Phinance S.A.

Opinie o Phinance S.A.

Pracowałem w firmie ubezpieczeniowej i mam porównanie tego co się dzieje na rynku . Uważam Phinance za najlepszą firmę szkoleniową na rynku zarówno dla nowego współpracownika bez doświadczenia jak i tych z rynku. Bardzo dobra współpraca z przełożonymi , pomoc koordynatorów produktowych i naprawdę najszersza oferta na rynku .

Oliwier
@Paweł

Pomoc jest nieoceniona, na początku, jak i w trakcie kariery. Mnie to bardzo podbudowało, bo przyszedłem bez dużego doświadczenia. Tutaj zdecydowanie mogę powiedzieć, że rozwinąłem skrzydła i czuję, że jestem coraz lepszy w wykonywanej przeze mnie pracy.

Czy w firmie Phinance S.A. pracownicy na wszystkich stanowiskach otrzymują umowę o pracę?

Dzień dobry, W naszej sieci sprzedaży współpracownicy nie są zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę. Jest to umowa B2B lub zlecenie.

Najwięcej tu wpisów obecnych pracowników, którzy próbują jakoś załagodzić złą opinię o Phinance. Zatrudniają dużo młodych osób, co chwilę jest ktoś nowy bo inni wypadają (zorientują się, że to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Może i zarobi się jakieś pieniądze ale jeśli klient zrezygnuje z jakiejś umowy to jako pracownik musisz zwrócić prowizje czyli wykonujesz za darmo pracę i jeszcze musisz zwrócić pieniądze firmie. Bardzo dużo osób z tego powodu rezygnuje z tej pracy. Dodatkowo jako pracownik musisz pozyskiwać dane osobowe wszystkich potencjalnych klientów, a jeśli jakimś cudem uda Ci się wcisnąć jakąś umowę to możesz zarobić ale gdy klient zrezygnuje (w dowolnym momencie, może to być za np 10 miesięcy) trzeba oddać zarobione pieniądze. Nie radzę wiązać się z tą firmą, potem będziecie tylko zwracać zarobione pieniądze....

Wanda

Myślę, że kluczowe jest tu "wciskanie" umów klientom. Jeśli się "wciska" a nie doradza, to nic dziwnego, że klienci rezygnują.

...
@Wanda

Klienci rezygnują z umów ponieważ, gdy pracownik się zwolni to jego klienci trafiają do przełożonego, który "wciska" (doradza) swoje umowy jednocześnie próbując nakłonić klienta do rezygnacji z poprzednich. Przez tego typu działania właśnie byli pracownicy muszą zwracać pieniądze za wygasłe umowy... Widać jak dużo tutaj obecnych pracowników, którzy próbują zatuszować zła opinie phinance....młodzi ludzie dają się złapać w to a potem muszą odrabiać straty. Takimi praktykami ktoś powinien się zająć. Przestaje to być śmieszne jak tyle młodych ludzi popada w kłopoty finansowe pracując w phinance

@...

Dzień dobry, Nasi współpracownicy nie muszą ,,wciskać: ofert, ponieważ dzięki licznym współpracom i wielu partnerom, nasz katalog jest bardzo szeroki, i możemy dopasować do klienta najlepsze rozwiązanie. Wszyscy doradcy mają dostęp do tej samy bazy produktów, nie działamy tak, że przełożony dysponuje ,,swoimi". Co więcej, zawsze działamy na korzyść klienta oraz tylko i wyłącznie za jego zgodą. Jeżeli zdarzyło się tak, że klient posiadał niekorzystną opcję, to przełożony wykazał się profesjonalizmem oferując korzystniejszą umowę. Pozdrawiam, Zespół Phinance.

prawda

prawdziwa

km

Czy to jest praca zdalna? czy faktycznie firma (usunięte przez administratora) i trzeba później oddawać wynagrodzenie? Ile minimalnie trzeba pracować?

@km

Dzień dobry, Może być to praca zdalna po odpowiednim wdrożeniu. Zwroty wynagrodzeń wynikają tylko i wyłącznie z przypadków, kiedy pozyskany przez nas klient z jakiegoś powodu rezygnuje z zawartej umowy - jeżeli umowa była zawarta na rok, a współpracownika wybrał formę umowy, przy której wypłacamy prowizję za daną umowę nie w częściach co miesiąc, ale w całości z góry, to w takim przypadku po rezygnacji klienta współpracownik zwraca część prowizji proporcjonalną do czasu, jaki pozostał do końca umowy, co jest standardową procedurą. Jeżeli chodzi o minimalną ilość godzin pracy, to także ustalamy z przełożonym. Zazwyczaj jest to 25 godzin, jednak po uzyskaniu samodzielności współpracownik sam kieruje swoim grafikiem, i w zależności od potrzeb i celów finansowych może być to standardowe 8 godzin i więcej lub wręcz przeciwnie, znacznie mniej. Pozdrawiam.

Stefan
@Phinance S.A.

Mógłbym się jeszcze dowiedzieć na jakiej umowie się jest zatrudnionym? Ktoś w komentarzu wspomniał że jest się własnym szefem czyli trzeba mieć działalność i B2B, czy jest możliwość np. uop?

@Stefan

Zatrudniamy w oparciu o umowę zlecenie lub działalność gospodarczą.

Czy w Phinance S.A. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Nasi współpracownicy bazują na wynagrodzeniu prowizyjnym, i jest to główna część ich wynagrodzenia.

Piotrek

Dużo dobrego słyszałem o tej firmie i postanowiłem w końcu sam spróbować. Było warto, bo teraz czuję się wolny i sam sobie jestem szefem, a że jestem osobą bardzo ambitną to świetnie się w tym odnajduję i czuję, że uczę się wciąż czegoś nowego ze wsparciem niezawodnych menagerów.

Asia
@Piotrek

Ja też niedawno zaczęłam tu pracować i jestem pod wrażeniem podejścia do pracowników, porównując do innych firm. Nie ma KPI, nie ma widełek finansowych, dostajesz dużą szansę rozwoju i sam sobą zarządzasz. W końcu trafiłam na idealną pracę dla mnie.

miśka

polecam super praca

@Asia

Co to znaczy, że nie ma widełek finansowych? Chodzi o zarobki czy limity do wykonania?

@Ewelina

Nie ma limitu premii - jest ona zależna od wyników pracy i nie ma górnej granicy. Pozdrawiam

Asi
@Piotrek

ja tez sie ciesze mega ze tu jestem bylo warto ;;p

Edward
@Asi

To ile w takim razie zarabiają tu rekordziści z tych premii? Ile maksymalnie da radę wyciągnąć miesięcznie?

@Edward

To wszystko zależy od zaangażowania oraz od doświadczenia danego Doradcy. Zależy także, jakie produkty obsługuje. Jest zbyt wiele czynników zmiennych, aby to uogólnić. Pozdrawiam.

Patrycja
@miśka

Praca godna polecenia dla osób, które chcą się rozwijać i zdobywać nowe doświadczenie. To świetny start, aby wdrożyć się w branżę finansową.

@Patrycja

Czuję się przekonana w takim razie :) Idąc za ciosem, widzę, żę szukają państwo kogoś na stanowisko Junior Manager. W ogłoszeniu jest napisane o wymaganym doświadczeniu. Mogę wiedzieć coś wiecej? Chodzi o rok, dwa czy może trzy lata pracy w finansach?

@Ewelina

Dzień dobry Pani Ewelino, w przypadku tego ogłoszenia wymagane doświadczenie to minimum rok. Pozdrawiamy, Zespół Phinance.

Zuza

Koleżąnka poleciła mi prace tutaj i bardzo mi sie spodobalo i zostaje :D

Emil
@Zuza

Super! Uwazam, że to ogromna szansa dla Ciebie! Korzystaj z kursów i organizowanych szkolen, z pewnością pomogą Ci się rozwinac!

beatka

praca tu to spelnienie marzen jest serio swwietnie

Weronika
@beatka

Bardzo fajna i rozwojowa praca. Najbardziej cieszy mnie, że nie mam nikogo nad sobą - mogę pracować w swoim tempie, efektywnie, tak jak sprawia mi to przyjemność. Warunki współpracy bardzo dobre :)

Ludwik
@beatka

Praca tutaj na pewno bardzo dużo daje — świetne perspektywy na przyszłość, mega luz i swooboda - pracuję jak chcę, mogę dostosować pracę do innych obowiązków i aktywności w ciągu dnia. Kursy są bardzo dobrze przeprowadzane i zrozumiałe dla każdego.

D

Słyszałam że pracuje się na umowę o współpracę. Czy związku z tym trzeba założyć działalność gospodarczą?

@D

Dzień dobry, Zgadza się, preferowana forma zatrudnienia to umowa o współpracę, co wiąże się założeniem działalności. Jest także możliwość współpracy na umowie zlecenie.

@D

Wysłałam CV ile się czeka na odpowiedź?

@Phinance S.A.

A jaką preferujecie umowę dla studentów? Pozdrawiam serdecznie.

@D

Zazwyczaj kontaktujemy się z wybranymi kandydatami do 5 dni roboczych. Może pamięta Pani do jakiego oddziału została złożona aplikacja?

@Ewelina

Najczęściej to umowa zlecenie lub umowa o staż.

@Phinance S.A.

Aplikowałam na doradce finansowego i doradce klienta.

@D

Rozumiem, chodziło mi o miasto, i jeśli Pani pamięta to również ulicę - poinformuję dodatkowo odpowiedzialnego rekrutera, że czeka nowe CV.

@Phinance S.A.

Bielsko i okolice Ale rozważę też inne okolice jeśli można.

Do Katowic też wysłałam.

Weronika
@D

Ja polecam spróbować swoich sił. Mi się udało i jestem bardzo zadowolona, bo w końcu nie jestem ograniczana i sama sobą zarządzam.

janex
@D

ja miaem szybciutko odp :)

Umowę zlecenie.

beatka
@D

super wybor to megaa rpaca

Natan
@Weronika

Wolność w pracy jest mega ważna. Osobiście, odkad nie jestem tak restrykcyjnie kontrolowany jak w poprzednich pracach, to mam o wiele wyższe wyniki i efektywniej podchodze do wykonywanych zadan. Uwielbiam atmosfere tutaj!

@D

Każdy otrzymuje tą samą umowę niezależnie czy jesteś studentem czy b2b. Warto przeczytać umowę najlepiej pokazać znajomemu prawnikowi. Mogą nałożyć na ciebie karę finansową dosłownie za wszystko, najważniejszym punktem jest to, że nawet po rozwiązaniu umowy wymagają zwrotu wypłaconej prowizji jeśli klient zrezygnuje z umowy, od razu straszą prawnikiem przysyłając listy. Oczywiście podczas pracy jedynie krótka informacja, ze takie coś jest ale „nikt przecież nie rezygnuje to ciebie to nie dotyczy”, tak do końca nie jest, szczególnie jeśli jesteś młodą osobą i dopiero zaczynasz po znajomych/rodzinie. Powodzenia, ale ciężki orzech do zgryzienia szczególnie na początku bez żadnej podstawy oraz bazy klientów.

Anka

Bardzo fajna praca. Wreszcie nikt nie mówi mi, co jak i kiedy mam zrobić. Jestem swoim własnym szefem i mega sobie to cenie. Dodatkowo ilość szkoleń jest naprawde duża i można z nich wiele wyciagnąc. Ja jestem zachwycona i na pewno zostaje tutaj na dluzej

Kamil
@Anka

Pracuję juz kolejny rok, zaczynalem jako mlody chlopak z malego miasta z duzymi marzeniami. Jestem mega wdzieczny, ze udalo mi sie tyle osiagnac dzieki pracy tutaj. Mega duzo sie nauczylem i zdobyłem doświadczenie. Ludzie, z którymi mam przyjmneość pracować to super kompani w pracy i w życiu. Serio warto swoich sil podczas rekrutacji - polecam :)

Patryk

Bardzo dobra praca. Można się rozwinąć jest wiele szkolen i kursów - kazdy znajdzie cos dla siebie. Mnie bardzo też przekonuje brak ograniczeń, możliwość samodzielnego podejmowania decyzji i ogolna swoboda w działaniu. Atmosfera jest super i ludzie mega pomocni.

@Patryk

Mnie też podoba się to, że nie mam nikogo nad soba, kto kontroluje moje ruchy 24 godziny na dobę... Po poprzednich doświadczeniach w innej firmie, taki luz jest na wagę złota :D

Tet

Czy praca doradcy finansowego w Phinance polega w skrócie na wydzwanianiu do ludzi i działaniu na zasadach call center?

mała pysia z lekkiej 3 :,)

63% około

maro

fajna praca i dobre zarobki poelcam

Małgosia
@maro

Praca jest naprawdę godna uwagi! Ja przez brak doświadczenia w finansach, początkowo byłam dosyć sceptycznie nastawiona. Bardzo obawiałam się, że sobie nie poradzę. Z perspektywy czasu, żałuję, że tak długo zwlekałam! Świetni ludzie, luźna atmosfera, wszystko wytłumaczone od a do z, wolność wyboru i sposobu pracy. Zalet jest znacznie wiecej!

Aktualność
Drogi Kandydacie, zastanawiasz nad pracą w doradztwie finansowym? Możesz do nas dołączyć jako wykwalifikowany specjalista, albo przejść przez ścieżkę kariery od zera ze wsparciem doświadczonego kierownika. Brak doświadczenia zawodowego to dla nas nie problem – wszystkiego Cię nauczymy.
Aneta

Ja mogę polecić pracę tutaj, bo jestem bardzo zadowolona właśnie z przeszkolenia i wsparcia oraz pomocy we wdrażaniu się w pracę.

Róża
@Aneta

Ja niedługo zamierzam do nich aplikować, bo znajoma mówiła mi wiele dobrego o pracy tutaj. Podobno otrzymuje się dużo swobody, wsparcia i można się naprawdę rozwijać.

kuba
@Róża

Próbuj, warto! :D Po latach męki w typowym korpo w końcu tu czuję, że jestem szczęśliwy i się rozwijam, a przy okazji zarabiam na tym dobre pieniądze, więc nie narzekam.

Maja

To prawda, ja przyszłam całkiem bez doświadczenia w finansach i wszystkiego mnie nauczyli. Teraz zarabiam fajne pieniądze i się rozwijam non stop.

Inka
@Róża

To prawda, wszystko ustalasz sobie sama - ile pracujesz w jakim trybie i systemie. Ja jestem mega zadwowolona, otworzyly sie przede mna nowe horyzonty i nie spodziewalam sie, ze tak sie wkręcę w te prace :D Mega mi się podobają tez szkolenia, na serio mozna z nich wiele przydatnego wyciagnac

Gloria
@Maja

Zgadzam się — nie musisz mieć właściwe żadnego doświadczenia. Ja korzystałam z wieku kursów i szkoleń. One pomogły mi najwięcej. Zespół też zawsze Ci pomoże. Początkowo obawiałam się jak to będzie, skoro nic nie umiem, ale finalnie, po paru tygodniach było już znacznie lepiej.

Nnnb

Czy do wykonywania pracy potrzebny jest samochód?

@Nnnb

Nie, nie jest wymagany. Pozdrawiam.

Wiktoria
@Nnnb

Nie, nie musisz się tym martwić :) Pracę wykonujesz skad jest Ci wygodnie i kiedy tylko chcesz. Dla mnie to ogromne ułatwienie, kiedy mam na głowie tez mase innych obowiązków :)

Jacek.

Zastanawiam się jak szybko jest się w stanie dojść do poziomu zarobków minimum 6 tys netto zakładając duże zaangażowanie, ale nie posiadając własnej bazy klientów? Będę zaczynać od zera mając jedynie spore doświadczenie w sprzedaży i doradztwie ale w zupełnie innej branży. Może ktoś podzieli się swoimi doświadczeniami mając podobny start do mojego w tej firmie?

Martyna

pracuję w Phinance ponad dwa lata. Pod każdym względem jest to praca marzeń, jest oczywiście ciężka i potrzebny "twardy tyłek" ,ale to, co to nam daje.. kosmos :)

Nika
@Martyna

Pracowałam tam rok i uważam, że nie mogłam wtedy znaleźć lepszej pracy. Mega rozwojowa, która daje potem ogromne możliwości dzięki nabytym tutaj umiejętnościom. Duża autonomia pracy, pozwala osiągać wyższe wyniki - dopasowujemy styl i tryb pracy do tego jak nam jest wygodnie. Bardzo serdecznie polecam!

Czy szukają kogoś aktualnie w firmie Phinance S.A.?

Tak, mamy otwarte rekrutacje do wielu miast - zachęcam do odwiedzenia naszej strony kariery oraz przesłaniam swojej aplikacji: https://youaretheboss.pl/

anna

Widziałam że pojawiaja sie oferty pracy na kierownika biura z podstawa, czy nie bylo wczesniej tak, ze moglo byc kilku kierownikow bo na miano kierownika trzeba bylo sobie zapracowac czy jakos tak? Cos sie zmienilo ? Pozdrawiam

@anna

Dzień dobry Pani Anno, Nadal mamy ściśle określone kryteria w ścieżce kariery, dzięki którym można objąć stanowisko managerskie. Drugą opcją jest jednak dołączenie do organizacji z odpowiednim doświadczeniem. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Phinance S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Phinance S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Phinance S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 116.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Phinance S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 59 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Phinance S.A.?

Kandydaci do pracy w Phinance S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Phinance S.A.