Opinie o GK Vision Group w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie GK Vision Group. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w GK Vision Group o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GK Vision Group w Warszawa

Grzesiek

Widzicie jakie tępaki jesteście . Pisaliście że moja żona odbierała mój służbowy nr tylko nikt nie pomyślał iż jest to inna kierowniczka a ja miałem inny nr telefonu. Fajnie wiedzieć że mam aż 3 kochanki tylko dziwne że żadnej nie bzykałem . Pani Zosia - nie znam takiej nawet nie wiem o kogo chodzi . Pani Klaudia i Izabela - nie są moimi kochankami . Macie jeszcze jakieś nowości na temat moich kochanek bo chętnie w końcu którąś bym poznał .

grzesiek

Witam wszystkich piszących te bzdury. Nie pracuje w tej firmie ponieważ zrezygnowałem. Na forum są same cwaniaczki twierdzące że dostałem w ryj na Nadodrzu lecz ten kto to pisał z pewnością się nigdy zemną nie spotkał bo podejrzewam że to nie ja tylko on by oberwał. Wyjście jest proste nikt nikogo do pracy nie zmusza w jakiej kol wiek firmie , chcesz pracować pracuj. Ludzie tam pracują długo i jakoś pensje dostają normalnie . |Dla mnie wyjaśnienia są proste siedzą jacyś idioci przy komputerze i opisują firmy stawiając ich w złym świetle lecz nigdy w tej firmie nie pracowali. Na mój temat chcecie to piszcie te bzdury bo ja je zlewam . Jak ktoś przesadzi to spotkamy się w sądzie z art 212 par. 2 Kodeksu Karnego .(zapoznaj się z tym zanim coś napiszesz) Jak jest ktoś kto che się zemną umówić na spotkanie to zapraszam . Nie bądź anonimowy tylko się przedstaw.

Karol

Grzesiek uciekł bo w łeb teraz przyjęli nową która obiecuje do -15kazdego miesiace.na capitol nie idzie nikt bo dyrekcja capitolu traktuje ochronę ja śmieci za 3.5o mamy stać na baczność i w pas się kłaniać jedną wielką pomyłka praca na kapitolu i jeszcze nie płacą ochrona ma robić wszystko a jak krzywo popatrzy sie to kazą zwolnic.teraz izabela maksimowićz vision security

wro

Na kapitol niedawno szukali ludzi??-co zrezygnował??Ja też będę zawiadamiał Prokurature od marca nie mam kasy a oni nadal sie ogłaszają

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie GK Vision Group, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Pracownik Ochrony? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Jan wrocław

Teraz ogłasza się izabela maksimowićz praca ochrona wrocław tablica pl ta pani jest 2 obok grzegorza która szuka do pracy i obiecuje do -15miesiaca to vision security.(usunięte przez administratora).obiecuje wypłaty do15.ja mam nagrana rozmowe z ta panią bo można nagrać i jutro idę do prokuratury teraz szuka na kapitol do pracy za 3.5o

Trebor

Koniecznie idźcie do prokuratury. Trzeba walczyć o swoje prawa i normalne traktowanie !~Popieram !!!

WROCŁAW

" pisze że do -15wypłaty co miesiąc " a na czyje konto wypłata do 15-go??? ja za marzec nieotrzymałem wynagrodzenia!!!! i sprawe będę kierował do PROKURATURY o podejrzeniu mozliwości opełnienia przestępstwa( art. 286 [oszustwo ] ). A na drodze sądowej będę domagał się wypłaty wynagrodzenia w raz z odsetkami

Ares

Vision security to teraz(usunięte przez administratora) pisze że do -15wypłaty co miesiąc

poszkodowana
@Ares

Ja tak samo bardzo chętnie się przyłącze do osob pokrzywdzonych przez tą firmę bo mi też nie wypłacili ponad 1700 zł

WROCŁAW

Z chęcią dopiszę się do pozwu zbiorowego!!!

ares

sprawa jest krotka : gdy oni przyjmują pracownika to już wiedzą że mu nie zapłacą i tylko czekają kiedy będzie pijany lub upomni się o kasę i powie słowo za dużo żeby był jakikolwiek powód do zwolnienia i wyrzucenia bez pensji. jedyne wyjście zebrać się i złożyć pozew zbiorowy , wcześniej dać do prasy żeby zgłosili się inni pokrzywdzeni. oni liczą na to że nie będziecie mieć 80zł na pozew bo jak się zarabia 800zł to jest suma . więc niema co się rozpisywać tylko do sądu i nie dajcie się zastraszyć . powodzenia

Tomek wrocław

Grzesiek zrezygnował z kierownika ochrony vision security wrocław teraz jakąś kobietę wzięła firma chcieli mu wlac kilku chetnych znalazło sie

WROCŁAW

Jak uciekł?ja chce złożyć na niego doniesienie do PROKURATURY o mozliwości popełnienia przestępstwa z innymi osobami.

Nicko mc Nicko

Świątek , piątek czy niedziela , bez płatnego urlopu , dodatków , przyzwoitego ZUS - u , mimimalnej choćby stawki godzinowej przewidzianej prawem pracy - nie ma się co dziwić , że nie ma chętnych. ludzie nie chcą już być wykorzystywani jak niewolnicy !

Do tatar od tomka

Jak co to zapraszam do pracy w vision security.jak nie wierzysz.praca jest brak chetnych do pracy uciekają.duzo obiektów mają nieobsadzonych.

ada
@Do tatar od tomka

Ja tak samo pracowalam w tej firmie i nie dostałam wypłaty ponad 1700 zł,i też podaje do prokuratury o popelnienie przestempstwa bo tak nie mozna postempowac z ludzmi

ada
@Do tatar od tomka

Staś wrocław

Vision+grz.ek to jedno obiecali 5zł 24na 24.przy 360godzinach daje to 1850zł.umowe dostałem po miesiącu i jest w umowie ze ile godzin nieprzepracuje w miesiącu 850dostane to wychodzi 2.3.obiekt firmie płaci za pracownika 20zł.umowa jest tak skonstruowana ze 100%zabiorą za wczesniejsze zerwanie umowy ludzie na obiektach vision security 2 dom mają uciekają a firma zmusza do zostawania w pracy pod rygorem rozwiazania umowy i zabrania kary umownej 100%czyli pensje

wrock

KOGO TOSĄ OGŁOSZENIA? MOŻE KTOŚ WIE?? BRZMI ZNAJOMO ....hmmmmm Rekrutacja Dozorca Mienia ul. Wybrzeże Wyspiańskiego Wrocław, Śródmieście Dodane o 20:46, 1 Listopada 2014 Obserwuj Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie Wymiar zatrudnienia: Pełny etat Zatrudnię chętną osobę do pracy jako dozorca mienia w budynku biurowym we Wrocławiu ul. Wybrzeże Wyspiańskiego . System pracy 12 h (tj. dniówka 24 wolne nocka 2 dni wolnego) Dla osób z 2 grupą inwalidzką możliwa umowa o pracę. Możliwość podjęcia pracy od zaraz Proszę o pozostawianie informacji za pośrednictwem OLX o treści imię nazwisko tel i czy jest grupa

Edek k.miarki

Vision security i grzegorz jedna wielka pomyłka teraz mu uciekli ludzie bo za 360g.dostali po 750zł.umowa skonstruowana tak ze ile mieśiecznie godzin nieprzerobie to dostaje tyle ile na umowie.jak mam np 850zł to po 30dniach jak przepracuje dopiero z łaską wielką dostają graja z ludzmi w h.i ludzie uciekają jak zobaczą jak zebrakowi dają teraz jestem w ekotrade i mam 6zł.*360.tam mam do 2o jest na czas.grzesiek to oszust

wrock

Czy to,że pracodawca nie chce podać namiary na siebie juz nie mówiąć o podaniu telefonu-który ukrywa tylko każe aby ktoś mu podał?( )MOŻE BUDZIĆ OBAWY?

C.D.

Dozorce Mienia ul. Karola Miarki Wrocław, Stare Miasto Dodane o 20:28, 1 Listopada 2014 Rekrutacja Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie Wymiar zatrudnienia: Pełny etat Zatrudnię chętne osoby do pracy na stanowisko Dozorce Mienia we Wrocławiu ul. Karola Miarki . Praca w systemie 24/48 . Praca przy ochronie biura . Dla osób z umiarkowanym stopniem możliwa umowa o pracę . W odpowiedzi proszę przesłać imię nazwisko i nr telefonu i czy jest grupa . ------------------------------------------------------------------------- Dozorca Mienia ul Księcia Witolda Wrocław, Śródmieście Dodane o 20:26, 1 Listopada 2014 rekrutacja Obserwuj Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie Wymiar zatrudnienia: Pełny etat Zatrudnię chętne osoby do pracy na stanowisko Dozorce Mienia we Wrocławiu ul. Księcia Witolda . Praca w systemie 24/48 . Praca przy ochronie pustostanu. Dla osób z umiarkowanym stopniem możliwa umowa o pracę . W odpowiedzi proszę przesłać imię nazwisko i nr telefonu i czy jest grupa

wrock

MOŻE KTOŚ WIE KOGO TO SĄ OGŁOSZENIA?BO WIDZIAŁEM JUZ w OLX (była tablica.pl )w ogłoszenia użytkownika widniało GRZEGORZ, KIEROWNIK, REKRUTACJA-KTÓRE JEST PRAWDZIWE?MOŻE TO OGŁOSZENIA ZAMIESZCZA PAN DO KTÓREGO ODNIÓSŁ SIE Martin-2014-10-26 gdzie napisał gdzie mozna namierzyć GRZEŚKA. Ogłoszenia Wrocław » Praca Wrocław » Ochrona Wrocław Rekrutacja Dozorca Mienia ul. Bierutowska Wrocław, Psie Pole Dodane o 20:32, 1 Listopada 2014, id ogłoszenia: 96366541 Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie Wymiar zatrudnienia: Pełny etat Zatrudnię na stanowisko Dozorca Mienia chętne osoby do pracy we Wrocławiu na ul. Bierutowskiej. System pracy 24 h /48 . Chętne osoby proszone są o aplikowanie za pomocą OLX.pl wpisując w treści imię nazwisko i nr telefonu

Zostaw merytoryczną opinię o GK Vision Group - Warszawa

GK Vision Group
1.4/5 Na podstawie 361 ocen.
  • Al. Jana Pawła Ii 26 lok. 1019
    00-133 Warszawa