Centrum Choy Lee Fut Polska

Kraków

Opinie o Centrum Choy Lee Fut Polska

jiog

No i chyba masz właśnie szansę się tutaj odnaleźć @lela, nie mają bowiem wysokich wymagań i przyjmują także studentów, musisz jednak mieć te 30 godzin tygodniowo wolnego, abyś była jednak stosunkowo dyspozycyjna

misia

Pracowałam przez 1,5 roku i jestem bardzo zadowolona. Dla mnie idealna forma pracy: połączenie pracy biurowej oraz organizowanie różnych przedsięwzięć. Jeśli, ktoś jest osobą dynamiczną, lubiącą nawiązywać kontakty, to polecam. A co najważniejsze udało mi się połączyć ze studiami. Pozdrawiam starą ekipę :)

Mama ucznia

Zero profesjonalizmu,brak dobrej organizacji,rozwiązywanie grupy w trakcie roku szkolnego.Zgadzam się pierwszą opinią.Znakomici instruktorzy po pewnym czasie znikają z krakowskiej szkoły.

Anies

Pracowałam kilka lat i bardzo sobie chwalę. Praca wiadomo - czasem nerwowa bo dużo się działo, ale dla aktywnej i dynamicznej osoby - super! można się wykazać, nie trzeba siedzieć 8 godzin przykutym do biurka. Co miesiąc za dobrą pracę jakaś premia! Gdybym miała taką możliwość to wróciłabym tam - masa fajnych ludzi w około. Możliwość zdobycia wyjątkowego doświadczenia, którego inna firma nie zaoferuje. :) Polecam!

Pseudo praca

witam, nie polecam nikomu pracy zarówno w Centrum Choy Lee Fut ( CLF Polska) oraz MUKS Choy Lee Fut. Wszystko na ostatnia chwilę(informacje o szkoleniach, kursach, plakaty itp.). Ciągłe zmienianie zdania, nawet jak coś jest już w fazie finalnej. Zero strategii, planów marketingowych. Najlepiej by było jakby marketing można było robić bez kosztów. Pieniądze zawsze po czasie, a na dodatek trzeba się przypominać po kilka razy. Trzeba świecić oczami za niezapłacone faktury. Nie cenią sobie doświadczonych pracowników. Choć obiecują umowę o pracę, tak naprawdę zatrudniają tylko na umowę o zlecenie. Często umówioną stawkę np. za godzinę, potem chcą w umowie obniżyć. ZUPEŁNY BRAK PROFESJONALIZMU!!!

Zostaw opinię o Centrum Choy Lee Fut Polska - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Choy Lee Fut Polska