Cortland Sp. z o.o.
counter
4 5 19 5 1
Zatrudniony Nowy wpis

To co się dzieje od kilku miesięcy w firmie to jakaś paranoja,miotają nami w prawo i lewo podejmowane są jakieś abslutnie nieprzemyślane decyzje dotyczące zatrudnienia. Zatrudniają kogo leci bez żadnego doświadczenia potem zrzucają błędy na kierownika.Nagle zwalniają ludzi niby z powodu covid a słupki się bardzo zgadzają. A tu nagle nie przedłuzają umowy i info przekazuja tydzień przed zakończeniem okresu. Dyrekor robi co chce, wprowadza atmosferę zamordyzmu, wysługje się innymi pracownikami, nagabuje do kłamiania i donoszenia dramat co tu się stało

Kamilek Nowy wpis
@Zatrudniony

Potwierdzam żenada i absurd szczególnie Poznań

Marta Nowy wpis

Ktoś pracuje na magazynie i powie jakie są obowiązki?

Agata Nowy wpis

Czy na magazynie jest dużo roboty ?

TakNie3
przyszły
Użytkownicy czekają na odpowiedź 189 dni.

Witam. Jest w stanie ktoś przedstawić warunki dotyczące zatrudnienia jako magazynier?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Marek

Czy to prawda, ze „prace przynosi się do domu” i trzeba być pod telefonem?

Ktos
@Marek

Jak chcesz pracować kilka miesięcy bez żadnego szkolenia, wsparcia i pomocy z „centrali” to dobra firma.

Tak1Nie1
Aleksander
@Ktos

Widzę, że Twoim zdaniem nie można tu liczyć na szkolenia. Powiesz mi jak wygląda sprawa z pensją- jest to sama podstawa, czy można też liczyć na jakieś premie? Daj znać, ciekawi mnie to.

Monty Python

Jeśli ktokolwiek rozważa zatrudnienie niech przemyśli to przynajmniej dwa razy. Na wstępie dostaniecie podstawę polską. Czytanie maili poza godzinami pracy to standard przerzucanie obowiązków również. Piszę z perspektywy salonu środkowa Polska. Nie wiem jak jest w reszcie. Jeśli ktoś jest na to gotowy można wysłać CV.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 418 dni.

Czy Cortland Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Jola

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników biurowych? Jakie są wymagania i zarobki?

Igor

Jest tak dobrze, że nie zaglądacie na forum? Szkoda bo miałem zamiar aplikować.

David

Jak wyglądają zarobki dla Doradcy Klienta?

Aleksander

Jakiś czas temu widziałem ofertę pracy dla serwisanta w firmie Cortland w Katowicach, chętnie dowiemy się, jaka jest początkowa płaca dla serwisanta w tym salonie Apple? A jak mają się dodatki do płacy, firma oferuję prywatną opiekę zdrowotną? Zachęcam was do odpowiedzi w tym wątku, nowe komentarze będą niezwykle pomocne.

TakNie

Znaczenie atmosfery w miejscu zatrudnienia jest coraz większe. Czy podobnie jest w Cortland Sp. z o.o.? Dajcie znać, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Pablo

Polecam Cortland, spoko atmosfera, jakiegoś wielkiego szału nie ma z warunkami, ale przyzwoicie co najmniej. Mam też kolegę w Warszawie co pracował w tamtejszym salonie i też złego słowa nie powie.

Miy

Opinie o Cortland wśród byłych pracowników są raczej pozytywne. Można zarobić jak się chce, kontakt z fajnymi technologiami. Klient tylko wymagający i dość specyficzny. Cortland opinie ciężko znaleźć, na GoWork pusto

jk

asystentkę już znaleźli, teraz na tapecie jest Serwisant Sprzętu Komputerowego - Urządzeń iOS (iPhone/iPad) - oczekują m.in. doświadczenie w serwisowaniu komputerów (konfiguracja, wykrywanie i usuwanie konfliktów, profesjonalny montaż podzespołów).

TakNie

Jak się pracuje w firmie Cortland Sp. z o.o.? Czy jest jasny podział obowiązków? Napisz nam jakie masz odczucia/ Czekamy na komentarze.

Zostaw merytoryczną opinię o Cortland Sp. z o.o. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Cortland Sp. z o.o.