Opinie o Inter-Optyk Sp. z o.o. sp.k. w Andrychów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników na temat pracodawcy Inter-Optyk Sp. z o.o. sp.k., lecz też Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Inter-Optyk Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter-Optyk Sp. z o.o. sp.k. w Andrychów

Pytanie Nowy wpis

Czy zdarzają się nadgodziny w Inter-Optyk Sp. z o.o. sp.k.?

Ile

Ile można zarobić na stanowisku doradcy klienta? Jaka stawka na umowie? Ile na miesiąc na rękę wychodzicie? Hmm warto się starać o pracę proszę o opinie

Nikt
@Ile

Nic a po co ma zarabiać i się bawić w podchody z kimś tam !!???? Pozdro robić swoje i wolne :) tak to działa ?

Ile Nowy wpis
@Nikt

Twoja wypowiedź jest zupełnie niezrozumiała.

pracownik Nowy wpis
@Ile

Myślę że o stawkach nie ma co tak krzyczeć na głos ;) Pieniądze są dobre albo bardzo dobre to zależy tylko od ciebie i tego jak pracujesz :) Czy warto się starać o pracę u Nas ? myślę że tak , pracuję tutaj już wiele lat i jest to praca która jest satysfakcjonująca zarówno finansowo jak i zawodowo :)

Ile Nowy wpis
@pracownik

Wiesz dobre pojęcie względne. Bardziej chodzi mi o kwestie na umowie czy jest 4 z przodu brutto nie konkretna kwota bo raczej tego nikt nie zdradzi. Interesuje mnie min 4 tys brutto z przodu

Czy pracownicy w Inter-Optyk Sp. z o.o. sp.k. dogadują się między sobą?

Dariusz

@joy a to jakiś nowy kierownik?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rekrutacja na stanowisko Księgowy / Księgowa w firmie Inter-Optyk Sp. z o.o. sp.k. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Joy
Klient

Skąd żeście się urwali ,chyba ktoś wam podpłacił za te opinie. Właśnie wszystko jest źle a Pan Dawid odkąd jest w firmie to strasznie miesza miedzy pracownikami żeby każdy na każdego donosił.

Marcin
@Joy

Masz negatywne zdanie na temat atmosfery, która panuje w firmie Inter-Optyk? Gdybyś mógł i miał taką możliwość to co jako pierwsze byś w tym miejscu pracy zmienił? Wyjaśnij mi proszę?

NH
@Joy

"Wszystko jest źle"... to chyba mówi wszystko o podejściu pracownika do pracy.....

Waldek
@Joy

Mogę tylko przyznać rację co na temat Firmy. Dziwią mnie tylko te pozytywne opinie a na temat Pana Dawida nie będę się tutaj lepiej wypowiadał.......

K.

Firma stale się rozwija, coraz więcej salonow, media społecznościowe dobrze działają, teraz pracujemy na nowym programie, który dużo dał dobrego przy obsłudze klienta - glasson. Jeśli ktoś jest stworzony do handlu to może w interoptyku dobrze zrobić. Są premie, dużo dodatków sprzedażowych, tylko trzeba potrafic sprzedawać. Co do Dawida, można z nim nornalnie porozmawiać i sporo załatwić, nie ma problemów z urlopem (co było wcześniej problemem) i co najważniejsze odbiera telefon o w tej firmie z poziomu biura nie było standardem :)))) jedyny jego minus to to że zawsze za wszelką cenę broni szefowej... A niektórzy wiemy jak jest.

Madzia

Cześć, Właśnie się zastanawiałam nad podjęciem pracy w InterOptyku, czy możesz rozwinąć swój wątek?

Kasia
@Madzia

Cześć, pracujesz może w interoptyku? W ogóle nie mogę znaleźć opinii o pracy tutaj, ktoś coś wie? Warto?

Anonimka
@Kasia

Warto, dużo się zmieniło od czasu pojawienia się pana D.K. w firmie. Dużo bonusów do wynagrodzenia, premie na czas oraz podejście do pracowników. Praca jak praca, jak robisz swoje i dobrze sprzedajesz to możesz dobrze zarobić.

Kasia
@Anonimka

@Anonimka, dziękuję za informację ???? Pracuje już ponad rok w Inter Optyku i nie narzekam. Fajna atmosfera, dużo pracy, ale jak ktoś nie przychodzi do pracy poleżeć to i swoje zarobi. Faktycznie D.K. w przeciwieństwie do pozostałych pracowników biura robi sporą różnicę.

Filomena

Świetnie postrzegana i oceniana firma. Pracuje się tu z przyjemnością .

Co jaki okres czasu w Inter-Optyk można ubiegać się o podwyżkę?

Pracownica
@Pytanie

Zależy od Ciebie. Myślę że rok ale jeżeli nie wynegocjujesz dobrej stawki na początku to będzie Ci ciężko ubiegać się o podwyżkę.

Zostaw merytoryczną opinię o Inter-Optyk Sp. z o.o. sp.k. - Andrychów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Inter-Optyk Sp. z o.o. sp.k.
4/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Pl. Adama Mickiewicza 3
    34-120 Andrychów
  • NIP: 5512620783 REGON: 360371223 KRS: 0000536675
Inter-Optyk Sp. z o.o. sp.k.