Opinie o Perfexim Branding Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Perfexim Branding Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Perfexim Branding Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perfexim Branding Sp. z o.o. w Poznań

Valogin Nowy wpis

Perfexim dalej korzysta z usług producentow armatury w odległym kraju gdzie nie poznali się na hitah bayerfull? Po cenach to raczej nie ma się co spodziewać.. Zawory dalej się polewa woda i czy coś tam sprawdzajcie już? Mosiądz wiadomo, wg jednej (ducenta) na pewno dobry...

Valogin 2 Nowy wpis
@Valogin

Potrzebuję parę zaworów do centralnego, 5 lat bez awarii, po 5 latach mogą sobie pękać, dn 25 30 40, dajcie znać czy jakość coś lepiej niż 7,8 lat wstecz

Obserwator

Zgadzam się z tobą że firma potrafi dać w kość ale nie to jest w niej najgorsze,najgorszą strona jest (złośliwość i fałszywość) współpracowników :(

byly pracownik
@Obserwator

jest takie powiedzenie : " ryba psuje się od głowy " po tym co tutaj piszecie to pasuje to idealnie . Ten fałsz i złośliwości idą z góry . Oj poczułem to na własnej skórze .Była ta sama sitwa rodzinna , ten sam C.... po szkole zawodowej , chyba udało się jemu ja ukończyć .. Az trudno mi wierzyć ze chciało by się im uczyć i zdobywać wiedze inna niż ta jak komu coś za pleckami wymodzić .... Moja przygoda z nimi była b. intensywna ale krótka bo nie można spędzać w pracy tylu godzin z takimi ludźmi .Należy siebie szanować i dbać o swój stan wewnętrzny . A dla wyjaśnienia pracować lubię ,dużo pracuje i z zaangażowaniem. Czytam ze niewiele się tam zmieniło ..

były pracownik :)
@byly pracownik

a ja mam pozytywne odczucia ;) kadra zarządzająca ludzka i z dobrym podejściem, może to zalezy od stanowiska ale osobiscie jestem zadowolony ze wspolpracy mimo ze poszedlem w swoją strone

byly pracownik
@Obserwator

jest tam super atmosfera.

Aleksandra Nowy wpis
@byly pracownik

A to ciekawe że macie odmienne zdania. Może coś się zmieniło w kadrach i po prostu dlatego jest lepiej?

Pracownik Nowy wpis
@były pracownik :)

Chyba firmy pomyliłeś.

Klient

Firma ok, kompetentna.

Maja
@Klient

Coś więcej dlaczego ok oprocz tego że jest kompetentna ?

Natalia

Śledząc opinie odnoszę wrażenie, że atmosfera w tym miejscu jest naprawdę zła. Do tego niskie zarobki. Znajomy zastanawiał się, czy złożyć CV, chyba mu odradzę. Jedyny pozytyw to dodatki, wspominacie o 13-tej pensji i dodatku do urlopu, czy są jeszcze inne benefity, np. prywatna opieka? Czy na święta też otrzymuje się dodatek albo jakiś bon?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. social media i grafiki w firmie Perfexim Branding Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Obywatel

Niestety, proces rekrutacyjny bardzo niekompetentny, wymagania bardzo wysokie, co nie idzie z płacą w parze, 2500 netto to za wysoka stawka, brak możliwości rozwoju i jakichkolwiek premii. Nawet pracownicy z Ukrainy przestali jeździć do tego zakładu.

Maciek

A co jest nie tak w procesie rektutacji?

Faktycznie jest tak słaby proces rekrutacji?

gość

Nieprofesjonalny proces rekrutacji. Po przejściu pierwszego etapu (zaakceptowaniu mojego portfolio i cv) dostałem mail z informacją o przejściu do etapu drugiego, z jednoczesną prośbą o podanie oczekiwań finansowych. Po podaniu oczekiwań brak wiadomości zwrotnych. Normalnie na rozmowach o pracę następuje "targowanie" wynagrodzenia, i przeważnie jest to po przejściu rekrutacji, więc sytuacja dziwna.

Potencjalny

Słyszałem , że handlowcy jeżdżą od sklepu do sklepu , mają chyba Fabie lub coś podobnego. A jak jest naprawdę w Perfeximie - atmosfera , zarobki , szanse na rozwój lub awans ?

słyszący

panowie ta firma to porazka,niekompetentne osoby na stanowiskach,totalny balagan,spychologia siega zenitu plus to co napisal "pracownik" i "obserwator"

Firama potrafi dać w kosć(naprawde tam się tyra). Co do zarobków to od 2000 netto w góre (jak bardzo to zależy od tego czy donosisz na kolegów czy nie jak tak to wyżyjesz bez problemu z usmiechem od 1 do 1). Przyjemnym aspektem jest 13 pensja i 1000 przed urlopem co do ludzi to sa powiecmy "specyficzni".

Zostaw merytoryczną opinię o Perfexim Branding Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Perfexim Branding Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Perfexim Branding Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Perfexim Branding Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Samotna 2
    61-441 Poznań
  • NIP: 7831719051 REGON: 360238375 KRS: 0000534003

Perfexim Branding Sp. z o.o.