Cortland Sp. z o.o.

Katowice

Cortland Sp. z o.o.

Opinie o Cortland Sp. z o.o.

Aleksander

Jakiś czas temu widziałem ofertę pracy dla serwisanta w firmie Cortland w Katowicach, chętnie dowiemy się, jaka jest początkowa płaca dla serwisanta w tym salonie Apple? A jak mają się dodatki do płacy, firma oferuję prywatną opiekę zdrowotną? Zachęcam was do odpowiedzi w tym wątku, nowe komentarze będą niezwykle pomocne.

Znaczenie atmosfery w miejscu zatrudnienia jest coraz większe. Czy podobnie jest w Cortland Sp. z o.o.? Dajcie znać, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Pablo

Polecam Cortland, spoko atmosfera, jakiegoś wielkiego szału nie ma z warunkami, ale przyzwoicie co najmniej. Mam też kolegę w Warszawie co pracował w tamtejszym salonie i też złego słowa nie powie.

Miy

Opinie o Cortland wśród byłych pracowników są raczej pozytywne. Można zarobić jak się chce, kontakt z fajnymi technologiami. Klient tylko wymagający i dość specyficzny. Cortland opinie ciężko znaleźć, na GoWork pusto

jk

asystentkę już znaleźli, teraz na tapecie jest Serwisant Sprzętu Komputerowego - Urządzeń iOS (iPhone/iPad) - oczekują m.in. doświadczenie w serwisowaniu komputerów (konfiguracja, wykrywanie i usuwanie konfliktów, profesjonalny montaż podzespołów).

Jak się pracuje w firmie Cortland Sp. z o.o.? Czy jest jasny podział obowiązków? Napisz nam jakie masz odczucia/ Czekamy na komentarze.

Zostaw opinię o Cortland Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cortland Sp. z o.o.