Phinance S.A.

Opinie o Phinance S.A.

Co wchodzi w socjal Phinance S.A.?

Sylwia

Super miejsce idealne do rozwoju swoich umiejętności lub też ich pozyskania. Już na starcie dostałam wszystkie potrzebne narzędzia i pomoc. Naprawdę super podejście!

Hania
@Sylwia

To prawda, od początku czuć wsparcie - duza ilość szkoleń i kursów, które są bardzo pomocne w dalszej pracy. Ja jestem tez mega wdzięczna za ten spokój i brak presji, sama dostosowuję sobie styl pracy do siebie i wedlug mnie taka opcja jest najlepsza.

Franek
@Hania

O tak, brak presji i swoboda w stylu pracy jest dla mnie kluczowe! Poczatkowo mocno obawialem się, jak to bedzie samemu zarządzać swoją pracą, ale po czasie mogę powiedziec, że nie ma niczego lepszego. Wpływa to też na wyższą efektywność i zadowolenie z wykonywanych obowiązków.

Diana
@Sylwia

Duża ilość kursów robi swoje! Ja dzięki temu nauczyłam się więcej w miesiąc niż przez pół roku pracy w poprzednim miejscu. Pracownik jest tutaj numerem jeden - zawsze otrzyma wsparcie i pomoc ze strony innych członków zespołu czy przełożonych. Polecam :)

Michalina
@Sylwia

Narzędzia, szkolenia, kursy, pomoc kolegów - wszystko to ogromne wartości, które w dzisiejszych czasach są mega ważne! Chłonę wiedze jak gąbka, mam nadzieje, ze juz niedługo opanuje wszystko tak, jak moi współpracownicy :D

Julek
@Sylwia

Racja. Ja początkowo byłem zaskoczony jak bardzo pomocny jest zespół. Z każdym pytaniem zawsze mogę się zwrócić o pomoc do współpracowników :)

Kac789

Dostalem info ze phinance kaze oddawac wynagrodzenie jesli klient zerwie umowę. Nawet po zakończeniu współpracy. A w internecie krążą opinię ze ludzie po pracy u nich popadli w długi. Dodatkowo wyczytalem ze kaza przekazywac dane swoich rodzin i znajomych zeby im cos sprzedac... Ile w tym prawdy i jak to jest rzeczywiscie? @Pracodawca

Kandydat na stanowisko

Byłem zaproszony dziś na rozmowę o pracę w tej firmie. Ogłoszenie brzmiało zachęcająco ale czar prysł już w momencie wejścia do budynku. Miałem odczucie, że 90% pracowników to jeszcze dzieci co już dało mi do myślenia. Następnie kiedy zobaczyłem,że na tą samą godzinę jest już kilka osób w kolejce stwierdziłem, że w tej szopce nie chce brać udziału. Sama osoba która prowadziła rekrutację oraz wszechogarniający nieład w tym biurze powinien odrzucić każdego zdroworozsądkowego człowieka.

Olek
@Kandydat na stanowisko

Ja jak byłem, wszystko było zorganizowane i szybko przeprowadzone. Także, nie zawsze tak jest :) Warunki skrupulatnie przedstawione, był czas na zadawanie pytań, wszystko bardzo profesjonalnie.

Marzena

Myślałam, żeby aplikować na doradcę klienta, bo pojawiło się ogłoszenie. Do tego dużo osób mówi tu o tym, że to dobra praca dla samodzielnych osób, coś dla mnie. Pytanie, czy skoro tak, to czy naprawdę nie można nawet częściowo jej z domu robić? Mam daleko do siedziby.

@Marzena

Pani Marzeno, Oprócz głównej siedziby w Poznaniu mamy wiele oddziałów w całej Polsce. Jeżeli chodzi z kolei o tryb pracy, podczas okresu wdrożenia i szkoleń większość czasu spędzamy stacjonarnie, natomiast po usamodzielnieniu się mamy dowolność co do miejsca pracy. Pozdrawiamy, Zespół Phinance.

Urszula
@Phinance S.A.

A co ze sprzętem jak już pracownik podejmuje pracę z domu? Firma gwarantuje czy raczej trzeba na swoim pracować?

@Urszula

Firma zapewnia dostęp do wszelkich systemów i szkoleń niezbędnych do pracy, ale pracujemy na własnym sprzęcie.

Ewelina
@Phinance S.A.

Super z tymi szkoleniami. Czy te szkolenia są tylko na start do wdrożenia nowej osoby, czy potem z czas i rozwojem też sa takie oferowane?

@Ewelina

Szkolenia są zarówno dla nowych osób, jak również po okresie wdrożenia można skorzystać z dodatkowych szkoleń merytorycznych prowadzonych najcześciej przez naszych partnerów lub ze szkoleń umiejętności miękkich prowadzonych przez nasz dział szkoleń Pozdrawiamy, Phinance

Witek
@Ewelina

Szkolenia są super! Nauczyłem się na nich znacznie więcej niż przez okres studiowania :D Nie ma się co obawiać, wszystko jest jasne i przejrzyste.

OdKarola

Pracowałem w call center. Bardzo dobry w start w branże obsługi klienta oraz finansową. Sporo szkoleń oraz pomoc koordynatora. Polecam osobą rozpoczynającym swoją przygodę z praca można się sporo nauczyć.

Polonista
@OdKarola

Polecam słownik takim OsobĄ.

@OdKarola

To moja pierwsza praca po studiach i zostałam w niej do dzisiaj :) Pracuję już ponad 2 lata i nigdzie się nie wybieram. Mam bardzo dobre wynagrodzenie, swobodę w działaniu i czuję wewnętrzny spokój.

Lidia
@Kasia

hej a można o coś spytać? po takich dwóch latach pracy warunki się jakoś zmieniają może? mam na myśli jakąś podwyżkę np., zakres obowiązków itp?

@Lidia

Cześć Lidia, zgadza się, mamy wewnętrzną ścieżkę kariery ułożoną tak, aby dodatkowo motywować naszych współpracowników. Nasza ścieżka kariery wiąże się oczywiście z podwyżką oraz awansem. Reasumując, jeżeli nasz współpracownik osiąga odpowiednie wyniki, cyklicznie może liczyć na podwyżkę oraz awans.

Oliwier
@OdKarola

Fajnie, chyba sam spróbuję. Chcę iść do jakiejś ciekawszej i lepiej płatnej pracy. Po dwóch latach studiowania i pracowania po 3 msc. w jednym miejscu chciałbym zostać gdzieś na dłużej.

Bartek
@OdKarola

Fajnie, będę niedługo aplikował, wiec dobrze wiedzieć, czego się spodziewać :) Jestem niedoświadczony, ale słyszałem, że kursy i szkolenia robią dobrą robotę :)

Maciej

W 2008 roku kiedy jeszcze firma się nazywała Efect z tego co pamiętam, byłem w sytuacji, że dostałem się właśnie na studia informatyczne na jedną z lepszych uczelni i jednocześnie przeszedłem na rozmowę na doradcę finansowego w w/w firmie (tam rekrutujący powiedział mi po prostu że jestem przystojny i się nadam). Stanąłem zatem na rozdrożu i nie wiedziałem co robić i zanim podjąłem decyzję (bo czułem, że jest to wybór w stylu wybierz jedno), zdecydowałem się wziąć udział w szkoleniu aby się rozeznać w tym całym doradztwie. Przyznam, że prowadzący wtedy serio zrobili na mnie początkowo wrażenie tymi całymi szkoleniami. Z ich wypowiedzi można było wyciągnąć błędne wnioski, że oni pomagają ludziom (wręcz ich zbawiają finansowo) oraz że ta praca, to prosta droga do bardzo dobrych zarobków i dostatniego życia (jakieś tablice hall of fame i inne głupoty). Swoją drogą przyznam, że było trochę jakiegoś merytorycznego zarysu, aczkolwiek było to bardzo pobieżne. A więc po serii spotkań jak doszło do momentu, w którym miałem dzwonić po ludziach z mojego otoczenia i zacząć robić im jakieś analizy, szybko doszedłem do wniosku, że przecież nie dysponuję nieograniczoną ilością kontaktów, więc postawiłem sobie pytania: - co gdy i tak niewielka ich lista kontaktów się wyczerpie? - nawet jeśli będą kontakty, to jak będę w stanie im skutecznie doradzić nie mając sensownej wiedzy (opartej na wykształceniu), doświadczenia i umiejętności? - co jeśli produkty będą słabe i klienci ich nie będą chcieli? Mam nagabywać i (usunięte przez administratora) ludzi by na siłę im coś wcisnąć gdy pojawi się presja na wyniki? I co to wtedy miałoby wspólnego z doradztwem? Także będąc wtedy jeszcze nastolatkiem zaraz po maturze skumałem, że coś jest tutaj nie tak i dałem sobie spokój z jakimś pajacowaniem i zagadywaniem jak jakiś (usunięte przez administratora) ludzi z mojego otoczenia zanim w ogóle to zacząłem robić! Eh, a teraz czytam tu komentarze od ludzi, którzy tutaj pracowali, poświęcając swój czas i zdrowie, często nie dostając nic w zamian i tylko utwierdzam się w przekonaniu, że dobrze zrobiłem. Zdecydowałem się zrobić studia z IT i pracuję w tej branży od dekady i od kilku lat to właśnie tacy ludzie z jakichś Phinance S.A. albo innych Assay'ów do mnie wydzwaniają i próbują wciskać kit tylko po to by urwać część z uczciwie zarobionych przeze mnie pieniędzy. Swoją drogą jeżdżę taką furką, że te zapierdziane wozidełka na 5 letnich leasingach (jakieś superby, arteony czy inne zużyte a4 albo bmw 3 lub 5 z silnikami 2.0l d) Waszych topowych pracowników mijam na trasie jak starszych ludzi na chodniku, nie przekraczając 2k RPM :D a wiem co mówię, bo mam swoje źródła (kontakty). Dlatego młodzi ludzie u progu podobnych wyborów, słuchajcie!: Nie idźcie na łatwiznę i nie wierzcie tym naciągaczom/manipulatorom, bo tutaj nikomu finansowo nie pomożecie (prędzej narazicie klientów na straty), ani sami nie zarobicie $$$ Zarobią za to na Was cwaniaczki na szczycie tej strukturalnej piramidki, a jak zostaniecie przemieleni (skończą się Wasze kontakty i zapał do okłamywania ludzi), to na Wasze miejsce przyjdą następni naiwni.

Firma ma świetne szkolenia , przygotowuje do wykonywania zawodu doradcy finansowego w rewelacyjny sposób. Ja bardzo lubię wszelkiego rodzaju wystąpienia , szkolenia motywacyjne i branżowe i w firmie Phinance jest tego mnóstwo i do tego za darmo ! Może właśnie dlatego część osób nie jest w stanie tego docenić gdyż na rynku szkolenia sprzedażowe , negocjacyjne, komunikacji biznesowej , są sporo warte a tutaj przeprowadzają je praktycy nie teoretycy którzy realnie zarabiają bardzo duże pieniądze . Dlatego uważam że jest to świetne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody z finansami nawet jak nie jest się z finansami związanym np poprzez studia .

Jerzy
@Paweł

Genialne miejsce, żeby rozwinąć skrzydła. Jestem tego samego zdania. Jesli ktoś się waha, to potwierdzam opinię kolegi wyżej - nie ma lepszego miejsca żeby zaczac.

Olek

Duża szansa, duże możliwości :D Kolega mnie namówił i dobrze zrobił. Praca dla osób, które lubią stawiać na siebie i swój rozwój :)

Czarek

Jak sie zastanawiacie to na ja na prawde uwazam ze fajnie sie zainteresowac tematem :) Praca suoer dla indywidualistów, którzy nie lubią pracowac pod kims. Ofc dostajesz wsparcie i pomoc w początkowych tygodniach. Wszystko jest do ogarnięcia :)

Kuba
@Czarek

Chce aplikowac po maturze, słuszalem, ze nie trzeba miec doświadczenia, takze spróbuje swoich sil :)

Ewelina
@Czarek

Na jakim konkretnie stanowisku jest to praca taka bardzo indywidualna? Generalnie w całej firmie, czy na konkretnej posadzie? I czy ta początkowa pomoc i wsparcie, to szkolenia, czy też mentoring od jakiegoś starszego pracownika?

@Ewelina

Dzień dobry Pani Ewelino, Zapewne przedmówcy chodzi o system pracy, który zapewnia elastyczność czasu i miejsca po okresie wdrożenia. Dotyczy to wszystkich specjalizacji w oddziałach. Wsparcie dotyczy zarówno szkoleń i przygotowania do egzaminów licencyjnych, jak i wsparcia doświadczonych kolegów i nauki w praktyce pod okiem doświadczonego przełożonego. Pozdrawiamy, Zespół Phinance.

Seweryn

Miejsce pracy jest dobre. Warunki na rozwój zapewnione, pensja bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Ogólnie, zacząłem pracować w styczniu, także miły początek roku :)

Były współpracownik

Generalnie dobre miejsce na rozwój. Jasne i klarowne warunki rozwoju i awansu. Ciekawa, wartościowa praca. Dobrej jakości szkolenia. Niestety wymaga samodyscypliny

Daria
@Były współpracownik

Zdecydowanie, trzeba byc sfokusowanym na chęci rozwoju i dążyć do poprawy swoich umiejętności. Samodyscyplina jest mega ważna, kiedy chodzi o pracę, w której jest się swoim własnym szefem :)

Hubert
@Były współpracownik

Szkolenia są przeprowadzane na tip top. Na samym początku bylem przerażony, ze dostałem prace nic nie wiedzac na jej temat, nie znajac narzedzi ani schematu dzialania. Na szczeście wszystkiego nauczylem się w mierwszych tygodniach. Nie ma sie czego obawiac

Magda
@Były współpracownik

W moim przypadku to plus. O wiele lepiej czuję się w pracy, gdzie sama narzucam sobie cele, a nie są one forsowane przez osoby trzecie.

Szzomek
@Daria

Mnie ta niezależność i elastyczność mega pomaga w rozplanowaniu pracy i motywuje, żeby robić więcej i być coraz lepszym.

Tosia
@Były współpracownik

Trzeba mieć dobrze zorganizowany czas pracy :) Mnie się praca tutaj sprawdza, jest naprawdę fajna, dobrze płatna i rozwojowa.

Ja byłem mega zadowolony, fakt trzeba w tej pracy się angażować i można zarobić, niestety musiałem wrócić w swoje strony rodzinne. A hajsik zawsze był na koncie, nawet z wyprzedzeniem.

Marzena

Witam, ja tutaj zerkam, żeby dowiedzieć się czegoś w sprawie oferty Asystentka administracyjna biura. Firma tam pisze, że proponują stabilne warunki zatrudnienia. Faktycznie tak jest? Na jaki okres jest pierwsza umowa i późniejsze?

@Marzena

Dzień dobry, Oferujemy stałą pracę i stabilne warunki zatrudnienia. W ramach okresu próbnego podpisujemy umowę o pracę na okres 3 mc, kolejna umowa jest na rok. Zachęcamy do złożenia oferty i wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Pozdrawiamy, Zespół Phinance.

Łukasz

Jeśli chcesz podjąć pracę tutaj to przygotują się, że na początku nie zarobisz kokosów. Musisz mieć przygotowane pieniądze żeby mieć z czego się utrzymać. Praca wygląda tak że po szkoleniu które trwa ok. 2 tygodnie masz 3 dni na przygotowanie listy 100 numerów telefonów (dzwonisz z prywantego telefonu) do swoich znajomych do których będziesz jeździć i na nich uczyć się pracy z klientem. Zbierasz od nich pesele adresy itd. Jak u normalnego klienta. A nóż widelec im pomożesz, zmienisz polisę i na tym zarobisz. Ale jak Ci nie wyjdzie to zarobioną prowizję musisz oddać. Zarabiasz na tym co wypracujesz muszą się zgadzać ilość wprowadzonych osób do systemu, jednostki pracy(wartość podpisanych umów). Polecam przeczytać książkę goniąc czarne jednorożce jest właśnie o byłym pracowniku któremu się udało. Dobrze gdybyś miał ok. 30 lat bo wtedy twoi znajomi mają tyle samo i zaczynają realnie myśleć o ubezpieczeniach emetrutrze i inwestycjach. Jeśli jesteś młodszy to będzie Ci ciężko przełamać barierę żeby ktoś brał cie na poważnie. Mi się nie udało ale co się nauczyłem to moje, nie tratuje tego jak byłej pracy tylko taki dłuższy kurs biznesowy, bo faktycznie szkolenia mają na dobrym poziomie.

Dzień dobry, z czego składa się wynagrodzenie w przypadku młodszego doradcy? Podstawa+prowizja? Wyłącznie prowizja? Czy jest możliwość przejścia na UOP po jakimś czasie czy tylko uz lub b2b?

Dzień dobry, Składowe wynagrodzenia ustala bezpośredni przełożony, nie jest to jednolite dla wszystkich kandydatów. Manager proponuje wysokość oraz składowe wynagrodzenia w oparciu między innymi o posiadane doświadczenie podczas drugiego etapu rekruitacji. Pozdrawiam, Zespół Phinance

Urszula
@Phinance S.A.

A co z drugą częścią pytania? Czy można liczyć na umowę o pracę? Jeżeli tak to ile na taką umowę trzeba czekać?

@Urszula

Faktycznie, umknęło mi to :) Nie oferujemy umowy o pracę na stanowisku Doradcy Finansowego. Można podjąć współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub własną działalność.

Marzena

Proszę o opinie. W ofercie na doradczynię finansową obiecują, że można wyciągnąć z premiami bardzo wysokie zarobki. Ile tam najwiecej udało wam się zarobić? Nie zapomnijcie wspomnieć o doświadczeniu, jakie macie w branży.

Jan

Pytanie do Phinance : czy można się zatrudnić i jak się człowiek musi przeprowadzić, to Firma na to zezwala ? Czy są jakieś warunki i od kogo zależy taka zmiana miejsca pracy ? Pytam, bo filii jest sporo, a u mnie takie przenosiny są na potencjalnym horyzoncie za 1,5 roku.

@Jan

Dzień dobry, Jeżeli przejdzie Pan wdrożenie, to jak najbardziej jest możliwe. Szczegóły takiej współpracy musiałby Pan ustalić z managerem. Pozdrawiam, Phinance.

Lk

Ja nie polecam pracy w strukturze mlm. Wole mieć stały dochód a nie ciągłą niewiadomą z wypłaty. Dodatkowo pieniądze, które musimy oddać jeśli klient skończy opłacać składkę, wiadomo dlaczego tak jest, ale mimo wszystko jest to ciągły stres. Produkty są dobre i nikt tam nie (usunięte przez administratora) ludzi, ale jeśli ktoś naprawdę chce zarobić dobre pieniądze to musi sprzedawać bardzo dużo rozwiązań albo rekrutować pod siebie ludzi, którzy na niego zarobią. Praca nie dla każdego, dlatego warto się zastanowić czy to jest dla was. Wspominam dobrze, ale głównie ludzi, pracy było bardzo dużo a niestety wynagrodzenia obiektywnie porównując marne.

Daniel

Mega wspominam pracę tam. Serio warto aplikować, moje życie totalnie się zmieniło od tego czasu, i to gdzie jestem teraz, nie byłoby możliwe, gdyby nie ta praca.

@Daniel

Miałem podobnie, jestem mega wdzięczny, że przypadkiem zgłosiłem się tam na rekrutację odrazu po studiach. Zdobyłem tam duze doświadczenie, szkolenia bardzo dużo mi dały podobnie jak pomoc zespołu. Swoboda i dowolnośc pracy też była ekstra, bo można było pracę połączyć z innymi zobowiazaniami. Polecam!

Karol
@Daniel

Ja wreszcie doceniłem swoją wartość. Teraz kiedy jestem właściwie swoim własnym szefem i sam decyduję o pracy, zdecydowanie bardziej ufam swoim przekonaniom, które okazują się słuszne i trafne. Decyzja o pracy tutaj była naprawdę dobrym pomysłem.

Oksana
@Daniel

Dla mnie też była to ogromna szansa życiowa. Moje wcześniejsze prace, nie zaowocowały niczym specjalnym, były, żeby cokolwiek zarobić. Teraz czuję, że się rozwijam i wreszcie zarabiam porządne pieniądze, do tego jestem samodzielna i nie czuję presji z góry.

Barbara
@Oksana

Widziałam, że szukają doradcy finansowego. To jest to stanowisko, które tak wszyscy polecają? Czytam te komentarze i jak na razie nie ma się do czego przyczepić. Możesz napisać czy są jednak jakieś minusy w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Phinance S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Phinance S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Phinance S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 116.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Phinance S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 59 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Phinance S.A.?

Kandydaci do pracy w Phinance S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Phinance S.A.