Phinance S.A.

Opinie o Phinance S.A.

Mateusz

Powinniscie zatrudniac osoby w wieku 30+ i 40+. Tez doswiadczonych ktorzy wczesniej pracowali np. w bankach

@Mateusz

Takie osoby również serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy z nami. Pozdrawiam.

Mariusz
@Mateusz

Jestem właśnie w tym przedziale wiekowym, pracuję i rozwijam się w tej firmie. Moje doświadczenie okazało się przydatne, ale nie niezbędne. Osoby, które chcą nauczyć się tutaj czegoś nowego, z pewnością będą zadowolone.

Donka
@Mateusz

Ja zdecydowałam się przebranżowić i zaczęłam pracę tutaj właśnie po 30 roku życia. To była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć, bo bardzo dobrze odnalazłam się w tej pracy, lubię ją, a do tego dobrze zarabiam.

Czy w Phinance S.A. są szkolenia zewnętrzne?

Kuba

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!

Tadek
@Kuba

Ja napiszę — najlepsza praca, jaką miałem - serio. Dostałem się zaraz po studiach, bez żadnego doświadczenia praktycznego. Tutaj nauczyłem się naprawdę dużo, wszyscy podchodzili do mnie z szacunkiem i wyrozumiałością. Po paru miesiącach umiałem już naprawdę dużo i czułem, że ogarniam temat. Teraz jestem mega wdzięczny za szansę, jaką dostałem.

Niki
@Kuba

Ja uważam wręcz przeciwnie, nie widzę żadnych minusów. Jestem żółtodziobem, to moja pierwsza, poważna praca. Zostałem potraktowany bardzo poważnie, co było miłym zaskoczeniem. Ilość szkoleń, pensja, nastawienie ludzi z zespołu - wszystko na ogromny plus! Ze swojej strony, gorąco polecam.

Ina
@Kuba

Dokładnie. W każdej pracy są różne momenty, ale ogólnie rzecz biorąc naprawdę lubię te pracę. Dużo satysfakcji, dobre zarobki i wiadomo - elastyczne godziny pracy również na plus.

Aga
@Kuba

Ja pracowałam tutaj kilka lat, od czasu studiów. Zaczynałam bez doświadczenia, a dzięki szkoleniom, które zapewniła firma dużo łatwiej było mi się wdrożyć w obowiązki i branże. Naprawdę super czas.

Lucy

Czasem łatwiej znajdować minusy niż skupić się na zaletach. Ja zaczęłam pracę tutaj od praktyk studenckich i wciąż kontynuuje. Dzięki temu poznałam dogłębnie branże, dobrze zarabiam i lubię to co robię.

maro

fajna praca i dobre zarobki poelcam

Hubert
@maro

Prawda. Wcześniej trafiałem na same firmy, ktore za duzo pracy, oferowaly najnizsza krajowa. Tutaj jest zupelnie inaczej, tyle ile z siebie dasz przeklada się na twoje zarobki - jesteś swoim własnym szefem :)

Marcel
@Hubert

Dokładnie - zarobki adekwatne do twojej pracy. To mega ważne, osobiście motywuje mnie to do cięższej pracy i dawania więcej z siebie. Dla mnie praca bardzo fajna jestem szczerze zadowolony i mogę polecić :)

@Hubert

Powierdzam - zarobki idzie na równi z wykonaną praca. Uważam, ze cos takiego jest super i dodatkowo motywuje do większej mobilizacji i koncentrowania się na zadaniach

Kajetan
@maro

To moja pierwsza praca po studiach, na początku stresik był :D Oczywiście kompletnie niepotrzebny, wszystko jest do ogarnięcia. Wdrożenie przeprowadzone na najwyższym poziomie :D

@maro

Ja zaczęłam od praktyk studenckich i pracowałam kilka lat. Zdobyłam bardzo dużo wiedzy i doświadczenia, a co najważniejsze miałam okazję poznać tę branżę od podszewki.

Anita

Każda branża ma ogromną konkurencję. Pewnie nie jest łatwo utrzymać dobra pozycję ale z tego co słyszałam, to firma jest bardzo dobra.

Damian
@Anita

Firma wciska kit klientom i jest nastawiona na sprzedaż takich produktów z których doradca i kierownik będzie miał najwyższą prowizje. Osobiście nie polecam, a szczególnie oddziałów w Krakowie.

Zuzanna
@Anita

Skąd masz takie informacje? Na swojej stronie pracodawca zapewnia, że oferuje ze swojej strony możliwość rozwoju (szkolenia, kursy) oraz elastyczny czas pracy. Czy ktoś z pracowników może potwierdzić, że faktycznie tak jest?

@Zuzanna

Te szkolenia i kursy (zwłaszcza certyfikowane, o których wspominają na stronie) to jedna wielka ściema. Większość szkoleń prowadzą kierownicy zespołów albo doradcy, którzy specjalizują się w danym ścieżkach kariery. Przez 4 lata pracy w Phinance nie uświadczyłem żadnego szkolenia z prawdziwego zdarzenia. A jeśli chodzi o elastyczny czas pracy to owszem coś takiego jak najbardziej ma miejsce. Tyle tylko, że wg Phinance elastyczny czas pracy polega na tym, że doradca jest do dyspozycji 7 dni w tygodniu od 8.00 do 20.00!!! U mnie dochodziło do sytuacji, że kierownik dzwonił do mnie np. we wtorek o 9.00, że o 9.30 mam być w biurze, bo on chce porozmawiać i nie ważne, czy ja coś miałem zaplanowane, czy chciałem mieć wolne, on chciał i już. Kiedyś mój kierownik zespołu wymyślił sobie spotkanie, żeby omówić jakieś tematy, w piątek o 19.00! Jak mu powiedziałem, że idę tego dnia na wesele to usłyszałem, że przecież do końca nie muszę siedzieć... żenada. W tej firmie szacunku do doradcy żadnego, a kierownicy zespołów myślą, że wszystkie rozumy pozjadali, chociaż większość z nich nie posiada elementarnej wiedzy o zarządzaniu zespołem.

@Zuzanna

Panczesio

Od kogo słyszałaś?

Doris
@Anita

Ja pracowałam tutaj przez kilka lat, od czasu studiów. Bardzo dużo się nauczyłam i miałam okazję poznać branżę od środka. Bardzo polecam.

Juliusz M

Dobra atmosfera w firmie, duże możliwości rozwoju od stażysty, przed samodzielnego doradcę finansowego aż do kierownika. Praca dla ludzi ambitnych, którzy lubią jak ich wynagrodzenie zależy od zaangażowania. Praca uczy samodzielności, podejścia do klienta oraz budowania świadomości finansowej w finansach prywatnych oraz firmowych.

Arleta
@Juliusz M

Zgadzam się. Ja zaczęłam pracę jeszcze w trakcie studiów, co pozwoliło mi zdobywać umiejętności i doświadczenie w branży wcześniej niż większość rówieśników, dzięki czemu mogłam szybciej awansować. Bardzo polecam.

Specjalistka ds. wsparcia sprzedaży to bardzo stresująca praca? Rzuciło mi się w ogłoszeniu, jak piszą o tych trudnych sytuacjach i emocjach, zastanawiam się, czy jest takich dużo. Bo jednak chciałabym spokoju, nie ciągłego napięcia.

Praca dająca duże możliwości rozwoju z klarowną ścieżka kariery. Jasny system wynagradzania. Szeroki zakres szkoleń przygotowujący do pracy oraz doskonalających. Dodatkowo praca w miłej atmosferze z super zespołem :)

Ernest
@Monika

Dodałbym jeszcze dużą ilość szkoleń i kursów, z których naprawdę wiele można się nauczyć. Wiedza ta przyda się nie tylko w pracy, ale także w życiu lub dalszej karierze. Mnie bardzo się tam podobało i uważam, że warto tam aplikować.

Halina
@Ernest

To jak nie było tam dużej ilości szkoleń i kursów to w jaki sposób można się rozwijać w tej firmie?

@Halina

Dzień dobry Pani Halino, Szkoleń jest u nas bardzo dużo -przygotowujemy nowych współpracowników do egzaminów licencyjnych, a także oferujemy szereg dodatkowych szkoleń rozwojowych. Mamy również ścieżkę kariery, gdzie można wybrać sobie specjalizację. Awanse są konkretnie opisane - nie są one uznaniowe, ale wynikają ze spełnienia konkretnych kryteriów opisanych w naszej ścieżce kariery. Dodatkowo, nowe osoby otrzymują wsparcie od przełożonego, ale także od innych specjalistów biurze. Pozdrawiam.

Mariusz
@Monika

Rozwój i zdobywanie doświadczenia - gwarantowane. Ja jestem bardzo zadowolony, że tutaj trafiłem świeżo po studiach. Mogłem od razu budować swoje CV i nie tracić czasu na prace, po których niczego się nie nauczę i nie zdobędę żadnych wartości dodanych.

Leo
@Monika

Prawda, już od początku wszelkie zasady i warunki są jasno przedstawione. Od początku pracownik informowany jest o sposobie i stylu pracy, możliwościach rozwoju czy awansu oraz innych ważnych kwestiach.

Jarek
@Leo

I to bardzo sobie cenię - wszystko jasne już w początkowym stadium pracy, pracownik od razu wie, na co może liczyć. Mnie się tutaj naprawdę podoba, widzę po sobie, że z tygodnia na tydzień wiem więcej, czuję się pewniej w pracy i czerpię z niej większą satysfakcję.

@Jarek

Przejrzyste warunki to podstawa - w poprzednich pracach zawsze w trakcie dowiadywałem się ważnych rzeczy, które diametralnie zmieniały moje nastawienie do pracy. Tutaj od początku wszystko jasne. Polecam

@Mariusz

Fajne jest to, ze nie musisz miec zadnego doswiadczenia i wszystkie naucza cie na miejscu. Bez stresu na spokojnie :D

Bożena
@Ernest

Prawda, jest to przydatne i w pracy i w zyciu. Ja poznalam tutaj mase wspanialych osob, z którymi nadal utrzymuję kontkt. Duż się od nich nauczyłam i miło wpsominam okres, kiedy tutaj pracowałam.

Julia
@Monika

Dokładnie. Konkretne podejście od samego początku jest bardzo na plus. Wszystko jest jasne i zrozumiałe.

Niedawno odeszłam od poprzedniego pracodawcy i szukam czegoś w branży. Najlepiej na stałe, nie chcę szukać pracy co pół roku. Znalazłam ogłoszenie Specjalistka ds. wsparcia sprzedaży, tam gwarantują stabilne zatrudnienie. Wiadomo, na ile pierwsza umowa, po tym okresie próbnym już?

Dzień dobry, Pierwsza umowa jest podpisywana na 3 miesiące, kolejna na 2 lata. Pozdrawiamy, Zespół Phinance.

qwerty
@Phinance S.A.

Witam, jak przy tym wyglądają podwyżki? te pierwsze 3 miesiące każdy rozpoczyna od standardowej kwoty? Co ewentualne potem? Czy po podpisaniu kolejnej umowy będzie można się starać o większa stawkę? I podczas dalszego zatrudnienia także czy raczej wynagrodzenie jednak będzie się już przez ten okres utrzymywać na stałym poziomie?

@qwerty

Takie informacje przekaże manager na rozmowie rekrutacyjnej. Pozdrawiam.

Kuba

Pracowałem w firmie 3 lata, duzy plus to automatyczne wypłaty na konto.Atmosfera bardzo dobra

Emil
@Kuba

Praca dobra, kasa jeszcze lepsza. Jestem bardzo zadowolony ze tutaj trafilem na rekrutacje. Ludzie są ekstra, luz, swoboda i wyjazdy, ktore sa najjlepsze!!!

Dominik
@Kuba

Atmosfera jest mega, ludzie świetni - zarowno w pracy jak i życiu prywatnym. Przychodząc bez jakiegokolwiek doświadczenia, nie spodziewałem się tak dobrej wypłaty. Polecam sie nie martwic brakiem odpowiedniej wiedzy, bo ilośc kursów i szkoleń jest naprawdę duza, wiec spokojnie mozna wszystkiego sie nauczyc.

Filip
@Kuba

Ja zaczynam swoją przygodę :D Jestem mega podekscytowany, bo na stażu bardzo mi się podobało. Pogodzę pracę ze studiami więc to kolejny, duży atut.

Eli
@Filip

Ja też zaczęłam pracę jeszcze w trakcie studiów i to była super decyzja, bo wdrożyłam się w branżę i zbierałam doświadczenie szybciej, co zaprocentowało w przyszłości.

jatoja123

Na początku pracy jest 3 msc cykl szkoleniowy - mega wartościowy i konkreteny. Firma również pomaga w rozwoju pracownika. Co do zarobków z czasem rosną one lawinowo. Elastyczny czas pracy jest też świetną opcją. Również wyjazdy do krajów takich jak USA, Meksyk, Zanzibar czy Malediwy.

Nina
@jatoja123

Mnie najbardziej przekonuje mozliwosc dostosowania grafiku dnia do pracy. Elastycznosc to cos, co bardzo sobie cenie.

Ninaa
@jatoja123

Ja przyszłam bez konkretnej wiedzy, po szkoleniach i kilku miesiącach, wiedziałam, że to praca dla mnie. Mega polecam.

Frank
@jatoja123

Ktoś wie jak to wygląda obecnie? Słyszałem bardzo dobre opinie odnośnie poziomu i przydatności szkoleń.

Daniel

Czy firma zapewnia sprzęt do pracy (laptop i telefon), czy są zwracane koszty dojazdu?

anonimowy pracownik
@Daniel

Nie, nie ma zapewnionego żadnego takiego sprzętu do pracy... koszty dojazdu tak samo na własną rękę.

Ina
@Daniel

Na pewno firma zapewnia wysokiej jakości szkolenia, które naprawdę procentują w pracy i budowaniu dobrego CV.

Śmiało mogę polecić- była to moja pierwsza praca i dużo jej zawdzięczam.

Edward
@Adam

Co takiego zatem sprawiło, że zdecydowałeś się dodać opinię, co im zawdzięczasz?

Mateo
@Adam

Ja też bardzo się cieszę, że podjąłem się pracy tutaj. Zrobiłem bardzo duży progres w zdobyciu wiedzy o branży. Poznałem też wiele świetnych osób, z niektórymi nawet nawiązałem przyjacielskie relacje. A co najważniejsze, naprawdę lubię to co robię.

@Mateo

Cześć, jak długo już pracujesz i z jakim doświadczeniem startowałeś? Jest teraz opcja na ten staż w branży finansowej, pisali już o nim w innych postach, mimo to oferta dalej widnieje, czy trudno jest się zatem dostać? napiszesz mi wprost czego się nauczę? Ciekawi mnie także jak inni pracodawcy reagują na widok firmy na CV? ktoś ma już takie doświadczenia?

Ada
@Adam

Ja też zaczynałam pracę tutaj od praktyk studenckich. Pracowałam kilka lat w ciągu których nauczyłam się wiele i zbudowałam silne CV.

Wika

Myślicie, że jak początkująca osoba szuka pracy, to Specjalistka ds. wsparcia sprzedaży to dobra opcja? Znalazłam to ogłoszenie przypadkiem, jak mam być szczera. Bardzo tam tylko zauważyłam podkreślali konieczność, żeby umieć pracować w trudnych sytuacjach. To aż taki stres tam macie?

Alicja
@Wika

Z własnego doświadczenia wiem, że warto spróbować. Stres? Osobiście nie znam pracy, w której nie byłoby w ogóle stresu. Natomiast pracując w Phinance nie zauważyłam, żeby było go jakoś dużo. Zdarzają się intensywniejsze okresy, ale do ogarnięcia.

Ada
@Wika

Moim zdaniem to jest super opcja, żeby zacząć. Wszystkiego nauczysz się w swoim tempie. Myślę, że w każdej pracy jest czasami stres, ale nie zauważyłam, żeby było go jakoś dużo.

Czy obecną rekrutacja jest jeszcze otwarta? Jak długo czeka się na odpowiedź firmy?

Przybliży ktoś warunki zatrudnienia u nich? W ogłoszeniu na specjalistkę ds. wsparcia sprzedaży obiecują stałe warunki płacy i pracy, ciekawe co to w praktyce oznacza. Ubezpieczenie mają normalnie ludzie, jest umowa o pracę? Mam nadzieję, plus proszę o informację, na ile się ją podpisuje.

Dzień dobry, Tak, jest umowa o pracę, cały etat Na okresy próbny 3 miesięcy, potem na rok. Pozdrawiamy, Zespół Phinance.

Igor

Plan na wakacje jest taki - staż albo praktyki i samorozwój. Na jesień chcę połaczyć pracę ze studiami własnie w tej firmie :D

@Igor

Witam kolegę ze stażu :D Jestem mega zadowolony, bo poznałem super ludzi, a przede wszystkim zdobyłem dużo cennej wiedzy. Myślę, że po zakończeniu studiów spróbuję swoich sił właśnie w tej firmie.

Alka
@Igor

Ja właśnie myślę, żeby spróbować dostać się na praktyki studenckie do Phinance, bo wiele osób bardzo poleca, a zależy mi, żeby wykorzystać czas praktyk jak najlepiej. Mam nadzieję, że mi się uda.

Chris
@Igor

Ja bardzo dobrze wspominam praktyki tutaj. Nauczyłem się dużo konkretnych rzeczy, ogólnie super wykorzystany czas. Także jeśli ktoś się zastanawia nad miejscem praktyk w najbliższe wakacje to bardzo polecam.

Donkey

Lata temu kto mówił mi o Phinance. Posłuchałem, pomyślałem WOW, ale super... i się nie zainteresował. Po latach i tak tam trafiłem. I żałuję, że nie wcześniej. Byłbym już w innym miejscu w swoim życiu

Olek
@Donkey

Zdecydowanie! Nie sądziłem, że ta praca tyle zmieni w moim życiu i dokona całkowitej rewolucji. Jestem naprawdę zadowolony, że tutaj trafiłem, a jedyne, co mogę powiedzieć mniej pozytywnego, szkoda, że tak późno zacząłem tutaj pracę :D

Emma
@Donkey

Mam dokładnie taką samą historię. Dwa lata temu słyszałam o Phinance od znajomej, ale nie podjęłam się rekrutacji. Dopiero dwa miesiące temu postanowiłam zaryzykować i żałuję, że nie zrobiłam tego wcześniej. Super praca.

Lila
@Donkey

Też trafiłam tutaj słuchając poleceń znajomych. Zaczęłam od praktyk studenckich, spodobało mi się i zostałam. Ja myślę, że wszystko ma swój czas, więc lepiej późno niż wcale. Pracując tutaj ma się możliwość uczestniczyć w naprawdę rozwijających szkoleniach.

Ktoś tam kiedyś u nich był na jakimś stażu? Teraz znalazłem ofertę do takiego w branży finansowej i ciekawy jestem, czy to coś opłacalnego. Głównie przez pryzmat tego, czy po tym stażu zmieniają stażystę na nowego czy faktycznie można dostać zatrudnienie.

Malgo

Jasne, że po zakończeniu stażu można pracować na stałe. Oczywiście to zależy od konkretnej sytuacji i potrzeb.

Zostaw merytoryczną opinię o Phinance S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Phinance S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Phinance S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 116.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Phinance S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 59 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Phinance S.A.?

Kandydaci do pracy w Phinance S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Phinance S.A.