Opinie o GK Vision Group w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie GK Vision Group. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w GK Vision Group o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GK Vision Group w Warszawa

grzesiek

Pani Mania po pierwsze ja nie pracowałem w Vision Security tylko w firmie VG WORKERS z siedzibą w poznaniu która świadczyła usługi na rzecz firmy INTER POL oraz Vision Group . Jak dobrze kojarzę to Pani wyleciała z pracy za alkohol przecież sprawdziła Panią policja za pomocą alkomatu wynik Pani zna. Po drugie sam odeszłem z tej firmy ponieważ już miałem dość pracy w tych warunkach . Fakt nie zapłacili mi jeszcze za moją pracę ale mam nadzieje że sięgną niektórzy po rozum do głowy i mi zapłacą , czas pokaże a on niestety coraz szybciej się zbliża do punktu zera. Po trzecie jak pije nie jeżdżę po pijaku a to ze względu na fakt iż nie piję alkoholu. A jeżeli Pani twierdzi że jeździłem to jak mnie Pani widziała to czemu nie dzwoniła Pani po policję . Jazda autem po alkoholu to przestępstwo . Ja jako kierowni ochrony w w/w firmach nie miałem wpływu na wynagrodzenia pracowników . ja wystawiałem odpowiednie dokumenty a osobą która zatwierdzała je to był Dyrektor Operacyjny. Jak brakuje komuś kasy lub nie dostał to proszę mieć pretensje do niego nie do mnie. Jeżeli ktoś czuje się za bardzo pokrzywdzony to proszę składać zawiadomienia do prokuratury lub na policję czy też do odpowiedniego sądu mi to wisi ja nie mam nic sobie do zarzucenia. Pozdrawiam wszystkich

Mania

To skoro tak jest to dlaczego grzegorz niewyjawi prawdy.tylko ukrywa. Pracował w vision security więc on też jest winny wiedząc jaka prawda jest nieostrzegł.jak pytałam sie w maju tak płaci do 15 ja nie pije i też brak mi wypłaty pracowałam na legnickiej zajezdnia tramwajowa mania

UZYTKOWNIK

DO NIE GRZEGORZ JEST WINNY TYLKO TA GÓRA NAD NIM, TEZ PRACUJE W TEJ FIRMIE I NIE JESTEM ZADOWOLONY ALE TO NIE GRZEGORZ PŁACI TYLO FIRMA W KTÓREJ BYŁ ZATRUDNIONY JAKO KIEROWNIK, NIE BRONIE TO ALE NA BOGA TROCHE WYROZUMIAŁOSCI

grzesiek

wszyscy jesteście pedałami bo piszecie te bzdury. Nieznasz mnie to niepisz a jak chesz poznać to się sptotkajmy . chetnie spotkam się z oszukanymi ludźmi niby prze zemnie . Nieboje się was bo potraficie tylko pisać na forum bo boicie się konfrontacji . Jesteście jednym słowem internetowymi cwaniaczkami za 1 grosz. Popieram firmę w swoich działaniach bo jak się coś określa czarno na białym to tak ma być a nie ze pracownik pracuje mając 3 promile a potem płacze ze nie ma wypłaty . Proste albo picie albo praca . ale jak miło bo ja jestem czysty bo do każdego pijaka wołałem policje . piszcie dalej te bzdury omnie bo kocham to czytać .

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie GK Vision Group, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Pracownik Ochrony? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Grower, Specjalista ds. uprawy roślin
Stężyca
JMP Flowers Grupa Producentów sp z o.o.
Xxxdo moniki

Poprostu grzesiek boi się że go zlinczują za oszustwa wobec ludzi takie czasy teraz że samemu sprawiedliwosć wymierza bez swiadków

xxx

Opinie o firmie są skandaliczne, pytanie dlaczego jeszcze istnieje i żadna instancja kontrolna nie bierze się za wyjaśnienie poruszanych problemów.

Znajomy grześka i moniki

Grzesiek robił w jajo ludzi więc podobno firma kierownictwo z warszawy zrobiło bo z pracy podobno wywalili za oszustwa ludzi bo była skarga na niego o to że monika się podszywa pod vision security choć niejest pracownikiem i za to wywalili podobno mieli go na muszce za oszustwo kto mieczem wojuje od miecźa ginie to dla grzeska pozdrowienia za "uczciwosć"wobec ludzi i moniki

Oszukany do moniki

Ty jesteś współwinna oszustwa w vision security ty jeździłas z nim na obiekty na kontrol ty jako kierowniczka 2.byłas obiecywałas 5 zł jesteś nagrana na monitoringu na obiektach więc niewymigasz od prokuratury chyba że wyjawisz dlaczego twój chłop uciekł z firmy

@Oszukany do moniki

człowieku nie strasz mnie bo mnie tam nigdy nie było chcesz to idź złóż sobie te zawiadomienie bo ja i Grzesiek nie mamy się czego bać i nie mam zamiaru się nikomu tłumaczyć co i dla czego bo to jest nasza prywatna sprawa a do twojej wiadomości Grzesiek się zwolnił bo dostał lepszą ofertę pracy i taka jest prawda i nie mieszajcie mnie w sprawy z tą firmą bo ja nic z nią wspólnego nie mam i nie będę mieć

@Oszukany do moniki

i jeszcze chciałam dodać mogę panu bardzo szybko udowodnić że mnie tam nie było proszę o wysłanie na mojego maila numer do siebie skontaktuje się z panem mój mail mionika.gielzecka@op.pl czekam i jeszcze pan mnie na forum przeprosi za te bzdety

Kot

Ładnego języka się tutaj używa , kultura - nie ma co.ja na nikogo pisał obraźliwie nie będę , bo nie w tym rzecz. Interesuje mnie gdzie będzie lub był składany pozew ( miasto i który sąd lub prokuratura ) , ponieważ też zostałem oszukany przez firmę GK Vision Group.Proszę o informacje : Czarnykot25@op.pl

oszukany

Już się nimi zajeli!!! w Poznaniu i we Wrocławiu odpowiednie organy "pan" GRZEGORZ K będzie mógł wykazać się w SĄDZIE tak jak straszył innych. Dobrze było sie "zdadać ( ada ) bo ja też będę składał zawiadomienie do PROKURATURY-Art. 286 kk a potem do SĄDU (POZEW O ZAPŁATĘ ZALEGŁEGO WYNAGRODZENIA ZA PRACĘ WRAZ Z ODSETKAMI)

poszkodowana
@oszukany

Popierał trzeba się zebrać i nie dac się im proszę o kontakt na Neila wszystkich poszkodowanych przez ta firmę jestem z Wrocławia poczcie na mojego e-meil,Gogusia zdobyła kotłem.pl,im będzie nas więcej tym mamy większą szanse.

poszkodowana
@oszukany

Popieram trzeba się zebrać i nie dac się im proszę o kontakt na Neila wszystkich poszkodowanych przez ta firmę jestem z Wrocławia poczcie na mojego e-meil,Gogusia zdobyła kotłem.pl,im będzie nas więcej tym mamy większą szanse.

Opolanin do tomasza

Głupich i naiwnych nie brakuje a na takich bazuje visin security droga otwarta do pracy dużo szuka vision security do pracy.ja robie teraz w piaście i o wiele lepiej mam

Opolanin

Jakby niebał grzegorz nadal by pracował w dziadówskiej firmie uciekł bo ma coś na sumieniu pewnie ciekawe dlaczego nierobi (usunięte przez administratora) pedał jeden

grzegorz

JA SIĘ NIKOGO NIE BOJĘ . SAM CHODZE ULICAMI NASZYCH MIAST PRZED NIKIM SIE NIE UKRYWAM BO NIE MAM ZA CO . WY SIEDZICIE I TU PISZECIE BO SIĘ BOICIE KONFRONTACJI . JAK JEST CHETNY NA ZŁOŻENIE NA MNIE DONIESIENIA DO PROKURATÓRY TO PROSZĘ BARDZO MOŻE WTEDY SIE POZNAMY .

Opolanin

Vision security jedną wielką pomyłka jest a pgrzegorz to niech taki mądry ńiebedzie.oszukuje a firma nie płaci pracownikom szuka głupich naiwnych ale ludzie wszystko wiedzą i niedają się oszukać teraz mamy demokrację i takie cwaniaczki jak grzegorz to mogą bać się cienia własnego za oszustwa bez sądu się poradzi i dlatego sam nigdzie nie idzie bo się boi ruszyć z domu sam

grzegorz

Jak znacie mój adres zapraszam na kawę . KRAKOWIEC widzę że jesteś cwaniak a wiesz gdzie cwaniaki kończą . Wy wogóle wiecie o kim piszecie . Pomyślcie troszkę chyba ze nie macie czym.

Oszukany2opole

W opolu tez oszukują ludzi gdyby te wpisy na grześka były nieprawda to by już dawno wykorzystał ten artykuł tylko boi się że jak zacznie do prokuratury chodzić to sam na siebie bata naszykuje także niech taki mądry nie będzie bo cela czeka na niego już też w opolu kłamie i oszukuje ludzi też obiecał po 5 zł na godzinę a tu 2.5.wiem gdzie mieszka jak będzie trzeba wyjawie adres są osoby ktore chetnie w miejscu zamieszkania złoży wizytę przyjacielska to kawał h i (usunięte przez administratora)on boi się cienia dorabia się na krzywdzie pracowników gdyby to nieprawda na forum to już by dawno donos do prokuratury dał jak tak dobrze mu płacili to czemu uciekł

Krakowiec

Pracowałem w w vision security g -ek uciekł.bo grał w h z ludzmi obiecywał 5zła a potem2.5zł skoro tak dobrze się pracuje to dlaczego tyle brakuje osób do pracy chętnych gdyby ok było to by się trzymali po klika lat są firmy co nieszukają chetnych na miejsca.mają obsady wszystkich obiektów jak kogoś zwolnić chcą to muszą mieć powód w krótce przepisy zmieniają się i firmy dziadówskie znikną z powierzchni a pan grzegorz chętnie to bym na klęczkowskiej widział tam kilka osób jest co by kobietę zrobili z niego i taki cwaniak niebyłby już ale przyjdzie kryska na matyska parę spraw i pan grzegorz z cela się przywita na państwowym wikcie z grypsującymi.

@Krakowiec

człowieku pierdolnij się parę razy w głowę zanim coś napiszesz bo wypisujesz same bzdury co ty myślisz że nie mam co robić tylko za Grześka pisać i nie mieszajcie mnie w te bzdety bo mnie to huj obchodzi masz coś do niego to mu to napisz a odemnie się odwal bo to nie moje małpy i nie moje zoo więc ci napisze krótko i na temat wal się chory króliku z poważaniem Monika żona Grześka

Bonton

To nie grzesio pisze z vision security to jego żona piszę a do sądu to on pójdzie za oszustwa oinnych firmach na forum piszą dobrze o jakiś krytycznych dużo do piasta przeszło z vision security nawet kierownik co uciekł z dziadowskiej firmy vision security -pracowałem na zajezdni na pilczycach teraz w opolu jest grzesiek uciekł bo boi się bo są chętni rodzie

ubaw po pachy
@Bonton

taki z ciebie paragrafowy cwaniak a wychujali cię bez mydła

oszukany

Widze, że GRZEGORZ nauczył się jednego paragrafu! ale proponował bym też "panu" GRZEGORZOWI zapoznać się z art. 213 kk.Napewno wiele osób bedzie chciało się spotkać z GRZEGORZEM w SĄDZIE z art. 286 i to nie tylko z Wrocławia.To,że ktos już nie pracuje w firmie nie znaczy,że jest bezkarny !!!

Kapel

To ktos z firmy podszywa sie a grzesiek to oszust i kłamca potrafi oszukiwać obiecuje góry kasy a firma oszukuje ludzi na obiektach ludzie uciekają w innych obiektach u innych firm lepiej płacą a niedługo zabierać mają koncesję i koniec dziadówskiej firmy a grzesiek to siebie niech straszy bo on odpowiada za oszustwa i podpisywanie umów śmieciowych wszyscy znają że koordynatorzy jak rękawiczki w vision security zmieniaja się bo grają w h a potem nógi za pas bo w łeb .

Zostaw merytoryczną opinię o GK Vision Group - Warszawa

GK Vision Group
1.4/5 Na podstawie 361 ocen.
  • Al. Jana Pawła Ii 26 lok. 1019
    00-133 Warszawa