Niku Bowling

Poznań

Opinie o Niku Bowling

pola

Ok, czyli tak naparwde jeśli chodzi o rotacje to nie ma sie czego obawiać - wydaje mi sie tylko, że u nich ta praca jako Kierownik restauracji to jest wymagająca, bo wymagane jest minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w branży gastronomicznej no i doświadczenie w zarządzaniu kilkunastoosobowym zespołem.

Agnieszka

Pracowałam prawie rok podczas ost roku studiów wypłata zawsze była na czas, atmosfera super , kierownicy zarówno bowlingu jak i restauracji wymagający ale to moim zdaniem dobrze. Ludzie pracują tam od lat mała rotacja największa na barze tam gdzie pracowałam ale to normalne w Gastro Polecam :)

PS

Polecam ! :) fajna ekipa , miła atmosfera ;) Wypłaty zawsze na czas!

ES

Hej , mam doświadczenie w gastronomi ponad 10 letnie i wiem co sie z czym je. Młode pokolenie nie jest nauczone pracy. Uważają że czy się siedzi czy leży to mu sie należy. Pracowała tam , i uważam że jest bardzo profesjonale podejście do klienta( jak mało gdzie) jak i też do szkolenia pracowników. Chcecie nabyć doświadczenie profesjonalnego to tylko tam . Harmonogram pracy zawsze jest ustalony wcześniej, i można sobie cokolwiek zaplanować. A uwierzcie w gastronomii to cud. Pozdrawiam

MX

Jak najbardziej polecam. Wypłaty zawsze na czas!

Ruda

Polecam to miejsce, jestem pracownikiem już 4 lata, bardzo dobrze mi się pracuje. Ludzie w firmie są bardzo pomocni i życzliwi.

sss

Miejsce pracy godne polecenia, wymagające ale rzetelne !

gastro

Jak najbardziej polecam, fajna ekipa , miła atmosfera ;)

Pracowałem 11 lat i jestem zadowolony

mmm

nie polecam....

Michał z Niku

Witam joljol, uważam,że najlepszym sposobem aby przekonać się o profesjonalizmie firmy są opinię klientów, którzy tego typu imprezy organizowali. Zapraszam na Naszą stronę do prześledzenia referencji http://nikubowling.pl/integracja-dla-firm

Tomek z Grupy Allegro

Ja serdecznie polecam robię tam w listopadzie kolejna imprezę firmowa juz chyba czwarta:) profesjonalna obsługa pyszne jedzonko miła atmosfera świetne miejsce na wyjście firmowe. Kolego z wpisu powyżej za każda usługę trzeba zapłacić na tym świecie nie ma nic za darmo!!!!

xyz

nie polecam, zapłacicie dużo więcej niż myślicie, wszystko kierowane jest na zarobek a nie na zadowolenie klienta tylko na wyciągnięcie kasy , ale rób jak chcesz

Michał

Witam serdecznie zapraszam do nawiązania współpracy, tak jak zostało wyliczone faktycznie idzie zarobić przy stawce 8 zł w okolicy 1280-1360 zł, dodatkowo napiwki oczywiście są indywidualną sprawą barmana-kelnera.Jako bonusy po okresie próbnym,każdy pracownik otrzymuje miesięcznie 4 godziny bowlingu, które może wykorzystać z przyjaciółmi w wolnych dniach od pracy oraz ma możliwość korzystania z fitness w godzinach 7:00-17:00. Tak więc oprócz stawki godzinowej, napiwków mamy dość ciekawe bonusy.

Tomek

Bardzo fajna udana współpraca:)

Michał

Witam aby rozpatrzyć Pana kandydaturę proszę o przesłanie CV na adres praca@nikubowling.pl

Pracownik Niku Bowling

Piotrze jest Nam niezmiernie miło.

Piotrek

Byłem ostatnio w NIKU i nowy wyglad kręgielni jak i restauracji zrobił na mnie ogromne wrażenie! :-)

kaska

spory to o pizzerii w pisze w bowlibgu nie te forum

Mentor

Pozdro dla Adiego wreszcie ktoś napisał prawdę

master-ADI

Hahaha komuś się chyba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] paliła, jest leszczem i nie Ogarnial swojej kuwety. Hajs na czas zawsze, nagrody za dobrą Pracę tez mnie spotkały co jest rzadkością bardzo straszna w innych zakładach pracy:) po za tym anonimowe opinie można sobie wsadzić w kieszeń. Pozdro dla kumatych. Adi SLU

tomasz

Witam zacząłem pracę miesiąc temu za barem. Powiem szczerze póki co całkiem fajnie się pracuje niezła ekipa dobra atmosfera a szefowa póki co nie szaleje. Szef jak szef wymaga i tyle.

Pracownik Niku

Po co piszecie bzdury za każdy dzień jest normalnie płacone,zarówno za weekendy jak i dni świąteczne. Lepiej porozmawiać najpierw z kimś rzetelnym niż opowiadać bzdury

Michał

Witam (usunięte przez administratora) proszę o informację w jaki weekend pracowałaś za darmo i nie zostało zapłacone, co do pracowników i ich postępowania również chętnie usłyszę. Proszę takie informacje wysłać na (usunięte przez administratora) chętnie się ustosunkuje do powyższej opinii.Pozdrawiam (usunięte przez administratora) pracownik z 9 letnim stażem

Seba

Pracuje tutaj i jak dla mnie ok, Praca jak praca, trzeba pracować :0 I najważniejsze kasa zawsze na czas :)

Tomek

nie zgadzam się z Tą opinią, jeżeli ktoś jest na tyle odważny aby napisać takie komentarze to niech się podpisuje z imienia i nazwiska

Nie polecam!!! Chyba, ze ktos szuka podrecznikowego przykladu [usunięte przez moderatora]

teraźniejszy pracownik

Ja aktualnie pracuje już 3 miesiące i jest ok, bo ja wiem czy to szefostwo jest takie złe. Bywało gorzej w innych firmach nie ma co narzekać.

Tomasz

Ja uważam, że w tej firmie wcale nie jest tak źle, jak w każdej firmie raz lepie raz gorzej a to,że szefostwo wymagające to nic dziwnego w tych czasach, gdzie ciężko zawalczyć o każdą złotówkę. Niestety mam wrażenie, że osoby wypowiadające się na forum negatywnie piszą w ten sposób ponieważ nie było po ich myśli. No niestety to szefostwo płaci Wam a nie odwrotnie i mają prawo wymagać. Zresztą jak to mówią nie ma obowiązku pracować w danej firmie, zawsze można zmienić pracę.

prawdomówny

chyba chłopaki zostaliście zastraszeni...tylko czym zwolnieniem czy brakiem darmowego bowlingu :) do białej kości panowie brawo...kiedyś mówiliście inaczej o waszej szefowej skąd ta nagła zmiana???

Rogalitto

Witam jestem pracownikiem Niku Bowling i pracuje się genialnie, młody zespół dużo wyzwań.

Maciej - nadal pracujący

Witam, jak dla mnie praca ok. Szefowa wymagająca i to tyle. O wiele lepiej pracuje mi się tutaj niż w poprzedniej firmie. Oprócz pracy i pieniędzy za pracę mam darmowy bowling i fitness. Ludzie naprawdę nie doceniają to co mają. Niech każdy z Was popracuje z rok na budowie albo w marketach po nocach czy też na głupich promocjach za 5 zł na godzinę to dopiero się otworzą Wam się oczy. Więc życzę wszystkim tutaj niezadowolonym znalezienia pracy idealnej Mało co poniektórzy wiedzą jeszcze o życiu

Marek

Ja pracowałem w tej firmie półtorej roku i dobrze ją wspominam

Tomasz

Nie sądzę aby to była prawda stek kłamstw

ten jeden

anonim wrzuć jeszcze za miesiąc 3 raz wklejony ten sam tekst, nie ma to jak brak ambicji już nie mówiąc o napisaniu czegoś nowego

jakkol

oj biedny urażony, za starych czasów było za dobrze a teraz pewnie wykazać się trzeba było

Nie polecam, omijajcie dużym łukiem

były niedoszły

jestem jednym z tych byłych, niedoszłych... omnijajcie tę firme duzym łukiem... dobra rada dla przyszłych pracobiorców...

Zostaw opinię o Niku Bowling - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Niku Bowling