Phinance S.A.

Opinie o Phinance S.A.

Aktualność
Zachęcamy do zapoznanie się z wywiadem z Michałem Trędowskim, Partnerem Phinance. Michał opowiada o rekrutacji oraz pracy w Phinance S.A.
Co łączy doradcę finansowego z lekarzem pierwszego kontaktu? Wywiad z Michałem Trędowskim - Karierawfinansach.pl
Ola Nowy wpis

Rekruterka sama nie wie czego chce, najpierw mówi jedno, potem drugie, sama się gubi. Opowiada o firmie jakby to było jakieś mlm na miare oriflame

QO Nowy wpis

Cześć. Widziałem, że dostępna jest tu w zakładce oferta na płatny staż. Szuka obecnie czegoś w branży finansowej, więc w teorii może i by mi podpasował, zwłaszcza, że możliwy jest w formie hybrydowej. Ciekaw byłbym waszych opinii z przebiegu oraz stwierdzenia czy warto bym się angażował?

Praca jako doradca finansowy jest pracą specyficzną. Dla kogoś kto przychodzi z doświadczeniem w ubezpieczeniach albo finansach, jest to zdecydowanie dobry krok. Dla kogoś bez doświadczenia przychodzenie na umowę B2B i praca na prowizjach może dostarczyć wielu stresów. Kluczową sprawą jest trafienie na odpowiedniego przełożonego.

AD Nowy wpis

W pełni zgadzam się z tą opinią. Mam podobne doświadczenie, ale dzięki pomocy przełożonych dosyć szybko udało mi się wdrożyć w nowy tryb pracy.

Pawel

Praca nie wymaga studiow. Szkoda sie marnowac po studiach

Karol
@Pawel

Ja poszedłem jako urozmaicenie do studiów. Według mnie warto się rozwijać na każdym etapie życia. Tutaj szkolenia są naprawdę merytorycznie przeprowadzane i można z nich duzo wyniesc.

Lilia
@Karol

Jasne, że tak! Rozwój to najlepsza inwestycja w siebie! Ja się przebranżowiłam po 5 latach w poprzedniej pracy. Szukałam nowych wyzwań i wrażeń — tutaj znalazłam wszystko to, czego potrzebowałam!

Ada
@Pawel

Fakt, nie trzeba studiów, ale nie są one przeszkodą. Po prostu większość rzeczy można przyswoić dzięki szkoleniom firmowym.

TI
@Ada

Co na taki firmowy pakiet szkoleniowy może się składać? Odnosisz się do komentarza sprzed roku, zastanawiam się więc co przez taki okres czasu mogło ulec zmianie. Jak realizowane są szkolenia, co się na nie składa?

Mati

Czekam na odpowiedz, kolega ze studiów bardzo zachwalał. Moze laczyc prace z zajęciami i dobrze zarabia, dlatego zdecydowalem sie aplikować wlasnie tutaj :)

Nicko
@Mati

Ja właśnie też zacząłem pracę tutaj jeszcze studiując i bardzo dobrze wspominam ten czas. Wszystko udawało mi się bez problemu łączyć

Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Witam,a co dzieje się po tym jak wypełnię roczną umowę?trzeba działać na działalności?

Kaja

Ja bardzo cenię sobie wolność i niezależność, dlatego elastyczne godziny i opcja pracy zdalnej w Phinance naprawdę spełniają moje oczekiwania. Polubiłam się też z tą branżą i mogę polecić :)

Karen

Praca w Phinance to naprawdę fajna opcja! Dzięki elastycznym godzinom i możliwości pracy zdalnej mogę sobie lepiej zorganizować dzień i pracować w określonym przez siebie czasie. Co więcej, te szkolenia, które oferują, są mega pomocne - nie tylko w bieżących zadaniach, ale też w moim rozwoju zawodowym.

Eliza
@Karen

Ja też naprawdę doceniam elastyczność tej pracy i opcje zdalną. Przy moim trybie życia jest to idealne rozwiązanie. Mega polecam.

Adela

Specjalistka ds. wsparcia sprzedaży na jaki może liczyć socjal? Jest Medicover? Zależy mi, żeby nie przerywać pakietu od poprzedniego pracodawcy, o ile to jest możliwe. Jak są jeszcze jakieś dodatki dla rodziny też to też bym chciała wiedzieć. Jaka jest ich propozycja, bo w ogłoszeniu tak dokładnie nie ma?

Dominik

Dobra praca umożliwiająca rozwój. Na plus jest również możliwość dopasowania czasu pracy do swojego stylu życia, osiągając przy tym wysokie zarobki. Za wyniki w pracy organizowane jest mnóstwo interesujących wyjazdów.

Dominik
@Dominik

Można zdobyc tutaj spore doswiadczenie. Zatrudniają tez mlodych pracownikow i umożliwiają im rozwój! To ogromny plus, ponieważ większość tego typu firm chce od razu pracownika z ogormnym CV. Oferowane kursy i szkolenia są super, ale trzeba chcieć coś z nich wyciagnac. Ja pracę jak najbardziej polecam :D

Kornel
@Dominik

Świetnie napisane, zgadzam się, bo sam wcześniej miałem problem, żeby znalezc jakas prace bez doświadczenia. Tutaj jest mozliwy rozwoj swoich umiejetnosci, bo sam zarzadzasz swoja praca.

Radix
@Dominik

Ciekawa branża i dużo możliwości rozwoju. Faktycznie elastyczne godziny pracy dla mnie to też był mega duży plus, bo można sobie dopasować ją z innymi obowiązkami.

Julka

Pracuje tutaj kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Mamy możliwość korzystania z wielu kursów i szkolen. W pracy bardzo duży luz i świetna atmosfera. Nie sądziłam że bedę tak zadowolona :)

Nikodem
@Julka

Ja przyszedłem totalnie zielony, nie wiedzialem, od czego zaczac. Na szczescie te kursy naprawdę duzo dają i mozna z nich nauczyc sie niemal wszystkiego co potrzebne. Polecam!!

Lena
@Julka

Ja bardzo cenię sobie elastyczny czas pracy. Dzięki temu mogę rozplanować swój czas tak, żeby efektywnie pracować, ale też móc wykonywać inne aktywności :)

Na prawdę polecam! Super atmosfera, jasne i klarowne warunki, świetne pieniądze

Gabrysia
@Karolina

Zgadzam się ze wszystkim, co napisałaś :D Chciałam jeszcze wspomnieć, że niesamowicie cieszy mnie, że istnieją takie miejsca pracy, w których student może pogodzic pracę z zajeciami i dobrze zarobic!!

Weronika
@Karolina

Zarobki już od samego początku są bardzo fajne i zdecydowanie konkurencyjne względem innych firm. Ludzie na medal - przyjaźni, pomocni i koleżeńscy. Dla mnie to bardzo ważne, po poprzednich, nieprzyjemnych doświadczeniach.

Adriax
@Karolina

Ja też jestem mega zadowolona, ze zdecydowalam sie na prace tutaj. Mega duzo sie ucze i dobrze zarabiam :)

Zainteresowana
@Adriax

czy jest przy tym szansa na poznanie szczegółów? ile średnio może teraz wyjść na godzinę na rękę? Przede wszystkim czego można się uczyć w trakcie pracy? Proszę o szczegóły

grzesiek

uwibleiam tu pracowac super bo mozna sie rozwijac i dobrze zarobiac

aga

ja tez!!

Weronika
@grzesiek

A jakie są możliwości rozwoju w firmie? :)

@Weronika

Dzień dobry, Można rozwijać się w wybranym przez siebie kierunku lub kilku jednocześnie - możemy skupić się na produktach kredytowych, majątkowych, ubezpieczeń na życie lub nieruchomości. Mamy również przewidzianą ścieżkę kariery managerską, jeśli dana osoba chce rozwijać się w tym kierunku. Ważne jest to, że mamy dokładnie określone kolejne poziomy oraz kryteria ich spełnienia, dlatego awanse u nas nie są uznaniowe - każdy współpracownik wie, kiedy otrzyma awans i z czym będzie się on wiązał. Już pierwszego dnia w Phinance można zapoznać się z naszą wewnętrzną ścieżką kariery oraz kryteriami, jakie są tam opisane.

@Phinance S.A.

Dzień dobry. A jeśli chodzi o odpowiedź w sprawie złożonego CV to czy możliwe jest, że rekruter zamiast dzwonić wysyłał e-mail z propozycją rozmowy? Bo ja na początku złożyłem CV i dostałem telefon 6 czerwca, ale w dniu rozmowy nie otrzymałem informacji z linkiem do zdalnej rozmowy. No i potem po 2 tygodniach napisałem do rekrutera i dostałem odpowiedź 20 czerwca, że jakieś inne biuro ma się ze mną kontaktować, więc już 2 tygodnie czekam na ten kontakt. Więc czy możliwe jest, że czekam tyle czasu, bo wysłali do mnie e-maila który nie dochodzi na pocztę, na której mam konto? Bo gdy składałem CV to był to e-mail założony na interia.pl

@Marcin

Dzień dobry Panie Marcinie, Proszę o podanie miasta, którego dotyczy opisana sytuacja - spróbuję ustalić, co się wydarzyło.

@Phinance S.A.

Był to Kraków

Eryk
@grzesiek

Bardzo fajna praca, to prawda. Jestem tutaj od roku i widzę znaczącą różnicę w tym, co umiałem, a co teraz potrafię. Polecam każdemu, kto chce zdobyć doświadczenie :)

Wiki
@grzesiek

Nie sądziłam, że kiedykolwiek spodoba mi się aż tak jakaś praca, a tutaj takie zaskoczenie :D Jest naprawdę super, zespół mega, możliwości duże. Najbardziej cenie sobie niezależność i brak ciągłej kontroli, która w poprzedniej pracy była przesadna.

Lidka
@grzesiek

Ja też mega doceniam czas pracy tutaj, bo dużo się nauczyłam. Dzięki pracy tutaj mocno rozbudowałam swoje CV.

Neta
@grzesiek

Ja bardzo doceniam oferowane przez firmę szkolenia, bo mimo, że zaczynałam pracę tutaj bez doświadczenia to dzięki nim zyskałam dużą wiedzę, którą wykorzystuje pracując.

Katia
@grzesiek

Ja pracuję tutaj ponad rok, a nauczyłam się już bardzo dużo. Bardzo lubię tę branżę, bo najzwyczajniej w świecie jest dla mnie ciekawa, ale też pracując w niej można dobrze zarabiać.

Znajoma polecała praktyki studenckie w Phinance. Jakie wy macie zdanie? Bardzo ciężko się dostać?

Kinga
@Karolina

Ja jestem mega zadowolona z praktyk. Stereotypowo często na praktykach "parzy się kawę", a tutaj naprawdę dużo się nauczyłam w stosunkowo krótkim czasie. Czy ciężko się dostać? Jeżeli masz chęci i zależy Ci na praktykach w tej firmie to myślę, że bez większego problemu się uda :)

Kandydatka
@Kinga

Ile czasu te praktyki trwają? Dostosowują do wymogów z uczelni czy jest jakoś inaczej? Są potem jakieś szanse żeby się zatrudnić w firmie?

@Kandydatka

Dzień dobry, Staż trwa maksymalnie 2 miesiące, do ustalenia. Jeżeli chodzi o dostosowanie do wymogów uczelni, możemy to zrobić, w zależności od tego, czego dokładnie dotyczą te wymogi. Jest możliwość kontynuowania współpracy po zakończeniu stażu. Pozdrawiam, Zespół Phinance

Corinne
@Karolina

Bardzo polecam odbycie praktyk w Phinance jeśli masz taką możliwość. Ja podczas nich bardzo dużo się nauczyłam i miałam możliwość zobaczyć jak funkcjonuje branża wewnątrz. Dodatkowo praktyki w tak dobrej firmie to mocny wpis w CV, więc warto.

Ann
@Karolina

Ja byłam tutaj na praktykach studenckich i jestem bardzo zadowolona z decyzji. Super fachowcy, od których dużo się nauczyłam, co było dla mnie ważne, bo chciałam wykorzystać czas praktyk jak najlepiej.

Lila
@Ann

A czy po takich praktykach jest opcja, żeby zostać na dłużej? Po prostu dostać pracę, bo z doświadczenia z różnymi stażami wiem, że to naprawdę różnie bywa. Informują o tym jakoś na początku? Będę wdzięczna za informacje.

Ann
@Lila

Jasne, że jest opcja. Najlepiej pytać od razu na rozmowie, bo pewnie zależne jest to od potrzeb firmy w danym momencie, stanowiska, działu itd. Powodzenia :)

daniel

Temat prosty: chcesz zdobyć wiedzę, rozwijać się i dobrze zarobić to praca dla Ciebie. Wszystkim ambitnym polecam !!

Mira
@daniel

Dokładnie. Firma oferuje mnóstwo możliwości do rozwoju, nie trzeba mieć doświadczenia, żeby zacząć pracę, bo wszystkiego można się nauczyć. Elastyczne godziny pracy są dodatkowym atutem wartym podkreślenia.

ooo
@Mira

A jak ktoś ma ambicje finansowego doceniania jego pracy, wzrostu wynagrodzenia, czy awansu, to się nie rozczaruje? Jest jasno zarysowana droga, co i jak robić, by przyznawano podwyżki lub awans? Pytam w kontekście ogłoszenia na Młodszego Doradcę Klienta. Co do umowy, widzę że zaczynałbym zleceniem lub b2b. Na jakim etapie pojawia się więc umowa o pracę?

@ooo

Ścieżka kariery jest jasno rozrysowana, tak że możesz sam zaplanować swoje awanse oraz kierunek w którym chcesz się w firmie rozwijać . Pracuję nieco ponad rok i jestem już po kilku awansach na wyższe stawki i tuż przed awansem na kierownika oddziału.. Nie jest to dla mnie niespodzianka, bo wszystko sobie zaplanowałam ???? Co do formy zatrudnienia, to na większości stanowisk UOP nie występuje

Mowia że praca tu to 'twoj biznes' ale nie oszukujmy sie. Idziesz do pracy w korpo gdzie nie zapewnią ci podstawy, samochodu, paliwa i narzedzi takich jak laptop i telefon. Ten 'twoj biznes' to umowa korzystna dla phinance, nie dla ciebie. Ale pozatym szkolenia super, jeśli zaczynasz przygodę ze sprzedażą to tu masz okazję zdobyć wieksza wiedzę niż na niejednych studiach. Ludzie z którymi się pracuje bardzo w porzadku bo w większości biur mocno stawia się na pozytywna atmosfere. Prowizje od towarzystw ubezpieczeniowych są dość wysokie. Mniejszym nakładem pracy można brutto zarabiać tyle ile na etacie (no bo od tego odejmij koszty 'twojego biznesu')

Ola

Nie każdy typ pracy jest dla każdego. Ja akurat bardzo ceniłam sobie pracę tutaj. Zresztą dowodem na to jest fakt, że pracowałam tu od czasów praktyk studenckich, więc ładnych kilka lat. Teraz chce spróbować swoich sił w innej branży, ale nie wykluczam

Już podczas pierwszej rozmowy wiedziałem, że to praca dla mnie. Duża swoboda, brak ograniczeń i KPI to coś czego zawsze brakowało mi w innych firmach. Pracuję tu już kilka miesięcy i mogę szczerze polecić ją każdemu kto chce się rozwijać i ma ambicje na przyszłość. Lepiej nie traficie!

Gosia
@Marek

Brzmi super. Chyba spróbuję tu aplikować, szczególnie że słyszałam już właśnie wiele dobrych opinii o tej pracy , a sama szukam czegoś gdzie w końcu będę się rozwijać, bo w obecnej pracy nie mam perspektyw ani awansu ani lepszych zarobków, więc tkwię w miejscu :(

Stefan
@Gosia

Ja też rozglądam się za pracą gdzie można się szkolić i ewentualnie awansować. Lubie jak coś się dzieje w moim życiu zawodowym. Jakbyś była na rozmowie to napiszesz jak ci poszło i czy było bardzo trudno? Będę wdzięczny:)

janex
@Stefan

ja tu pracuje i moge szerxe polecic :D

Konrad
@Gosia

Tutaj z pewnością nie będziesz tkwić w miejscu. Możliwości rowoju sa spore, trzeba tylko chciec. Liczne szkolenia pozwola ci nabyc wiekszego doswiadczenia. Ja sam pracowalem tam na samym poczatku mojej kariery i bylem bardzo zadowolony.

Stefan
@Konrad

Szkolenia wybiera firma czy samemu można wyjść z propozycją? Ty miałeś takie doświadczenia, że kierownik zgadza się sfinansować szkolenie spoza tych co oferuje firma?

@Marek

Praca ekstra dla młodych i ambitnych osób, które w życiu chcą osiągnąć coś więcej. Swoboda, wolność wyboru i sposobu pracy - wszystko na plus. Ze swojej strony bardzo polecam :D

Nelson
@Marek

Podsumowując moją kilkuletnią pracę tutaj - bardzo dużo się nauczyłam, rozwinęłam i poznałam branżę od środka. Spotkałam fantastycznych ludzi. Zbudowałam mocne CV. Bardzo polecam.

JC
@Nelson

Czyli czego w zasadzie można było się nauczyć przez tych kilka lat? było to nauczanie stopniowe? Jaka wiedza była przyswajana i w jaki sposób? Co jakie okres czasu występowały jakieś szkolenia? były to uniwersalne programy?

Mateusz

Powinniscie zatrudniac osoby w wieku 30+ i 40+. Tez doswiadczonych ktorzy wczesniej pracowali np. w bankach

@Mateusz

Takie osoby również serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy z nami. Pozdrawiam.

Mariusz
@Mateusz

Jestem właśnie w tym przedziale wiekowym, pracuję i rozwijam się w tej firmie. Moje doświadczenie okazało się przydatne, ale nie niezbędne. Osoby, które chcą nauczyć się tutaj czegoś nowego, z pewnością będą zadowolone.

Donka
@Mateusz

Ja zdecydowałam się przebranżowić i zaczęłam pracę tutaj właśnie po 30 roku życia. To była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć, bo bardzo dobrze odnalazłam się w tej pracy, lubię ją, a do tego dobrze zarabiam.

Czy w Phinance S.A. są szkolenia zewnętrzne?

Kuba

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!

Tadek
@Kuba

Ja napiszę — najlepsza praca, jaką miałem - serio. Dostałem się zaraz po studiach, bez żadnego doświadczenia praktycznego. Tutaj nauczyłem się naprawdę dużo, wszyscy podchodzili do mnie z szacunkiem i wyrozumiałością. Po paru miesiącach umiałem już naprawdę dużo i czułem, że ogarniam temat. Teraz jestem mega wdzięczny za szansę, jaką dostałem.

Niki
@Kuba

Ja uważam wręcz przeciwnie, nie widzę żadnych minusów. Jestem żółtodziobem, to moja pierwsza, poważna praca. Zostałem potraktowany bardzo poważnie, co było miłym zaskoczeniem. Ilość szkoleń, pensja, nastawienie ludzi z zespołu - wszystko na ogromny plus! Ze swojej strony, gorąco polecam.

Ina
@Kuba

Dokładnie. W każdej pracy są różne momenty, ale ogólnie rzecz biorąc naprawdę lubię te pracę. Dużo satysfakcji, dobre zarobki i wiadomo - elastyczne godziny pracy również na plus.

Aga
@Kuba

Ja pracowałam tutaj kilka lat, od czasu studiów. Zaczynałam bez doświadczenia, a dzięki szkoleniom, które zapewniła firma dużo łatwiej było mi się wdrożyć w obowiązki i branże. Naprawdę super czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Phinance S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Phinance S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Phinance S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 114.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Phinance S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 82, z czego 59 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Phinance S.A.?

Kandydaci do pracy w Phinance S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Phinance S.A.