Opinie o Collegium Da Vinci w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Collegium Da Vinci. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Collegium Da Vinci o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Collegium Da Vinci w Poznań

De

Z zewnątrz wszystko pięknie, wewnątrz brak kompetencji, manipulowanie, brak dbania o swój zespół, czekoladki raz na rok nie osłodzą skutków przemocy. Benefity, którymi Cię mamią przed rozpoczęciem, nie do uzyskania w trakcie trwania stosunku pracy.

Justi

Jak pracuje się w księgowości? Atmosfera ok?

Wirdo Nowy wpis

Jakiś czas temu miałm rozmowę o pracę, większość pytań które mi zadawano nie były merytorycznym sprawdzeniem kompetencji, tylko głównie pytano o radzenie sobie z pracą w stresie i pod presją, gotowość do częstej pracy po godzinach (oczywiście nie wprost, ale gdy unikałm konkretnej odpowiedzi, robiono mnóstwo różnych fikołków żeby jakoś wydobyć ode mnie czytelną deklarację) były też inne pytania dotyczące sposobu radzenia sobie z sytuacjami, które moim zdaniem nie powinny występować w dobrej organizacji na tym stanowisku, a przynajmniej na pewno nie na tyle często, aby było to istotne pytanie na rozmowie rekrutacyjnej. Ogólnie po rozmowie pozostało odczucie panującego tam chaosu bez perspektyw na jakiś rozwój.

Go. Nowy wpis
@Wirdo

Brzmi jak ich dział marketingu...? ;)

Pracujesz w firmie Collegium Da Vinci? Jaką masz umowę?

Niki

B2B.

Hide Nowy wpis

B2B jak polowa, bo przecież UoP za drogo

Justi Nowy wpis

Jak pracuje się w księgowości? Atmosfera ok?

De

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Collegium Da Vinci? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku PHP DEVELOPER? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Przyszła studentka

Czy ktoś aplikował na studia na kierunek grafika online? Na stronie jest napisane, że trzeba odbyć rozmowę kwalifikacyjną wraz ze swoim portfolio, jak wygląda ta rozmowa kwalifikacyjna? Jakieś inne opinie?

Byk
@Przyszła studentka

raczej bym się tym nie martwił, dotąd wszyscy zawsze przechodzili rozmowę kwalifikacyjną. przyjmują wszystkich chętnych bo to przecież dla nich przypływ kasy

Tom

Znowu się pojawiło na pracuju ogłoszenie z zarobkami adekwatnymi do doświadczenia lol. Że im nie wstyd tak pisać w 2023 xd

J.K.

Wiele czasu minęło od mojego ostatniego dnia pracy w CDV, a wciąż miewam koszmary i kołatanie serca ze stresu. Kadra zarządzająca, świadomie albo nie (nie wiem co gorsze) odbiera chęć i radość działania. Patrzenie z góry, brak szacunku. Bardzo źle mówi się o ludziach, którzy odeszli, zwala na nich wszystkie winy. Na samym dole są często super ludzie, ale totalnie wyprani i marzący o zmianie. Nie polecam.

Nik

Aplikowanie tam nie ma sensu. Uczelnia nie podaje widełek. Za to oczekuje tego od kandydata i kiedy nie są bardzo niskie nie ma się szans.

Kaś

Zdecydowanie odradzam aplikowanie do tej firmy. Uczelnia szczyci się nowoczesnością, a panuje w niej chaos i brak profesjonalizmu. Poza proponowaniem słabej stawki, uczelnia oczekuje od pracowników opłacania parkingu pod firmą. Mało tego, pensja pracownicza nie pozwala nawet na podjęcie studiów na uczelni, ponieważ jest zbyt niska, zaś czesne bardzo wysokie. Nie mówiąc już o niedotrzymywaniu słowa przez rekrutów.

Laszlo

toksyczne środowisko pracy, w którym pracownik, studenci i ich potrzeby są na szarym końcu. 'benefity' nie przykryją złej atmosfery, nadgodzin, bardzo słabych stawek i braku szacunku. a jak chcesz się napić kawy to musisz mieć własne ziarna do ekspresu, firma nie zapewni lol

Aplikant

Jakiś czas temu odbyłem rozmowę kwalifikacyjną. Wrażenie nieciekawe. Jedno obiecują po czym wycofują się z tego. Wrażenie panującego chaosu.

Student
@Aplikant

I tak właśnie jest. Idzie odczuć będąc studentem

Wydawać by się mogło iż po uczelni można oczekiwać wyższych standardów, tymczasem podejście takie samo jak w Januszexie, czyli: damy znać, ale nie zamierzamy już się odzywać, tylko tak powiemy, a potem schowamy głowę w piasek. Warunkiem zaproszenia na rozmowę było podanie oczekiwanej kwoty i jeśli macie niskie widełki, można spodziewać się spotkania, na którym zamiast opowiedzieć o miejscu i stanowisku pracy, pytają kandydata jak sobie wyobraża dzień pracy (sic!). Podsumowując, całkowita strata czasu i totalny negatyw. Nie polecam.

Bogdan

Jeden z komentarzy sugeruje, że "władze promują ciągłą rotację kadry" - co to dokładnie znaczy? Czy rzeczywiście rotacja pracowników w Da Vinci jest aż tak duża? Z czego to może wynikać? Koniecznie dajcie znać.

kejla

Miejsce do pracy tymczasowej, ciężko zapuścić korzenie, bo władze promują ciągłą rotację kadry. Na rok czy dwa (przy wytrzymałości na presję) możliwe do przeżycia.

tylkoja
@kejla

Hej! Właśnie zauważyłam, iż poszukują kandydata na stanowisko Koordynator ds. studentów dyplomowych i podyplomowych - jesteś w stanie przybliżyć charakter pracy administracyjnej? Dodać nieco więcej szczegółów?

Zostaw merytoryczną opinię o Collegium Da Vinci - Poznań

• Jak się pracuje w Collegium Da Vinci?

Zobacz opinie na temat firmy Collegium Da Vinci tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Collegium Da Vinci?

Collegium Da Vinci