Main Partners Sp. z o.o.

2.6 Dodaj merytoryczną opinię

O nas

O nas

 

Main Partners Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 13967. Stanowimy zespół ekspertów, którzy specjalizują się w usługach rekrutacyjnych oraz szeroko pojętym leasingu pracowniczym i outsourcingiem procesów HR.

Jesteśmy stabilną firmą o międzynarodowym zasięgu z wieloletnim doświadczeniem w pozyskiwaniu pracowników zarówno wykwalifikowanych, jak i niewykwalifikowanych dla większości sektorów. Nasi klienci reprezentują między innymi takie branże jak: produkcyjna, logistyczna, spożywcza, farmaceutyczna, motoryzacyjna, stoczniowa, poligraficzna, usługowa i inne.

Przywiązujemy szczególną wagę do tego, aby nasza oferta była zróżnicowana i dopasowana do potrzeb naszych Klientów, dlatego też cały proces rekrutacji koordynujemy samodzielnie.
Oprócz oddziałów w Polsce, posiadamy biura w Holandii, Finlandii, Indonezji, Nepalu, Filipinach, Indiach i na Węgrzech.

Gwarantujemy stabilność w zatrudnieniu oraz jego długoterminowość nawet do 3 lat i dłużej!

Zapewniamy kompleksową obsługę na najwyższym poziomie, umożliwiając naszym Klientom prowadzenie płynnej działalności na polskim rynku, również w warunkach często zmieniającego się i podlegającego różnym interpretacjom prawa.

 

 
Main Partners Sp. z o.o.