Grupa Bednarek/Premium Arena – Skoda I Seat I Volkswagen I BMW I Mini

Łódź

Opinie o Grupa Bednarek/Premium Arena – Skoda I Seat I Volkswagen I BMW I Mini

neron

Może zalezy na jakie stanowisko. słyszałam ,że płacą 3500złnetto + premia za przerób. Obiecywać mogą żeby ludzi do pracy złapać a jak będzie potem?

Monia

lis
@Monia 03.05.2016 14:04
Grupa Bednarek/Premium Arena – Skoda I Seat I Volkswagen I BMW I Mini zatrudnia od maja z tego co wiem...

Ciekawe kogo zatrudnia, chyba desperatów. Serwis Premium a za miesiąc pracy z dwoma sobotami pensja; 1860 na rękę + premia ( x% z marży netto + x% z obrotu brutto + 15% z czegoś tam po 3 miesiącach + ....) = max 2000 na rękę, kandydat ma mieć doświadczenie, znać język itd. Proponuje Panowie w Łodzi poszukać takich ludzi.

Zostaw opinię o Grupa Bednarek/Premium Arena – Skoda I Seat I Volkswagen I BMW I Mini - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Bednarek/Premium Arena – Skoda I Seat I Volkswagen I BMW I Mini