opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Phinance

Profil oficjalny - płatna współpraca

4/5

Na podstawie 371 ocen
Opinie(625)
Dodaj opinię
Aktualności(3)

Opinie(625)

Dodaj opinię
Aktualności(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Jak się u nas pracuje
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Napisali o Nas
  • .
  • Social media

O nas

Jak się u nas pracuje

Oferty pracy

Napisali o Nas

Social media

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Konin
  • Gniezno
  • Jarocin
  • Piła
  • Kościan
  • Leszno
  • Września
  • Rawicz
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Zagórze
  • Koziegłowy
  • Bogucin
  • Luboń
  • Czerwonak
  • Janikowo
  • Suchy Las
  • Czapury
  • Kicin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - Phinance S.A. Oddział I

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Poznań
  4. /
  5. Opinie o Phinance S.A.

Opinie

Opinie o Phinance Poznań

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Phinance S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    09.11.2023 06:43

    Inne

    Przybliży ktoś warunki zatrudnienia u nich? W ogłoszeniu na specjalistkę ds. wsparcia sprzedaży obiecują stałe warunki płacy i pracy, ciekawe co to w praktyce oznacza. Ubezpieczenie mają normalnie ludzie, jest umowa o pracę? Mam nadzieję, plus proszę o informację, na ile się ją podpisuje.
    Company logo
    Phinance S.A.

    10.11.2023 10:55

    Pracodawca

    Dzień dobry, Tak, jest umowa o pracę, cały etat Na okresy próbny 3 miesięcy, potem na rok. Pozdrawiamy, Zespół Phinance.
    ReviewUserIcon
    Igor

    29.06.2023 19:19

    Kandydat

    Plan na wakacje jest taki - staż albo praktyki i samorozwój. Na jesień chcę połaczyć pracę ze studiami własnie w tej firmie :D
    ReviewUserIcon
    Alka

    29.09.2023 14:35

    Kandydat

    Ja właśnie myślę, żeby spróbować dostać się na praktyki studenckie do Phinance, bo wiele osób bardzo poleca, a zależy mi, żeby wykorzystać czas praktyk jak najlepiej. Mam nadzieję, że mi się uda.
    ReviewUserIcon
    Chris

    09.11.2023 17:26

    Inne

    Ja bardzo dobrze wspominam praktyki tutaj. Nauczyłem się dużo konkretnych rzeczy, ogólnie super wykorzystany czas. Także jeśli ktoś się zastanawia nad miejscem praktyk w najbliższe wakacje to bardzo polecam.
    ReviewUserIcon
    Donkey

    03.09.2021 09:58

    Pracownik

    Lata temu kto mówił mi o Phinance. Posłuchałem, pomyślałem WOW, ale super... i się nie zainteresował. Po latach i tak tam trafiłem. I żałuję, że nie wcześniej. Byłbym już w innym miejscu w swoim życiu
    ReviewUserIcon
    Emma

    05.10.2023 12:57

    Pracownik

    Mam dokładnie taką samą historię. Dwa lata temu słyszałam o Phinance od znajomej, ale nie podjęłam się rekrutacji. Dopiero dwa miesiące temu postanowiłam zaryzykować i żałuję, że nie zrobiłam tego wcześniej. Super praca.
    ReviewUserIcon
    Lila

    30.10.2023 17:01

    Pracownik

    Też trafiłam tutaj słuchając poleceń znajomych. Zaczęłam od praktyk studenckich, spodobało mi się i zostałam. Ja myślę, że wszystko ma swój czas, więc lepiej późno niż wcale. Pracując tutaj ma się możliwość uczestniczyć w naprawdę rozwijających szkoleniach.
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.10.2023 04:02

    Inne

    Ktoś tam kiedyś u nich był na jakimś stażu? Teraz znalazłem ofertę do takiego w branży finansowej i ciekawy jestem, czy to coś opłacalnego. Głównie przez pryzmat tego, czy po tym stażu zmieniają stażystę na nowego czy faktycznie można dostać zatrudnienie.
    ReviewUserIcon
    Malgo

    26.10.2023 16:26

    Pracownik

    Jasne, że po zakończeniu stażu można pracować na stałe. Oczywiście to zależy od konkretnej sytuacji i potrzeb.
    ReviewUserIcon
    Natalia

    03.03.2023 13:30

    Pracownik

    W tym roku będę miała moje 10 lecie w tej Firmie. Rozpoczęcie pracy w Phinance to jedna z moich lepszych decyzji życiowych. Polecam :)
    ReviewUserIcon
    Juszes

    21.10.2023 20:10

    Pracownik

    10 lat to zacny jubileusz :) Mi do takiej liczby jeszcze sporo zostało, ale lubię tę pracę, więc myślę, że wszystko przede mną :)
    ReviewUserIcon
    AT

    06.10.2023 22:44

    Były pracownik

    Ja bardzo polecam pracę tutaj. Dużo się nauczyłam, a dzięki jej elastyczności mogłam łączyć ją ze studiami.
    ReviewUserIcon
    Lucy

    19.10.2023 13:09

    Pracownik

    Bez problemu da się łączyć tę pracę ze studiami dziennymi właśnie dzięki elastyczności godzin. Także według mnie kwestia dobrej organizacji czasu. Nie wahaj się, tylko aplikuj - lepiej spróbować niż myśleć co by było gdyby :)
    ReviewUserIcon
    Karmex

    25.01.2024 10:47

    Pracownik

    Akurat ja też zaczęłam pracę tutaj jeszcze w trakcie studiów, dzięki czemu zdobywałam doświadczenie już wcześniej. Właśnie ogromną zaletą są elastyczne godziny pracy, bo mogłam ją pogodzić ze studiami dziennymi.
    ReviewUserIcon
    Marcel

    14.01.2022 10:40

    Były pracownik

    Praca ma swoje plusy i minusy, dużym plusem jest to ze nie ma sztywnych godzin pracy, minusem ze nie ma umowy o prace
    ReviewUserIcon
    Nikodem

    13.09.2022 16:19

    Pracownik

    Mozna tutaj byc swoim wlasnym szefem i dopasować godziny pracy do własnych potrzeb czy możliwości. Ja uwielbiam, to ze nie mam okreslonego kiedy i co mam zrobic. Elastycznosc teraz to podstawa :)
    ReviewUserIcon
    Luke

    18.10.2023 21:53

    Kandydat

    Właśnie znajomy trochę opowiadał mi o pracy tutaj i zastanawiam się czy nie spróbować. Nie ukrywam, że elastyczne godziny pracy bardzo mnie zachęcają, bo byłyby dużym ułatwieniem przy moim trybie życia.
    ReviewUserIcon
    Tymoteusz

    19.02.2023 13:41

    Pracownik

    Po przepracowaniu pól roku mogę polecic. Fajne miejsce, zeby nauczyc sie czegos nowego albo polepszyc swoje umiejętności oraz zarobić porządne pieniądze. Warto :)
    ReviewUserIcon
    Egma

    05.10.2023 21:27

    Były pracownik

    Ja pracowałem w Phinance przez dwa lata - zacząłem od praktyk studenckich i muszę przyznać, że żaden inny pracodawca nie oferował szkoleń na tak wysokim poziomie, a dodatkowo bardzo dużo nauczyłem się od współpracowników. Bardzo polecam pracę tutaj, jeśli ktoś rozważa.
    ReviewUserIcon
    Egma

    18.10.2023 19:26

    Pracownik

    W moim przypadku po prostu postawiłem na własną działalność, bo od zawsze chciałem tego spróbować. Natomiast w innym wypadku zostałbym w firmie na dłużej - w sumie niewykluczone, że kiedyś wrócę :).
    ReviewUserIcon
    Paweł

    30.09.2022 14:01

    Kandydat

    Firma nie zatrudnia osób powyżej 27 lat. W wieku 28-67 lat. Daje ogłoszenia na olx.
    ReviewUserIcon
    Piotrek

    05.10.2022 10:34

    Pracownik

    Nie zgadzam się z Twoją opinią. Jestem po 30. roku życia i niedawno zostałem zatrudniony. Jesli ma się zapal do pracy, chęci i pomysł na siebie, nie ma problemu ze zdobyciem tutaj pracy :)
    ReviewUserIcon
    Hubert

    13.10.2023 20:08

    Były pracownik

    Ja zatrudniłem się jak miałem powyżej 27lat i wiek nigdy nie był problemem także nie jest to prawdą. Zawsze warto próbować jeśli są chęci.
    ReviewUserIcon
    Parker

    03.09.2021 11:18

    Pracownik

    Jestem zadowolony z pracy. Elastyczna praca, jeżeli jest się pracowitym są wysokie zarobki.
    ReviewUserIcon
    Natan

    27.03.2023 09:49

    Pracownik

    Elastycznosc to njalepsze cos moze cie spotkac w pracy. Według mnie kazdy powinieni miec wybor, we wszystkich aspektach zycia. Super, ze praca daje taka mozliwosc, bo kazdy jest inny i ma inne predyspozycje.
    ReviewUserIcon
    El

    12.10.2023 15:45

    Były pracownik

    Jak dla mnie właśnie elastyczne godziny pracy to jeden z najważniejszych aspektów. Jeśli ktoś nie pracował w takim trybie to polecam chociaż spróbować, żeby się przekonać czy to odpowiada :)
    ReviewUserIcon
    Domi

    28.03.2022 10:21

    Kandydat

    Czy szkolenia też można skomponować "elastycznie? Lub jest możliwość je odbyć online?
    ReviewUserIcon
    El

    22.09.2023 16:21

    Inne

    Brzmi mega zachęcająco. Chyba spróbuję swoich sił przy najbliższej rekrutacji.
    Company logo
    Phinance S.A.

    02.10.2023 06:54

    Pracodawca

    Niestety na tym stanowisku nie przewidujemy umowy o pracę. Jest możliwa umowa zlecenie lub B2B.
    ReviewUserIcon
    Natasza

    29.09.2023 22:30

    Pracownik

    Ja zaczęłam pracę tutaj od praktyk studenckich i tak już kontynuuję ją od kilku lat. Przede wszystkim wielkim plusem są wysokiej jakości szkolenia, które firma oferuje, a są z nami na całe życie. Dodatkowym atutem dla mnie są elastyczne godziny pracy i możliwość wykonywania jej zdalnie. No i bardzo istotne - pracują tu super ludzie :)
    ReviewUserIcon
    DoradcaKraków

    14.01.2022 12:19

    Pracownik

    Z perspektywy pracownika - bardzo fajna atmosfera. Zarobki super gdy juz przejdzie sie ten pierwszy rozruchowy okres. Wszystkie zasady przejrzyste.
    ReviewUserIcon
    Eliza

    15.09.2023 08:47

    Kandydat

    Ja właśnie jestem w trakcie procesu rekrutacyjnego i mam nadzieję, że dostanę tę pracę. Początki często bywają ciężkie, ale efektowna praca i chęci na pewno pomogą się szybciej odnaleźć. Na rozmowie kwalifikacyjnej też spodobało mi się to, że wszystko zostało przedstawione w sposób konkretny i przejrzysty.
    ReviewUserIcon
    Nina

    28.09.2023 19:23

    Pracownik

    Ja obawiałam się, że mogę nie podołać zleconym zadaniom, ale od samego początku mojej pracy w tej firmie zostały mi zaoferowane merytoryczne szkolenia i zawsze mogłam liczyć na pomoc czy podpowiedź współpracowników, co dodawało mi motywacji do uczenia się nowych rzeczy.
    ReviewUserIcon
    ad3k1993

    30.01.2023 22:43

    Pracownik

    Po kilku m-c jestem zadowolony , szczegolnie pensja
    ReviewUserIcon
    Marietta

    26.09.2023 17:57

    Były pracownik

    Ja mega się cieszę, że właśnie tu zaczęłam pracować po studiach. Zdobyłam mnóstwo wiedzy i doświadczenia. Mogę sie też zgodzić, że pensja była dobra.
    ReviewUserIcon
    Anita

    29.04.2022 12:04

    Pracownik

    Nareszcie mam pracę, którą lubię! Dobre warunki, szanse na rozwój i sam sobie jesteś szefem. Cieszę się, że tu trafiłam.
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    27.07.2023 18:11

    Pracownik

    Niezależność jest mega! Poprzednia praca wiązała się z kontrolą 24h w trakcie pracy... mega uciążliwe. Dobrze, że tutaj dają wszystkie potrzebne narzędzia do rozwoju i to od ciebie zależy, czy zdecydujesz się na walkę o lepsze jutro :)
    ReviewUserIcon
    Inka

    25.09.2023 17:06

    Pracownik

    Ja też bardzo cenię w tej pracy elastyczne godziny i opcję zdalną, bo dzięki temu jestem w stanie wszystko sobie tak rozplanować, że nie muszę z niczego rezygnować.
    ReviewUserIcon
    Tomek

    03.09.2021 09:42

    Pracownik

    Rewelacja firma, ale musisz być gotowy ze chcesz pracować.
    ReviewUserIcon
    Rita

    09.08.2023 12:26

    Pracownik

    To prawda. Jednak korzyści jakie zapewnia firma są bardzo motywujące, a zdobyte doświadczenie jest bezcenne :)
    ReviewUserIcon
    Nick

    25.09.2023 14:47

    Pracownik

    Dokładnie. Czasem zaskakują mnie opinie osób, które oczekują nie wiadomo czego przy braku dawania od siebie. Jeśli podchodzisz rzetelnie do swojej pracy to naprawdę zostaje ona doceniona - polecam takie podejście :)
    ReviewUserIcon
    SJ

    25.01.2022 09:10

    Pracownik

    Pracuję w firmie 3 miesiące Na plus jak najbardziej- szkolenia, znajomości, naprawdę wykładowcy poświęcają masę czasu, nie jest tak ,że dostajesz 1500zł kontyngentu za tyranie .Masz być na szkoleniach i zrobić 15 analiz w miesiącu to dużo ?. Firma robi ci za darmo licencje z KNF które zostaną z tobą do końca życia. To też kosztuje
    ReviewUserIcon
    Kostek

    24.07.2023 12:00

    Pracownik

    Ja po studiach, totalnie nie widziałem, w jakim kierunku chcę iść, wiec zaczepiłem się tutaj (teoretycznie na chwilę). Praca mega mi się spodobała i zostałem :) Pracę godzę ze studiami podyplomowymi, pasjami i wyjazdami :)
    ReviewUserIcon
    Art

    24.09.2023 21:51

    Pracownik

    Ja też mam podobne zdanie. Szkolenia zapewniane przez firmę są na naprawdę wysokim poziomie, a wiedza z nich może być wykorzystywana w dalszej karierze zawodowej.
    ReviewUserIcon
    Administrator

    23.01.2023 10:17

    Inne

    Na stronie internetowej GoWork.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Phinance S.A.. Poszukiwani są Prawnik. Co sądzicie o warunkach zatrudnienia zaproponowanych przez pracodawcę?
    ReviewUserIcon
    Ignacy

    09.02.2023 10:46

    Pracownik

    Ja jestem zadowolony. Mam zapewnione odpowiednie narzędzia do pracy i rozwoju, miłych ludzi wokół siebie i zarabiam znacznie więcej niż w poprzedniej pracy. Polecam aplikować i samemu się przekonać :)
    ReviewUserIcon
    Olga

    20.09.2023 23:11

    Pracownik

    Ja ponad rok temu przeszłam proces rekrutacji i dostałam pracę. Jestem bardzo zadowolona, bo dużo więcej się uczę niż w poprzedniej pracy i mam tak świetną ekipę ludzi, że aż czasami ciężko z pracy wyjść. Firma daje bardzo wiele możliwości do rozwoju, co jest motywujące.
    ReviewUserIcon
    kandydatka

    06.02.2022 15:45

    Kandydat

    Czy jest możliwość pracy jako praktykant jeśli mam skończone 18 lat, ale jeszcze nie jestem studentką? Zamierzam iść na studia ekonomiczne, jednak po maturze a przed studiami chciałabym juz zacząć praktykę :)
    ReviewUserIcon
    Eryka

    26.08.2023 00:24

    Kandydat

    Ja właśnie poszłam na praktykę przed studiami, co było super decyzją, bo idąc na studia już miałam porównanie jak wygląda praca w zawodzie :)
    ReviewUserIcon
    Ela

    20.09.2023 21:49

    Inne

    Jest taka opcja, bo sama z niej skorzystałam. Idąc na studia już miałam za sobą praktykę, więc często rzeczy, które przerabialiśmy były dla mnie prostsze, bo już je znałam :)
    ReviewUserIcon
    Kajetan

    29.05.2023 16:53

    Pracownik

    Cieszę się, że udało mi się dostać tutaj pracę. Przez dłuższy czas nie mogłem pogodzić studiów z praca, tutaj wreszcie nie mam tego problemu :) Praca idealna dla uczących się :)
    ReviewUserIcon
    Eryk

    18.09.2023 19:28

    Pracownik

    Miałem dokładnie taką samą sytuację. Dzięki pracy tutaj mogę spokojnie kontynuować studia, a w między czasie zarabiać i zbierać doświadczenie.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Phinance?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Phinance S.A.

    Ratajczaka 19 61-814 Poznań

    NIP:7781402894

    KRS:0000312494

    https://www.phinance.pl/
    Branże: Wsparcie ubezpieczeń

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    majaa

    27.05.2022 16:49

    Pracownik

    pracowalam tu i moge poelcic!
    ReviewUserIcon
    Bogdan

    21.07.2023 20:45

    Pracownik

    Największy z największych plusów - każdy ma szansę, żeby tutaj pracować, nie musisz mieć doświadczenia. Wszystkiego nauczą cię na miejscu.
    ReviewUserIcon
    Ola

    18.09.2023 18:40

    Były pracownik

    Też mega polecam. Ja przyszłam tutaj na praktyki studenckie i pracowałam od tamtej pory przez kilka lat. Obecnie działam jako freelancer, ale dzięki pracy w Phinance bardzo dużo się nauczyłam i poznałam super fachowców.
    ReviewUserIcon
    Natalia

    30.08.2023 00:43

    Pracownik

    Przez kilka lat pracy zdobyłam masę doświadczenia, kontaktów, wiedzy i ciągle chcę więcej. Super miejsce pracy. Bardzo polecam.
    ReviewUserIcon
    Julia

    05.09.2023 19:41

    Kandydat

    Właśnie zastanawiam się nad miejscem do zrobienia praktyk studenckich i chyba zdecyduję się na Phinance. Jestem mega ciekawa jakie będą moje wrażenia, bo po przeczytaniu wielu opinii i rozmowie ze znajomymi wydaje mi się, że będzie spoko.
    ReviewUserIcon
    Paulina

    30.08.2023 22:09

    Pracownik

    Początkowo obawiałam się, że nie uda mi się zatrudnić w firmie. Jednak okazało się, że dostałam tę możliwość. Firma zaoferowała masę szkoleń, zawsze mogę liczyć na wsparcie i pomoc współpracowników, dzięki czemu szybko się uczę i rozwijam. Naprawdę wiążę swoją przyszłość z tym miejscem. Jeśli się zastanawiasz czy się nadajesz - spróbuj, nic nie tracisz!
    ReviewUserIcon
    Ania

    19.04.2023 15:14

    Pracownik

    Ciekawa praca, elastyczna i z perspektywą rozwoju. Oczywiście co kto lubi. Jeśli lubisz finanse i pracę z ludźmi to może być Twoje miejsce.
    ReviewUserIcon
    Grześ

    30.06.2023 10:03

    Pracownik

    Ja miałem to szczęście, ze trafilem na naprawde spoko ludzi - otwartych i chetnych do pomocy. Szybko sie zaadaptowałem i wszystkiego nauczyłem. Nie ma rzeczy niemożlwiych, trzeba walczyc o siebie!
    ReviewUserIcon
    Emilia

    24.08.2023 00:23

    Pracownik

    Dokładnie. Bardzo się cieszę, że kilka lat temu zaczęłam tutaj pracę, mimo że wtedy byłam świeżo po studiach. Zdobyłam dużo wiedzy i doświadczenia.
    ReviewUserIcon
    Sylwia

    07.07.2022 12:39

    Pracownik

    Super miejsce idealne do rozwoju swoich umiejętności lub też ich pozyskania. Już na starcie dostałam wszystkie potrzebne narzędzia i pomoc. Naprawdę super podejście!
    ReviewUserIcon
    Michalina

    27.07.2023 13:26

    Pracownik

    Narzędzia, szkolenia, kursy, pomoc kolegów - wszystko to ogromne wartości, które w dzisiejszych czasach są mega ważne! Chłonę wiedze jak gąbka, mam nadzieje, ze juz niedługo opanuje wszystko tak, jak moi współpracownicy :D
    ReviewUserIcon
    Julek

    09.08.2023 12:32

    Pracownik

    Racja. Ja początkowo byłem zaskoczony jak bardzo pomocny jest zespół. Z każdym pytaniem zawsze mogę się zwrócić o pomoc do współpracowników :)
    ReviewUserIcon
    Kac789

    20.07.2023 17:58

    Kandydat

    Dostalem info ze phinance kaze oddawac wynagrodzenie jesli klient zerwie umowę. Nawet po zakończeniu współpracy. A w internecie krążą opinię ze ludzie po pracy u nich popadli w długi. Dodatkowo wyczytalem ze kaza przekazywac dane swoich rodzin i znajomych zeby im cos sprzedac... Ile w tym prawdy i jak to jest rzeczywiscie? @Pracodawca
    ReviewUserIcon
    Kandydat na stanowisko

    05.07.2023 10:35

    Kandydat

    Byłem zaproszony dziś na rozmowę o pracę w tej firmie. Ogłoszenie brzmiało zachęcająco ale czar prysł już w momencie wejścia do budynku. Miałem odczucie, że 90% pracowników to jeszcze dzieci co już dało mi do myślenia. Następnie kiedy zobaczyłem,że na tą samą godzinę jest już kilka osób w kolejce stwierdziłem, że w tej szopce nie chce brać udziału. Sama osoba która prowadziła rekrutację oraz wszechogarniający nieład w tym biurze powinien odrzucić każdego zdroworozsądkowego człowieka.
    ReviewUserIcon
    Olek

    19.07.2023 18:37

    Kandydat

    Ja jak byłem, wszystko było zorganizowane i szybko przeprowadzone. Także, nie zawsze tak jest :) Warunki skrupulatnie przedstawione, był czas na zadawanie pytań, wszystko bardzo profesjonalnie.
    ReviewUserIcon
    Marzena

    25.03.2023 18:34

    Kandydat

    Myślałam, żeby aplikować na doradcę klienta, bo pojawiło się ogłoszenie. Do tego dużo osób mówi tu o tym, że to dobra praca dla samodzielnych osób, coś dla mnie. Pytanie, czy skoro tak, to czy naprawdę nie można nawet częściowo jej z domu robić? Mam daleko do siedziby.
    Company logo
    Phinance S.A.

    14.04.2023 14:38

    Pracodawca

    Szkolenia są zarówno dla nowych osób, jak również po okresie wdrożenia można skorzystać z dodatkowych szkoleń merytorycznych prowadzonych najcześciej przez naszych partnerów lub ze szkoleń umiejętności miękkich prowadzonych przez nasz dział szkoleń Pozdrawiamy, Phinance
    ReviewUserIcon
    Witek

    29.06.2023 13:18

    Pracownik

    Szkolenia są super! Nauczyłem się na nich znacznie więcej niż przez okres studiowania :D Nie ma się co obawiać, wszystko jest jasne i przejrzyste.
    ReviewUserIcon
    OdKarola

    16.09.2020 14:55

    Były pracownik

    Pracowałem w call center. Bardzo dobry w start w branże obsługi klienta oraz finansową. Sporo szkoleń oraz pomoc koordynatora. Polecam osobą rozpoczynającym swoją przygodę z praca można się sporo nauczyć.
    ReviewUserIcon
    Oliwier

    30.05.2023 08:22

    Kandydat

    Fajnie, chyba sam spróbuję. Chcę iść do jakiejś ciekawszej i lepiej płatnej pracy. Po dwóch latach studiowania i pracowania po 3 msc. w jednym miejscu chciałbym zostać gdzieś na dłużej.
    ReviewUserIcon
    Bartek

    24.06.2023 11:35

    Kandydat

    Fajnie, będę niedługo aplikował, wiec dobrze wiedzieć, czego się spodziewać :) Jestem niedoświadczony, ale słyszałem, że kursy i szkolenia robią dobrą robotę :)
    ReviewUserIcon
    Maciej

    21.06.2023 17:10

    Kandydat

    W 2008 roku kiedy jeszcze firma się nazywała Efect z tego co pamiętam, byłem w sytuacji, że dostałem się właśnie na studia informatyczne na jedną z lepszych uczelni i jednocześnie przeszedłem na rozmowę na doradcę finansowego w w/w firmie (tam rekrutujący powiedział mi po prostu że jestem przystojny i się nadam). Stanąłem zatem na rozdrożu i nie wiedziałem co robić i zanim podjąłem decyzję (bo czułem, że jest to wybór w stylu wybierz jedno), zdecydowałem się wziąć udział w szkoleniu aby się rozeznać w tym całym doradztwie. Przyznam, że prowadzący wtedy serio zrobili na mnie początkowo wrażenie tymi całymi szkoleniami. Z ich wypowiedzi można było wyciągnąć błędne wnioski, że oni pomagają ludziom (wręcz ich zbawiają finansowo) oraz że ta praca, to prosta droga do bardzo dobrych zarobków i dostatniego życia (jakieś tablice hall of fame i inne głupoty). Swoją drogą przyznam, że było trochę jakiegoś merytorycznego zarysu, aczkolwiek było to bardzo pobieżne. A więc po serii spotkań jak doszło do momentu, w którym miałem dzwonić po ludziach z mojego otoczenia i zacząć robić im jakieś analizy, szybko doszedłem do wniosku, że przecież nie dysponuję nieograniczoną ilością kontaktów, więc postawiłem sobie pytania: - co gdy i tak niewielka ich lista kontaktów się wyczerpie? - nawet jeśli będą kontakty, to jak będę w stanie im skutecznie doradzić nie mając sensownej wiedzy (opartej na wykształceniu), doświadczenia i umiejętności? - co jeśli produkty będą słabe i klienci ich nie będą chcieli? Mam nagabywać i (usunięte przez administratora) ludzi by na siłę im coś wcisnąć gdy pojawi się presja na wyniki? I co to wtedy miałoby wspólnego z doradztwem? Także będąc wtedy jeszcze nastolatkiem zaraz po maturze skumałem, że coś jest tutaj nie tak i dałem sobie spokój z jakimś pajacowaniem i zagadywaniem jak jakiś (usunięte przez administratora) ludzi z mojego otoczenia zanim w ogóle to zacząłem robić! Eh, a teraz czytam tu komentarze od ludzi, którzy tutaj pracowali, poświęcając swój czas i zdrowie, często nie dostając nic w zamian i tylko utwierdzam się w przekonaniu, że dobrze zrobiłem. Zdecydowałem się zrobić studia z IT i pracuję w tej branży od dekady i od kilku lat to właśnie tacy ludzie z jakichś Phinance S.A. albo innych Assay'ów do mnie wydzwaniają i próbują wciskać kit tylko po to by urwać część z uczciwie zarobionych przeze mnie pieniędzy. Swoją drogą jeżdżę taką furką, że te zapierdziane wozidełka na 5 letnich leasingach (jakieś superby, arteony czy inne zużyte a4 albo bmw 3 lub 5 z silnikami 2.0l d) Waszych topowych pracowników mijam na trasie jak starszych ludzi na chodniku, nie przekraczając 2k RPM :D a wiem co mówię, bo mam swoje źródła (kontakty). Dlatego młodzi ludzie u progu podobnych wyborów, słuchajcie!: Nie idźcie na łatwiznę i nie wierzcie tym naciągaczom/manipulatorom, bo tutaj nikomu finansowo nie pomożecie (prędzej narazicie klientów na straty), ani sami nie zarobicie $$$ Zarobią za to na Was cwaniaczki na szczycie tej strukturalnej piramidki, a jak zostaniecie przemieleni (skończą się Wasze kontakty i zapał do okłamywania ludzi), to na Wasze miejsce przyjdą następni naiwni.
    ReviewUserIcon
    Paweł

    10.07.2022 02:15

    Pracownik

    Firma ma świetne szkolenia , przygotowuje do wykonywania zawodu doradcy finansowego w rewelacyjny sposób. Ja bardzo lubię wszelkiego rodzaju wystąpienia , szkolenia motywacyjne i branżowe i w firmie Phinance jest tego mnóstwo i do tego za darmo ! Może właśnie dlatego część osób nie jest w stanie tego docenić gdyż na rynku szkolenia sprzedażowe , negocjacyjne, komunikacji biznesowej , są sporo warte a tutaj przeprowadzają je praktycy nie teoretycy którzy realnie zarabiają bardzo duże pieniądze . Dlatego uważam że jest to świetne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody z finansami nawet jak nie jest się z finansami związanym np poprzez studia .
    ReviewUserIcon
    Jerzy

    30.05.2023 22:23

    Były pracownik

    Genialne miejsce, żeby rozwinąć skrzydła. Jestem tego samego zdania. Jesli ktoś się waha, to potwierdzam opinię kolegi wyżej - nie ma lepszego miejsca żeby zaczac.
    ReviewUserIcon
    Olek

    25.05.2023 11:47

    Pracownik

    Duża szansa, duże możliwości :D Kolega mnie namówił i dobrze zrobił. Praca dla osób, które lubią stawiać na siebie i swój rozwój :)
    ReviewUserIcon
    Czarek

    26.04.2023 18:38

    Pracownik

    Jak sie zastanawiacie to na ja na prawde uwazam ze fajnie sie zainteresowac tematem :) Praca suoer dla indywidualistów, którzy nie lubią pracowac pod kims. Ofc dostajesz wsparcie i pomoc w początkowych tygodniach. Wszystko jest do ogarnięcia :)
    ReviewUserIcon
    Kuba

    28.04.2023 11:00

    Kandydat

    Chce aplikowac po maturze, słuszalem, ze nie trzeba miec doświadczenia, takze spróbuje swoich sil :)
    Company logo
    Phinance S.A.

    05.05.2023 08:42

    Pracodawca

    Dzień dobry Pani Ewelino, Zapewne przedmówcy chodzi o system pracy, który zapewnia elastyczność czasu i miejsca po okresie wdrożenia. Dotyczy to wszystkich specjalizacji w oddziałach. Wsparcie dotyczy zarówno szkoleń i przygotowania do egzaminów licencyjnych, jak i wsparcia doświadczonych kolegów i nauki w praktyce pod okiem doświadczonego przełożonego. Pozdrawiamy, Zespół Phinance.
    ReviewUserIcon
    Seweryn

    29.04.2023 08:14

    Pracownik

    Miejsce pracy jest dobre. Warunki na rozwój zapewnione, pensja bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Ogólnie, zacząłem pracować w styczniu, także miły początek roku :)
    ReviewUserIcon
    Były współpracownik

    03.09.2021 09:50

    Były pracownik

    Generalnie dobre miejsce na rozwój. Jasne i klarowne warunki rozwoju i awansu. Ciekawa, wartościowa praca. Dobrej jakości szkolenia. Niestety wymaga samodyscypliny
    ReviewUserIcon
    Szzomek

    13.04.2023 13:20

    Pracownik

    Mnie ta niezależność i elastyczność mega pomaga w rozplanowaniu pracy i motywuje, żeby robić więcej i być coraz lepszym.
    ReviewUserIcon
    Tosia

    27.04.2023 12:39

    Pracownik

    Trzeba mieć dobrze zorganizowany czas pracy :) Mnie się praca tutaj sprawdza, jest naprawdę fajna, dobrze płatna i rozwojowa.
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.04.2023 08:11

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Adam

    20.04.2023 07:17

    Były pracownik

    Ja byłem mega zadowolony, fakt trzeba w tej pracy się angażować i można zarobić, niestety musiałem wrócić w swoje strony rodzinne. A hajsik zawsze był na koncie, nawet z wyprzedzeniem.
    ReviewUserIcon
    Marzena

    21.03.2023 01:35

    Kandydat

    Witam, ja tutaj zerkam, żeby dowiedzieć się czegoś w sprawie oferty Asystentka administracyjna biura. Firma tam pisze, że proponują stabilne warunki zatrudnienia. Faktycznie tak jest? Na jaki okres jest pierwsza umowa i późniejsze?
    Company logo
    Phinance S.A.

    22.03.2023 08:56

    Pracodawca

    Dzień dobry, Oferujemy stałą pracę i stabilne warunki zatrudnienia. W ramach okresu próbnego podpisujemy umowę o pracę na okres 3 mc, kolejna umowa jest na rok. Zachęcamy do złożenia oferty i wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Pozdrawiamy, Zespół Phinance.
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    06.03.2023 12:25

    Były pracownik

    Jeśli chcesz podjąć pracę tutaj to przygotują się, że na początku nie zarobisz kokosów. Musisz mieć przygotowane pieniądze żeby mieć z czego się utrzymać. Praca wygląda tak że po szkoleniu które trwa ok. 2 tygodnie masz 3 dni na przygotowanie listy 100 numerów telefonów (dzwonisz z prywantego telefonu) do swoich znajomych do których będziesz jeździć i na nich uczyć się pracy z klientem. Zbierasz od nich pesele adresy itd. Jak u normalnego klienta. A nóż widelec im pomożesz, zmienisz polisę i na tym zarobisz. Ale jak Ci nie wyjdzie to zarobioną prowizję musisz oddać. Zarabiasz na tym co wypracujesz muszą się zgadzać ilość wprowadzonych osób do systemu, jednostki pracy(wartość podpisanych umów). Polecam przeczytać książkę goniąc czarne jednorożce jest właśnie o byłym pracowniku któremu się udało. Dobrze gdybyś miał ok. 30 lat bo wtedy twoi znajomi mają tyle samo i zaczynają realnie myśleć o ubezpieczeniach emetrutrze i inwestycjach. Jeśli jesteś młodszy to będzie Ci ciężko przełamać barierę żeby ktoś brał cie na poważnie. Mi się nie udało ale co się nauczyłem to moje, nie tratuje tego jak byłej pracy tylko taki dłuższy kurs biznesowy, bo faktycznie szkolenia mają na dobrym poziomie.
    ReviewUserIcon
    Ja

    27.02.2023 12:43

    Kandydat

    Dzień dobry, z czego składa się wynagrodzenie w przypadku młodszego doradcy? Podstawa+prowizja? Wyłącznie prowizja? Czy jest możliwość przejścia na UOP po jakimś czasie czy tylko uz lub b2b?
    Company logo
    Phinance S.A.

    27.02.2023 13:51

    Pracodawca

    Dzień dobry, Składowe wynagrodzenia ustala bezpośredni przełożony, nie jest to jednolite dla wszystkich kandydatów. Manager proponuje wysokość oraz składowe wynagrodzenia w oparciu między innymi o posiadane doświadczenie podczas drugiego etapu rekruitacji. Pozdrawiam, Zespół Phinance
    Company logo
    Phinance S.A.

    06.03.2023 10:20

    Pracodawca

    Faktycznie, umknęło mi to :) Nie oferujemy umowy o pracę na stanowisku Doradcy Finansowego. Można podjąć współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub własną działalność.
    ReviewUserIcon
    Jan

    06.02.2023 11:09

    Kandydat

    Pytanie do Phinance : czy można się zatrudnić i jak się człowiek musi przeprowadzić, to Firma na to zezwala ? Czy są jakieś warunki i od kogo zależy taka zmiana miejsca pracy ? Pytam, bo filii jest sporo, a u mnie takie przenosiny są na potencjalnym horyzoncie za 1,5 roku.
    Company logo
    Phinance S.A.

    06.02.2023 11:14

    Pracodawca

    Dzień dobry, Jeżeli przejdzie Pan wdrożenie, to jak najbardziej jest możliwe. Szczegóły takiej współpracy musiałby Pan ustalić z managerem. Pozdrawiam, Phinance.

    Zostaw merytoryczną opinię o Phinance S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.