Phinance S.A.

Opinie o Phinance S.A.

Natalia

W tym roku będę miała moje 10 lecie w tej Firmie. Rozpoczęcie pracy w Phinance to jedna z moich lepszych decyzji życiowych. Polecam :)

Weronika
@Natalia

Wow, dobrze wiedzieć, że praca tutaj może być na dłużej. Przez te 10 lat są jakieś podwyżki związane z rozwojem pracownika i coraz większym doświadczeniem? I czy są jakieś szanse na awans?

Juszes
@Natalia

10 lat to zacny jubileusz :) Mi do takiej liczby jeszcze sporo zostało, ale lubię tę pracę, więc myślę, że wszystko przede mną :)

AT

Ja bardzo polecam pracę tutaj. Dużo się nauczyłam, a dzięki jej elastyczności mogłam łączyć ją ze studiami.

Scarlett
@AT

Mi koleżanka z roku wspominała o pracy tutaj i sama rozważam aplikację, dlatego szukam informacji na temat firmy. Chyba się odważę, bo lepiej spróbować, a jak uda mi się połączyć pracę ze studiami to będzie super.

Lucy
@Scarlett

Bez problemu da się łączyć tę pracę ze studiami dziennymi właśnie dzięki elastyczności godzin. Także według mnie kwestia dobrej organizacji czasu. Nie wahaj się, tylko aplikuj - lepiej spróbować niż myśleć co by było gdyby :)

Karmex
@AT

Akurat ja też zaczęłam pracę tutaj jeszcze w trakcie studiów, dzięki czemu zdobywałam doświadczenie już wcześniej. Właśnie ogromną zaletą są elastyczne godziny pracy, bo mogłam ją pogodzić ze studiami dziennymi.

Marcel

Praca ma swoje plusy i minusy, dużym plusem jest to ze nie ma sztywnych godzin pracy, minusem ze nie ma umowy o prace

Mirek
@Marcel

Ja jestem bardzo zadowolony - pracuję kiedy chce i jak chce. Nie mam nad soba nikogo, kto wyznacza mi kolejne zadania. Sam decyduje co i jak robie. Duże szanse na rozwoj i polepszenie wynikow przez kursy i szkolenia - to na ogromny plus.

Nikodem
@Marcel

Mozna tutaj byc swoim wlasnym szefem i dopasować godziny pracy do własnych potrzeb czy możliwości. Ja uwielbiam, to ze nie mam okreslonego kiedy i co mam zrobic. Elastycznosc teraz to podstawa :)

Luke
@Marcel

Właśnie znajomy trochę opowiadał mi o pracy tutaj i zastanawiam się czy nie spróbować. Nie ukrywam, że elastyczne godziny pracy bardzo mnie zachęcają, bo byłyby dużym ułatwieniem przy moim trybie życia.

Tymoteusz

Po przepracowaniu pól roku mogę polecic. Fajne miejsce, zeby nauczyc sie czegos nowego albo polepszyc swoje umiejętności oraz zarobić porządne pieniądze. Warto :)

Weronika
@Tymoteusz

Jesteś w stanie jakieś widełki podać jeśli chodzi o pieniądze? Bo piszesz, że porządne i aż się zainteresowałam :) W ogóle to na jaką umowę można liczyć po tym pół roku?

Zuza
@Weronika

Wszystko zależy od stanowiska, na jakie aplikujesz. Szanse na awans są wszędzie, trzeba skupić się na celu i do niego dążyć, a przy tak motywującym teamie, jest to znacznie łatwiejsze :)

Egma
@Tymoteusz

Ja pracowałem w Phinance przez dwa lata - zacząłem od praktyk studenckich i muszę przyznać, że żaden inny pracodawca nie oferował szkoleń na tak wysokim poziomie, a dodatkowo bardzo dużo nauczyłem się od współpracowników. Bardzo polecam pracę tutaj, jeśli ktoś rozważa.

@Egma

Skoro tak to dasz znać czemu wyszło z tego dwa lata? Czemu nie dłużej? Pozostałe osoby też teraz średnio na tyle zostają? Co z tymi awansami, o których była mowa wyżej? Na jakie stanowiska można przejść?

Egma

W moim przypadku po prostu postawiłem na własną działalność, bo od zawsze chciałem tego spróbować. Natomiast w innym wypadku zostałbym w firmie na dłużej - w sumie niewykluczone, że kiedyś wrócę :).

Firma nie zatrudnia osób powyżej 27 lat. W wieku 28-67 lat. Daje ogłoszenia na olx.

@Paweł

Dzień dobry Panie Pawle, a skąd taki wniosek? Zatrudniamy osoby w różnym wieku, również starsze niż 27 lat. Pozdrawiamy, Zespół Phinance.

Piotrek
@Paweł

Nie zgadzam się z Twoją opinią. Jestem po 30. roku życia i niedawno zostałem zatrudniony. Jesli ma się zapal do pracy, chęci i pomysł na siebie, nie ma problemu ze zdobyciem tutaj pracy :)

Hubert
@Paweł

Ja zatrudniłem się jak miałem powyżej 27lat i wiek nigdy nie był problemem także nie jest to prawdą. Zawsze warto próbować jeśli są chęci.

Parker

Jestem zadowolony z pracy. Elastyczna praca, jeżeli jest się pracowitym są wysokie zarobki.

Marcjanna
@Parker

To własnie uważam, za najważniejsze - mozliwosc dostosowania sowjego harmonogoramu dnia do pracy i możliwość połaczenia jej z innymi obowiązkami. Pieniądze to jeszcze ważniejszy motywator, a tutaj nie ma na co narzekać!

Maja
@Parker

Prawda, pracujesz, jak chcesz i w takich godzinach, w jakich jest dla ciebie najwygodniej. To mega ułatwienie, bo możesz połączyć pracę z innymi obowiązkami czy zobowiązaniami. Dla mnie wyjście ekstra.

Eliza
@Parker

Dobra kasa, mili ludzie, praca do ogarnięcia po wdrożeniu i szkoleniach. Mega opcja dla, mlodych, którzy szukaja pierwszego doświadczenia :)

Filip
@Eliza

Napisane w punkcik :D Melduje się student z zerowym doświadczeniem, który pracuje już od ponad pół roku. Kursy są mega, wszystko jest przedstawione i wyjaśnione, żeby każdy zrozumiał, nie ma się czym przejmować, tylko warto startować i sprawdzić siebie :D

Krzysiek
@Eliza

Supcio praca, wykonujesz swoje zadania, jak chcesz, jak jest ci wygodnie, Nikt nic ci nie narzuca, jesteś swoim własnym szefem, co dla mnie jest ekstra.

@Filip

O super, przeczytać taką opinię :) Myslalam, ze nie majac żadnego doswiadczenia mogę jedynie pomarzyć o stażu czy pracy tutaj ,ale dzieki tobie, na pewno sprobuje :)

Natan
@Parker

Elastycznosc to njalepsze cos moze cie spotkac w pracy. Według mnie kazdy powinieni miec wybor, we wszystkich aspektach zycia. Super, ze praca daje taka mozliwosc, bo kazdy jest inny i ma inne predyspozycje.

El
@Parker

Jak dla mnie właśnie elastyczne godziny pracy to jeden z najważniejszych aspektów. Jeśli ktoś nie pracował w takim trybie to polecam chociaż spróbować, żeby się przekonać czy to odpowiada :)

Domi

Czy szkolenia też można skomponować "elastycznie? Lub jest możliwość je odbyć online?

Oczywiście, można. Pozdrawiam.

Faustyna
@Domi

Tutaj wszystko można dostosować do swoich potrzeb i preferencji. Ja mam wiele obowiązków, poza praca tutaj i wszystko jestem w stanie pogodzić - prace, kursy czy szkolenia. To ogromny plus bycia swoim wlasnym szfem :D

Maria
@Faustyna

Dokładnie, w poprzedniej przy byłam mocno ograniczona - zarówno w kontekście podejmowania decyzji, jak i godzin pracy. Tutaj wreszcie nie mam tego problemu.

Hania
@Domi

Jest możliwość szkoleń online. Sama miałam tylko taką możliwość uczestnictwa i bardzo się cieszę, że się udało.

Arek
@Domi

Ja w sumie byłem w szoku jak wysoki poziom szkoleń oferuje firma, ale to oczywiście na plus. Tak, jest opcja online.

El
@Arek

Brzmi mega zachęcająco. Chyba spróbuję swoich sił przy najbliższej rekrutacji.

Właśnie szukają kogoś jako Menedżera Zespołu Sprzedaży. Wiesz może dlaczego na tym stanowisku oferują tylko umowę zlecenie? Czy po jakimś czasie ( okresie próbnym) można spodziewać się przejścia na umowę o prace?

Niestety na tym stanowisku nie przewidujemy umowy o pracę. Jest możliwa umowa zlecenie lub B2B.

Natasza

Ja zaczęłam pracę tutaj od praktyk studenckich i tak już kontynuuję ją od kilku lat. Przede wszystkim wielkim plusem są wysokiej jakości szkolenia, które firma oferuje, a są z nami na całe życie. Dodatkowym atutem dla mnie są elastyczne godziny pracy i możliwość wykonywania jej zdalnie. No i bardzo istotne - pracują tu super ludzie :)

DoradcaKraków

Z perspektywy pracownika - bardzo fajna atmosfera. Zarobki super gdy juz przejdzie sie ten pierwszy rozruchowy okres. Wszystkie zasady przejrzyste.

Iga
@DoradcaKraków

Też jestem zadowolona, praca fajna, rozwojowa dająca perspektywy na przyszlosc. Jasność warunków i zasad były dla mnie priorytetowe i nie zawiodłam się. Polecam wszystkim zainteresowanym, którzy szukają pierwszej pracy lub chcą coś zmienić w swoim życiu.

Emilia
@DoradcaKraków

Też jestem zadowolona, po poprzednich doświadczeniach zawodowych, tutaj jest jak w bajce :) Ludzie mili i przyjaźnie nastawieni, praca ciekawa, ciągle mam wrażenie, że uczę się czegoś nowego, co dla mnie jest bardzo ważne. Premie i wynagrodzenie też świetne. Ogólnie, dla mnie nie ma minusów :)

Janek
@DoradcaKraków

Ja powiem z perspektywy studenta i pracownika — mega opcja rozwoju i zarobku! Polecam, znalezienie elastycznej i fajnej pracy nie było proste, ale się udało :)

Nika
@Janek

To prawda, jest mega ciężko to pogodzić i znaleźć fajna pracę :( Miło, że są jednak miejsca takie jak to, które pomagają podreperować studencki budżet i zdobyć doświadcznie :D

Eliza
@DoradcaKraków

Ja właśnie jestem w trakcie procesu rekrutacyjnego i mam nadzieję, że dostanę tę pracę. Początki często bywają ciężkie, ale efektowna praca i chęci na pewno pomogą się szybciej odnaleźć. Na rozmowie kwalifikacyjnej też spodobało mi się to, że wszystko zostało przedstawione w sposób konkretny i przejrzysty.

Nina
@DoradcaKraków

Ja obawiałam się, że mogę nie podołać zleconym zadaniom, ale od samego początku mojej pracy w tej firmie zostały mi zaoferowane merytoryczne szkolenia i zawsze mogłam liczyć na pomoc czy podpowiedź współpracowników, co dodawało mi motywacji do uczenia się nowych rzeczy.

ad3k1993

Po kilku m-c jestem zadowolony , szczegolnie pensja

Barbara
@ad3k1993

A możesz dać znać w jakim przedziale jest ta pensja o której piszesz? Widziałam ogłoszenie, ale nie było tam widełek. Chciałabym też się dowiedzieć na jakiej umowie jest tu praca?

Marietta
@ad3k1993

Ja mega się cieszę, że właśnie tu zaczęłam pracować po studiach. Zdobyłam mnóstwo wiedzy i doświadczenia. Mogę sie też zgodzić, że pensja była dobra.

Anita

Nareszcie mam pracę, którą lubię! Dobre warunki, szanse na rozwój i sam sobie jesteś szefem. Cieszę się, że tu trafiłam.

Lilka
@Anita

Praca, ktróra daje satysfakcje to najlepsze co może być! Ja z każdym odbytym kursem czuję się coraz pewniej. Nie sadzilam, ze w tak mlodym wieku znajde prace, ktorej nie bede chciala zmienac !

Hubert
@Lilka

To prawda, mega uczucie być spełnionym w pracy i chętnie do niej przychodzić. Moje początki były dla mnie trudne, bo nie miałem żadnego doświadczenia, ale wsparcie zespołu, kursy, szkolenia i inne dodatkowe aktywności pomogły w zbudowaniu własnego know-how - teraz jest naprawdę super!

Jola
@Anita

Podzielam twoje zdanie. Bardzo się cieszę, że tutaj trafiłam i poznałam niesamowicie motywujących mnie do pracy ludzi!

Kaja
@Hubert

Też dostałam szansę pracy bez żadnego doświadczenia w branży, teraz po pół roku jestem już zaprawiona w boju! Mega mi się tutaj podoba i zostaję na dłużej, niż początkowo planowałam. Podczas studiów, ta praca to zbawienie :)

Mariusz
@Anita

Niezależność jest mega! Poprzednia praca wiązała się z kontrolą 24h w trakcie pracy... mega uciążliwe. Dobrze, że tutaj dają wszystkie potrzebne narzędzia do rozwoju i to od ciebie zależy, czy zdecydujesz się na walkę o lepsze jutro :)

Inka
@Anita

Ja też bardzo cenię w tej pracy elastyczne godziny i opcję zdalną, bo dzięki temu jestem w stanie wszystko sobie tak rozplanować, że nie muszę z niczego rezygnować.

Rewelacja firma, ale musisz być gotowy ze chcesz pracować.

Oliwier
@Tomek

Musisz być pewien, że żeby coś osiągnąć, trzeba pracować. Dlatego w moim przypadku połączyłem pasję z pracą - nie czuję, że się poświęcam, a rozwijam. Ze swojej strony mega polecam, nigdy nie byłem tak zadowolony z pracy :D

Nikodem
@Oliwier

Masz 100% racje w tym, co piszesz. Obawiałem sie, ze praca mi sie nie spodoba, bedzie nudna i malo rozwojowa, dobrze, ze sie mylilem :) Nie moglem trafic lepiej, szczegolnie ze nie mialem zadnego doświadczenia!

Kamil
@Tomek

Jasne, że tak :) Prada daje mega fajne możliwości, dużo benefitów i jest elastyczna. Trzeba chcieć :)

Rita
@Tomek

To prawda. Jednak korzyści jakie zapewnia firma są bardzo motywujące, a zdobyte doświadczenie jest bezcenne :)

@Tomek

Dokładnie. Czasem zaskakują mnie opinie osób, które oczekują nie wiadomo czego przy braku dawania od siebie. Jeśli podchodzisz rzetelnie do swojej pracy to naprawdę zostaje ona doceniona - polecam takie podejście :)

SJ

Pracuję w firmie 3 miesiące Na plus jak najbardziej- szkolenia, znajomości, naprawdę wykładowcy poświęcają masę czasu, nie jest tak ,że dostajesz 1500zł kontyngentu za tyranie .Masz być na szkoleniach i zrobić 15 analiz w miesiącu to dużo ?. Firma robi ci za darmo licencje z KNF które zostaną z tobą do końca życia. To też kosztuje

Wiktor
@SJ

Dla mnie to szczęśliwy los na loterii praca tutaj, Szczególnie w dzisiejszych czasach. Bez żadnego doświadczenia dostałem się tutaj, wykształciłem i nauczyłem mega przydatnych rzeczy, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Kostek
@Wiktor

Ja po studiach, totalnie nie widziałem, w jakim kierunku chcę iść, wiec zaczepiłem się tutaj (teoretycznie na chwilę). Praca mega mi się spodobała i zostałem :) Pracę godzę ze studiami podyplomowymi, pasjami i wyjazdami :)

Art
@SJ

Ja też mam podobne zdanie. Szkolenia zapewniane przez firmę są na naprawdę wysokim poziomie, a wiedza z nich może być wykorzystywana w dalszej karierze zawodowej.

Na stronie internetowej GoWork.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Phinance S.A.. Poszukiwani są Prawnik. Co sądzicie o warunkach zatrudnienia zaproponowanych przez pracodawcę?

Ignacy

Ja jestem zadowolony. Mam zapewnione odpowiednie narzędzia do pracy i rozwoju, miłych ludzi wokół siebie i zarabiam znacznie więcej niż w poprzedniej pracy. Polecam aplikować i samemu się przekonać :)

Olga

Ja ponad rok temu przeszłam proces rekrutacji i dostałam pracę. Jestem bardzo zadowolona, bo dużo więcej się uczę niż w poprzedniej pracy i mam tak świetną ekipę ludzi, że aż czasami ciężko z pracy wyjść. Firma daje bardzo wiele możliwości do rozwoju, co jest motywujące.

kandydatka

Czy jest możliwość pracy jako praktykant jeśli mam skończone 18 lat, ale jeszcze nie jestem studentką? Zamierzam iść na studia ekonomiczne, jednak po maturze a przed studiami chciałabym juz zacząć praktykę :)

@kandydatka

Tak, jest taka możliwość - zapraszam serdecznie do wysłania swojej aplikacji.

Emil
@kandydatka

Jasne, ja tak zaczynałem. Po praktykach i stażu dostałem tutaj pracę i mega się spełniałem. Otworzyło mi to też wiele drzwi w przyszłości, także nie czekaj i aplikuj :)

Hugo
@kandydatka

Mega opcja :) Polecam bardzo startować jak najszybciej, dużo więcej się nauczysz pracując tutaj niż na studiacch - praktyczna wiedza zawsze na plus.

Eryka
@kandydatka

Ja właśnie poszłam na praktykę przed studiami, co było super decyzją, bo idąc na studia już miałam porównanie jak wygląda praca w zawodzie :)

Ela
@kandydatka

Jest taka opcja, bo sama z niej skorzystałam. Idąc na studia już miałam za sobą praktykę, więc często rzeczy, które przerabialiśmy były dla mnie prostsze, bo już je znałam :)

Kajetan

Cieszę się, że udało mi się dostać tutaj pracę. Przez dłuższy czas nie mogłem pogodzić studiów z praca, tutaj wreszcie nie mam tego problemu :) Praca idealna dla uczących się :)

Eryk
@Kajetan

Miałem dokładnie taką samą sytuację. Dzięki pracy tutaj mogę spokojnie kontynuować studia, a w między czasie zarabiać i zbierać doświadczenie.

majaa

pracowalam tu i moge poelcic!

Joanna
@majaa

A co konkretnie możesz polecić? Rozwiniesz?

anka
@Joanna

swoboda i suer zarobki to najlpsze w tej pracy

Błażej
@Joanna

Dla mnie najlepszy jest ten luz, swoboda w podejmowaniu dzialan - sam moge zadecydowac od ktorej do ktorej pracuje, jak to robie, skad. Nie mam nic z gory narzucone. Atmosfera miedzy czlonkami mojego zespolu tez jest super

Bartek
@anka

O tym nie wolno nie wspomnieć - jestes swoim wlasnym szefem, masz wolna reke, pracujesz w trybie jaki tobie odpowiada. Osobiscie uwazam ,ze to swietna opcja, a korzysci ponosi zarowno pracodawca jak i pracownik. Atmosfera jest świetna, mozliwosci rozwoju dzieki szkolenio bardzo duze. Zalet jest o wiele wiecej :D

Rozalia
@Błażej

Taak, uwielbiam to, że nikt nie mowi mi co i jak mam robic! Harmonogram tworze sobie sama i pracuje tylko wylacznie na swoj własny rachunek!

Krystian
@majaa

Praca bardzo fajna, szczególnie jak lubisz mieć samodzielnie kontrolę nad tym, co robisz i pracować zgodnie ze swoim stylem i swoim trybem. Dla autonomicznych jednostek praca marzeń :D

Czarek
@Rozalia

Praca pod własne dyktando, dla niektórych może być uciążliwa, dla mnie jest spełnieniem marzeń. Pracuję tak, jak ja zarządzę, jestem bardziej efektywny i mam lepsze wyniki.

Stefan
@Czarek

I nikt cię nie nadzoruje? Mam na myśli motywowanie do pracy i jednak sprawdzenie wyników przez kierownika. Mimo tej wolności chyba przed kimś odpowiadasz.

Lucek
@Stefan

Jasne, że mamy wsparcie przełożonych, którzy pomagają i zawsze udzielają wsparcia kiedy tego potrzebujesz. Jednak to ty zarządzasz swoją pracą i sam decydujesz o tym w jaki sposób ja wykonujesz.

Joanna
@Krystian

Prawda - kocham niezależność zarówno w życiu, jak i w pracy. Tak jestem najbardziej efektywna. Dla mnie ta praca to spełnienie marzeń i cieszę się, że udało mi się na nią trafić. Do aplikacji zachęciła mnie koleżanka i nie myliła się co do świetnych warunków.

Mariusz
@anka

Elastycznosc, taak to prawda. Teraz kiedy urodzil mi sie syn jeszcze bardziej to doceniam. Dobrze miec taka prace, gdzie samodzielnie możemy sobie dostosować harmonogram i terminarz!

Bartek
@anka

Według mnie praca ma o wiele wiecej pozytywów niż same zarobki, które oczywiście sa mega ważne i tutaj nie ma co na nie narzekac ;) Mnie najbardziej podoba sie możliwość samodzielnego dzialania i elastyczny grafik

Janek
@Lucek

Dokładnie, wszystko w mega spoko atmosferze, zero presji, nieprzyjemnej energii czy atmosfery. Elastyczny czas pracy, jest mega opcją, bo ja najbardziej wydajny, kreatywny jestem wieczorami i tutaj mam możliwość dostosowania sobie godzin, tak jak mnie pasuje.

Oliwier
@Bartek

Taaak, ja miałem dość pracy pod cudze dyktando. Jestem samotnym wilkiem i tak najlepiej mi się pracuje. Tutaj wszystko dostosowuje sobie do własnych potrzeb i nie muszę się niepotrzebnie stresować.

Nina
@Krystian

To własnie mnie przekonało, miałam dośc ze caly czas ktos mowi mi co, jak, kiedy i gdzie mam wykonywać swoje zadania. Teraz odkąd mam taką wolność, idzie mi zdecydowanie lepiej i czuje ze sie spelniam :)

Seba
@Krystian

Jestem samotnym wilkiem i indywidualista jesli chodzi o prace. Nie lubię robic czegos, wzorując sie na innych. Tutaj praca jest naprawdę super pod tym względem, takze podpisuje sie pod tym, co napisałeś :D

Arek
@Bartek

Prawda — w poprzedniej pracy też zarabiałem dobrze, ale ta kontrola mnie dobijała. Czułem się strasznie, dlatego znałem, że nie mogę tak dalej. Trafiłem tutaj i nagle okazało się, że można być w pracy samodzielną i niezależną jednostką.

Filip
@Krystian

Mnie właśnie to przekonało — nikt nie stoi mi nad głową i nie mówi co w danej chwili mam robić. Mam wolność, ale też otrzymuję wsparcie kiedy go potrzebuje.

Bogdan
@Joanna

Największy z największych plusów - każdy ma szansę, żeby tutaj pracować, nie musisz mieć doświadczenia. Wszystkiego nauczą cię na miejscu.

Ola
@majaa

Też mega polecam. Ja przyszłam tutaj na praktyki studenckie i pracowałam od tamtej pory przez kilka lat. Obecnie działam jako freelancer, ale dzięki pracy w Phinance bardzo dużo się nauczyłam i poznałam super fachowców.

Natalia

Przez kilka lat pracy zdobyłam masę doświadczenia, kontaktów, wiedzy i ciągle chcę więcej. Super miejsce pracy. Bardzo polecam.

Julia
@Natalia

Właśnie zastanawiam się nad miejscem do zrobienia praktyk studenckich i chyba zdecyduję się na Phinance. Jestem mega ciekawa jakie będą moje wrażenia, bo po przeczytaniu wielu opinii i rozmowie ze znajomymi wydaje mi się, że będzie spoko.

Paulina

Początkowo obawiałam się, że nie uda mi się zatrudnić w firmie. Jednak okazało się, że dostałam tę możliwość. Firma zaoferowała masę szkoleń, zawsze mogę liczyć na wsparcie i pomoc współpracowników, dzięki czemu szybko się uczę i rozwijam. Naprawdę wiążę swoją przyszłość z tym miejscem. Jeśli się zastanawiasz czy się nadajesz - spróbuj, nic nie tracisz!

Ciekawa praca, elastyczna i z perspektywą rozwoju. Oczywiście co kto lubi. Jeśli lubisz finanse i pracę z ludźmi to może być Twoje miejsce.

@Ania

Potwierdzam, miejsce do rozwoju ok zawsze zależy na kogo trafisz.

Mateusz
@Ania

Zdecydowanie potwierdzam. Ja jestem w fajnym teamie, mam dużą swobodę i nie czuję presji. W innych pracach było z tym ciężko, dlatego doceniam teraz to, co mam.

Grześ
@były pracownik

Ja miałem to szczęście, ze trafilem na naprawde spoko ludzi - otwartych i chetnych do pomocy. Szybko sie zaadaptowałem i wszystkiego nauczyłem. Nie ma rzeczy niemożlwiych, trzeba walczyc o siebie!

Emilia
@Ania

Dokładnie. Bardzo się cieszę, że kilka lat temu zaczęłam tutaj pracę, mimo że wtedy byłam świeżo po studiach. Zdobyłam dużo wiedzy i doświadczenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Phinance S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Phinance S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Phinance S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 116.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Phinance S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 59 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Phinance S.A.?

Kandydaci do pracy w Phinance S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Phinance S.A.