Alter Partners s. c.

Warszawa

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o Alter Partners s. c.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alter Partners s. c.

Joanna

@basia Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń z procesu rekrutacji. Udało Ci się dostać do pracy w Alter Partners? Jeśli tak, to podziel się również tym jakie było Twoje pierwsze wrażenie firmy jako pracodawcy oraz jak zostałaś wdrożona do pracy na nowym stanowisku. Co według Ciebie stanowi największy plus pracy właśnie w tej firmie? Twoje doświadczenie może być cenne dla osób, które trafiły na wątek szukając opinii i i dodatkowych informacji na temat swojego potencjalnego miejsca pracy.

basia

@kasia firma bardzo dużo oferuje swoim klientom,więc potrzebuje kadry doświadczonych ludzi..Słyszałam,że warunki są dobre i płaca też.Strony internetowej jako takiej nie znalazłam,ale jest adres email, więc wyślę tam swoje CV. Kto wie może dostanę odpowieć nic nie tracę. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Alter Partners s. c. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alter Partners s. c.