Opinie o Bazylia & Oregano Jacek Kubasiński w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Bazylia & Oregano Jacek Kubasiński. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bazylia & Oregano Jacek Kubasiński o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bazylia & Oregano Jacek Kubasiński w Poznań

Nie polecam Nowy wpis

Dzielić i rządzić to jest metoda w tej fimie M.B. Atmosfera w kuchni fatalna terorytska na kuchni kłamie (usunięte przez administratora) Dobrze że juz tam nie pracuje.

Parka Nowy wpis

Bardzo fajna knajpa z sympatycznym personelem. Pracują starsi i młodzi pracownicy.

Ania Nowy wpis

Pyszne jedzenie np owoce morza obsługa miła polecam

Kandydatka

Pracowałam bardzo krótko ale mogę powiedzieć szef Michał bajerant który bardzo tracii przy bliższym poznaniu a kolezanki kelnerki oczerniają druga osobę żeby mieć etat takie są milusińskie damska solidarnosc śmiechu warte.

Edyta Nowy wpis
@Kandydatka

A wyjaśnisz jak to działa, że oczerniając kogoś mogą mieć etat? Jaki oni mają tu mechanizm z tym? :/

Brałeś udział w rekrutacji do Bazylia & Oregano Jacek Kubasiński. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Czy w ostatnim czasie firma zmieniła nazwę ?

Olga
@Marek

Jest inny wlasciciel

Kelnerka wyoska Weronika siedzi cały czas telefonie umiech wymuszony jakby pracowała za karę . Czekałem długo za rachunkiem łaskawienie zauważyła harbina.....

Miłość
@Gość

Również u nas kelnerka pojawiła się po 10 minitach na ogrodu po 10 minutach blondyka z duża d ..a szef łysy siiedzial z rokiem na widoku pusta sala klientami nie interesował ......

Płatnicy
@Miłość

Tak siedzi z laptopem a kelnerki z telefonach

Loka

Dobre jedzenie sympatyczna obsługa mimo że nic rozumiła po polsku .

Kelnerka

Na sali pracuje młoda kelnerka Wiktoria P bardzo agresywna fałszywa arogancka zarozumiała i wulgarna może sobie podać rękę z parzygnotem Damianem Ł który również jest na tak niskim poziomie co koleżanka. Dobrze że już tam nie pracuję i nie nic wspólnego z tymi wrednymi typami co szalują dosłownie wszystkich innych pracowników.

Kucharka
@Kelnerka

Na kuchni pracowałam z Panem Damianem zachowywał się jak tyran w pracy i dziwną ma osobowość Ciężko z nim się pracowało.

Edyta
@Kucharka

Co konkretnie masz na myśli pisząc, że zachowywał się jak tyran? Bo to serio źle brzmi, jakieś może przykłady takich zachowań?

Wanda
@Kelnerka

Hmmm zle to wygląda ze sama wyzywasz koleżankę na forum publicznym.. ciężko mi ocenić te sytuacje jej nie znając ;) może być różnie a co szef na to czemu nie rozwiązuje problemów między pracownikami

Wanda

Trzy opinie wasze które za główny plus podają to, że płaci na czas, czyli tak naprawdę robi coś, co musi robić żeby nie spotkała go żadna kara. Ale super, jeśli to są takie plusy dla ludzi w tym kraju.. Jakieś realne fajne dodatki, możliwości rozwoju, cokolwiek?

Lukasz92

Jak najbardziej na tak, płacił na czas co sprawdziło się z opinią poprzedników. Rozstaliśmy się ponieważ otrzymałem ofertę pracy za granicą.

Almichał

Polecam, płaci na czas, wymagający ale uczciwy pracodawca.

NjuJork

Bardzo dobry pracodawca, płaci na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Bazylia & Oregano Jacek Kubasiński - Poznań

• Jak się pracuje w Bazylia & Oregano Jacek Kubasiński?

Zobacz opinie na temat firmy Bazylia & Oregano Jacek Kubasiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Bazylia & Oregano Jacek Kubasiński
  • Wysoka 12