U Leniwej Danuty

Poznań

U Leniwej Danuty

Opinie o U Leniwej Danuty

Napiszcie, jak dziś wyglądają warunki zatrudnienia w tym przedsiębiorstwie!

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 2 przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat aktualnej sytuacji w firmie U Leniwej Danuty?

Stefania
@Administrator 18.02.2018 18:15

W firmie chyba dobrze się pracuje, bo dostawcy naszych obiadów pracowniczych są zawsze uśmiechnięci.

Diana

Bardzo nieprzyjemne Panie kontaktujące się z Klientami, szczególnie Pani S. Opryskliwe, niekulturalne - jednym słowem dno. Nie będę już nigdy współpracować.

artur

Rzetelne podejście do klienta.jedzenie smaczne w przystępnej cenie.polecam

D

Forma beznadziejna jedzenie dobre ale brak szacunku dla pracowników wyzysk za marne pieniądze.szef kuchni spoko tylko bez białego nie potrafi pracowac.

kasia
@D 24.04.2017 06:05

Fachowe podejście do klienta.jedzenie dobre obsluga miła i na najwyższym poziomie.korzystalam nie raz i jestem bardzo zadowolona.polecam

Zostaw opinię o U Leniwej Danuty - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie U Leniwej Danuty