Opinie o Hipermarket Carrefour Pestka w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Hipermarket Carrefour Pestka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Hipermarket Carrefour Pestka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hipermarket Carrefour Pestka w Poznań

POL BANK

Nieodpowiedzialny przełożony .

BOBOOO
@POL BANK

Który?

Prokurator

Trzymacie jeszcze tą aborcje kierowniczke kas co dzieciaka usuneła.DO WIADOMOŚCI !!!

Helena
@Prokurator

O co chodzi? Możesz to jakoś inaczej napisać? Nic nie rozumiem. Kto usunął?

Klient

Traktowanie pracownika zewnętrznego poniżej zera jak można najpierw wychwalać wchodzić w (usunięte przez administratora) a potem zmieszać z błotem traktować jak (usunięte przez administratora) pracownik ma gorsze prawa niż klient który ma zawsze rację

@Klient

A ty jesteś pracownikiem, czy klientem bo twój nick mówi o tym drugim. Wiesz, że jest takie powiedzenie "klient nasz pan" więc masz odpowiedź czemu szef traktuje pracowników gorzej. Możesz napisać jak to się przejawia?

lopez
@Tomasz

Klient zawsze najważniejszy :)

@lopez

Wiadomo, ze trzeba być uprzejmym dla klienta bo na tym polega praca sprzedawcy, ale bez przesady. Pracownik tez musi się czuć dobrze a nie usługiwać, nie?

emmka
@Tomasz

W teorii tak ale jak klient złoży skargę wtedy po premii.

Wrrr

To wszystko co piszecie to prawda. Jestem pracownikiem tego sklepu i bardzo chętnie pójdę do sądu i wszystko potwierdzę. Bardzo dużo osób już zwolniło się przez te panie. Najgorsze jest to że wszyscy wiedzą łącznie z górą o co chodzi i nikt z tym nic nie robi!!!

Gosc
@Wrrr

Właśnie dziś se zwolniłam byłam nowa z farworka ... jeśli nadal walczycie z nimi pójdę z chcecie do sądu jutro wybieram się do inspekcji pracy nie zostawię tego tak

@Gosc

Co takiego się stało, że aż idziesz do Inspekcji Pracy? Miałaś z kimś konflikt? Chodzi o kierowniczkę o której już wspominano w poprzednich opiniach?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Hipermarket Carrefour Pestka odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
XD

Mało ludzi, do pracy!Dlaczego? ???? (usunięte przez administratora)Ciągły stres, hałasy krzyki, wyzwiska i to przy klientach. (usunięte przez administratora) Brak jakiej kolwiek pozytywnej atmosfery. Małe zarobki. Brak obiecanych podwyżek czy też bonów na święta. Same oszustwa i przekręty. Poxbywanie się młodych pracowników ze względu na ich inteligencję, bo szefowa to głupia(usunięte przez administratora). NIE POLECAM TEGO SKLEPU!!!

@XD

Święta racja! Wkońcu ktoś pisze o tym jak tam jest. Również nie polecam!

@XD

@XD można się skontaktować z tobą jakoś aby o tym porozmawiać ?

@Julo

@Julo można porozmawiać z tobą jakoś na ten temat prywatnie ?

Lol

Niedługo skończy się ich "wielkość"! Sprawa trafiła do sądu za mobbing. Dowody są więc zobaczymy kto teraz będzie się śmiał

@Lol

I bardzo dobrze. Wkońcu im się dostanie po (usunięte przez administratora) za to wszystko. Dobrze, że nas jest większa grupa i jesteśmy razem. Razem wygramy to. A oni mogą teraz obgryzać paznokcie. Szefowa justy.. To pewnie je zeżre. Hehehe

Wrrr
@Julo

Dołączam się do tej opini. Tam się nie da wytrwać bo panie myślą że są Bóg wie kim. I gnębią innych żeby pokazać swoją wyższość. Słabe to.

@Lol

@Lol można się z tobą skontaktować jakoś porozmawiać ?

Jjjjjjj

Nie polecam pracy w Carrefour Pestka To gorsze od (usunięte przez administratora)traktują tam pracownika z firmy zewnętrznej jak by byli wołami... Dyrektorka wredna, zwalnia ludzi jak jej się coś nie podoba...Jak są wizytacje to lata jak poparzona... A tak to brud i (usunięte przez administratora) jest Na dziale gospodarczym nie ma nikogo bo sobie piją kawki i gadają... Totalna dyskryminacja nie polecam...!!

A.p.

Dział ze sprzętem to jakaś porażka.Problem z reklamacja to tam norma.Jedyny sklep gdzie klientów ma się w nosie.Pani kierownik jedyne co potrafi to krzyczeć i wysylac pisma.z tego co słyszałem od pracowników jest osobą wybuchowa, moze czas zmienić pracę skoro kontakt z klientem to takie wyzwanie.

????????????

Bardzo nie przyjemny kadr kierowniczy pani która przyjmowała reklamacjie nie rozumie o czym się z nią rozmawia samo to ze sprowadzają uszkodzony towar po czym nie chcą przyjąć zwrotu pani obecna na dzisiejszej zmianie jest nie mila i nie posiada za grosz kultury osobistej mam nadzieje że długo nie po siedzi na swoim stanowisku ponieważ nie nadaje się do współpracy z ludźmi ????????????

An.pr.

Niestety w tej firmie nie szanuje się ludzi a przykład idzie z samej góry.Menadzerowie niektórych działów to statyści,większość czasu spędzają na magazynie albo między półkami sklepowymi udając ze coś robią.. kierownicy i pracownicy zapierdzielają na ich premie roczne a sami mają ochłapy. Nie polecam tej firmy wystarczy popytać ludzi którzy tam pracują jak jest naprawdę. Firmę czekają duze zmiany w przyszłym roku wiec odradzam szczerze .

Lolastic

Patrzę na opinie i widzę, że nic się nie zmieniło. Mobbing, niskie płace i nieprzyjazna atmosfera - było kiedyś, jest teraz. Dajcie sobie spokój, nie warto tam pracować.

Smile

Pokażcie mi firmę gdzie wszystko jest tak wspaniale. Carrefour daje nam wypłaty na czas,bez obcinania pensji zwłaszcza w obecnej sytuacji jaka panuje. Nie zwalnia pracowników, no chyba że ewidentnie się nie nadają, ale to ostateczność. Ma naprawdę duże zaplecze socjalne. Ludzie, w każdej firmie są jakieś czarne owce, ale czy nie oceniacie surowo tylko dlatego że jakiś dział ma gorszego kierownika od drugiego.

Lolastic
@Smile

"Daje wypłaty na czas" No dzięki, łaskawcy, że w ogóle płacą xDD

Xxx

Nie polecam pracy w tym markecie , jeśli jesteś pracownikiem firmy zewnętrznej szkolenie zrobi Ci inny pracownik tej firmy a nie osoby a nie pracownik ,później jak prosisz o pomoc to wielki problem przewracanie oczami i wzdychanie , (wół zapomniał jak cielęciem był ) no ale chyba są oni tylko od wywożenia koszyków ?!

?

kompletny brak uprzejmości, życzliwości, brak współpracy, po co szkolenie LEON? Jeśli kierownictwo, menadżerowie,liderzy działów nie są przykładem? Najpierw szkolenia z etyki i moralności dla nich! A nie ku, hu itd.

Arek
@?

Tak zgadzam się brakuje tutaj organizacji. NISKA PŁACĄ NIE MA CHĘTNYCH DO PRACY.

Dominika
@Arek

To, że akurat Tobie wysokość wynagrodzenia w Hipermarkecie Carrefour Pestka okazuje się niewystarczająca, nie oznacza, iż innym też. Skoro już postanowiłeś wziąć aktywny udział w dyskusji o tym pracodawcy, to proszę, zdradź Nam jeszcze kilka szczegółów, dotyczących pracy tam. Dostajecie jakieś atrakcyjne dodatki pozapłacowe?

Ada
@?

Zgadzam się z opiniami. Nie warto tam wogóle pracować, niska płaca, wyzysk a co za tym idzie mało pracowników ponieważ każdy popracuje trochę i ucieka do innej pracy.

Marcin27y
@Dominika

1678 to nie wypłata tylko jałmużna. Biedronka daje ponad 2000 - 2500 netto.

Tytus

@Aga Jeśli klienci maja uwagi dla firmy to nie rozumiem dlaczego zostawiają je na forum pracowniczym?

Aga

Obserwuję market od dawna, najbrudniejszy ze wszystkich, mięso z całe działu śmierdzące, obsługa nieprzyjemna.

Julek

Bardzo niefajne opnie! I to z niedawna, jeżeli wszystko to co piszecie to prawda, to chyba nie warto tam składać cv?

Mmm

Wykorzystywanie i traktowanie pracowników jak śmieci! Nie polecam Carrefour Pestka! Kierownictwo okropne, dyr.popierdolona! Zniszczą wam tam psyche!

@Mmm

Zgadzam się z tym wpisem

Biber

Sklep nawet spoko,ale dyrektorka wredna dla pracowników jak i dla klientów.Krzyczy na cały sklep i wyrzuca ludzi z pracy za to ze coś jej nie pasuje .Mobing wobec pracowników. Tak nie powinien zachowywać się dyrektor sklepu.

Marko
@Biber

Tak zgadzam sie z opinia, (usunięte przez administratora)o znaczy urlop na źadanie,z dwudniowym wyprzedzeniem. Poprzedni Dyrektora byl OK a ta dyrektorka szkoda gadac jest bardzo nie mila. Dawno powinnien ktos dosniesc na ispekcje pracy

Dominika
@Marko

Wysunęliście bez wątpienia bardzo poważne zarzuty wobec tego pracodawcy. Skoro zarówno Ty, jak i użytkownik @Biber twierdzicie, że w Hipermarkecie Carrefour Pestka stosuje się (usunięte przez administratora) to wypadałoby - tak jak sam wspomniałeś - zgłosić ten fakt bezpośrednio Inspekcji Pracy. Dlaczego zatem tego nie zrobiliście?

Limitowana
@Dominika

Niedługo będzie sprawa w sądzie, dowody i świadkowie są

Limitowana

Pracowałam tam i nie polecam!!! Ludzie tam są okropni, a w szczególności szefowa i główna dyr.Carrefour.Straszny mobbing! Krzyki, wyzwiska - nie słusznie, przy klientach, ciągle darcie mordy! Jeśli ktoś myśli o pracy tam to odradzam, a jeżeli już tam jesteś to z czasem się przekonasz jak tam jest. Niedługo z mojej strony będzie sprawa w sądzie odnośnie mobbingu tam i się skończy! (mam dowody) i świadków, więc mam nadzieję, że wkońcu karma do nich wróci

Zostaw merytoryczną opinię o Hipermarket Carrefour Pestka - Poznań

• Jak się pracuje w Hipermarket Carrefour Pestka?

Zobacz opinie na temat firmy Hipermarket Carrefour Pestka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hipermarket Carrefour Pestka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hipermarket Carrefour Pestka