Opinie o GK Vision Group w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie GK Vision Group. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w GK Vision Group o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GK Vision Group w Warszawa

Iwona

@gp A Ty jak oceniasz firmę jako pracodawcę? Mógłbyś doradzić coś osobom, które są zainteresowane pracą w GK Vision Group?

@Iwona

PRACOWALEM ROK O OSTATNIEJ WYPLACIE ZAPOMNI TAKICH JAK JA W GORZOWIE JEST WIELU BEZ UMOWY ICZGO KOLWIEK

Robert

Jak jest tak bardzo źle to lepiej zmienić pracę! Dla chcących pracować wszystko jest ok.

Oszukane we Wroclawiu

UWAGA WROCLAW OBIEKT WORD, Centrum egzaminacyjne na Prawo Jazdy ul. Lagiewnicka Piotr Misztak zatrudnia, nie daje umowy, nic nie wyplaca, nie odbiera telefonow

gp
@Oszukane we Wroclawiu

BZDURA !! Misztak jest tylko kierownikiem Przeczytaj dobrze umowe za nim podpiszesz i z kim podpisujesz to bedziesz wiedzial kto Ci placi lub nie placi

Faja
@Oszukane we Wroclawiu

Zalosna firma, zalagaja z wyplatami na czas, umundurowanie po jakims 10 praniu, dodzwonic sie do nich to tak jak bys trafil w totka, a najlepsze ze to jest jakas pod firma, ktora ma w ch.... spraw zalozonych , a inna firma wyplaty robi z opuznieniami, istan kolomyja, Dziwie sie ze MSW, Urzad Skarbowy czy Urzad Pracy jeszcze zadnej kontroli nie zrobil tej firmie. Ale coz my biedacy musimy dalej pracowac w takich firmach, bo wszyscy maja nas w d,,,,,,ie. Tylko w TV sie kszani o Umowach, najnizszej krajowej, a prywaciaze i tak robią swoje (usunięte przez administratora) obejscia, Powodzenia zycze tej zaklamanej TV i P. Premier, a Zycie i tak nas biedakow dalej bedzie w (usunięte przez administratora) kopac.

Iwona

Pracujesz w GK Vision Group? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie możliwości rozwoju mogą liczyć pracownicy?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie GK Vision Group, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Pracownik Ochrony? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Grower, Specjalista ds. uprawy roślin
Stężyca
JMP Flowers Grupa Producentów sp z o.o.
irena

kordynator misztal w rząsawach na gddkia tez nie odbiera telefonu i kombinuje z wyplatami

sd

Super, że fajna jest firma @Wolność, a skoro nie ma u nich żadnych problemów z zarobkami, to się nie dziwię, że ich oferty są tak popularne. Opłacalne zatrudnienie to podstawa zadowolenia pracowników, bo to się odpowiednio przekłada na ich wkład do firmy.

oszukany kraków

Kierownik. wypłaty na oczy nie można zobaczyć. telefonów też nie odbiera

oszukany kraków

Uwaga na obiekt AMW w Krakowie ul.Łupaszki, dzisiaj się zwolniłem dowiedziałem się że wypłata wynagrodzenia jest nieregularnie co 3 miesiące, oczuwiście zawiadamiam PIP. nie popuszcze. uwaga na kierownika ochrony Krzysztofa Gajdzis

Rychu

Jakie stawki

Ratatuj

Co taka cisza w eterze kogo sta okradli znowu. ??????????????

.......

Co ty jestes to całe jamal widac sam lubisz w kakao oszołomie

Xxx

Tezet przestań giejowac wez się za robote. Bardzo dobra firma nic nikomu nie zalega wypłacalna !!!!! A to podstawa

Xxx

tzet

Jesteś idiotą jak napisałaś takie bzdury może podasz mi obiekt na którym jestem bananie !!!! reszta bez komentarza

Cichy

To prawda tzet i maro są razem mnie też chcieli upoić alkoholem a potem wiadomo co !!! Potwierdzam mają obiekt w Kielcach taki dla panów bar czerwona ostryga Powaga. Co do firmy bardzo dobra to nie jej wina że trafiają się do pracy tacy wykolejeńcy jak tzet i maro. Po za tym naprawdę wszystko jest OK.

Rado

nie jestem tej orientacji co ty i maro pijakiem też nie jestem. Jaki my byśmy mieli temat Żaden

tzet

Premie dostaniesz za taki wpis !

Rado

Tezet został wywalony z pracy bo po pijaku kochanka na obiekt sprowadzał niejakiego Maro..... Sodomie urządzali szkoda gadać ale wstyd. A Firma Super jest.

tzet

Taka dobra firma że nie płaci pracownikom ! !

........
@tzet

tzet pijoku o co ci się rozchodzi wiarygodna jest osoba z imienia i nazwiska jak będziesz wyleczysz kaca to zobaczysz jakie głupie głupoty piszesz ochłoń nikt oprócz ciebie nic od tej firmy nie chce no nie pij już. Dobra firma co ty chcesz

tzet

Taka dobra firma że nie płaci pracownikom ! !

Zostaw merytoryczną opinię o GK Vision Group - Warszawa

GK Vision Group
1.4/5 Na podstawie 361 ocen.
  • Al. Jana Pawła Ii 26 lok. 1019
    00-133 Warszawa