Opinie o MARKET BUDOWLANY FORMAT w Zawiercie żabia 39

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MARKET BUDOWLANY FORMAT. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MARKET BUDOWLANY FORMAT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MARKET BUDOWLANY FORMAT w Zawiercie żabia 39

opinia - 2011-01-30 16:59:37 a może zamiast pisać brednie i głupoty wszystkim którym tak jest żle i mają jakieś pretensje niech idą do pana [usunięte przez moderatora] i z nim porozmawiają, za szczerą rozmowę nikt jeszcze w firmie nie został zwolniny to jest rozsądny człowiek. :-) jestem za

opinia

gangsta - 2011-01-27 23:31:59 Barany i jeszcze raz barany . tam góry mozesz przenosic a i tak jestes nikim w oczach prymitywnego wieśniaka . Lepiej pójść na stację benzynową mniż byc ponizanym w tej blaszanej wiacie. sam jesteś baranem bo nie umiesz czytać co ktoś wcześniej napisał [usunięte przez moderatora] co niektórzy pracują tam tania źiwko

gangsta

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie MARKET BUDOWLANY FORMAT.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

stokrotek - 2011-01-23 22:20:50 jak już ktoś wcześniej napisał Wizję szklanych domów roztoczył kiedyś Żeromski w przedwiośniu dla którego szklane domy pełniły funkcją ideową stały się nierealnymi marzeniami a konfrontacja tej wizji ze smutną rzeczywistością stała się wyrazem rozczarowań

stokrotek

jak już ktoś wcześniej napisał "...jaki pan taki kram", a że bardzo kiepski pan to i bardzo kiepski kram.

skoro tak najezdzacie na wszystkich to co powiecie o nowym kierowniku magazynu???!!!

lukoil

godzina 8.39, 17.06 oraz 20.01 - wpisy od jednej osoby, na prawdę żenada. Jak to trzeba się brzytwy łapać by bronić tonącej firmy.

NAIWNIACTWO I LIZUSY

anonim - 2011-01-22 17:06:45 anonim - 2011-01-22 08:39:32 anonim - 2011-01-20 15:46:47 on doskonale wie jak się pracuje i co tu jest pisane. trzeba coś zrobić a nie miauczeć i narzekać. KUP MŁOTEK I WALNIJ SIE NIM W ŁEB A NIE PODJUDZAJ BO JA NA TEN PRZYKŁAD MAM RODZINE NA UTRZYMANIU I CHCE PRACOWAĆ BO NIE JEST ŹLE W TEJ FIRMIE JAK MASZ TAK PISAĆ I DRAŻNIĆ NORMALNYCH PRACOWNIKÓW KTÓRYM ZALEŻY NA PRACY BO MAJĄ TAK JAK JA RODZINY NA UTRZYMANIU TO LEPIEJ DLA WSZYSTKICH JAK SIE ZWOLNISZ I OCZYŚCISZ TEREN. ja też jestem zdania by ludzie marudzący oczyścili atmosfere jestem pracownikiem tej firmy i mam rodzinkę na utrzymaniu więc chce tam pracować bo robota jest dobra i kasa nienajgorsza a atmosfera to popsuła się odkąd były pracownik te głupie wpisy tu nasmarował a za nim kolejne zafajdane ofiary człowieku nie pisz głupot bo inni chcą pracować a nie [usunięte przez moderatora] niektórzy mają ważniejsze problemy niż głupie pisanie i nie są maminsynkami Przecież wiadomo że to byli pracownicy piszą bo spotykają się z obecnymi pracownikami którzy gadają co i jak w firmie a fantazja ich granic nie zna ja tam pracuje mam rodzinke na utrzymaniu i mnie też [usunięte przez moderatora] takie teksty bo oni psują atosfere a potem sie dziwić że nastrójjest nijaki mniej gadajcie na imprezach a będzie się lepiej pracowało

Mam pomysł...pokażmy że chcemy inaczej pracować, wiecej zarabiać, mieć w miarę dogodną atmosferę pracy i ze nie życzymy sobie ponizania przez tego pajaca stale zatruwajacego nam zycie i weźmy wszyscy razem jednego dnie urlop na żądanie! Może to uswiadomi mu jak to dobrze jest u niego pracowac.

anonim - 2011-01-18 22:48:41 lepiej być gumą w majtkach niż tak jak ty.... tym co koń pod brzuchem nosi ! ale mnie obraziłeś anonimie bądź ty człowiekiem lepiej i nie rób więcej intelektualnych szkód bo nic nie daje takie prostactwo!!!!!!!!!!!

lepiej być gumą w majtkach niż tak jak ty.... tym co koń pod brzuchem nosi !

WALEK - 2011-01-16 21:27:04 Popieram Cię w 10000%, kimkolwiek jesteś !!!!!! Jak widzisz takie wpisy, które sam/a komentujesz są najzwyczajniej w świecie opłacone albo smarują je te wieśniaki nazywani właścicielami. Dla mnie osobiście ta buda powinna być zamknięta albo sprzedana komuś kto wie co to uczciwe prowadzenie firmy. Prawie każdy mój kolega i kolżanka która pracuje w tym bagnie narzeka po kątach albo jak spotkamy się w knajpie a oficjalnie uśmiechają sie wszyscy do tego pajaca mimo iż wszystkich irytuje i poniża. Ja odradzam każdemu kto choćby pomyślał o pracy tutaj bo można stoczyć sie ze swoimi ambicjami, a o braku rozwijania umiejętności czy też kreatywnym szlifowaniu talentów nawet mowy nie ma. Ludzie lepiej idźcie do tesco !!! [usunięte przez moderatora] ELASTYCZNY JESTEŚ JAK GUMA W MAJTKACH LOL

anonim - 2011-01-16 14:52:02 nie oceniaj nikogo, jakie szkoły i jakie tytuły mają - bo jeszcze jakiś czas temu podobni tobie a może i ty sam również- jeździli za granicę stojąc na zmywaku, czyszcząc kosze na śmieci albo bawili się w windowych z tytułami mgr inż i nie przeszkadzało to wykonywać gorsze prace niż wykształcenie posiadane.dla takich frajerów liczy się tylko Popieram Cię w 10000%, kimkolwiek jesteś !!!!!! Jak widzisz takie wpisy, które sam/a komentujesz są najzwyczajniej w świecie opłacone albo smarują je te wieśniaki nazywani właścicielami. Dla mnie osobiście ta buda powinna być zamknięta albo sprzedana komuś kto wie co to uczciwe prowadzenie firmy. Prawie każdy mój kolega i kolżanka która pracuje w tym bagnie narzeka po kątach albo jak spotkamy się w knajpie a oficjalnie uśmiechają sie wszyscy do tego pajaca mimo iż wszystkich irytuje i poniża. Ja odradzam każdemu kto choćby pomyślał o pracy tutaj bo można stoczyć sie ze swoimi ambicjami, a o braku rozwijania umiejętności czy też kreatywnym szlifowaniu talentów nawet mowy nie ma. Ludzie lepiej idźcie do tesco !!! [usunięte przez moderatora]

nie oceniaj nikogo, jakie szkoły i jakie tytuły mają - bo jeszcze jakiś czas temu podobni tobie a może i ty sam również- jeździli za granicę stojąc na zmywaku, czyszcząc kosze na śmieci albo bawili się w windowych z tytułami mgr inż i nie przeszkadzało to wykonywać gorsze prace niż wykształcenie posiadane.dla takich frajerów liczy się tylko "kapucha"..... więc nie błyskaj że ktoś ma mgr albo licencjata bo nie masz MIERNOTO pojęcia o tym, a wypowiadasz się w temacie. jak widać na przykładzie to posiadanie mgr nie idzie w parze z inteligencją. bo tytuł możesz kupić a rozumu nie. wracając do tematu, powtarzam że: mądrzejsi, kulturalniejsi i bardziej błyskotliwi ludzie zajmują stanowiska zwykłego pracownika niż ci co są pseudo kierownikami.. dobrze jest jeśli niektórzy mają chociaż szkołę średnią skończoną a nie zawodową...ale do tworzenia wizerunku firmy w której panuje WSZECHOBECNY [usunięte przez moderatora], takie indywidua są potrzebne. niech się potencjalni chętni do pracy zastanowią, porozmawiają ze swoimi znajomymi zanim tu trafią...

cześć - 2011-01-09 00:31:24 Czy jeśli ktoś ma wyższe zostaje od razu kierownikiem nie wydaje się mnie bo liczą się raczej kompetenceje i znajomość branży.Więc mówmy raczej o predyspozycjach zawodowych których brakuje niektórym żeby być kierownikiem działu a jedyna zdolność jaką posiadają to wazelina toksyczna JESTEM POD WRAŻENIEM NIEPRZYJEMNYM ZAZNACZAM TAKICH TEKSTÓW JAK TE POWYŻEJ, GDZIE KOŃCZYLIŚCIE STUDIA? BO DZIŚ MNÓSTWO JEST SZKÓŁEK KTÓRE DAJĄ GŁUPIUTKIM WYKSZTAŁCENIE JEDYNIE ZA OPŁATE CZESNEGO.WIĘC NIE OBNAŻAJCIE SIĘ TAKIMI TEKSTAMI OBNOSZĄC SIĘ DYPLOMAMI KTÓRE WARTE SĄ TYLE CO PAPIER TOALETOWY. A NA MARGINESIE JAK KTOŚ KOŃCZY WYŻSZĄ UCZELNIE TO Z REGUŁY ROZWIJA SWOJĄ ZDOBYTĄ WIEDZE W ZAWODZIE JAKI STUDIOWAŁ A NIE PRACUJE W MARKECIE JAKO DORADCA. WIĘC NIE UDAWAJCIE KOGOŚ KIM NIE POWINNIŚCIE BYĆ TO JEST NIEDOPUSZCZALNE. Z SZACUNKIEM PRAWDZIWY MGR INŻ.WW

Zostaw merytoryczną opinię o MARKET BUDOWLANY FORMAT - Zawiercie

• Jak się pracuje w MARKET BUDOWLANY FORMAT?

Zobacz opinie na temat firmy MARKET BUDOWLANY FORMAT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MARKET BUDOWLANY FORMAT?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MARKET BUDOWLANY FORMAT
1.9/5 Na podstawie 412 ocen.

MARKET BUDOWLANY FORMAT