Grzegorzek Jarosław Nauka Jazdy

Skoczów

Opinie o Grzegorzek Jarosław Nauka Jazdy

Paulina

@Anna a polecasz jako pracownik czy klient? Powiedz dlaczego polecasz Grzegorzek Jarosław Nauka Jazdy? To ważne dla osób odwiedzających forum.

Anna

Warto polecam.

Jan Dąbrowski

Polecam tą szkołę, obecnie najlepsza szkoła w Skoczowie. Inne szkoły dopiero się rozwijają, i ten poziom który jest tej szkole będą mieć może za 10 lat. Warto !!.

Szukasz pracy?

Paulina

@Normalny, dlaczego tak uważasz? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do powyższej firmy? Czy spotkała Cię jakaś nieprzyjemna sytuacja? Uargumentuj swoją wypowiedź.

Normalny

Gosia
@Normalny 02.05.2017 21:28
Wygląda na to że wszystkie opinie pisał sobie sam Pan Jarosław. Nikt normalny ze Skoczowa nie chodzi tam na prawko...

Oo chyba kogoś bardzo boli ze w Skoczowie wszyscy wybierają szkołę Pana Jarka... a skoro tak piszesz to pewnie sam tak robisz. .... bo nikt normalny by na to nie wpadł żeby samemu sobie opinię pisać.

Mam prawo jazdy, ale tylko na plastiku :-) Po zrobieniu nie jeździłam, wiele powodów - nie były do końca potrzebne ale też strach przed jazdą sama, niedouczenie (instruktor mało przykładający się do swojej pracy - nie wiem, ale teraz mam porównanie). Gdybym 15 lat temu robiła prawo jazdy u tego Pana to teraz już bym od 15 lat jeździła . No ale lepiej późno niż wcale. Pan Jarek uczy tak, żeby nauczyć, na każdy ruch mam odpowiedź dlaczego ma tak robić a nie inaczej, dzięki temu bardzo się zapamiętuje. Podkreśla jak ważne jest życie, każdy nieodpowiedni ruch... zwraca uwagę na złe ruchy w kierowaniu pojazdem. Nie odbębnia swojej pracy tak jak inni..... Moim zdaniem totalnego lenia i 100 letnią babcię jest w stanie nauczyć jeździć . No i nie krzyczy..... POLECAM W 100 PROC. Kiedy moje dzieci dorosną tylko na tę szkółkę jazdy je zapiszę, bo wiem że nauczą się tam co najważniejsze dla rodzica - bezpiecznie jeździć.

Paulina

A kto z Was pracował w Grzegorzek Jarosław Nauka Jazdy? Jak oceniacie?

Andrzej.
@Paulina 05.04.2017 13:13
A kto z Was pracował w Grzegorzek Jarosław Nauka Jazdy? Jak oceniacie?

Spoko, ja tam współpracowałem przez 2 lata, obecnie zmieniłem miejsce zamieszkania i dlatego już nie współpracuję - ale wspominam pozytywnie.

Gg

Oczywiście to był żart ;) - wyjątkowo spokojni instruktorzy - wszystko spokojnie i rozważnie jest wytłumaczone, polecam !.

Gg

Porażka krzyczy zamiast uczyć!

@Gg 16.03.2017 12:44
Porażka krzyczy zamiast uczyć!

To był żart, tak naprawdę polecam, jedyna taka szkoła w Skoczowie którą można polecić z czystym sumieniem.

Kursantka

Polecam.

Edyta W

Polecam ten ośrodek. Było miło i przyjemnie ;) Warto podkreślić że w trakcie kursu były super zajęcia z pierwszej pomocy (prowadzone przez ratowników z manekinami itd) - naprawdę można nauczyć się jak komuś pomóc w razie wypadku. Swoją drogą mają chyba też najlepsze ceny w Skoczowie ;)

beti

Beata-byla kursantka Jesterm bardzo zadowolono z uslug pana Jarka,polecam wszystkim jazdy z nim,gdyz jest bardo spokojnym I opanowanym instruktorem:)Polecam wszystkim jego firme:))))) Wdzieczna kursantka BeataS.

Szymon

Warto, polecam

Andrzej K

Potwierdzam to co mówi Natalia. Jestem zadowolony z kursu, zdałem egazmin i czekam na prawko teraz. Wcale nie było tak strasznie jak wszyscy mówili – udało się za 1 razem. Pozdrawiam

Natalia

Hej Jest spoko - dobra atmosfera spokój i można jeździć popołudniami. Nawet o 20 wieczorem nie jest to problem, bardzo pomocne dla osób które pracują. W przyszłym roku wybieram się tam na kurs na motor bo widziałam że fajnie uczą. Pozdrawiam

Romek

Najlepsza firma w regionie. Wcześniej byłem na kursie w firmie która mieści się na rynku w Skoczowie i nie mogłem się nauczyć (straciłem tylko pieniądze i nerwy). Dopiero w tej szkole zobaczyłem jak może faktycznie wyglądać szkolenie. Polecam.

Jolanta

Witam A ja jestem bardzo zadowolona ;). Firma spełniła wszystkie moje oczekiwania. Dziś zdałam prawo jazdy. Powiem tak : Firma godna polecenia . Moja Ocena 5+.

rfg

najwazniejsze zeby w takim miejscu byly ososby kompetencje ktore potrafia no i chca faktycznie czegos nauczyc

tomek

a słuchajcie jak to jest jeśli chodzi o zatrudnienie u nich? bo wiem, ze kieroców ogólnie to mają całkiem dobrych, moi zajmomi u nich robili kursy i dobrze zdali wszyscy, a ja też dobrze jezdze i zastnawiams ie jak zostać takim nauczycielem jazdy? to jakiś kurs trzeba przejść czy coś takiego? jak sądzicie?

Waldemar

Kolego to chyba robiłeś prawko w innej szkole. Ja robiłem prawko w tej szkole i nic takiego nie miało miejsca, wygląda to na jakaś prowokację. Myślę że pracujesz w innej szkole i szukasz zaczepki :).

Noxy

Jestem bardzo zadowolony z uslug Pana Jaroslawa, Prawo Jazdy zdane za pierwszym razem :) , duzo cennych rad jak jezdzic nie na pamiec i jak byc dobrym kierowca. No i przedewszystkim bardzo mila i radosna atmosfera podczas jazd.

zuzinka

robilam prawko na A i B i jestem bardzo zadowolona. ( usunięte przez administratora ) jest bardzo sympatyczny, a kazdy egzamin zdalam bez problemu.

Joanna była kursantka a obecnie kierowca

[usunięte przez moderatora] Polecam tego Pana. Spokojny można powiedzieć ze aż za bardzo, ale jazdy z nim sa naprawde warte oczekiwania na nie. Jedynie szkoda ze ( usunięte przez administratora ) tak mało jeżdzi i trudno sie dostać do niego na kolejkę. Pozdrowienia

dc

a ja jestem zadowolona, bylo milo i sympatycznie i przynajmniej mam swiadomosc, ze duzo sie nauczylam, pozdro

Zostaw opinię o Grzegorzek Jarosław Nauka Jazdy - Skoczów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grzegorzek Jarosław Nauka Jazdy