Opinie o Grupa Bednarek/Premium Arena – Skoda I Seat I Volkswagen I BMW I Mini w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Grupa Bednarek/Premium Arena – Skoda I Seat I Volkswagen I BMW I Mini, oraz Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grupa Bednarek/Premium Arena – Skoda I Seat I Volkswagen I BMW I Mini o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Bednarek/Premium Arena – Skoda I Seat I Volkswagen I BMW I Mini w Łódź

Mariusz

Cześć jest w firmie wifi pracownicze ?

:o Nowy wpis
@Mariusz

Serio w dobie LTE, 5G itp z tysiącami MB ktos pyta o takie rzeczy? Rozumiem dla gosci wifi, ale jakieś specjalne dla pracownika? Co za różnica? (usunięte przez administratora)

Pytanie Nowy wpis

Czy rozmowa rekrutacyjna w Grupa Bednarek/Premium Arena – Skoda I Seat I Volkswagen I BMW I Mini odbywa się również w języku angielskim?

Pytanie Nowy wpis

Na jakie benefity można liczyć w Grupa Bednarek/Premium Arena – Skoda I Seat I Volkswagen I BMW I Mini?

koko Nowy wpis
@Pytanie

Żadne, nie ma multisporta, ani żadnej prywatnej opieki, jedynie ubezpieczenie grupowe

JaTyOni

wiele lat w branży motoryzacyjnej, różne stanowiska, firmy - małe i duże. Refleksja po latach pracy u Bednarków? - brak odpowiednich kompetencji w zarządzaniu zespołem i właściwego podejścia do ludzi . Firma trzyma się na glinianych nogach dzięki już tylko kilku osobom, które wkładając masę czasu i swojego zaangażowania, potrafią zwalczać nowe kryzysy, rozwiązać problemy i rozmawiać z pracownikami czy klientami. Wiele wartościowych osób odeszło, zostało zwolnionych lub ..machnęło ręką by po prostu utrzymać pracę, ale już wiedzą swoje... Firmy Bednarka to miejsca, gdzie wiele rzeczy postawiono na głowie, o wielu się nie mówi i w których w sumie nie warto mieć własnego zdania, choćby było słuszne, -szefowie zawsze mają słuszniejsze, więc ambicje i kompetencje albo schowacie do kieszeni, albo przy okazji podziękują za współpracę. Zawsze lepiej przecież sterować ciemną i cichą masą, aniżeli w sposób konstruktywny, rzeczowy i profesjonalny prowadzić zespół ludzi, którym się chce więcej, i z którymi można pójść krok dalej. Pracownicy salonów Bednarka pracują już w wielu salonach innych marek, a zadowoleni klienci migrują za nimi, wiedząc że ważniejszy jest człowiek a samochód się zmieni, kupi inny, lub naprawi ale ważny jest człowiek, który za tym stoi. Czasem przyjemność, wygoda i podejście będą ważniejsze, aniżeli znaczek na masce. W firmie tego formatu, rzekomo funkcjonującej wg standardów BMW, powinni o tym wiedzieć.. Ale jest jak jest.. . Drugi salon i większe ambicje powinny przekładać się na poczucie sukcesu także wśród pracowników, bo to oni tworzą 'jutro' .Wszak firma to ludzie przede wszystkim. A może się mylę ..? -każdy może sprawdzić sam

logo firmy REGIONALNY DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY
logo firmy ZDALNY Key Account Manager
GoWork.pl
(470 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Magazynier- operator wózka widłowego
Łódź
UNIQ LOGISTIC sp. z o.o. sp. j.
(168 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Czy Grupa Bednarek/Premium Arena – Skoda I Seat I Volkswagen I BMW I Mini oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

czek
@Pytanie

umowa o pracę jest na najniższą krajową umowa zlecenie jest na nadgodziny ( tak nie dziwcie się inaczej dostalibyście godną stawkę a tak to grosze ledwo pokrywające koszt dojazdu do pracy w sobotę ) umowa zlecenie jeśli pracujesz na innym salonie dodatkowo ( też stawka jak najniższa i z groźbą że zabiorą z dnia na dzień jak się na coś nie zgodzisz, ) Panienka od rekrutacji to powinna to w ogłoszeniach wpisywać szczególnie z tymi nadgodzinami na umowę zlecenie .

Klik
@czek

Czy to jest dziwne że w firmach tego typu są takie umowy? Przecież tu ludzie zarabiają prowizyjnie i kluczowe pytanie to jaka jest prowizja i tym samym pensja ?

Niko
Kandydat
@czek

Stała i pewna kasa to w urzędzie, raczej nie w firmie handlowej , ludzie zejdźcie na ziemie Trzeba się nieźle narobić ale kasa jest

Monia

Grupa Bednarek/Premium Arena – Skoda I Seat I Volkswagen I BMW I Mini zatrudnia od maja z tego co wiem

lis
@Monia

Ciekawe kogo zatrudnia, chyba desperatów. Serwis Premium a za miesiąc pracy z dwoma sobotami pensja; 1860 na rękę + premia ( x% z marży netto + x% z obrotu brutto + 15% z czegoś tam po 3 miesiącach + ....) = max 2000 na rękę, kandydat ma mieć doświadczenie, znać język itd. Proponuje Panowie w Łodzi poszukać takich ludzi.

zainteresowany
@lis

A po 3 miesiącach jest szansą na wyższe wypłaty? ile można tam średnio zarobić na stanowisku sprzedawca

mmno
@Monia

Może nie trzeba było zwalniać w kryzysie to nie trzeba by było zatrudniać i szukać kolejnych jeleni do zwolnienia .

Nie Istotne kto

Odszedłem z tej firmy 2 lata temu po 8 latach pracy. Chcę zaznaczyć że to duża firma i moja wypowiedź dotyczy tylko lokalizacji na ul. Szczecińskiej w Łodzi. Pozytywy: Przede wszystkim możliwość spotkania wielu wartościowych ludzi. Przez tą firmę przewija się tylu pracowników że po kilku latach pracy poznałem naprawdę wiele fajnych osób. Kilka osób jeszcze tam pracuje. Praca w motoryzacji dla mnie jest ciekawa szczególnie przy tak dynamicznym zmianie technologii. Nie można zarzucić że pracodawca nie dba o szkolenia. W dużej mierze jest to podyktowane odgórnymi wymogami koncernów ale z perspektywy czasu muszę przyznać że szkoleń nie brakuje. Można się nauczyć wielu rzeczy. Negatywy: Połowa kierownictwa do odstrzału - pracownicy są różni, kilka osób zapracowało sobie na zwolnienie, ale nigdy nie widziałem tylu osób, które odeszły z powody kierownika, sporadycznie dyrektora, Nieuczciwość niektórych z nich była ogromna. Nie chcę wymieniać nazwisk ale szeroko pojęty dział sprzedaży nowych aut był rekordzistą, a na drugim miejscu wspaniały serwis czy to Skody, a później VW w zależności gdzie ta osoba piastowała stanowisko. Zastanawiam się ilu wartościowych wyszkolonych i kompetentnych ludzi budowało by renomę tej firmy gdyby podziękować raptem 4 kierownikom i 1 "wspaniałemu" dyrektorowi działu handlowego.

bednarek - kpiny z pracowników
@Nie Istotne kto

W samo sedno :) Z serwisu na pewno dwie osoby to bardzo przebiegłe i fałszywe osoby kierownik (apogeum fałszywości kłamstw i kręcenia pod siebie - boi się zdolnych ludzi) i dyrektor (słucha kiera jak wyroczni odnośnie pracowników, sam nie sprawdzając czy to prawda - żenada). W sprzedaży tak samo tyle że kier z vw i dyr na wszystkie 3 marki - nawet uścisnąć dłoni nie potrafi. Nie polecam, jak możesz pracować gdzie indziej to idź gdzie indziej. Tak poza tym co powyżej to ekipa współpracowników bardzo w porządku - no może poza niektórymi :) ale to wszędzie trafią się żmije.

zainteresowany zacną pracą
@bednarek - kpiny z pracowników

Czy warto w tym chlewie pracować ? bo z tego co słyszę, a na mieście dużo opinii się przejawia, że jednak nie warto.... Chcę wiedzieć czy na pewno można tam wejść, a wiem, że mam duże szanse... Skończyłem podstawówkę.... (dogadam się z AM w sumie podobny poziom intelektu, albo chyba razem z RP, w sumie mają chłopy maturę (do czegoś się nadają) - to jestem nie do końca gorszy...) o kurcze....czy ja powiedziałem tajemnice zacnej firmy? ale, ale stop.... tak to jest fajna firma polecam początkującym szczypiorom którzy dadzą się wyydyy.... nvm... pozdrawiam

AA
@zainteresowany zacną pracą

NIE WARTO PRACOWAĆ. AKTUALNY KRYZYS DOKŁADNIE POKAZAŁ JAK PODCHODZĄ DO PRACOWNIKÓW. NIE CHODZI O REDUKCJE PENSI DO O OKOŁO 40% LECZ O SERIE ZWOLNIEŃ I ATMOSFERĘ PRACY

znam to
@Nie Istotne kto

Nie pracuję team już jakiś czas i z tego co widzę dużo się zmieniło... na gorsze mimo że już było źle.

były

Ludzie, uważajcie. Nie zgadzajcie się na umowę na pensję minimalną plus premia uznaniowa. Stawia was to na przegranej pozycji. Oni nie są uczciwi.

Były_2
@były

Prawda. W przypadku gdy sami odejdziecie to dostaniecie tylko podstawę.

drukarz

Szanowny Pan Tomasz Bednarek w przydługim nieco przemówieniu wygłoszonym z okazji imprezy wigilijnej , zwieńczającej pracowity rok 2019 nieznacznie się pomylił. Oczywistym jest, że tak znamienita persona jak Pan Tomasz ma pełne prawo do przejęzyczenia, ale warto byłoby je skorygować. Otóż w pięknej oracji mówił Pan, Szanowny Panie Tomku, że lubi Pan lotniskowce, bo są niezatapialne. Naturalnie miał Pan na myśli galery, które poruszają się dzięki wiosłom, wprawionym w ruch przez wioślarzy-niewolników, których nie szanuje się w najmniejszym stopniu i zawsze można zastąpić tych wybrakowanych kolejnymi (w końcu stos cv leży na biurku). Tak właśnie traktuje Pan swoich pracowników, którzy są współautorami Pańskich sukcesów.(usunięte przez administratora)

papa bednarek

Śpieszmy się kochać współpracowników, tak szybko odchodzą i ci co nie odchodzą nie zawsze zostaną i nigdy nie wiadomo czy pierwszy jest ostatni czy pójdą też inni....

była masa pracownicza

Cóż przecież P.Bednarek nigdy nie cenili specjalistów przykłady można mnożyć jak ludzie po 3 latach dziwnie znikali i to specjaliści z różnych działów, było wiadomo że brak socialu , że pensje śmieciowe, że brak nadgodzin bo darmowe , że przerzucanie między firmami byle nie dać umowy na stałe bo liczy się zarobić na innych, to czego się spodziewaliście że jak kryzys to będzie jakaś klasa cokolwiek . Przecież oni zaraz zatrudnią kolejne osoby bez doświadczenia i jakoś to będzie, jedno jest pewne ta paniusia od psedorekrutacji co nie zna się na niczym a już na pewno na rekrutacji, zawsze znajdzie kogoś bez doświadczenia . To że skłamali na spotkaniu tak szczerze ktoś się spodziewał że nie będą oszukiwać nawet prosto w oczy , zadajcie sobie pytanie dlaczego tam nigdy pracownik nie dostaje oprócz pensji na konto informacji na papierze co ile i za co , bo został by dowód i każdy mógłby sobie policzyć a tak odbijasz się od ściany bo tej dziewuchy które pracują w księgowości reagują krzykiem i agresją . Nie warto , nikt nie powinie tam pracować .

załamana

teraz to ta firma przeszła samą siebie,dziś 10.04.2020 przelali pracownikom pensje za marzec( gdzie normalnie pracowali) wypłaty 30-50% mniejsze i mówią jak sie komuś nie podoba niech zwolni się sam....nie stać Was na pracowników to sami ich zwolnijcie ....poza tym wszystko wina umów które są bardzo nie uczciwe...podstawa -najniższa krajowa plus premia (nie określona w żaden sposób na piśmie).Ale kasa potrzebna na budowę kolejnego salonu,bo ciągle.... mało i mało.

załamany
@załamana

Potwierdzam opinie załamanej w 100 % pensje ucięte o 40 %. Podejście kadry kierowniczej do zwykłego pracownika jest poniżej krytyki, odradzam tę ''firmę'' wszystkim którzy chcą tam znaleźć normalną i uczciwą pracę.

Kiełbasa
@załamany

To ktoś tam liczy na normalną uczciwą pracę? Kiedys byłem - mówili będzie super, po czym dostałem umowę tak lipną że nie wiedzialem ile tak naprawdę dostanę. Podziękowałem, niech dalej szukają fra.... wiecie o co chodzi....

Kowalski

Miejsc pracy gorzej niż słabe jeśli chodzi o Grupa Bednarek / Premium Arena, rotacja jak ktoś wcześniej napisał jest i zawsze będzie w skali nie wyobrażalnej , przyjmują ludzi bez żadnego doświadczenia, wykształcenia więc jak ktoś nie umie nic to idealne miejsce pracy dla niego i mieszka z rodzicami co go utrzymają , pensja też gorzej niż słaba .

Elżbieta
@Kowalski

A czy w dziale księgowości Grupy Bednarek/Premium Arena również jest tak duża rotacja? Rzeczywiście potwierdza się to, o czym piszesz z doświadczeniem, bo na stanowisku asystenckim nie jest ono wymagane. Ktoś może określić, na jakie zarobki się tam konkretniej mam nastawiać?

@MarianK
@Elżbieta

W dziale księgowym jak w całej grupie jest rotacja szczególnie jeśli chodzi o stanowisko asystentki, pensja minimum lub mniej , zresztą pensje w dziale księgowym w Grupy Bednarek/ Premium Arena to jakaś kpina, sprzątaczki pewnie w korporacji zarabiają więcej , więc jak nic nie umiesz, nie masz żadnych oczekiwań finansowych to praca idealna dla Ciebie, dodatkowo oczywiście firma nie inwestuje w pracowników, brak opieki medycznej czy np.karty multisport

Mirosław
@@MarianK

Brak benefitów i pensja na niezbyt wysokim poziomie jak piszesz to faktycznie niedogodność. Czy jest możliwość, żeby wystąpić o podwyżkę i dzięki temu poprawić finansowe warunki kontraktu?

Kiedys pracowalem
@Mirosław

Mirosławie oczywiście, że możesz wystąpić o podwyżkę, ale w odpowiedzi dostaniesz wypowiedzenie :)

VW
@Mirosław

Możliwość rozmowy jest zawsze, efektów rozmów brak lub nawet pogorszenie sytuacji. Pracownicy na umowie mają wpisaną pensje najniższa krajową + premia uznaniowa, która nie jest nigdzie oficjalnie napisana/podana. W dodatku pensje gorsze niż na produkcji, z tym plusem dla produkcji, że mają pełne benefity, których w tej firmie jest kompletny BRAK.

Czy można w Grupa Bednarek/Premium Arena – Skoda I Seat I Volkswagen I BMW I Mini liczyć na jakieś dodatki?

on
@Pytanie

Tak. Możesz liczyć na zwolnienie.

BMW F10

NIE POLECAM.DZIECHCIARZE , PAPROKI , AUTO DO POWAŻNYCH POPRAWEK !!!!!!!!!!!!

Troll
@BMW F10

Najpierw naucz sie czytac ze zrozumieniem bo to opinie o pracodawcy a nie o serwisie nim zaczniesz kogoś krytykowac

@Troll

Właśnie. Ty wiesz coś o pracy w tej firmie? Chciałbym dowiedzieć się, czy trudno jest dostać się do pracy w Grupa Bednarek/Premium Arena. Podejrzewam, że trzeba legitymować się sporym doświadczeniem zawodowym.

Kiedys pracowalem
@Dawid

Doświadczeniem? Możesz być piekarzem i Cię przyjmą. Nie ma znaczenia czy na mechanika czy na sprzedawcę, doradcę, asystenta czy księgowego (dowolne skreślić) nauczą bo nawet małpę da się nauczyć. Tylko czy warto akurat tam? ....

@Kiedys pracowalem

O to nie wiedziałem, że nie trzeba mieć kierunkowego zawodu, aby móc ubiegać się o zatrudnienie w tej firmie. Mam przez to rozumieć, że pracodawca na początku zatrudnienia gruntownie przeszkala nową osobę?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Grupa Bednarek/Premium Arena – Skoda I Seat I Volkswagen I BMW I Mini?

Kolo
@Pytanie

Atmosfery to tam brak , przecież rotacja jak na dworcu zatrudniają byle kogo bez doświadczenia bo jak ktoś napisał małpę nauczą a małpa się nauczy i idzie w siną dal, płace na serwisie i handlowym tam żyją z prowizji, płace w działach administracja ,księgowość, biuro to już w ogóle dno więcej na kasie zarobisz, mało kto wiąże przyszłość z tą firmą , trudno żyć na skraju biedy pracując np w marce premium . To uderza jak ktoś idzie na rozmowę do innej firmy, tam osoba rekrutująca mówi że to nie możliwe że płacą tak mało bo u nich to nawet więcej sprzątaczka zarabia . Proza życia ważne że właściciel się tym nie przejmują zatrudniają byle kogo bez doświadczenia a jak się nie podoba czy chce więcej kasy to tam są drzwi .

Nosorożec

Po kilku latach pracy w dziale serwisu mogę powiedzieć że: 1. Praca ciężka, ale nie jest to wina pracodawcy a klientów, których nie wybieram. Są też klienci z którymi relacje są jak przyjaciel-przyjaciel. Atmosfera w zespole świetna!!! Każdy jest pomocny i bezinteresowny w stosunku do współpracowników ;) Kierownik (serwisu) kiedy trzeba jest kierownikiem a kiedy trzeba jest przyjacielem. 2. Zarobki - na ile zapracujesz tyle masz. W kiepskich miesiącach kierownik dorzuca kilka stówek do wypłaty żeby nie było lipy:) jak się lenisz i nie masz ochoty pracować to nie zarobisz. Dla mnie to normalne że trzeba się narobić żeby zarobić. Nic za free. 3.Troche kiepsko że dorzucaja do wypłaty na ubranie, bo wymagają koszuli i krawatu

Zbigniew
@Nosorożec

Bardzo dobrze że praca w tej firmie ma tyle zalet. Możesz napisać jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Ilu etapowa jest rekrutacja? Dzięki za info.

Dawid

@ Ona Czy to, że firma oczekuje naszego zaangażowania nazywasz gnębieniem? Dobra firma musi dbać o swój wizerunek!

Tomasz

Ludzie zmieniają firmy z różnych powodów. To nie znaczy, że jest źle i odchodzą,

Ona
@Tomasz

No tak Tomasz firma roku gnebienia

Szkoda czasu na Bed...

Ludzie odchodzą z tej firmy przez(usunięte przez administratora)panujący . Ale wyzywanie kogos ze jest debilem i na twoje miejsce oknami i drzwiami wala ludzi standard . Szkoda gadać i szkoda nerowow. Skoro odchodz ludzie do konkurencji i tam ci sami ludzie tworza wspanialy team .

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Bednarek/Premium Arena – Skoda I Seat I Volkswagen I BMW I Mini - Łódź

Grupa Bednarek/Premium Arena – Skoda I Seat I Volkswagen I BMW I Mini
2.1/5 Na podstawie 12 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Grupa Bednarek/Premium Arena – Skoda I Seat I Volkswagen I BMW I Mini