Opinie o T-Mobile Polska S.A. w Łódź

"Szukamy osób innowacyjnych i dynamicznych, których kompetencje będą miały istotny wkład w realizację strategii naszej firmy. Zwracamy uwagę na skuteczność i mistrzostwo w danym obszarze ale zawsze w odniesieniu do pracy zespołowej i umiejętności poruszania się w środowisku międzynarodowym"

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o T-Mobile Polska S.A. w Łódź

NIE POLECAM

Łódź. Poszłam do pracy zachęcona super warunkami. Mówię o pracy na infolinii. Cały czas podnoszą cele, które nie są realne do zrobienia jeśli nie chcemy (usunięte przez administratora) ludzi. Wiecznie nic nie działa poczynając od systemów poprzez usługi dla klientów. Setki telefonów od (usunięte przez administratora) 80 Latków, którzy mają po 10 kart internetowych bądź sprzęt rzekomo w gratisie. Wieczne przepraszanie za (usunięte przez administratora) innych konsultantów. Przetwarzanie co do minuty. W ciągu pięciu minut rozmowy musisz obsłużyć klienta, pomóc (niby) , sprzedać i wprowadzić do systemu. Będziesz rozmawiać za długo - utną Ci premie za obsługę i połowę za sprzedaz. Wyrabiając nawet praktycznie 100 procent celu ale nie spełniając jakiegoś warunku premia w granicach 200 złotych. Nerwy, stres. Brak czasu na jedzenie podczas pracy ponieważ masz do wyboru albo jeść albo zostawić sobie czas na skorzystanie z toalety. Każdy dzień pracujesz w innych godzinach. Organizm jest rozwalony. Nie możesz nic zaplanować ponieważ nie znasz grafiku nawet na dwa miesiące do przodu. Nie daj Boże zachorujesz- nikt Ci celu proporcjonalnie nie odliczy. Najgorsza praca w jakiej byłam.

zimek

Nie polecam. Chory grafik, nierealne cele, wyścig szczurów. Nie warto, za duzo stresu i pensja slaba.

Hmm

Ja to bym sie zainteresował tym co się dzieje na Woli, niezły cyrk u Pana R. Takiego nieogaru to dawno nie widziałem

Ilona
@Hmm

Co masz na myśli pisząc, że nieogar?

Basia

Byłam pracownikiem przez 3 lata, rok temu było tragicznie, ale człowiek jak się postarał to zarobił z premii nawet 2000 zł. Ale po styczniu przeszło ludzkie pojęcie co się wyrabia (mówię o infolinii). Premia ucięta o 70%, podstawa podwyzszona o marne 100 zł a obowiązków dołozyli 2-krotnie. Zmienił się cały system jeśli chodzi o wyniki. Jesteś oceniany przez tyle czynników, że 100% premii ze sprzedaży zdobyć, teraz graniczy z cudem. NIE POLECAM, nie warto na prawdę., więcej się narobisz niż zarobisz.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Po pierwsze co do benefitow to więcej gadania o tym ile dostaniecie tu rozpoczynając prace niż faktycznie ich dostaniecie. Na medicover sport się doczekać nie można, pomimo że automatycznie miało się rozpocząć razem z medicover. Druga rzecz zero organizacji w tej firmie, słabe podstawy co to jest 2500 w dzisiejszych czasach? Po drugie podwójne standardy traktowania pracowników, w zależności od widzimi się kierownika jeden lepiej drugi gorzej traktowany. Poza tym rzucają pracowników jak mogą po całej Warszawie co jest chore

MK

Pracowałam krótko w salonie, ale to co przeżyłam psychicznie dzięki regionalnej przechodzi ludzkie pojecie Pani Anna G. z zachodniego regionu powinna przejść szkolenie jakiekolwiek albo dostać kwita. Nagabywanie, wydzwanianie milion razy dziennie, nawet poza godzinami pracy, mobbingowy ton., ale żeby coś pomóc, wesprzeć merytorycznie, to nie. Już nie wspomnę, że podczas wizyt prowadzi rozmowy telefoniczne prywatne, baardzo długie, lub obgadując innych pracowników. Oczywiście na koniec wysyła maila, że niby tak wiele zrobiła podczas pracy Niestety nikt z tym nic nie robi, a ludzie sie zwalniają hurtowo

kkm

Praca ciezka, zarobic mozna jesli umiesz kłamac i wciskac kit:) no i doklejac karty sim ktorych klienci nie chca. poziom mobbingu przekracza wszelkie gfranice dobrego smaku. Generalnie wpsołczuje kazdemu kto tam jeszcze pracuje:)

@kkm

A ja sobie nie współczuję... wręcz przeciwnie każdego dnia dziękuję że pracuje w tej firmie...tam gdzie innym się obcina wszystko nam podwyższają podstawy.tylko głupiec nie potrafi docenić takich rzeczy w takich czasach.

Expr
@Mizet

Jesteś kierownikiem jednego z saloników? :D główke sprali...

Ela

Jak się pracuje w Lublinie? Jaka pensja na start, atmosfera, czy są duże naciski na wyniki?

Matixon

Nie polecam internetu domowego chodzi jak totalne(usunięte przez administratora) nie można nawet youtuba

Dominika

ABSOLUTNIE nie polecam firma traktuje kandydata jak sz**** 0 odzewu. Pracuję teraz dla waszej konkurencji i mam nadzieję że upadniecie.

Programista 15k
@Dominika

Dominika, musisz być bardzo ambitna że wybrałaś play/orange/plus.

@Dominika

Gratuluję i życzę powodzenia

ciekawa
@Programista 15k

dlaczego? nie rozumiem? w czym te sieci są gorsze?

Ania666

Dzwonią że się skontaktują mailowo na rozmowę , człowiek czeka cały dzień , a tu lipa . Węz sobie Agnieszka te śmieszne 3000 zł netto i kup książkę o dobrym wychowaniu lub zatrudnij asystenta skoro nie ogarniasz lub jesteś tak (usunięte przez administratora) robotą . Nie pozdrawiam i nie polecam

Alicja

Tragedia Zwalniają jak tylko pójdziesz na L4 Ciagle krzyczą Trzeba pracowac w Boże narodzenie i inne święta Nie polecam

Kielczanin
@Alicja

Wiem że wielu pracowników idzie na L4 2-3 tygodnie po podpisaniu umowy......Wiec co w tym dziwnego,że zwalniaja!!??Dlaczego mieliby placic komus kto nie pracuje??!!! Co do mobbingu i warunkach pracy-też jestem absolutnie przeciwny i dlatego mimo,że potrafie robić wyniki omine T-mobile szerokim lukiem!!!

od pona 10lat
@Alicja

tak to prawda coraz gorzej

Szok
@Alicja

Praca i warunki w tej firmie to skandal

ttt

Porażka T-Mobile wszyscy odchodzą z tej sieci czemu?? sam odszedłem od nich obsługa masakra zero pomocy kultury, lepiej zamknijcie takie oddziały Play lepszy tam numer przenoisłem od was u was drożyzna, powodzenia a teraz moja rodzina odejdzie na dniach od was razem 10 abonamentów , pozdrawiam

Obiektywny
@ttt

Napewno już tęsknią.Jestws naiwny jeśli uważasz że takie 10 numerów coś znaczy dla takiego giganta.

bit
@Obiektywny

Każdy numer znaczy. Wpadki przy Q1-Q4 ludzie obserwują i wnioski wyciągają. Retencja walczy o każdą kartę SIM, zapewniam.

hv
@ttt

idealnie

Nowy pracownik

Czy ktoś podzieli się swoją opinią na stanowisku przedstawiciela handlowego? Ile realnie może zarobić taki PH? Jak z premią? Bardzo cisną o wyniki? Jaka atmosfera panuje? Jakie auta dają i czy można używać prywatnie? Praca 8h czy wieczory z tabelkami? Podzielcie się proszę opinią :)

Nie polecę nikomu

Praca za najniższa krajową z Klientami, którym trzeba na siłę wpychać droższą usługę, której nie potrzebują. Premie przedstawione na rozmowie to obietnice gruszek na wierzbie. Cele co chwilę są zwiększane tak, aby pracownik wyszedł z niczym i gołą podstawą. Szkolenia z ofert to smutny żart, po tych pseudo szkoleniach i tak nie wiesz jak rozmawiać z Klientem bo 90% rzeczy nie wyjaśniono. Na oczach kobiety ochrony ktoś podwędził mi airpodsy mówiąc, że nikt tu nie poniesie odpowiedzialności, nie chce już kierować podejrzeń... Także tak wyglądał mój ostatni dzień w T-Mobile, które poza stratą czasu i pieniędzy zagwarantowało mi stratę materialną. Od tego czasu jeszcze znowu zmniejszono prowizję i powiększono cele pracownikom, także brawo.

Nowy Pracownik

Siemka, zatrudnilem sie w salonie, przyszły aneksy podwyzki na pazdziernik z 2800brutto na 3400 brutto dla mlodszego konsultanta Czy jest tu ktos tez z salonu jakiegoś gdzie takie podwyzki były? Interesuje mnie podstawa po podwyzkach u konsultanta i starszego konsultanta

@Nowy Pracownik

Konsultant 3800 starszy 4800

Jakie są warunki zatrudnienia w T-Mobile Polska S.A.?

Mizet

Kasa na święta,wczasy pod grusza,dofinansowanie rekreacji,prezenty świąteczne dla dzieci co jeszcze...telefon służbowy który możesz wymieniać co roku,opieka medyczna...podstawa na start w tej chwili dla ml.konsultanta to 3200 brutto plus premie

Nooo

Beznadziejne 3400 brutto! Prowizja dla wybranych i cięcia za zła obsluge -20 lub -50% wypracowanej w pocie czoła prowizji

do Pytanie

Jakie wartości ? takie żeby szefostwo raz na 3 miesiące latało na zagraniczne wakacje, a pracownik non stop tyrał na ich podróże

Prawda

Jak widać po opiniach okolo 90% negatywnych. Sami wyciagnicje wnioski. Pozdrawiam

mario

Byłem ich klientem dobre 15 lat i nie polecam tej sieci

Ola hola
@mario

To jest portal dla pracowników nie klientów

Ben
@Ola hola

Zdziwisz się, bo można przy odpowiedzi wybrać opcję „klient”.

Zostaw merytoryczną opinię o T-Mobile Polska S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w T-Mobile Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy T-Mobile Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w T-Mobile Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 1 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy T-Mobile Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w T-Mobile Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

T-Mobile Polska S.A.