Hipermarket Carrefour Pestka

Poznań

Opinie o Hipermarket Carrefour Pestka

nana

O jakim dziale mowa? PLS, kasy czy jakiś inny dział?

aaaa

Praca w Carrfour pestka Poznań to jakiś koszmar jak bym wiedział to nigdy nie poszedłbym tam pracować .. Po pierwsze kierownictwo masakrycznie podchodzi do nowych pracowników nie umieją wytłumaczyć a na ich pomoc nie ma co liczyć.. Tak naprawdę wielkie panie kierowniczki uważają siebie za nie wiadomo kogo a tak naprawdę nic nie robią tylko posługują się innymi .. pracownikami . ktoś mógłby to w końcu zauważyć

Zostaw opinię o Hipermarket Carrefour Pestka - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hipermarket Carrefour Pestka