bardzo się cieszę z wyboru tej firmy. Przede wszystkim to super miejsce, aby rozwinąć swoje umiejętności. Intensywny czas, dużo pracy, ale dzięki temu zdobyłem mega doświadczenie i poznałem super ludzi.

Paulina

Pracowałam w firmie 3 lata. Main Partners dało mi możliwość rozwoju zawodowego oraz poznania super ludzi. Wypłaty zawsze na czas. Polecam

Krzyś

Skończyłem pracę w zeszłym tygodniu, byłem zadowolony z pracy. Firma jak każda inna , raz dużo pracy , raz nie ma co robić

fr4f4r

jest ok

Zostaw merytoryczną opinię o Main Partners Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Main Partners Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Main Partners Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Main Partners Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 17 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Main Partners Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii