Opinie o Bazylia & Oregano Jacek Kubasiński w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Bazylia & Oregano Jacek Kubasiński. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bazylia & Oregano Jacek Kubasiński o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Bazylia & Oregano Jacek Kubasiński w Poznań

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Kandydatka Nowy wpis

Pracowałam bardzo krótko ale mogę powiedzieć szef Michał bajerant który bardzo tracii przy bliższym poznaniu a kolezanki kelnerki oczerniają druga osobę żeby mieć etat takie są milusińskie damska solidarnosc śmiechu warte.

Edyta Nowy wpis
@Kandydatka

A wyjaśnisz jak to działa, że oczerniając kogoś mogą mieć etat? Jaki oni mają tu mechanizm z tym? :/

Swarzędz Nowy wpis

Chyba zmienił się szef kuchnii nie lyslego szefa kuchnii....jedzenie jednak sie zminieło. Na sali słyszałam sam ukraiński język który dobiegał z kuchni pizdet....itp

Marek

Czy w ostatnim czasie firma zmieniła nazwę ?

Olga Nowy wpis
@Marek

Jest inny wlasciciel

Kelnerka

Na sali pracuje młoda kelnerka Wiktoria P bardzo agresywna fałszywa arogancka zarozumiała i wulgarna może sobie podać rękę z parzygnotem Damianem Ł który również jest na tak niskim poziomie co koleżanka. Dobrze że już tam nie pracuję i nie nic wspólnego z tymi wrednymi typami co szalują dosłownie wszystkich innych pracowników.

Kucharka
@Kelnerka

Na kuchni pracowałam z Panem Damianem zachowywał się jak tyran w pracy i dziwną ma osobowość Ciężko z nim się pracowało.

Edyta
@Kucharka

Co konkretnie masz na myśli pisząc, że zachowywał się jak tyran? Bo to serio źle brzmi, jakieś może przykłady takich zachowań?

Wanda
@Kelnerka

Hmmm zle to wygląda ze sama wyzywasz koleżankę na forum publicznym.. ciężko mi ocenić te sytuacje jej nie znając ;) może być różnie a co szef na to czemu nie rozwiązuje problemów między pracownikami

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji do Bazylia & Oregano Jacek Kubasiński. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Programista PHP
Devpark Sp. z o.o.
(5 opinii)
logo firmy Koordynatora działu elektrycznego
Meliński minuth
(63 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Spedytor Międzynarodowy (Rynek Skandynawski)
EXPRESS HEROES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
(16 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Wanda

Trzy opinie wasze które za główny plus podają to, że płaci na czas, czyli tak naprawdę robi coś, co musi robić żeby nie spotkała go żadna kara. Ale super, jeśli to są takie plusy dla ludzi w tym kraju.. Jakieś realne fajne dodatki, możliwości rozwoju, cokolwiek?

Lukasz92

Jak najbardziej na tak, płacił na czas co sprawdziło się z opinią poprzedników. Rozstaliśmy się ponieważ otrzymałem ofertę pracy za granicą.

Almichał

Polecam, płaci na czas, wymagający ale uczciwy pracodawca.

NjuJork

Bardzo dobry pracodawca, płaci na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Bazylia & Oregano Jacek Kubasiński - Poznań

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Bazylia & Oregano Jacek Kubasiński?

Zobacz opinie na temat firmy Bazylia & Oregano Jacek Kubasiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bazylia & Oregano Jacek Kubasiński?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Bazylia & Oregano Jacek Kubasiński?

Liczba opinii klientów firmy Bazylia & Oregano Jacek Kubasiński, to 4, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bazylia & Oregano Jacek Kubasiński
2.9/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wysoka 12
    61-850 Poznań
  • NIP: 7821564807 REGON: 630980315

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Bazylia & Oregano Jacek Kubasiński