Opinie o Phinance S.A.

Myślę nad złożeniem aplikacji na staż w doradztwie finansowym w warszawskim oddziale. Czego można się spodziewać na samym stażu i na rozmowie rekrutacyjnej?

@Adam

Staż ma za zadanie przygotować do zawodu Doradcy Finansowego w konkretnej specjalizacji, jaką wybiera sam współpracownik. Trzeba się przygotować na dużo szkoleń ale także zajęcia praktyczne. Zwieńczeniem tego procesu jest zdanie egzaminu licencyjnego, z możliwością podjęcia zatrudnienia w Phinance na dłużej. Rozmowy rekrutacyjne z kolei skupiają się na poznaniu kandydata, ale także na przedstawieniu warunków pracy. Zazwyczaj są to dwa etapy, czasami jednak mogą pojawić się dodatkowo testy lub zadanie.

angie

pracujebe tu i meeeega polecam!

Agata

Czy ktoś może mi powiedzieć jak jest ze zwrotem prowizji w Phinance? Czy w przypadku lapsów trzeba zwracać zarobioną prowizję?

@Agata

Dzień dobry, Może się tak zdarzyć w sytuacji, kiedy nasz współpracownik wybrał prowizję kredytowaną, czyli taką, która jest płatna z góry do końca okresu zawieranej umowy, a w miedzy czasie Klient jednak zrezygnuje z tej usługi - wtedy oddajemy równowartość za miesiące pozostałe do końca umowy. Pozdrawiam.

Były Pracownik
@Agata

@Agata Jeśli otrzymasz lapsa musisz oddawać bez względu na wybraną formę prowizji...

Dzień dobry. Czy aby dostać propozycję rozmowy o pracę jako doradca finansowy w Phinance są potrzebne wyniki z matur? Bo jestem aktualnie po skończeniu Liceum i jak pisałem matury to wyniki będą dopiero 5 lipca. No i złożyłem CV w sobotę do Krakowa i okolic za pomocą tej Waszej strony youaretheboss.pl i jeszcze nie dostałem żadnego telefonu. Czy to znaczy, że moją aplikację o pracę odrzucono z powodu braku wyników z matur?

@Marcin

Dzień dobry, Na pewno aplikacja nie została odrzucona ze względu na brak wyników, ponieważ nie wymagamy takowych. Obecnie, Pana aplikacja jest nadal przetwarzana przez managera. Dodam również, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Pozdrawiam i trzymam kciuki za wyniki matur :)

@Phinance S.A.

@Phinance S.A A jeśli się wysłało CV bez zdjęcia to ono też ma szansę być pozytywnie rozpatrzone? Bo ogólnie postanowiłem jeszcze, że spróbuję wysłać CV na praktyki/staż jako że nie było odzewu, a kiedyś widziałem na jednej stronie z ogłoszeniami o pracę ogłoszenie Phinance, gdzie była prośba żeby właśnie CV było ze zdjęciem, więc mam wątpliwości

@Marcin

Panie Marcinie, zdjęcie nie wpływa na naszą decyzję odnośnie podjęcia kontaktu z danym kandydatem. CV nie musi go zawierać. Pozdrawiam.

Student

Czy podczas 3 miesięcznego wdrożenia jest szansa otrzymania podstawy wynagrodzenia?

@Student

Tak, oczywiście :) Zapewniamy tak zwany kontyngent już od pierwszego miesiąca pracy.

Pracownik w trakcie rekrutacji
@Phinance S.A.

W teorii tak.. ale czy jak się nie uda z jednostkami to też się coś dostanie? Czy przepada i cała praca na marne?

@Pracownik w trakcie rekrutacji

To zależy od rodzaju kontyngentu (w uproszczeniu rodzaj podstawy stosowany w Phinance), na jakim się pracuje. Takie kwestie są ustalane przed zatrudnieniem i dostosowane do kandydata.

gfdsa

Witam, czy student bez doświadczenia ma szansę na pracę w call center w Poznaniu?

gfdsa
@gfdsa

Czyli nie można. Dzięki tyle chciałam wiedzieć.

@gfdsa

Dzień dobry, Na ten moment nie prowadzimy rekrutacji do naszego Call Center, ale jeśli pojawi się taka oferta, zachęcam do aplikowania - każde CV rozpatrujemy indywidulanie. Pozdrawiam serdecznie.

Aktualność
Zachęcamy do zapoznanie się z wywiadem z Michałem Trędowskim, Partnerem Phinance. Michał opowiada o rekrutacji oraz pracy w Phinance S.A.
Co łączy doradcę finansowego z lekarzem pierwszego kontaktu? Wywiad z Michałem Trędowskim - Karierawfinansach.pl
KaWa.

Miałam przyjemność uczestniczyć w rozmowie rekrutacyjnej w Poznaniu i zdecydowanie była to najlepiej przeprowadzona rozmowa rekrutacyjna na jakiej byłam. Rozmowa z panem Przemysławem była wyjątkowo profesjonalna i konkretna, co niestety na rynku pracy rzadko się zdarza ... Pracy nie podjęłam tylko dlatego, że miałam jeszcze zobowiązania wobec poprzedniej firmy. Poza tym przedstawione warunki były bardzo atrakcyjne w porównaniu do innych firm o podobnym charakterze pracy.

Zanim zadecydujecie się na pracę w Phinance zastanówcie się czy pieniądze z prowizji jaką dostajecie chcecie mieć niepewne przez najbliższe 2 lata. Sytuacja wygląda tak, że podpisujecie umowę z kimś (przykładowo ubezpieczenie czy umowę oszczędnościową) i przez najbliższe 2 lata jeśli zrezygnuje ta osoba z umowy to musicie oddać całą prowizję. Dostajecie wypłatę i jeśli coś wysypie się po roku czy półtora roku to zwracacie całą prowizję. "Kierownicy" będą motywować was, że dużo można zarobić i nie odczujecie tzw lapsów, ale zanim osiągniecie wypłaty na poziomie choćby 5-7 tysięcy netto to musi minąć około 2-3 lat. Nawet jak zrezygnujecie z pracy w Phinance a umowy nadal mogą się wysypać to później musicie oddać pieniądze. Nie polecam pracy. Fajne doświadczenie z ludźmi z którymi się spotykacie ale nie kosztem Waszych finansów. Nie pracuje w tej firmie jakiś czas a co miesiąc muszę oddawać średnio 800zł, bo mój kierownik w głębokim poważaniu czy moja wcześniejsza umowa się wysypie czy nie. Jego lapsy nie dotykają jak przejmuje klienta pod siebie lub ktoś inny go zgarnia z bazy. Nie ładujcie się tam. Nie pisze tego ze względu na uraz do pracowników czy atmosfery. Atmosfera i wyjazdy są super, ale co z tego jak wypłaty macie 2-3 tysiące i do tego laps z poprzedniego miesiąca.

N
@były pracownik

"były pracownik" nie wprowadzaj ludzi w błąd. po 1) kwestia wypłacania prowizji ustalana jest przez samego doradcę, tak więc samemu decydujesz, czy chcesz mieć "niepewną prowizję", czy systematyczną miesięczną wypłatę po 2) zwrot całej prowizji nie występuje zawsze - każde rozwiązanie opisuje dość szczegółowo, kiedy i jaka część prowizji będzie do zwrotu po rezygnacji klienta po 3) kierownik nie ma w głębokim poważaniu "wysypania się" Twojej umowy - jeśli z Twojej umowy również otrzymał prowizję, to również będzie miał zwrot po 4) temat "wysypywania się" umów jest zawsze dyskusyjny; klient nie zrezygnuje z umowy jeśli otrzymał rozwiązanie, które faktycznie chciał i spełnia jego oczekiwania, czytaj nie zostało "wepchnięte" na siłę i ze stawką realną dla klienta. To właśnie w przeciwnych wypadkach klienci rezygnują ... należy tutaj rozróżnić doradcę finansowego od sprzedawcy ... ten pierwszy jest w stanie nie spisać umowy z klientem, gdy jest niepewny, ten drugi chce spisać wszystko ze wszystkimi, no a później jest płacz ... po 5) piszesz o wypłacie rzędu 2-3 tysiące, jednocześnie musisz zwracać 800 zł miesięcznie. Oznacza to, że z miesięcznych umów "wysypuje się" około 25% klientów ... przypadek ? po 6) wracając do wysokości wypłat, twierdzisz, że 5-7 tyś netto (czyli takie 7-10 tyś brutto) to kwestia 2-3 lat. Wypowiedź sugeruję, jakby to był jakiś wyrzut emocji, bo to jest tak mało, a tak długo trzeba czekać. Zatem wszystkim takim osobą polecam zejść na ziemię, rozpocząć procesy rekrutacji i przejrzeć na oczy, jakie wynagrodzenia są na rynku pracy dla osób, które są spoza branży lub z niewielkim doświadczeniem. W "internetach" 75% osób zarabia przecież te 8k miesięcznie netto, w rzeczywistości jednak jest jakoś odwrotnie ...

@N

witam, niestety kwestia zwrotu prowizji jest niedorzeczna, brak jakiegokolwiek wsparcia sprzętowego typu - laptop, telefon czy nawet karta do telefonu, by nie dzwonić z prywatnego. Nie ma nic. Pracują tam osoby bardzo nastawione na finanse, które mają gdzieś swojego podwładnego. Zależy im jedynie na wykorzystaniu kontaktów nowego pracownika, spisania umów i do widzenia. Co do finansów- aktualnie pracuje w firmie, gdzie zarabiam bardzo dobre pieniądze na umowie o prace, nie świecówce która jest przez was oferowana.

@N

zdecydowanie jest to niedorzeczne by pracować 2-3 lata i dopiero wypracować sobie wypłatę godną dzisiejszej inflacji. Czy nie lepiej zatrudnić się w firmie, w której od razu masz odpowiednią wypłatę i nie musisz prosić się ludzi o spisanie jakiejś umowy ubezpieczenia czy oszczędzania?

@były pracownik

Dzień dobry, Praca Doradcy Finansowego w Phinance opiera się na prowizjach zależnych od wyników sprzedażowych, które z kolei są podyktowane zaangażowaniem w pracę. Nietypowe jest to, że u nas nie ma z góry narzuconych celów ilościowych, a więc to pracownik decyduje o stopniu swojego zaangażowania jak i również, co za tym idzie, o wynagrodzeniu. Wynagrodzenie prowizyjne oraz tempo jego wzrostu jest zatem uzależnione od samego Doradcy. Nie jest to prawdą, że dopiero po 2-3 latach Doradcy osiągają ,,wypłatę godną dzisiejszej inflacji", ponieważ na tym etapie nasi pracownicy są zazwyczaj znacząco ponad przeciętne pensje. To jednak oczywiście jest kwestią indywidualna, nie mogę tego generalizować na wszystkich, ponieważ zależy to od wspomnianego wcześniej stopnia zaangażowania jak i również umiejętności. Na początku wspieramy także dodatkowo naszych pracowników finansowo tak zwanym kontyngentem. Pozdrawiam, Phinance.

Mikołaj Święty

Pracowałem w tej firmie półtorej roku zaczynając jako student i łącząc pracę ze studiami dziennymi. Ciężko mi wymyślić inne miejsce, gdzie mógłbym tak mocno dopasować swój czas pracy do planu zajęć. Dużym plusem jest system prowizyjny, który jest daleki od korporacyjnych modeli z sufitem zarobkowym, wymaga jedynie zaangażowania. Kolejna rzecz to produkty, mając porównanie z kolegą pracującym w innej firmie doradztwa finansowego, jest to kwestia bez porównania. Mało tego, że Phinance do dyspozycji ma największą część rynku finansowego, to jeszcze istnieją produkty, które były współtworzone z Phinance. Oczywiście nie jest to miejsce pracy dla osób, które chcą swoje 8 godzin odsiedzieć, unikać pracy jak się da i liczyć, że zarobią kokosy. Praca w taki sposób uczy umiejętności miękkich, kontaktu z klientem, organizacji czasu pracy i przygotowuje do prowadzenia własnej firmy, co wielu z pracowników z większym stażem łączy z tą pracą.

szukający nowego zajęcia
@Mikołaj Święty

szukam pośrednika który oferuje dość oryginalne produkty finansowe - czy możesz mi powiedzieć jakie produkty były współtworzone przez Phinance ?? Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź

Kamil Stańko

Kolego " Kątek " to nie jest miejsce na Polonistykę tylko dodawanie opini na temat firmy. Myślisz, że zabłyśniesz poprawiając kogoś wypowiedź? Ty nigdy się nie mylisz przy pisaniu ? Jesteś tak bezbłędny i nie omylny? Nie sądzę...

mk49
@Kamil Stańko

Kolego Kamil, "czyjąś wypowiedż" a nie "kogoś wypowiedż". No i "nieomylny" a nie "nieomylny". Wstyd ...

Kamil
@mk49

Wstyd to za takich żenujących nie udaczników którzy myślą, że wszystko wiedzą. Proponuję Panu Panie Polonisto wziąć się do pracy i nie zaśmiecać forum. Żenada...

Klient

Witam. Mam pytanie jsko potencjalny kluent. Moja żona otrzymała tel od pracownika firmy, że chce się spotkac i porozmawiac w sprawie pieniędzy, ktore ma odłożone w drugim filarze OFE. Osobiście sceptycznie podchodze do tego typu spotkań z doradcami, którzy chcą "manipulować" "doradzać" w moich pieniądzach :-) Czy ktoś może przybliżyć jak wygląda takie spotkanie, z czym to się wiąże, no i jak wygląda sama usługa z OFE? Z gory dziękuję. Jacek z Bydgoszczy

@Klient

Dzień dobry, Na takim spotkaniu odnośnie OFE, doradca analizuje obecną sytuację klienta, m. in. staż pracy, ilość środków, czy są odprowadzane składki oraz gdzie obecnie jest OFE. Następnie może doradzić Klientowi najlepsze rozwiązanie. Oczywiście spotkanie nie jest zobowiązujące oraz nie wiąże się z kosztami.

Kamil Stańko

Witam serdecznie. Jak widzę jakie bzdury tutaj ludzie wypisują na temat firmy Phinance to aż się niedobrze robi. Ale odpowiedź na to jest prosta , tak bzdetne rzeczy wypisują ludzie którym się poprostu nie powiodło w tej pracy bądź wogóle jej nie podjęli. Praca jest bardzo wymagająca to prawda ale jest to firma finansowa i nie wiem czego wy ludzie oczekujecie , że ktoś będzie płacił wam 20k netto miesięcznie za nic nie robienie lub za ładny ubiór? Jeżeli dasz się z siebie pełne zaangażowanie i będziesz chciał się nauczyć to później już pójdzie z górki. Firma daje duże możliwości awansowe i przedewszystkim bogate szkolenia. Jeśli chodzi o poziom rekrutacji w miejscowości Rzeszów ul. Staszica 6 był na bardzo dobrym poziomie przeprowadzonej przez Pana Michała i Mateusza. Konkretna rozmowa z Profesjonalistami bardzo polecam i dziękuję za tak miłe podejście:) Pozdrawiam

Leon

Więc tak: Minusy: brak podstawy, brak bazy klientów, brak wszelkich benefitów pozapłacowych standardowych np. w bankach jak multisport, bony paliwowe, samochody służbowe plusy: szeroka oferta Podsumowując praca ciekawa dla ludzi, którzy pracowali w banku i mają swoją bazę relacyjnych klientów. Jeśli nie masz swojej bazy klientów i nie chcesz sprzedawać po znajomych i rodzinie to musisz mieć oszczędności by przeżyć pierwsze 4-8 miesięcy w zależności od tego jak dobry jesteś. Po tym okresie prowizje powinny już się robić na poziomie egzystencjonalnym. Po około roku do dwóch powinno zarabiać się już nieźle. Po kilku latach mamy samograj. Już się niewiele robi, dochód pasywny, klienci dzwonią sami. W tym momencie też trzeba mieć dobre relacje, bo firma będzie chciała Was się pozbyć i przejąć bazę klientów. Rada: nie pakujcie klientów w wieloletnie rozwiązania byście mogli szybko ich zwerbować za sobą.

@Leon

Panie Leonie, Zapewniamy podstawę jak i również kartę MultiSport oraz opiekę medyczną dla pracowników. Pozdrawiamy serdecznie.

Jak wygląda praca w firmie Phinance S.A.? Czy można liczyć na premię?

Dzień dobry, jeżeli chodzi o pracę Doradcy Klienta / Doradcy Finansowego, w Phinance S.A. głównym elementem wynagrodzenia są prowizje. Są one współmierne do uzyskiwanych wyników. Doradcy sami decydują, ile czasu poświęcają na pracę, a tym samym jaką prowizję osiągną. Nie ma ,,sufitu", zatem wysokość prowizji jest nieograniczona.

Taaaa

Potwierdzam. Sprzedają produkty inwestycyjne, które przynoszą straty, szczególnie w długim okresie czasu. Dzieje się tak dlatego, że te polisy mają tak niedorzeczne opłaty, że się w pale nie mieści. Jak się wchodzi na rynek inwestycyjny, to jednak trzeba mieć trochę własnego oleju w głowie, bo "specjaliści" z Phinance, nie mają pojęcia o giełdzie, ani o tym co dzieje się na świecie, więc doradcy z nich żadni. Ciężko się dziwić, bo takie umiejętności analityczne zdobywa się latami. Wszelkie produkty, które mają, można ogarnąć samemu, czyli nie mają nic nadzwyczajnego, ani kredytów hipotecznych, ani ubezpieczeń. W dobie internetu polecałbym raczej poczytać o ubezpieczeniach, kredytach i lokowaniu oszczędności. A absolutną podstawą jest odpowiednia książka, która nauczy zadawać trafne pytania. No i 14 rekomendacji... Dobry produkt nie potrzebuje takiego chwytu, dobry produkt sprzedaje się sam.

Doradca, nie sprzedawca
@Taaaa

Opinia brzmi na dodaną w roku 2009, a nie 2019. Ten rocznik nie posiadał w wachlarzu Phinance partnerów, którzy maja produkty z „niedorzecznymi opłatami” (btw uokik 2016 roku wyprostował takie produkty). A co do wiedzy specjalistów Phinance, będąc co tydzień na szkoleniach inwestycyjnych od ponad 2 lat.. niestety muszę się nie zgodzić z brakiem kompetencji. Kto chce, może się szkolić, również partnerzy z roznych TFI goszczą na takich szkoleniach. Co do poleceń, przyznaje racje - po części. O polecenia warto zapytać - podobnie jak pytamy o dobre opinie, ale nic na siłę.

Ann

Oj chyba ktoś okazał się beznadziejny w kompetencjach sprzedażowych i pracy z klientem i teraz się tutaj wyzywa. Niestety takich przeciętniaków jak ty jest dużo i później piszą tutaj właśnie takie opinie

Mito
@Ann

Niuniu, ja tylko stwierdziłem fakt. Ktoś wcześniej napisał że po interwencji UOKiK zaczęto sprzedawać lepsze produkty. Nie wstydź się dziecinko tego, że wciskaliście ludziom (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) i braliście jako firma za to kosmiczne prowizje. Dam do twojego małego móżdżku małe zadanie matematyczne: Skandia, składka 300 PLN miesięcznie, 3600 zł rocznie. Prowizja dla Efekt vel Phinance ok 70-100% składki rocznej = powiedzmy 2500 PLN, po najmniejszej linii oporu + opłaty stałe 1-3% w skali MIESIĄCA. Jak myślisz dziecko drogie ile taka umowa musi generować % zysku miesięcznie żeby te koszty wyszły chociaż na 0? Bo chyba nie sądzisz, że Skandia ze swojej własnej woli ponosi te wszstkie koszty nie przerzucając ich na klienta końcowego. Weź na spokojnie naiwna osóbko kalkulator, zrób parę działań matematycznych i daj nam tutaj proszę wszystkim znać ILE. Dziękuję i liczę, że jako doradca finansowy umiesz nie tylko dodawać kwoty prowizji co miesiąc żeby wystawić fakturę ale też potrafisz policzyć koszty dla klienta etc. PIONA!

Ann
@Mito

Lata temu tak wyglądał cały rynek tego typu umow. Bardzo musi cie bolec ze sobie nie poradziłeś w sprzedaży jeżeli tak emocjonalnie reagujesz na mój wpis :) nie umiesz sobie poradzić ze swoją porażka i obwiniasz firmę i rynek. Całe szczęście ze sobie nie poradziłeś bo wspolczuje tym którzy zostaliby twoimi klientami

Jarek

Mito daruj sobie rozmowy z tymi ludźmi. To w najlepszym wypadku(usunięte przez administratora) tragediach. To jest cała firma Finance. Niestety zarówno ja jak i sąsiad którego poleciłem umoczyliśmy dużo pieniędzy. Na szczęście przyszła nam z odsieczą kancelaria prawna, co nasze odzyskaliśmy od AEGON, teraz sądzimy "doradcę" z Łodzi i jego pożal się kierowniczynę, który przyszedł i nas okłamał. Nie byli zbyt inteligentni, zostawili notatki po spotkaniu jak to będziemy zarabiali po 8-10% minimum, i udało się też wydrzeć do procesu jedną "analizę" czyli tę książeczkę dla naiwniaków :) super dowód w sprawie w sądzie! POLECAM

Mito
@Ann

Tak właśnie myślałem, możesz myśleć ale nic mądrego tam nie napiszesz. Dobrze robisz chowając głowę w piasek. Pora na autorefleksje i przeprosiny dla klientów hehe ale wiadomo ze pazerniakow na to nie stać

Mateusz
@Ann

Zgadzam sie z tym ponieważ wiele razy doświadczyłem własnie takiego postępowania: chćbym nie wiadomo ile zrobił dla klienta/pracownika to zdania/słowa wdzięcnzości nie usłyszę, zrób coś nie tak a zaraz zostajesz opluty, zmieszany z błotem i skrytykowany, co więcej ludzie od razu publicznie wyrażają swoje niezadowolenie. Oczywiście, wolno im, szkoda że zarówno oni jak i wy szczegółną wagę przywiązujecie do opinii negatywnych mizernie weryfikując z czego może wynikać

@Mateusz

Panie Mateuszu, bardzo nam przykro, że ma Pan takie odczucia. Jeśli uważa Pan, że jest taka potrzeba, zawsze może Pan zgłosić swoje spostrzeżenia pod adres antymobbing@phinance.pl.

Aktualnie trwa rekrutacja kandydatów na stanowisko Doradca Klienta do pracy w Kraków. Co jako obecni pracownicy przedsiębiorstwa Phinance S.A. możecie podpowiedzieć zainteresowanym tą ofertą pracy?

Z perspektywy osoby, która wykonuje ten zawód od niemal 9 lat zaczynając od zera, jako student 2 roku, mogę powiedzieć jedno - jest to praca idealna dla osób z ambicjami, chcących budować swój biznes/karierę w branży finansowej na własnych zasadach. Phinance łatwiej określić jako firmę, która uczy/wdraża ludzi do wykonywania wolnego zawodu doradcy finansowego, aniżeli zatrudnia. W długiej perspektywie każdy tutaj pracuje dla siebie i na własnych warunkach. ;)

Artur

Bardzo fajne warunki pracy. Elastyczne godziny, super współpracownicy. Nie ma szans na nudę. Można nabyć dużo przydatnej życiowo wiedzy i umiejętności. Można dobrze zarobić

Ana

Czy podpisanie tej książeczki z analizą finansową i podanie tam swojego numeru pesel do czegokolwiek zobowiązuje potencjalnego klienta?

@Ana

Dzień dobry, Nie jest to zobowiązujące, książeczka informuje jedynie o przetwarzaniu danych osobowych. Pozdrawiam

Ana
@Ana

A przez ile czasu takie dane są u Państwa trzymane? Jeśli podpisałam książeczkę 7lat temu ale nikt się ze mną potem nie kontaktował, również przed wprowadzeniem RODO to można je jakoś usunąć z bazy?

@Ana

W każdej sprawie związanej z danymi osobowymi może się Pani z nami skontaktować za pomocą adresu e-mail: klient@phinance.pl. Wystarczy, że napisze Pani maila z informacją, że chce Pani usunąć dane z systemu, proszę jedynie wskazać w nim Pani datę urodzenia, żebyśmy mogli dokładnie zweryfikować w systemie, czy dane należą na pewno do Pani. Jeśli tak będzie, dane zostaną usunięte o czym dodatkowo zostanie Pani poinformowana.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Phinance S.A.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

HR

Dzień dobry. Tak na prawdę wszystko zależy od biura - zazwyczaj są 2 etapy. Po przejściu 2 etapu, decyzja jest podejmowana tak do 3-ch dni roboczych. Czasami kandydat od razu otrzymuje informację od Kierownika o zatrudnieniu.

Honorata
@HR

Skoro pracujesz w HR to napisz jak tam do was można się dostać? Mam spore doświadczenie w HR, na jakie zarobki mogę liczyć? :)

@Honorata

Honorato, z jakiego jesteś miasta? Obecnie nie poszukujemy nowego HRowca, ale nie wykluczamy takiej rekrutacji w przyszłości.

Aktualność
Dzień dobry!
Witamy Cię na profilu Phinance S.A., na którym możesz dodać swoją opinie o firmie jako o pracodawcy. Chętnie odpowiemy również na wszelkie pytania oraz wątpliwości.

Każda opinia i spostrzeżenie pomaga nam udoskonalić nasze procesy. Ważne są dla nas również te komentarze, które zawierają konstruktywną krytykę. Są one dla nas wskazówką, jak budować miejsce, w którym każdy chce pracować.

Zachęcamy jednak do merytorycznej dyskusji oraz zachowania kultury wypowiedzi. Wraz z portalem GoWork stale monitorujemy merytorykę oraz konstruktywność nowych opinii.

Komentarze naruszające regulamin będą usuwane.

Pozdrawiamy,
Po rozmowie kwalifikacyjnej

Jestem po rozmowie kwalifikacyjnej w Rzeszowie, z pewnością nie jest to praca dla każdego. Prowadzący ciekawie prowadzili rekrutację, niektóre zadania były trudne. Zaproponowali umowę zlecenie, co dla mnie jest dużym plusem z racji młodego wieku. Zdziwiło mnie podejście niektórych osób, ubrali się jak na dyskotekę na rozmowę w firmie finansowej.

Zostaw merytoryczną opinię o Phinance S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Phinance S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Phinance S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 116.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Phinance S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 59 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Phinance S.A.?

Kandydaci do pracy w Phinance S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.