Opinie o Tenesys Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tenesys Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tenesys Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tenesys Sp. z o.o. w Poznań

Zuźka Nowy wpis

W tym roku nie ma jeszcze żadnej opinii? jedyne co teraz widzę na stronie to oferta dla DevOpsa, z tym ze wymagają w niej już dwuletniego doświadczenia. co natomiast z opcją dla juniora? Kiedy mogłaby być dostępna? w zeszłym roku wiem, że poszukiwano poczatkujących, opowiecie o rozwoju? jakie wrażenia?

Pracuje ktoś z was na stanowisku Service Delivery Manager? Dwa miesiące temu szukali kogoś takiego, dostał ktoś z was pracę i napisze jak wyglądają początki w firmie, jak ekipa, wdrożenie? Pisza o szkoleniach i certyfikacjach, pochwalcie się, jakie to kursy i certyfikaty można uzyskać w firmie? :) Widełki na uop dość rozbieżne, podobno oferują 8 000–15 000 zł. Uzyskał ktoś z was tę górną granicę?

BP Nowy wpis

Raczej nie ma co liczyć na więcej niż połowa tego przedziału. W firmie obowiązuje raportowanie czasu pracy w odstępach 15 minut na klientów, każdy dzień musi być rozpisany takimi worklogami, aby dostać pełną wypłatę. Na koniec miesiąca stawka jest przeliczana według zaraportowanego czasu. Jeżeli ma się słabych klientów lub mało zadań to czasami trudno zaraportować 8 godzin, niektóre zadania mają określony "budżet" na realizację. Zespół DevOps w większości składa się z osób, które mają około rok doświadczenia w IT i są juniorami (można to sprawdzić na LinkedIn).

rekrutowany

firma nie wie czego chce wrzuca masę ogłoszeń, kontaktuje się i nagle kontakt znika, nie polecam

Maja
@rekrutowany

A zastanawiałeś się nad przyczyną urwania tego kontaktu? mam na myśli zakres wymagań wszystkie spełniłeś? czego od ciebie chcieli? i sam w sobie kontakt jak już to w jaki sposób wygląda z kim gadasz?

rekrutowany
@Maja

W wiadomości jasno napisali, wrócimy do ciebie z informacją... to się samo komentuje. Braki na takim etapie po stronie HR świadczą jak może pracować się w tej firmie a ilość ogłoszeń ciągle szukanie i nikogo nie zatrudnianie -.- ? po co ta szopka ? Rozmawiałem na discordzie o tej firmie wiele osób ma podobne doświadczenia. Nie polecam firmy, jeśli pracownicy HR dorosną i trochę wysiłku włożą w swoją pracę pewnie będzie lepszy jej odbiór.

Maja
@rekrutowany

aha czyli więcej osób tak faktycznie miało? ciekawa jestem od jakiego czasu tak miałoby być, ze wciąż chętni się znajdują? wiadomo ile mniej więcej osób musi być zatrudnionych, żeby firma w miarę dobrze działała?

stachu Nowy wpis
@Maja

Sama nie wiesz co piszesz, czuć, że jesteś z tej firmy i ciężko znieść krytykę. Co innego jest wystawić ogłoszenie i zebrać paru chętnych na dane ogłoszenie. Co innego jest mieć wystawione ogłoszenie przez rok i pytanie czy ktoś z takiego ogłoszenia był zatrudniony. Zrobiłem dla testu fejk CV i odpowiedź zbyt małe doświadczenie. Zatem kogo faktycznie szukają ? i czy faktycznie zatrudniają ? a może wina to HR jak w większości firm ?

Zostaw merytoryczną opinię o Tenesys Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Tenesys Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tenesys Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tenesys Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tenesys Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tenesys Sp. z o.o.
  • Rubież 46