Opinie o T-Mobile Polska S.A. w Łódź

"Szukamy osób innowacyjnych i dynamicznych, których kompetencje będą miały istotny wkład w realizację strategii naszej firmy. Zwracamy uwagę na skuteczność i mistrzostwo w danym obszarze ale zawsze w odniesieniu do pracy zespołowej i umiejętności poruszania się w środowisku międzynarodowym" Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat pracodawcy T-Mobile Polska S.A., jak również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie T-Mobile Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o T-Mobile Polska S.A. w Łódź

Alicja

Tragedia Zwalniają jak tylko pójdziesz na L4 Ciagle krzyczą Trzeba pracowac w Boże narodzenie i inne święta Nie polecam

siwa

ogólnie nie polecam przez stres i bałagan jaki tam panuje, jak się spełnia wyniki jest ok jeśli nie to zaraz krzyczą i grozą wyrzuceniem, pensja to też jakiś śmiech na sali w porównaniu do utraty zdrowia psychicznego.

Ona

Pracuję w firmie ponad dwa lata. I zauważyłam, że jakby złączyć te wszystkie negatywne i panegiryczny opisy to wyszedłby jeden w miarę prawdziwy. Każdy widzi tam to co na co sam sobie zapracował. Co do faktów. Po szkoleniach z ok. 10 osób zostaje 7.po pół roku z takiej siódemki zostają ze dwie osoby Praca od 7-23 w różnych konfiguracjach, grafik na kilka dni przed końcem miesiąca. Urlopy jak w każdej firmie trzeba planowac. Co do zarobków - znam takich ktir, y zarabiają na rękę ok 8-9 tys jak i takich którzy zostają na podstawie ale Ci faktycznie nie zostają w firmie długo. Faktem jest ze trzeba lubić taką pracę, lubić ludzi i radzić sobie ze stresem. Tr, eba się ciągle uczyć i pamiętać to czego się już nauczyłeś. Ja jestem średniakiem i moje plany oscylują w granicach 100 czesem je trochę przekroczą czasem są troszkę pod kreska ale nigdy nie spadłam poniżej 4 tys na rękę. Atmosfera wcale nie jest zła jeśli nie oczekujesz w firmie luzu i zabawy. Jeśli umiesz pracować pomietajac że jest to infolinia a nie praca biurowa i nie zawsze jest chwilą na pogadanie jest ok. Ludzie naprawdę fajni a że ktoś się trafi mniej sympatyczny? To chyba normalne.Naprawde nie dajcie się zwariować. Jest ok

ttt
Klient

Porażka T-Mobile wszyscy odchodzą z tej sieci czemu?? sam odszedłem od nich obsługa masakra zero pomocy kultury, lepiej zamknijcie takie oddziały Play lepszy tam numer przenoisłem od was u was drożyzna, powodzenia a teraz moja rodzina odejdzie na dniach od was razem 10 abonamentów , pozdrawiam

Obiektywny
@ttt

Napewno już tęsknią.Jestws naiwny jeśli uważasz że takie 10 numerów coś znaczy dla takiego giganta.

bit Nowy wpis
@Obiektywny

Każdy numer znaczy. Wpadki przy Q1-Q4 ludzie obserwują i wnioski wyciągają. Retencja walczy o każdą kartę SIM, zapewniam.

jak tam? Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

Nie pracuję tam od 2018r. Zmieniło się coś? Ja do dziś mam traumę i tak pytam z ciekawości. Firma zapewniła mi depresję i załamanie nerwowe xD

Nie polecę nikomu Nowy wpis

Praca za najniższa krajową z Klientami, którym trzeba na siłę wpychać droższą usługę, której nie potrzebują. Premie przedstawione na rozmowie to obietnice gruszek na wierzbie. Cele co chwilę są zwiększane tak, aby pracownik wyszedł z niczym i gołą podstawą. Szkolenia z ofert to smutny żart, po tych pseudo szkoleniach i tak nie wiesz jak rozmawiać z Klientem bo 90% rzeczy nie wyjaśniono. Na oczach kobiety ochrony ktoś podwędził mi airpodsy mówiąc, że nikt tu nie poniesie odpowiedzialności, nie chce już kierować podejrzeń... Także tak wyglądał mój ostatni dzień w T-Mobile, które poza stratą czasu i pieniędzy zagwarantowało mi stratę materialną. Od tego czasu jeszcze znowu zmniejszono prowizję i powiększono cele pracownikom, także brawo.

Nowy Pracownik

Siemka, zatrudnilem sie w salonie, przyszły aneksy podwyzki na pazdziernik z 2800brutto na 3400 brutto dla mlodszego konsultanta Czy jest tu ktos tez z salonu jakiegoś gdzie takie podwyzki były? Interesuje mnie podstawa po podwyzkach u konsultanta i starszego konsultanta

. Nowy wpis

logo firmy ZDALNY Key Account Manager
GoWork.pl
(470 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Magazynier- operator wózka widłowego
Łódź
UNIQ LOGISTIC sp. z o.o. sp. j.
(168 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
kkm

Praca ciezka, zarobic mozna jesli umiesz kłamac i wciskac kit:) no i doklejac karty sim ktorych klienci nie chca. poziom mobbingu przekracza wszelkie gfranice dobrego smaku. Generalnie wpsołczuje kazdemu kto tam jeszcze pracuje:)

@kkm

A ja sobie nie współczuję... wręcz przeciwnie każdego dnia dziękuję że pracuje w tej firmie...tam gdzie innym się obcina wszystko nam podwyższają podstawy.tylko głupiec nie potrafi docenić takich rzeczy w takich czasach.

Dominika

ABSOLUTNIE nie polecam firma traktuje kandydata jak sz**** 0 odzewu. Pracuję teraz dla waszej konkurencji i mam nadzieję że upadniecie.

Programista 15k
@Dominika

Dominika, musisz być bardzo ambitna że wybrałaś play/orange/plus.

@Dominika

Gratuluję i życzę powodzenia

Jakie są warunki zatrudnienia w T-Mobile Polska S.A.?

@Pytanie

Kasa na święta,wczasy pod grusza,dofinansowanie rekreacji,prezenty świąteczne dla dzieci co jeszcze...telefon służbowy który możesz wymieniać co roku,opieka medyczna...podstawa na start w tej chwili dla ml.konsultanta to 3200 brutto plus premie

Nooo
@Pytanie

Beznadziejne 3400 brutto! Prowizja dla wybranych i cięcia za zła obsluge -20 lub -50% wypracowanej w pocie czoła prowizji

sfrustrowana

Nie polecam pracy w T-Mobile w Łodzi. Mimo iż zapewniają tam cudowne warunki i obiecują cuda wianki na szkoleniu w rzeczywistości praca nie należy do przyjemnych . Telefony urywają się non stop , często jest problem z pójściem na przerwę ponieważ osoba się tym zajmująca często robi wielką łaskę gdy ma kogoś wypuścić na przerwę . Jeśli chodzi o liderów nie jest źle ale ogólnie ciężko dostać od kogoś pomoc gdy się czegoś nie wie lub gdy klient jest dość nieprzyjemny . Zarobki są też niższe bo osoba posiadająca rodzinne nie jest w stanie z takiej pensji zapewnić bliskim warunki , no chyba ze pracowałby się po 12h co jest nie do wytrzymania w takim miejscu , Jeśli chodzi o grafik tez jest to wielka ściema bo niby zapewnią że elastyczny a nigdy nie wyjdzie się z pracy o tej godzinie w jakiej dawało się dyspozycyjność...Pomimo ze starają się zapewnić dobra atmosferę po miesiącu wszyscy są chamscy , nigdy więcej pracy w takim miejscu .

Piotr
@sfrustrowana

Zarobki mizerne? nie powiedział bym pracuje tam ponad 8lat moja żona od tego czasu nie musi pracować stać mnie na wakacje i nie w Zgierzu tylko zagraniczne i normalne życie wcale nie oszczędne nie zastanawiam się robiąc zakupy co ile kosztuje. Socjal dobry. Atmosfera w pracy jak to w pracy raz lepsza raz gorsza ogólnie jest ok wiadome że jak nie wyrabiasz normy to będą cisnąć praca ta polega głównie na sprzedaży, a przy okazji obsłudze. Oczywiście są też minusy np deklaracje czy wolisz wolne w święta czy sylwestra co mnie irytuje bo nie da się na cały ten okres wyjechać np w góry. Zdaża się że są 2 weekendy pracujące w miesiącu, ale też często jest wolne w ciągu tygodnia i można sobie różne sprawy załatwić. Wszystko zależy czego oczekujesz od pracy ja po prostu robię swoje i mam spokój. Trzeba mieć też mocniejszą psychikę w takiej pracy bo różni klienci się zdążają na prawdę różni ostatnio jeden mnie zabił pytaniem czy covidem można zarazić się przez rozmowę telefoniczną i wcale nie żartował jak początkowo myślałem ????

Maja
@sfrustrowana

Same kłamstwa..po pierwsze nie ma kogoś takiego jak osoba wypuszczająca na przerwę...jest tzw.zeszyt przerw wpisujesz się w niego i idziesz...co do lekkiej pracy to zrozumiałym jest że jak każda praca z klientem ta także nie należy do najwdzięczniejszych.. wszystko się opiera o sprzedaż i twoje predyspozycje...jeśli jesteś przeciętny lub słaby to nie zatrzymasz się tu na dłużej...błędem jest myślenie że tutaj się tylko przychodzi posiedzieć i pogadać...niestety ale z takim nastawieniem później przychodzą wielkie rozczarowania

do Pytanie

Jakie wartości ? takie żeby szefostwo raz na 3 miesiące latało na zagraniczne wakacje, a pracownik non stop tyrał na ich podróże

Jakie wartości są cenione w T-Mobile Polska S.A.?

Maron5555

Układy ;)))

Prawda

Jak widać po opiniach okolo 90% negatywnych. Sami wyciagnicje wnioski. Pozdrawiam

mario

Byłem ich klientem dobre 15 lat i nie polecam tej sieci

Ola hola
@mario

To jest portal dla pracowników nie klientów

Ben
@Ola hola

Zdziwisz się, bo można przy odpowiedzi wybrać opcję „klient”.

Paweł

Pracowałem kilka miesięcy. W tym właśnie miejscu po raz pierwszy zobaczyłem kim są tzw. (usunięte przez administratora). Co z tego, że masz możliwość zarobienia fajną kasę kiedy ludzie tam pracujący to chodzące blade zombie, bez radości życia, walczące każdego dnia o wyrobienie utargu. Oddajemy własną wolność, aby i tak z tego świata zejść bez niczego. Nie polecam!!!

Pracowałam w tej firmie aż 8 długich lat, bardzo źle wspominam te czasy. Uważam, że praca jest bardzo cięzka, święta pracujesz, grafik często do 23 -ej w pracy, praktycznie nie ma się swojego życia, tylko zyje się tą korporacją. No i niestety Ci klienci roszczeniowi. Bardzo się cieszę, żejuż nie ma mnie w tej firmie, bo psychika bardzo wysiada :-(.

kandydat
Kandydat
@Były pracownik

na jakim stanowisku pracowałaś?

konsultant starszy

firma robi wszystko aby nie wypłacać pieniędzy.

Alicja

Kielczanin
@Alicja

Wiem że wielu pracowników idzie na L4 2-3 tygodnie po podpisaniu umowy......Wiec co w tym dziwnego,że zwalniaja!!??Dlaczego mieliby placic komus kto nie pracuje??!!! Co do mobbingu i warunkach pracy-też jestem absolutnie przeciwny i dlatego mimo,że potrafie robić wyniki omine T-mobile szerokim lukiem!!!

od pona 10lat
@Alicja

tak to prawda coraz gorzej

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w T-Mobile Polska S.A.?

od pona 10lat
@Pytanie

ostatnio coraz gorzej, firma zarabia i nie dzieli sie zyskami, pracujemy za same podstawy-mł. konsultant 2200zł na rekę, nie polecam gdyż firma tak podwyzsza plany aby specjalnie nie płacić.

siwa

Jakaś tam

Pracowałam na słuchawce na retencji, polecam dla prawdziwych rekinów sprzedażowych, bo można faktycznie wyrobić bardzo wysokie premie sprzedażowe, a także są fajne konkursy z naprawdę wartościowymi nagrodami. Nie polecam dla kogoś kto nie ma doświadczenia w korporacyjnej dżungli, albo po prostu nie zna się i nie jara technologią. Nie oszukujmy się, ale te złote góry, które obiecują na rozmowie, a później na szkoleniu okazuje się, że zarabiają tylko najlepsi, którzy przyszli tutaj z wieloletnim doświadczeniem sprzedażowym w innych firmach. Faktycznie atmosfera jest bardzo średnia, bo przez wyliczanie każdej sekundy pracy, nawet nie ma kto Ci pomóc, gdy masz pytanie, a jak może to ciśnie, żeby zarobić jak najwięcej. Kierownicy chodzący porobieni do tego stopnia, że aż nie wiedzieli co ze sobą zrobić to też był standard. Notorycznie trzeba wciskać kit klientom, bo musisz sprzedawać szajsowe telefonu, bo masz na nie target. Także dla większości nie polecam, ale też mam świadomość tego, że po prostu posiadając kręgosłup moralny się tam nie nadawałam.

star trek

Pracowalam tam kilka miesiecy kasa jaka zarabialam to katastrofa!! Liderzy sa niemili

Zostaw merytoryczną opinię o T-Mobile Polska S.A. - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

T-Mobile Polska S.A.