Opinie o Profmetkol L.Sasinowski i Wspólnicy Sp.j. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Profmetkol L.Sasinowski i Wspólnicy Sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Profmetkol L.Sasinowski i Wspólnicy Sp.j. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profmetkol L.Sasinowski i Wspólnicy Sp.j. w Łódź

ANN

Fajna firma, dobre pieniądze i brak stresu. Mam teraz porównanie, więc doceniam.

Kamil

polecam, uczciwy pracodawca.

Administrator Nowy wpis

Chciałbym pracować jako Pracownik magazynu w mieście Gdynia. Czy rzeczywiście można zarobić 4000 ? W jakich firmach?

Kamil Nowy wpis

polecam, uczciwy pracodawca.

Mariusz Nowy wpis

Pracuje, jest w porzadku. Wolnie po0miedzy swietami, wyplata na czas itd.

ANN Nowy wpis

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Profmetkol L.Sasinowski i Wspólnicy Sp.j.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk

Czy w Profmetkol L.Sasinowski i Wspólnicy Sp.j. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Zarząd PMK

Dzien dobry, tak, stosowaną praktyką są premie oraz dodatki do benefitów pracowniczych: karta Multisport oraz opieka medyczna.

Ilona

Coś tu się naczytałam, że prezes zabiera urlopy. Jestem w szoku - jak to jest możliwe? Przecież jak się jest na umowie o pracę to każdemu przysługuje urlop. O co chodzi? Wie ktoś? Poszukuję pracy, ale z dobrymi warunkami...

AS
@Ilona

Firma udziela urlopów w wymiarze przysługującym Pracownikom zgodnie z przepisami KP.

Natalia
@AS

Czyli to czego się naczytała to kłamstwo? Nigdy nie ma problemów z terminami?

@Natalia

To nie prezes przydziela urlopy tylko dyrektor oddziału... bądź kierownik ,szef danego oddziału. Prezes przydziela urlopy jedynie dyrektorom. Jak w każdej firmie trzeba się dogadać do do urlopu. Smutne jest natomiast ,że pomimo wysokiej inflacji przeses nie dał podwyżek swoim pracownikom.

Czy Profmetkol L.Sasinowski i Wspólnicy Sp.j. zapewnia kartę multisportu?

AS

Tak, firma PROF-MET-KOL w 60% dofinansowuje kartę Multisport oraz pakiety medyczne dla swoich pracowników.

ysy

SZOK!!! Jestem klientem a jeszcze takiego CYRKU NA KOŁACH to w moim 63 letnim życiu nie widziałem. Nie będę pisał gdzie bo nie chcę komuś robić pod górkę bo być może jest to jedyna praca tej osoby. Podjechałem pod hurtownię z zamiarem zakupu stali nierdzewnej a tym czasem Pani mówi mi że muszę do niej zadzwonić na komórkę aby dokonać zakupu a tym samym rozmawiam z nią przez okno, wybrałem nie ten numer i Pani mówi że u niej nic nie dzwoni i mam zmienić numer. Jaja na całego!!! No dobra dzwonie na inny i o dziwo JEST, dzwoni telefon u rzeczonej Pani. Pani przyjęła zamówienia i poinformowała mnie że mam czekać na telefon od niej o realizacji zamówienia. Klientów tylu że palca nie szło wcisnąć, (tylko ja i żadnej żywej duszy) Czekałem 10 może 15 minut i nic, materiał dla mnie dawno gotowy a telefonu z za ściany oszklonej jak nie było tak nie ma. W końcu Pani wyszła i zaprosiła mnie do kasy która znajduje się w pomieszczeniu tym samym w którym jest biuro rzeczonej Pani. A najciekawsze jest to że nie pozwolono mi wejść do środka bo pandemia ale do płatności to już było po pandemii a w tym samym biurze.

Siłacz

Praca z kierownikiem magazynu to istna katorga. Człowiek z wielkim ego...z olbrzymim, sięgającym chmur :) Pensja podzielona na zasadniczą i premię, którą to może Ci dać lub nie. Oczywiście zapewnia, że trzeba bardzo "nabroić" żeby premia została zabrana, ale w rzeczywistości to kwestia jego widzi mi się. Tego zdania "bardzo dobrze, ale ja zrobiłbym to lepiej" długo nie zapomnę :) Generalnie człowiek mocno zestresowany i znerwicowany, chyba za dużo ma na głowie. Część ludzi bardzo fajna można pogadać i pożartować, ale jest też szansa ciężko popracować i to jest ok :) Generalnie pracy w tej firmie nie polecam ze względu na osobę "kierownika" i jego podejścia do ludzi. P.S Chamskie traktowanie dostawców, kierowców a czasami i klientów (sic!) to chyba konik w/w.

Królik
@Siłacz

To pewnie Pan Grego.... Taki on mocny i zawzięty a ciekawe co powie na te swoje romanse które prowadził z Panią z biura

Nowa pracownica ;)

Polecam pracę w oddziale w Gdyni. Mili ludzie w biurze oraz szef oddziału ;)

@Nowa pracownica ;)

Ludzie fajni Tylko kasa słaba i szkoda ze prezes zabiera za urlopy

Nowa pracownica
@Arka Gdynia

@Arka Gdynia Zawsze jak coś nie odpowiada można się dogadać albo zmienić firmę,a nie pisać publicznie głupoty i szkalować dla zasady:) Nie mając przy tym na tyle odwagi by się upublicznić.

@Nowa pracownica

Jak chcesz się dogadać z prezesem jak on ma własną wizję i go nie przegadasz bierze za urlopy a praca jest zrobiona. Nawet podstawy nie chce podnieść do najniżej Krajowej bo przecież mamy premie wstyd

Kierownik oddziału Gdynia
@Arka Gdynia

Zapraszam na rozmowę, wyjaśnimy wszystkie kwestie ( oczywiście jeżeli jesteś pracownikiem oddziału Gdynia).

@Kierownik oddziału Gdynia

Trzeba pracować i szukać innej pracy a sprawa będzie rozpatrywana Przez PIP bo już jest zgłoszone czy wszystko jest zgodnie z prawem z Tymi umowami. Tak Panie kierowniku oddziału pracuje na hutniczej ????

Nowa Pracownica
@Arka Gdynia

@Arka Gdynia Według naszej wiedzy nie jesteś pracownikiem Gdyni , jeżeli tak to czemu nie masz tyle odwagi by podejść do szefa na rozmowę? Wyżej już pisał,że zaprasza ;) coś chyba kręcisz, pytanie po co i co chcesz osiągnąć?

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Profmetkol L.Sasinowski i Wspólnicy Sp.j.?

Pracownik Gdynia

Pracuje Bardzo Długo w firmie i sprzedaż wzrosła o 200/300%!!! Prawie w każdym oddziale i zawsze był jakiś dodatek na Święta a w tym roku Tylko jakieś drobne paczki że Klienci dostaja lepsze prezenty za współpracę niż sam pracownik!!! Wstyd

@Pracownik Gdynia

@Pracownik Gdynia, wstyd to pleść (pisać) co ślina na język przyniesie! Paczki dla dzieci ze słodyczami Ci nie pasowały? Jak ich nie masz też dostajesz 1 sztukę. Sprawdziłeś rachunek bankowy? Przelewy wyszły - dziś, ja dostałem. Bądź tak łaskaw odszczekaj to co napisałeś, bo oplułeś pracodawcę i nasrałeś tam gdzie pracują Twoje koleżanki i koledzy

Zarząd PMK
@Pracownik Gdynia

Proszę się nie martwić, prezenty - jak co roku - znajdą się pod choinką.

@Zarząd PMK

Przez kilkanaście lat zawsze mieliśmy 200zl więcej podstawy niż najniższa krajowa a jak zwiększyli najniższa krajową na 2600 to z łaska powiększyli nam na najniższa krajową bo mamy przecież premie a teraz każdy ma 2800 najniższej a my się cofamy w czasie mamy 2600 podstawy i prezes nie chce tego wyrównać w umowie na 2800zl wstyd przy takich obrotach. Wszystko idzie do Góry czynsz gaz woda prąd ale Prezes Tylko inwestuje w Słupno i nic więcej

Szczera prawda

wow

@Pracownik Gdynia czyli mimo wzrostu obrotów o 300% dostaliście gorsze prezenty niż zwykle??

@wow

Kiedyś przy mniejszych obrotach dostawaliśmy więcej do koperty niż teraz na konto

Były odbiorca

Omijać szerokim łukiem jak była współpraca to było cacy pięknie z ich strony zero dobrej współpracy a na koniec obciążyli mnie odsetkami od nieterminowych płatności na 180 zł uzbierali to po parę groszy z 20 faktur żenada szerokim łukiem od (usunięte przez administratora)

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Profmetkol L.Sasinowski i Wspólnicy Sp.j.?

Nic nie ma a zarobki slabe nędza

Chętnie skonfrontuje opinie z "byłym pracownikiem" Każdy zwalniany pracownik może co nieco na każdą Firmę napisać - prawo internetu - a skoro tak nie za ciekawie w Firmie się dzieje to czemu pracownicy pracują po kilkanaście lat? Co do PIPu była kontrola ; jakoś nie mieli się do czego doczepić ; Życzę osobie ,która wystawia takie opinie sukcesów zawodowych na dalszej drodze życia:)

Letes

Potwierdzam przedmówcę Siłacza tylko, że ten człowiek pracuje w Słupnie a nie w Łodzi. Generalnie omijać szerokim łukiem. Nawet jego zaufany fakturzysta ma o nim zdanie poniżej krytyki.

Anatol

Firma dobra w tym co robi i jednocześnie wymagająca dla pracowników. Warto tu się znaleźć ale trzeba jeszcze mieć chęci do pracy.

audi

ogolnie fajna atmosfera

zaba81

a dlaczego polecasz ta prace? ja słyszałem różne opinie zwłaszcza o właścicielach - mozesz podac wiecej szczegółów?

Zostaw merytoryczną opinię o Profmetkol L.Sasinowski i Wspólnicy Sp.j. - Łódź

• Jak się pracuje w Profmetkol L.Sasinowski i Wspólnicy Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Profmetkol L.Sasinowski i Wspólnicy Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profmetkol L.Sasinowski i Wspólnicy Sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Profmetkol L.Sasinowski i Wspólnicy Sp.j.

Profmetkol L.Sasinowski i Wspólnicy Sp.j.