Opinie o Janusz Garścia Hurtownia Instrumentów Etnicznych Dsi Omnia Hurtownia Wędkarska w Nowy Sącz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Janusz Garścia Hurtownia Instrumentów Etnicznych Dsi Omnia Hurtownia Wędkarska, i Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Janusz Garścia Hurtownia Instrumentów Etnicznych Dsi Omnia Hurtownia Wędkarska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Janusz Garścia Hurtownia Instrumentów Etnicznych Dsi Omnia Hurtownia Wędkarska w Nowy Sącz

maya7 Nowy wpis
Kandydat

Nie dają odpowiedź zwrotnej, czy ktoś się dostał na dane stanowisko, czy nie, chociaż obiecują, że się odezwą. Człowiek czeka 14 dni i nic. Trochę niepoważne podejście do potencjalnych pracowników.

Edyta Nowy wpis
@maya7

Przykro mi, że nie dostałaś odpowiedzi zwrotnej na temat wyniku rekrutacji, trzeba przyznać, że to dosyć częsty problem. A napiszesz, na jakie stanowisko aplikowałaś i jak wyglądała rekrutacja w Twoim przypadku?

matti Nowy wpis

Jak się komuś nie podoba to nie musi tutaj pracować, może kokosów nie ma, ale na papieroski starcza.

nick12 Nowy wpis
Kandydat

Coś jest na rzeczy z tym opisem wyżej, bo jak byłem na rozmowie to powiedzieli mi że będą mi jedynie opłacać czwartą cześć ubezpieczenia na zus, ogólnie oferta jak i samo miejsce bardzo słabo wygląda.

m&m

Praca w sklepwedkarski.pl w pigułce: Przez pierwsze kilka tygodni praca "na czarno" ( 1-2 miesiące), po tym okresie, umowa na 1/4 etatu bez pełnych składek zdrowotnych i pracowniczych. Praca po 9-10 godzin dziennie plus soboty - 6 godzin, w miesiącu to ok. 220 godzin pracy. Stawka za jedną godzinę to ok. 11 złotych netto, wypłacane "do ręki" bez podatku (taka sama stawka dla wszystkich pracowników). Nie ma premii czy bonusów. Dni wolne od pracy typu święta, nie są płatne. Praca głównie stojąca, dużo chodzenia w poszukiwaniu towarów z zamówień internetowych, trochę dźwigania pudeł po schodach, stresujące poniedziałki (kumulacja zamówień z weekendu). Sklep/magazyn mały, jak na taką ilość towaru, przeładowany, towar dosłownie leży na ziemi, a tym samym dosyć duży bałagan i nieporządek. Atmosfera w pracy taka sobie, zależna od dnia. Starsi pracownicy ogólnie spoko i pomocni, ale lubią obgadywać i niekiedy donosić. Prawie wszyscy pracownicy palą papierosy i lubią przeklinać. Firma mocno się rozwija od 2003 i obecnie liczy ok. 8 osób (usunięte przez administratora)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich? Czekamy na nowe info odnośnie ofert pracy oraz atmosfery! Jak wygląda teraz praca w firmie Janusz Garścia Hurtownia Instrumentów Etnicznych Dsi Omnia Hurtownia Wędkarska w miejscowości Nowy Sącz?

Zostaw merytoryczną opinię o Janusz Garścia Hurtownia Instrumentów Etnicznych Dsi Omnia Hurtownia Wędkarska - Nowy Sącz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Janusz Garścia Hurtownia Instrumentów Etnicznych Dsi Omnia Hurtownia Wędkarska
1.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Marcinkowicka 80