Opinie o T-Mobile Polska S.A. w Łódź

"Szukamy osób innowacyjnych i dynamicznych, których kompetencje będą miały istotny wkład w realizację strategii naszej firmy. Zwracamy uwagę na skuteczność i mistrzostwo w danym obszarze ale zawsze w odniesieniu do pracy zespołowej i umiejętności poruszania się w środowisku międzynarodowym"

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o T-Mobile Polska S.A. w Łódź

Tomasz

czy t-mobile odzywa się do kandydatów po rozmowach?

magentowa
@Tomasz

Odpowiedź jest tego samego dnia

zalamana8989

o tym ze nie kazdy ma smykalke do sprzedazy i o tym ze ludzie nie potrafia cisnacteg klenta ja sama tak mialam pod koniec mojej racy dlatego zrezygnowalam

T---

Realne. Pracuje w CC w Łodzi na stanowisku zwykłego konsultanta. W poprzednim miesiącu moja stawka godzinowa uwzględniając premie, wyniosła nieco ponad 100zł brutto na godzinę. Ponad 11 tyś na reke. Oczywiscie stawka do osiągnięcia dla najlepszych.

zalamana8989

Bardzo dziekuje lojalnym pracownikom za bronienie kochanego tmobile na stronach innego call center. Naprawde dziekuje za wyjasnienia.... boze ile wy tam zarabiacie???!!! 32 zlote.na godzine??? No najmniej 14??? Wszyscy idziemy do was pracowac!!!! Zadzieramy kiece i lecimy do rozowego teamu.

rozowa
@zalamana8989

Nie wiem o co Ci chodzi, pultasz się bo Cię tam pewnie nie chcieli. A miesięcznie wyciągamy po 15k ale pewnie w życiu takiej kasy nie widziałaś na oczy :-)

@rozowa

Rozowa chcieli mnie. Pracowalam dwa lata w tym bagnie. I nie kazdy zarabia tyle. Zeby tyle miec trzeba umiec sprzedawac nedzne oferty idiotom ktorzy to biora. Kiedys aneksy same sie sprzedawaly bo tmobile bylo konkurencyjna firma. Dziwne ze moje znajoma wyciagaja 12 brutto na reke jak tam siedza??? Ucalujcie schody firmy ode mnie

rozowa
@zalamana8989

Jeśli Twoje znajome są beznadziejnymi pracownikami, nic nie dają od siebie i myślą że będą mieć płacone za siedzenie na tyłku to tak jest :-) Troche wysiłku i można osiągnąć naprawde dużo, ale po co się starać- lepiej narzekać, prawda?

@rozowa

One sie starja. Czasem wychodzi czasem nie. Moze po prostu zalezy od tego ze one sie poddaja. Nie wiem. Jeali slysza od klienta 4 raz nie to jiz go nie cisna dalej

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Czy ktos cos moze powiedziec o stanowisku st. Spec ds analiz biznesowych?

magentowa

Wbrew pozorom to jest wielkie korpo ktore ma pierdyliard stanowisk a na niektore mozna sie dostac tylko i wylacznie od wewnatrz jak juz sie tam pracuje. A ogloszenie odnosnie pracy w cc bez sprzedazy wisi caly czas na ich stronie i mozna aplikowac bo nasz zespol sie rozrasta i potrzebne sa nowe osoby.

pracownica

Tak, na pewno mi sie pomylilo :D mnie i 40 innym osobom ktore pracuja razem ze mna w T-mobile w call center BEZ SPRZEDAZY.

xxxx

Ci co tak narzekają to pewnie mówią o sprzedaży gdzie faktycznie jest hardkorowo. T-mobile to nie tylko sprzedaż, jest też call center w której jej nie ma, dzięki czemu nie ma stresu a praca jest super! Polecam!

zalamana8989

Dla studenta jasne ze sie oplaca pracowac w tmobile. Ale nie kazdy sie do tej pracy nadaje.... tym bardziej ze teraz jest duzo gorzej niz bylo te dwa lata temu jak zaczynalam tam prace. Ale widocznie wszystkie sluchawki sa dedykowane studentom. Podziwiam ludzo ktorzy w tmobile pracuja po 10 godzin zeby zarobic na zycie i oplaty. Taki kraj. Ja juz jestem w innym call center ale juz do zadnego wiecej nie pojde. Nie na moje nerwy tonwszystko. Wole juz produkcje. Mam porownanie.

zalamana8989

po pierwsze 12 brutto!!! na reke dostaniesz mniej. dla studentow to wyjdzie okolo 10,50. to moze i spoko ale dla osob ktore nie studiuja to 9 zlotych na reke. a ciezko pracowac po 8 godzin codziennie , rozmawiac z idiotami, robic cele i proponowac nowe aktywacje bo firma potrzebuje nowych klientow tyle starych poodchodzilo

zalamana8989

jak ja nie lubie jak ktos operuje sumami brutto... mowcie netto tyle ile czlowiek naprawde zarobi. jak mowicie brutto to jak jakbyscie mowili o dlugosci penisa wraz z kregoslupem !!!!!! brutto nikogo nie interesuje

Brum
@zalamana8989

Nie pracowałem tam, ale jeśli za h płacą mniej niż 12 zł to się nie dziwię, że na połączenie z BOA czekam więcej niż 90 min!!!!!!!!!!!

Mobilek
@Brum

Fajny pracodawca tak mówi o firmie mój znajomy. Maja niezłe stawki i do tego ludzie, którzy z nim pracują są super

byly pracownik
@Mobilek

Jak masz 20 lat to może i dla Ciebie praca jest spoko. Ja mam znacznie więcej i caly czas dawano mi do zrozumienia ze tam nie pasuje, ze jestem za stara. Zarówno wspolpracownicy jak i kierownictwo. O oszustwach firmy nie będę mowic, bo to już zostało zgłoszone do odpowiednich instytucji. Jest wiele lepszych call center w Lodzi. Wersalska omijac.

XXXx

Idę jutro do nich na rozmowę, jak coś to mogę powiedzieć jak było

ranyy

Rany Boskie, wchodze na opinie o cc mbanku, teraz t-mobile, wszedzie niby gowno straszliwe? 2na5 i kieys bylo zajebiscie teraz chuj..? Ja Wam powiem tak- powiedzcie mi gdzie na cc najlepiej i czemu Was tam nie ma? Ja pracowal w Orange i pracowalbym nadal- premie nie byly latwe-ok byly wyzsze coraz ale najlepsi robili 100% albo 120 z czego powiedzmy wczesniej bylo 70 potem 80 ostatnio slyszalem ze bylo 90-95% to powiedzmy na przestrzeni roku dwoch.. potem zrobili ciecia i mnie wyjebali rowniez, ale powiem Wam tak, nikt mi za plecami nie stal a do pierdol jak punktacja za rozmowe itd. to sie czepiali jak nie miales wynikow czyli twojej prawdziwej pensji i miernika twojej pracy i czy sie tutaj nadajesz, ale tak jest chyba wszedzie i w kazdej relacji ;_; ..ludzie sa rozni i wssedzie sie znajda spoleczniaki i pracownicy roku, ale z tego co slyszalem to ludzie pracujacy w cc sa swietni i noirmalni, mialem jakas podstawe premia poweidzmy 60-35netto za produkt ktory sprzedawalem korwa pracowalem 6h w krzyzyk i samej premii mialbym z 700-1000 na reke. Serio z waszymi przerwami jest az taki rygor? bo u mnie wylaczalem monitor co jakis czas i sie nie wylogowywalem, wielu pewnie wiedzialo ale kurwa.. musicie po prostu trafic na chuja zeby takich rzeczy sie czepial jak robisz to z umiarem. w CC i pracach sprzedazowych po prostu beda sie czepiac takich rzeczy jak tych wazniejszych nie potrafisz zrobic jak te najwazniejsze sa ok to pierdol czepiac sie nie beda -.-

XXx

Mozecie mi napisac adres call center t-mobile w Lodzi?

zalamana8989

ZADOWOLONA napisz mi wszystko na emaila bo wlasnie szukam pracy na gwalt. kasiastasia@vip.onet.pl

gdzie ta firma????

lws

Witam, byl ktos jeszcze na rekrutacji do zabrza gliwic ? Przeszedl ktos do kolejnego etapu ? Jak to dalej wyglada ? Pozdrawiam.

orch

teraz rekrutują do pracy w salonie firmowym w Gliwicach oraz Zabrzu. Dziś byłem na rozmowie. teraz czekac czy do drugiego etapu się zakwalifikować.. ile tych etapów sobie życzą na sprzedawcę w salonie?? A tak serio to odczułem, że oni jakiegoś chyba magika szukają co im plany na 200% wyrobi.. No i kazali przed rozmową wypisać 2 ankiety: jedna do tmobile druga do aliorbanku. Widać, już nie wiedzą gdzie klientów szukać:-) Zobaczę czy będzie odpowiedź, ale po rozmowie to nie wiem czy się zdecyduję, oni jacys nieprofesjonalni byli- 3 osoby rekrutujące na jednego kandydata! chyba nie mają innych zajęć!

Ktoś

Sensownie i obiektywnie: Warunki Zatrudnienia - Dobre, nie narzekam Podejście Pracownik vs. Pracownik - Okropne. Korposzczury zapatrzone w monitroki liczące pieniądze. Ze swoim "Teamem" najlepiej na spotkaniu się poznać i na tym zakończyć, bo zaraz ktoś doniesie. Podejście kierownik vs pracownik - Okropne. Zerowe wsparcie - "idź do innego kierownika bo mnie głowa boli i mam gorączkę" - brak słów. Kierownicy mają taką pensję, że siadają na słuchawki dorabiać, a z racji iż nic nie potrafią jej nie mają (pewne osoby dostały stanowisko poprzez drogę "odbytową") Podejście Firma vs. Pracownik - Bardzo dobre. Pakiet benefitów, telefon służbowy, załatwianie spraw od ręki. Atmosfera - Żenada Zarobki - Świetne, jedne z lepszych w Mieście. Ogólnie polecam osobą, które mają mocną psychikę i chcą zarobić. Jeśli chodzi o pracę na dłużej - nie ma sensu. Zarabiałem od 2 do 6 tys. (z podstawą 2,500 brutto). Zwolniono mnie - nie żałuję. W mojej opinii - Trzymać się z daleka.

zalamana8989

Mnie tez zwolnili a innych nie mimo ze mielismy podobne wspolczyniki. Co prawda ja sama chcialam sie juz zwolnic bo nie mialam sily a oni mnie uprzedzili . Ale niesprawiedliwosc tam jest. Ale nie bede wredna i nazwiskami wymiebiac nie bede

ekspert T

Ta firma stacza sie tylko o tym nie wie.Pracowalem i testowalem ta siec.Zarobki to dno,a szacunek w tej firmie nie istnieje.Rotacja jak na dworcu kolo drzwi obrotowych.Co jeden to lepszy szkoleniowiec.Nacisk na wyniki sprzedazowe upchnac co sie da.I nie wazne czy klient to chce.Ostatnio klienci sa wsciekli bo oferta LTE tylko na papierku, a rzeczywistosc inna.Ludzi fajnych poznalem niektore dziewczyny plakaly bo Menadzer darl ryja bo sa na minusie w sprzedazy.Zwalnialy sie szybko i bardzo dobrze ja to samo uczynilem.A na koniec byl final chcieli bym oddal im numer,ktory nie byl ich.Bylem tak cwany,ze w miedzyczasie go przenioslem.

zalamana8989

W lodzi sa takie warubki na zleceniowce ze na wyplate czeka sie roznie. Bo oni maja czas. Raz jest w polowie miesoaca a raz vylo dzieb przed wigilia

Zostaw merytoryczną opinię o T-Mobile Polska S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w T-Mobile Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy T-Mobile Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w T-Mobile Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 1 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy T-Mobile Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w T-Mobile Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

T-Mobile Polska S.A.