Pracowałam w Phinance przez kilka miesięcy. Odeszłam z firmy ponieważ psychicznie i fizycznie nie wyrabiałam z presją, którą wywierał na mnie mój kierownik. Praca w Phinance to praca dla ludzi, którzy nie mają lub nie chcą mieć czasu prywatnego. Często dochodziło do takich sytuacji, że mój kierownik np. o 8.30 mnie informował, że na 9.00 mam być w biurze, bo on robi jakieś szkolenie. Dochodziło do sytuacji, w których wydzwaniał do mnie i oczekiwał, że będę mu się tłumaczyła, co robiłam pomiędzy spotkaniami. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to nie wygląda to jakoś super. Firma proponuje nowym pracownikom tzw. kontyngenty, czyli stałe wynagrodzenie przez 3 pierwsze miesiące za zrobienie konkretnych rzeczy. Ja musiałam zrobić w ciągu miesiąca 18 analiz finansowych i przynieść 300 jednostek, żeby dostać kontyngentu 2200 zł brutto!!! Po 3 miesiącach przechodzi się na czystą prowizję i na prawdę nieźle trzeba się natyrać, żeby zarobić fajną kasę. Firma nie daje swoim doradcom żadnych benefitów w postaci dofinansowania do telefonu czy laptopa, opieki medycznej, ubezpieczenia itp. Zgodzę się z tym, że w firmie jest dużo szkoleń, ale to są szkolenia w większości prowadzone przez kierowników zespołów lub oddziałów. One nie mają nic wspólnego z jakimikolwiek certyfikatami. Oczywiście jest dużo szkoleń wyjazdowych, ale na nie załapują się tylko najlepsi doradcy. Ciężko jest pozyskiwać Klientów, ponieważ Phinance ma bardzo rozbudowaną analizę finansową, którą trzeba na każdym spotkaniu przeprowadzić. Ja odnoszę wrażenie, że przez tą analizę wielu potencjalnych Klientów straciłam. W analizie musicie zapytać Klienta o przychody i wydatki, o ubezpieczenia, lokaty i kredyty, które posiada, musicie do analizy załączyć kopie wszystkich umów finansowych klienta, musicie zapytać Klienta o posiadane nieruchomości i samochody, jakie konta bankowe posiada. W analizie pojawia się także pytanie o to, ile środków na koncie osobistym klient posiada w dniu spotkania. Niestety, nie każdy klient chce się dzielić takimi informacjami! Phinance ma bardzo dobrą ofertę produktową, ale niestety coraz trudniej jest znaleźć klientów przy takiej konkurencji na rynku. Firma daje wsparcie w postaci call center, które umawia spotkania, ale ich odbywalność jest bardzo niska. Jest bardzo duża rotacja wśród doradców, ale tylko dlatego, że dużo obiecują na rozmowie, a rzeczywistość wszystko weryfikuje...