Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

1.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

Aktualność
Bardzo dziękujemy wszystkim za wyrażenie opinii na temat Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu. Każda informacja zwrotna, zarówno ta pozytywna, jak i negatywna, od naszych studentów, absolwentów, czy innych osób związanych z uczelnią, jest dla nas bardzo ważna. Z uwagą śledzimy Państwa wypowiedzi, które pomagają nam lepiej i efektywniej działać.
Od teraz chcemy włączać się w dyskusje również aktywnie, odpowiadając na pytania oraz odpisując na opinie. Będziemy wdzięczni za pochlebne komentarze, ale także sugestie obszarów, w których możemy się poprawić.
Osoby, opisujące sytuacje, w których zostały potraktowane nieprofesjonalnie bardzo prosimy o podanie szczegółów i personaliów uczestniczących w nich osób oraz przesłanie ich na adres: kontakt@wsb.net.pl.
Piter M.

Brałem udział w kursie Profilowanie psychologiczne sprawców przestępstw. Po zapisaniu się i opłacie, zacząłem szukać więcej info w sieci na tmat WSB i zobaczyłem tą plagę niekoniecznie pozytywnych kometarzy tutaj, więc miałem obawy że kurs będzie rownież totalnym dnem, aczkolwiek powiem Wam że jestem pozytywnie zaskoczy. Bardzo kompetentni prowadzący, wszystko dobrze przygotowane pod kątem organizacyjnym, więc widać że uczelnia w przypadku kursów i szkoleń stawia nie na ilość, a na jakość. Nawet mój szef mnie pochwalił, za przydatne elementy z kursu, które przeniosłem w praktyce na naszą działalność :)

Ciekawy

Jako były pracownik tej szkoły stwierdzam, że można sie tu wiele nauczyć. Trafiłem do WSB zaraz po studiach, była to moja pierwsza praca, nie licząc praktyk i całkiem dorywczych. Miałem stanowisko w promocji, z czym wiązało się nawiązywanie kontaktów z partnerami, dbanie o dobre relacje z otoczeniem, udział w życiu kulturalnym miasta, czyl np. uroczystościach organizowanych przez miasto, np. w imprezach sportowych, swiętach policji itp. , organizowanie konferencji itp. Mogłem się wykazać i dalo mi to mocny punkt w CV, jako rozwijanie umiejętności interpersonalnych, kreatywność, elastyczność i tak dalej. Sama praca była ciekawa i twórcza, kontakt z wieloma ludźmi, więc polecam, jak ktoś nie lubi tylko siedzieć przed komputerem przez 8 h.

Tom

Pracowałem w tej uczelni trochę czasu i nie była to ani pierwsza ani ostatnia moja praca, wiec mam porównanie z innymi pracodawcami. Wiadomo, ze mogłoby być lepiej (bo zawsze i wszedzie może), ale z całą pewnością zadnej patologii tam nie ma - praca jak praca, obowiązki są jak wszedzie, wymagania też, wiadomo swoje trzeba robić. Papierologii tyle co gdzie indziej, przełożeni i współpracownicy też jak gdzie indziej - jedni super , inni troche mniej sympatyczni, ale ogólnie idzie sie dogadac z każdym, nawet z rektorem. W sumie czasu nie zmarnowałem, zaletą dla mojego nowego pracodawcy było to, że miałem różne stanowiska i różne zadania podczas tych dwóch lat pracy.

Hebek

Pracuję od 3 lat. Nie narzekam. Praca jak praca, jeśli ktoś jest ambitny może się swobodnie rozwijać, jeśli ktoś jest życiowym marudą to zawsze będzie widział szklankę do połowy pustą. Ja osobiście polecam.

Aktualny Pracownik

Witam. Jestem aktualnie pracownikiem Uczelni 4 miesiąc i jestem zdumiona i oburzona opiniami, które tutaj czytam. Jesteście Państwo osobami dorosłymi, odpowiedzialnymi za siebie, za swój rozkład obowiązków w trakcie dnia, za rodziny, mężów, żony, dzieci. Rozpoczynając pracę każdy z nas bierze na siebie odpowiedzialność zarówno za firmę, do której wchodzi jak i za swoją postawę względem pracodawcy. Pracuję w WSB na pełny etat. Prowadzę tu również zajęcia. Poza tym prowadzę własną firmę, współpracuję na umowach-zleceniu z dwoma innymi i pomagam w biurze księgowym. UWAGA- mam małą córkę! Tak! I potrafię też znaleźć czas, by się nią zająć! Jak to robię? Jestem świadomie ODPOWIEDZIALNA za swoje życie i swoje obowiązki i ODPOWIEDZIALNA za rodzinę. Nie odczułam ani razu również, że moje wynagrodzenie nie jest adekwatne do wykonywanych obowiązków i mojej wiedzy. Cieszę się, że w tych ciężkich czasach mam możliwość zarobić na utrzymanie córki, mieszkania i na życie. Co daje mi Uczelnia? Spełniam się jako pracownik. Lubię to, co robię. Uczę się wciąż nowych rzeczy. Poznałam pełno pozytywnie nastawionych osób. Studenci są dla mnie wyzwaniem, nie karą. Cieszę się, że rodzice wychowali mnie w świadomości wartości pracy. Cenię to, co mam. Praca jest pracą, jeśli chcesz – wykonujesz ją sumiennie i ze wszystkim zdążysz. Jeśli nie chcesz – zajmujesz się plotkami, użalaniem nad sobą, oczernianiem i porównywaniem, zwalaniem win na innych. Niestety tak wygląda nastawienie młodszego pokolenia. Żyjecie w przeświadczeniu, że powinniście wszystko otrzymać podane na tacy. NIESTETY muszę Wam coś powiedzieć i obudzić z tego pięknego snu – NIKT NIGDY NIE DA WAM NICZEGO ZA DARMO! Chcecie być traktowani z szacunkiem, to traktujcie z szacunkiem swoje obowiązki. Zastanówcie się z ręką na sercu, czy z czystym sumieniem możecie powiedzieć, że wykonywaliście swą pracę prawidłowo, rzetelnie i sumiennie. Wtedy nikt niczego nie miałby Wam do zarzucenia. Życzę powodzenia w dalszym życiu. Bądźcie odpowiedzialni za siebie, bo póki co jestem rozżalona i zarazem rozbawiona i mam poczucie błogiej satysfakcji, że praca dla mnie nie jest karą, a przygodą.

@Aktualny Pracownik

Aż przychodzi choćby moment rozliczenia rocznego i niespodzianka - nie masz zaliczki na podatek. Nie mówię, że "wpływ" na konto jest bardzo kiepski, bo nie jest, ale nie jest też "wypłatą". Nikt nie chce niczego za darmo, ale lojalności i uczciwości powinna działać w dwie strony. Z mojej perspektywy praca nie jest trudna, ciężka, jest jej bardzo dużo, zwlaszcza w okresie pandemii, ale tak jak pisze powyżej, jesteśmy odpowiedzialni i każdy jest kowalem swojego losu. Ale za naszą oddaną pracę oczekujemy tego samego.

@Pracownik

Szanowna Pani/Panie, wszelkie niezgodności, szczególnie w obszarze, który został przytoczony, należy rozwiązywać z działem kadr. Być może ktoś popełnił błąd, prosimy o kontakt z osobą odpowiedzialną za rozliczenia.

Asia
@Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

Każdy odsyła mnie do kogoś innego, dlatego tym bardziej jestem rozczarowana tym co dzieje się na tej uczelni. Gdyby to student zalegał z opłatami to uczelnia od razu by zareagowała, szkoda, że nie działa to w dwie strony.

@Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

Ja tez miałam za małe zaliczki liczone. Odeszłam jakiś czas temu. Przy rozliczeniu rocznym się okazało ze trzeba kilkaset zł dopłacić. Nie kontaktowałam się ze szkołą, bo już nie miałam ochoty na kontakty. Sprawdźcie sobie PITY pracownikow za 2019 rok, bo pewnie takich „błędów” jest więcej. Ewidentnie to należy przeanalizować.

Katarzyna
@Pracownik

Ja tam nigdy problemów nie miałam jeśli chodzi o rozliczenia. Zawsze wszystko się zgadzało. Ktoś znowu robi chyba sztuczną nagonkę.

Była
@Aktualny Pracownik

Z ciekawości, w jakim dziale pracowałaś?

@Asia

Szanowna Pani, trudno jest nam się ustosunkować do opisywanej sytuacji, jeśli nie znamy jej szczegółów. Prosimy w celu weryfikacji sprawy o kontakt na: kontakt@wsb.net.pl.

Byla prac. Nowy wpis
@Katarzyna

Nie sztuczną. A jeśli ktos to z finansowego czyta to zapewne już sprawdzili, komu zostało źle naliczone. Myślę niestety, że było to celowe, bo do tej pory, ja przynajmniej nie dostałam wyrównania za źle zapłacone zaliczki na podatek dochodowy. Tez rok 2019.

Nowy wpis

@Byla prac.

Szanowni Państwo, Niezmiernie przykro nam, że poczuli się Państwo poszkodowani. Jeżeli wystąpił jakikolwiek problem, nie tylko w sprawach finansowych, prosimy o kontakt poprzez e-mail: kontakt@wsb.net.pl. Z wyrazami szacunku, zespół WSB.

Pytanie Nowy wpis

Czy w Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa możliwa jest praca na podstawie B2B?

Nowy wpis

@Pytanie

Szanowni Państwo, Wszystkie kwestie dotyczące formy współpracy są indywidualnie ustalane w zależności od charakteru danego stanowiska. Prosimy o kontakt na kontakt@wsb.net.pl

Aktualność
Z nieskrywaną dumą pragniemy poinformować, iż otrzymaliśmy pozytywną ocenę Polskiej Komisji Akredytacyjnej na poziomie studiów licencjackich o profilu praktycznym na Wydziale Studiów Społecznych w Gliwicach.

Pozytywna ocena PKA to potwierdzenie wysokiego poziomu jakości kształcenia, który świadczy m.in. o nieustannym rozwoju Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa i potwierdza dbałość Uczelni o dobro jej Studentów.

Jednocześnie informujemy, że jest to już DZIESIĄTA pozytywna ocena jakości kształcenia PKA jaką może poszczycić się nasza Uczelnia.

Zachęcamy do zapoznania się z treścią oceny:
>https://www.wsb.net.pl/wp-content/uploads/2021/06/1_ocena-pozytywna_bn_Filia-w-Gliwicach_WSBezpiecze%C5%84stwa-w-Poznaniu-1.pdf
piotr77

Miałem przyjemność współpracować z Wyższą Szkołą Bezpieczeństwa, miło spędzony czas i możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji

@piotr77

Dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię.

Była pracownica

Osobiście nie polecam pracowałam tam kilka lat temu. Atmosfera była bardzo ciężka, na nowego pracownika wszyscy patrzyli z góry i podczas mojej krótkiej kariery dużo pracowników mówiło mi, żeby poszukać czegoś innego. Co do zarobków nie mogę mieć zastrzeżeń ponieważ sama się na nie zgodziłam. Odeszłam po kilku miesiącach ponieważ miałam dość dostawałam nowe zadania, a nikt nawet nie wdrożył mnie w to co miałam robić, nigdy nie dostałam swojego zakresu obowiązków a przedmioty, z których miałam prowadzić ćwiczenia były zupełnie nie w moim kierunku. Nie chciałam mówić o czymś na czym zupełnie się nie znam więc postanowiłam zrezygnować. Psychicznie praca tam dużo mnie kosztowała nerwów.

@Była pracownica

Szanowna Pani, ciężko jest Nam odnieść się do powyższej sytuacji, jeśli nie znamy konkretnych szczegółów. Prosimy w celu wyjaśnienia sprawy o kontakt na: kontakt@wsb.net.pl.

Przyszły student.
Kandydat

Dzień dobry. Na jakich zasadach odbywa się nauka IOS ? Czy mógłbym prosić o szersze informacje w tym.temacie? Czy jest to na zasadzie otrzymania materiałów do nauki, przygotowania się z nich, następnie wykonania zaliczenia przedmiotu i egzamin? Czy egzaminy ustalane są indywidualnie z wykładowcą?? Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek informacje. Dodam tylko że należę do służb mundurowych. Pozdrawiam

@Przyszły student.

Szanowny Panie, w przypadku nauki w formie IOS warunki zaliczenia ustala się indywidualnie z prowadzącym dany przedmiot. Wszelkie materiały, takie jak np.: sylabusy, w których zawarty jest zakres materiału zamieszczane są również na platformie edukacyjnej. W celu uzyskania szczegółowych informacji odnośnie sposobu studiowania w ramach IOS prosimy o kontakt z dziekanatem. Zachęcamy również do zapoznania się z informacjami na stronie www.wsb.net.pl

Asia
Kandydat

ODRADZAM! Pobierają opłaty wpisowego, a gdy nie otwierają kierunku nie chcą zwrócić pieniędzy! Osoba z biura rekrutacyjnego nie jest pomocna i nie odpisuje na maile. To skandal, żeby tak duża uczelnia żerowała na studentach. Nie polecam.

@Asia

Szanowna Pani, wszelkie aspekty związane z opłatami zawarte są w regulaminie jaki otrzymują Studenci w dniu zawarcia umowy. Prosimy o kontakt w tej sprawie pod adresem: kontakt@wsb.net.pl w celu wyjaśnienia sytuacji.

Kasia

Omijać szerokim łukiem. Dodawanie kolejnych obowiązków bez opamiętania, brak zakresu obowiązków, bałagan, łamanie podstawowych praw pracowników. W dodatku za najniższą krajową. Chyba, że donosisz, wtedy jest szansa na podwyżkę 100zł brutto,ale i tak jesteś ofiarą roszady stanowisk. Do tego ogromny stres, oczernianie, fatalna atmosfera. Nikomu nie życzę takiego doświadczenia.

@Kasia

Szanowna Pani, dziękujemy za wyrażenie opinii. Prosimy koniecznie o wiadomość na kontakt@wsb.net.pl w celu dokładnego wyjaśnienia Pani stanowiska względem pracy w Uczelni, gdyż w komentarzu padły poważne zarzuty, obok których nie możemy przejść obojętnie. Proszę pamiętać, że komentarze w sieci nie są anonimowe pomimo używania Nicków.

@Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

Dzień dobry. Kilka lat temu u Was pracowałam. Dzisiaj zajrzałam tu zobaczyć czy coś się zmieniło. Jak widzę nie. Skoro piszecie, że sprawdzić prosto kto pisze to ja Was informuję, że może już pora, żeby Pan Rektor do mnie zadzwonił i przeprosił za to jak się odpłacił za ciężką uczciwą pracę i 100 % zaangażowanie, gdy mu się opcja zmieniła. Jak stawiał moich współpracowników w okropnej sytuacji napuszczają na mnie a oni lojalnie mi to opowiadali. Wy to wszyscy wiecie bo ten schemat powtarza się cyklicznie. Czekam na słowa przepraszam. Tel. Pan Rektor posiada z czasów, gdy dzwonił z życzeniami imieninowymi.

@Były pracownik

Dziękujemy za wyrażenie opinii. Prosimy o wiadomość na kontakt@wsb.net.pl w celu dokładnego wyjaśnienia Pani stanowiska względem pracy w Uczelni oraz sytuacji, o której Pani pisze.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa?

Studentka
Klient

Drodzy Państwo, muszę zwrócić uwagę na jeden z faktów, który jest dla nas bardzo uciążliwy. Mamy Covid i naukę zdalna, studia dla nas studentów w tym czasie są wyzwaniem i nie każdy podchodzi do tego beztrosko. Mamy usos, a wykładowcy nic cisza pomimo tego, że już dawno były ostatnie zajęcia. Rozumiemy, że pracują oni na innych uczelniach, ale wymaga się od nas, a tu słabo z ich strony. Niekiedy zero odzewu meilowego, usos milczy, a nas stres zjada. Prosimy o mobilizację!

@Studentka

Szanowna Pani, dziękujemy za wyrażenie opinii. Prosimy koniecznie o wiadomość na kontakt@wsb.net.pl w celu dokładnego wyjaśnienia sprawy.

Studentka

Chodziłam do tej szkoły, nic kompletnie się nie nauczyłam, wykładowcy robili sobie jaja na zajęciach, niektore w ogóle się nie odbywały.(usunięte przez administratora)

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa?

Nikola
@Pytanie

Wszystko chyba uwarunkowane jest od preferencji osobistych i uzgodnień z Rektorem.

Andrzej
@Pytanie

Bardzo szybko, ale to i tak nie ma znaczenia gdyż w ciągu choćby ostatniego roku w praktycznie wszystkich wydziałach rotacja pracowników to niemal 100%, może tylko w mniejszym stopniu dotknęło to Poznania. Tam jednak panuje od dawna szalona karuzela stanowisk Zapisujesz czyjeś nazwisko i nr tel a za miesiąc dzwonisz i w tym miejscu siedzi ktoś inny. Więc nie ma co się przywiązywać do miejsca. „Starych” pracowników można policzyć na palcach i są to jedynie osoby na wydziale poznańskim. Staż reszty to najczęściej kilka miesięcy w porywach do max. 2-3 lat. Kilka osób o dłuższym stażu, to już weterani

@Andrzej

Dzień dobry, poruszana przez Pana kwestia jest bardzo istotna. Rotacja pracowników jest czymś zupełnie naturalnym i często świadczy o rozwoju przedsiębiorstwa. Proszę pamiętać, że może ona wynikać ze ścieżki zawodowej pracowników- ich awansów czy ewentualnych urlopach macierzyńskich, zdrowotnych. Zapewniamy, że nie odbiega ona od normy. Jeśli miałby Pan jakiekolwiek wątpliwości czy pytania zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem kontakt@wsb.net.pl. Pozdrawiamy

Joanna
@Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

Odbiega od normy. Jestem byłym już pracownikiem. Bardzo specyficzna firma. Coraz szerszy zakres obowiązków bez wynagrodzenia za to i nieetyczne podejście osoby zarządzającej do podwładnych. Napuszczanie na siebie pracowników. Zamiast rozmowy z osobą zainteresowaną rozmowy na jej temat ze wszystkimi obok. Sama kształciłam się na uczelni państwowej, gdzie poziom kadry zarządzającej był wysoki. Kultura i klasa. A tu..... szkoda słów. Całe zło wróci jak bumerang. Zła energia nie stworzy niczego dobrego.

@Joanna

Szanowna Pani, dziękujemy za Pani opinię. Każdy komentarz jest dla Nas istotny, aczkolwiek w tym przypadku padają mocne słowa pod kątem kadry zarządzającej. Prosimy o pilny, bezpośredni kontakt pod adresem e-mail: kontakt@wsb.net.pl w celu wyjaśnienia sytuacji.

Angelika
 Rekomendacja

Jestem byłą studentką, a obecnym pracownikiem na uczelni. Nie piszę opinii dlatego, że ktoś mnie o to poprosił tylko chciałam przekazać swoje spostrzeżenia. Jako studentka nie wyobrażałam sobie że praca w dziekanacie to aż taki ogrom pracy. Uważam że uczelnia dobrze przygotowała się do trybu zdalnego zarówno pod kątem administracyjnym jak i dydaktycznym. Nie mam jeszcze dużego doświadczenia bo ciągle się wdrażam, ale praca mi się podoba.

student WSB
Klient

Szanowni Państwo, czy w najbliższym czasie będzie możliwość podjęcia pracy w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa w Poznaniu? Moje pytanie stąd, ponieważ jakiś czas temu podczas rozmowy z przemiłą Panią w dziekanacie otrzymałam taką wiadomość.

@student WSB

Dzień dobry, obecnie nie prowadzimy rekrutacji, proszę jednak o przesłanie swojego CV na adres kontakt@wsb.net.pl. Dziękujemy za zainteresowanie naszą Uczelnią.

Jak długo trwa proces awansu w Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa?

@Pytanie

Dzień dobry, ścieżka zawodowa każdego z pracowników jest kwestią indywidualną. Zależy ona od umiejętności oraz doświadczenia.

Wojtek

Mimo, że mamy dalej sytuację pandemiczną moja sytuacja życiowa ułożyła się tak, że musiałem wyjechać z kraju, a tym samym zrezygnować z pracy w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa. Zarówno Dziekan Wydziału jak i Rektor są osobami wymagającymi, ale będę pozytywnie wspominał ten czas. Dziękuję Państwu za miłą, choć krótką współpracę!

Bartek
Kandydat

Witam, zastanawiam się nad studiami w Poznaniu i chciałbym się dowiedzieć z opinii absolwentów jak wspominają edukację w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa. Z góry dziękuje za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Nigdy więcej

Dajcie spokój za 1600 zł...

@Nigdy więcej

Komentarz niestety jest zbyt ogólny, by się do niego odnieść. Bardzo prosimy o bezpośredni kontakt pod adresem kontakt@wsb.net.pl. Pozdrawiamy

Karolina G.
 Rekomendacja

Studiowalam kiedys z kuzynka psychologie, mega sobie chwalimy. Ale poziom byl wysoki i troche płaczu przy egzaminach było. Ale teraz wiem, ze przynajmniej nauka nie poszła w las :)

@Karolina G.

Dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z przebiegu edukacji.

XYZ

Witam, szukam studentów, którzy mają problem z podejściem do obrony i zakończeniem tej specyficznej szkoły? Są tutaj tacy? Bo nie wierzę, że wszyscy są zadowoleni. Pozdrawiam XYZ

@XYZ

Dzień dobry. Nie ma takich kwestii, których nie da się wyjaśnić. Problemy z ewentualną obroną muszą mieć konkretne uwarunkowania. Byśmy mogli pomóc, potrzebujemy poznać szczegóły sytuacji w której Pani/Pan się znajduje. W tym celu zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem e-mail: kontakt@wsb.net.pl.

ZYX
@XYZ

Witaj, widzę ze nie jestem przypadkiem odosobnionym. Niech zgadnę? Praca napisana, egzaminy pozdawane, termin 30 czerwca się zbliża, a Ty zamiast uzyskać pomoc od promo masz z nim nagle utrudniony kontakt i wrażenie, że robi wszystko byś w terminie pracy nie złożył/a? A wszystko po to, żeby wyciągnąć od Ciebie dodatkowe 700zł tytułem kary (par 5 pkt 2 Regulaminu)+ kolejna stówa za każdy następny miesiąc, w którym się nie obronisz, tzw "opłata za przedłużenie okresu studiów celem ukonczenia pracy dyplomowej" - par. 4 pkt 4c Umowy, par 7 pkt 3 Regulaminu? Pisz, zapraszam, jest nas już spora grupka. Dla przykładu - podobne praktyki pojawiły się rok temu na jednej ze znanych śląskich uczelni. Na całkiem dużą skalę. Celowe utrudnianie studentom złożenia prac by wyłudzić od nich dodatkowe opłaty. Sprawa zakończyła się pozwem zbiorowym, a sąd staną po stronie studentów!!! Utrudniają nam złozenie prac i obronę - niech zwórcą za zmarnowane trzy lata, zainwestowane pieniądze i czas!!! Uczelni prywatnych wszędzie od groma - obronisz się na dowolnej. To tylko kwestia szczerej rozmowy z dziekanatem i przedstawienia z jaką sytuacją się spotkałeś/as. Pozdr i powodzenia

ZYX
@Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

Dzień dobry A po co mamy się z Państwem kontaktować? Wprost infromujecie nas, że mamy płacić póki się nie obronimy. Państwo zaś robicie wszystko byśmy się w terminie nie obronili (bo mamy płacić!!!)! Taka "strategia rozwoju firmy"

@ZYX

Dzień dobry, Pana/ Pani zarzuty są bardzo poważne i nie możemy przejść obok nich obojętnie. Staramy się wspierać wszystkich studentów i oferować im jak najlepsze warunki udziału w egzaminie. Bardzo prosimy o bezpośredni kontakt pod adresem kontakt@wsb.net.pl, byśmy mogli dokładnie zweryfikować tę kwestię. Pozdrawiamy

@ZYX

Zapewniamy, że anonimowe forum internetowe nie jest odpowiednim miejscem do rozwiązywania tego typu kwestii. Gdy otrzymamy potrzebne informacje z pewnością uda nam się wyjaśnić wszystkie wątpliwości. Z tego powodu, jeszcze raz, bardzo prosimy o bezpośredni kontakt. Pozdrawiamy

flavian
@Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

Dlaczego na Waszej uczelni nie ma możliwości oceny nauczycieli akademickich? Dlaczego przed zbliżającym się terminem złożenia pracy licencjackiej promotor nie pomaga a wręcz utrudnia? Szanowni Państwo to jest nie etyczne. Zgłaszać uwagi do Państwa ??? To jest temat dla mediów, myślę że Uwaga lub Interwencja zainteresuje się sprawą tak jak dość szybko i aktywnie zainteresowała się Śląskim Uniwersytetem Medycznym.

@flavian

Dzień dobry, w przypadku jakichkolwiek problemów w kontakcie z wykładowcami czy promotorami, bardzo prosimy o bezpośrednie zgłoszenie na adres kontakt@wsb.net.pl. Chcemy zweryfikować i wyjaśnić sytuację. Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa - Poznań

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa