counter
Cezary Nowy wpis

Myślę, że cisza na wątku tylko potwierdza dobrą atmosferę w firmie!!

Ewa Nowy wpis

Ogólnie firma jest bardzo dobrze oceniana w internecie. Polecam jeśli ktoś lubi ten rodzaj pracy.

bartek Nowy wpis

Warunki pracy dobre. Uczciwe podejście do pracownika. Wiele osób pracujących powyżej 5 lat. ta firma to nie korpo tylko firma rodzinna z podejściem rodzinnym do wielu spraw. Polecam

Administrator Nowy wpis

Napiszcie, jak dziś wyglądają warunki zatrudnienia w tym przedsiębiorstwie!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 2 przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat aktualnej sytuacji w firmie U Leniwej Danuty?

Stefania
@Administrator

W firmie chyba dobrze się pracuje, bo dostawcy naszych obiadów pracowniczych są zawsze uśmiechnięci.

Diana

Bardzo nieprzyjemne Panie kontaktujące się z Klientami, szczególnie Pani S. Opryskliwe, niekulturalne - jednym słowem dno. Nie będę już nigdy współpracować.

artur

Rzetelne podejście do klienta.jedzenie smaczne w przystępnej cenie.polecam

D

Forma beznadziejna jedzenie dobre ale brak szacunku dla pracowników wyzysk za marne pieniądze.szef kuchni spoko tylko bez białego nie potrafi pracowac.

kasia
@D

Fachowe podejście do klienta.jedzenie dobre obsluga miła i na najwyższym poziomie.korzystalam nie raz i jestem bardzo zadowolona.polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Antoni Urbański Gastropol - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad