Opinie o T-Mobile Polska S.A. w Łódź

"Szukamy osób innowacyjnych i dynamicznych, których kompetencje będą miały istotny wkład w realizację strategii naszej firmy. Zwracamy uwagę na skuteczność i mistrzostwo w danym obszarze ale zawsze w odniesieniu do pracy zespołowej i umiejętności poruszania się w środowisku międzynarodowym"

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o T-Mobile Polska S.A. w Łódź

porozmowie

Czy ktoś może coś napisać o pracy na stanowisku konsultanta ds. obsługi i sprzedazy na pradze? Byłam na rozmowie i ogolnie warunki chyba maja dobre 2200brutto+500 za 100% plus premie, są to połączenia przychodzące. Dzieki za jakiekolwiek info :)

@porozmowie

TO SĄ DOBRE WARUNKI???!!! :O

zalamana8989

Ciana bo strasznie duzo klientow poodchodzilo do konkurencji w tamtym roku. Ogolnie jeali chodzi o sama siec to tez szalu nie ma. Jedna oferta przez rok i zasdnych zmian nie wisldac

zalamana8989

Doklasnie tak. I wlasnie tak wyglada motywacja firmy

Hello

Czyli wirtualne pieniądze. Jak zrobicie to zrobicie ale z góry wiadomo, że wyjdzie jak zawsze.

Zadowolona
@Hello

Załamana, ja pracuje w firmie, w której dali mi umowę o pracę od pierwszego dnia, szkolenia, mam podstawę plus premie, ale cele są do zrobienia. Jestem tutaj 8 miesięcy i jestem zadowolona. Napisz do mnie (usunięte przez administratora) , to dam Ci znać jaka firma, bo szukają teraz ludzi.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
zalamana8989

Dlatego mam prosbe . Jakby ktos z was mial jakas inna oferte pracy to piszcie. Bo szukam i szukam. Chodzw na rozmowy i nic z tego nie wychodzi

zalamana8989

Tak ona niestety. Probuje caly czas nas motywowac kasa ale cele nie sa do realizacji. Zawsze cos braknie

Hello

Załamana, w tym dziale sprzedaż na umowę zlecenie dalej kierowniczy ta kwoka m.p?

zaamana8989

pracuje w tej chwili jako konsultantka telefoniczna ds sprzedaży. po pierwsze coraz bardziej chamscy klienci, coraz wieksze cele do zrobienia. ( ostatnio caly czas dostaje tylko za godzinówke) firma nie wychodzi na przeciw klientom. oferty te same od roku i sie dziwia ze klienci odchodza gdzie indziej. nie dziwie sie bo mamy najgorsze oferty.

Kam

Pracowałem w sklepie firmowym kilka lat. Pierwsze lata były super niestety po pojawieniu się marki T-Mobile zrobiła się maskara. Duży mobbing ze strony kierowników regionalnych. Ciągłe ciśnienie i presja. Zarobki w porównaniu z wcześniejszymi latami zostały obcięte do minimum. Zdecydowanie nie warto za te pieniądze użerać się z coraz bardziej chamskimi ludźmi oraz planami które są nie realne do zrobienia. Pracownicy są zaszczuci przez kierowników typy Paweł P. Nie polecam tej pracy - szkoda nerwów. Zero szans na rozwój. Cieszę się że już tu nie pracuje od roku.

NIENAWIDZE TEJ PRACY

zalamana8989

Co do przerwy odciagaja. Tylko to sa groszowe sprawy wiec mogles tego nawet nie zauwazyc. I z tego co wiem polowa pracownikow na umowie zlecenie celow nie eyrabia. Zatrudniaja co chwile nowych poniewaz starzy pracownicy odchodza tam gdzie jest lepiej. Nowych co chwile potrzebuja bo jak takiemu opowiedza jakue zarobki moga byc to ma sie motywacje do pravy ale ta motywacja szybko minie

lkijuk

Dziwne to co piszecie.. Oczywiście na zlecenie wypłata czasami 2tg lubi czekać.. Natomiast cele? Hehe owszem są jakie są i oferty też natomiast to zalezy od pracowoników są co się do pracy faktycznie przykładają i robią wyniki 100% bez problemu xd A są co przychodza i zyją towarzysko w pracy i marudzą ze 60% wyników nie robią :D Przerwa o sekunde? Hmm gdzie ? Nie raz zdarzyło mi sie przekroczyć przerwę o 10min i nic się nie stało :) Na wsparcie opiekunów zawsze można liczyć

zalamana8989

Ale kazdy tutaj pisze o umowie o prace a nie zlecenie. Jadne ze na etacie maja zupelnie inaczej. Sama sie zastanawiam czy tam nie isc a jak mi nie wyjdzie to trudno. L4 tak jak inni robia

KOT

Dokładnie jak się ma umiejętności to się zrobi świetnie . Starzy pracownicy przyzwyczaili się do ultrakokosów, jak warunki się "pogorszyły" to uciekli na L4 albo zostali zwolnieni i wzięli godziwe odprawy. Ciekawe ilu znalazło coś lepszego? Ilu by teraz wróciło do tych "strasznych" warunków.

ohh....

Jaka praca dla studentów? Ci którzy są mocni w tym co robią zarabiają DUŻO lepiej jak dyrektor średniej placówki bankowej. Ludzie po dobrych studiach tu siedzą bo zarobki dla najlepszych są kosmiczne. Nie masz wykształcenia, jesteś dobry, zarabiasz tyle samo co ludzie po kilku kierunkach. Jak ktoś sobie nie radzi z realizacją celu to wiadomo kokosów nie zarobi, ale i tak dużo lepiej niż na takim samym stanowisku w jakiejkolwiek firmie telekomunikacyjnej czy ogólnie w Call Center. Fakt, że kiedyś było jeszcze lepiej bo zarobki zwykłych konsultantow były nie do pomyślenia. Najlepsi zarabiali nawet 2-3 razy tyle co teraz. Czasy się zmieniły operatorzy już nie zarabiają takiej kasy jak kiedyś to i pracownikom nie zapłacą tyle, ale i tak są kosmiczne zarobki. Osoby po zaocznych ogólniakach bez doświadczenia w branży zarabiają lepiej niż właśnie np. dyrektor placówki bankowej. Jak ktoś okaże się dobry to zarobi bardzo dobrze. Pozostali nie będą przykuci do fotela kajdankami. Moja ocena spróbować na pewno warto.

Pracownik T
@ohh....

Nie opowiadaj bajek jak nie wiesz ile zarabiają przełożeni w banku. Zarobki są jako takie ale podwyżek nie było już kilka lat, co najwyżej u tych co włażą na siłe w 4 litery. Obecnie zarobki w T nie są na jakimś rewelacyjnym poziomie, powiedziałbym, że poniżej średniej na rynku. Przytoczę tu wypowiedź jednego z byłych już na szczęście dyrektorów IT z Czech: " Widzę jakie samochody stoją na parkingu i wiem, że za dużo zarabiają pracownicy", gdzie średnia wieku aut plasuje się pewnie ok 8-10 lat.

aligator

trzeba przyznać że szkolenia mają dobre, wypłaty były terminowe. pracę wspominam pozytywnie bo mieliśmy naprawdę zgrany team a ludzie często są kluczem do tego czy jest nam dobrze w pracy czy źle

zalamana8989

To bie jest moja pierwsza praca. Pracuje tutaj poltora roku i na poczatku jak byly inne oferty bylo ok. Ludzie nie sa idiotami i najgorsze oferty ma tmobile. Nie mozemy dawac znizek jak na umowe o prace. Nie mozemy niz. I przypuscmy ktoa rozmawial z klientem dzien wczesniej z dzialu utrzymania i proponowal mu omabonament za 30 zlotych a potem ten rekord wpada mi i ja moge tylko za 50. Nie mogw inaczej i to powinno byc zmienione.

kasiastasia

jest to najgorsza praca jaka jest mozliwa. dlaczego???? oto pare przykładów. Na umowe zlecenie nie można nawet o kilka sekund przekroczyć przerwy. cele przy takich beznadziejnych ofertach nie do zrealizowania nie ma pomocy jest tylko ciśnięcie żeby sprzdawac wiekszosc ludzi jest tam przez zasiedzenie. nie chce im sie szukac innej pracy ( bo po co szukac jak na umowie zlecenie wystarczy przepracowac 80 godzin miesiecznie a w innej trzeba wypracowac jeszcze raz tyle) praca psychicznie wykancza. nie ma zadnej motywacji zeby w niej siedziec dluzej niz kilka miesiecy. niech t-mobile zmieni oferty da cos nowego. bedzie sie lepiej pracowac i sprzedawac

zalamana8989

Tmobile to najgorsza firma. Ofert qogole nie zmieniaja. Nie wychodza na przeciwko klientom a oczekuja pd nas od konsultantow ze bedziemy aprzedawac..moze na umowe o prace jest lepiej ale na umowe zlecenie dzwobiny co chwile do tych samych ludzi. Baza jest tak przerobiona ze nie ma z kim rozmawiac. Jak najszybciej musze stad odejsc bo zwariujw. To moje postanowienie noworoczne. W tym miesiacu ostatni raz pracuje

ktoś

W T robią niby najlepsi heheh chyba żart moja znajoma robi na słuchawce odeszła z plusa bo tam nie ogarniała więc w T tymbardziej nie ogarnia skoro tam sami twardzi robią i niby najlepsza sprzedaż natomiast jej faceta lekko pindowatego gogusia wywalili za l4 także tam robią różni ludzie co do dostania się decyduje tylko i wył czy rekruterowi się spodoba Twoja buźka...Co do klienta nie przerywa w pół zdania dzwoni mówi co ma do powiedzenia wtedy mu się tłumaczy sprawe załatwia ale nie przerywa jak chcesz mu wytłumaczyć ewentualnie przy ofercie zanim się rozkręcisz to Cię spławia i się rozłącza ale robi to szybko nie na zasadzie Ty mówisz on nie i nie więc Ty wyskakujesz z inną ofertą więc on dalej nie i nie!!!natomiast rekruterzy w T robią wszystko by się wypadło źle żeby nie pomóc nie sprzedać nie dadzą się wypowiedzieć tylko przerywają z jakimiś bzdurnymi opcjami wyskakują!!!

Zostaw merytoryczną opinię o T-Mobile Polska S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w T-Mobile Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy T-Mobile Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w T-Mobile Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 1 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy T-Mobile Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w T-Mobile Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

T-Mobile Polska S.A.