Opinie o MARKET BUDOWLANY FORMAT w Zawiercie żabia 39

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MARKET BUDOWLANY FORMAT. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MARKET BUDOWLANY FORMAT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MARKET BUDOWLANY FORMAT w Zawiercie żabia 39

HYREK

ALE JESTESCIE SZURNIĘCI KTOŚ SŁUSZNIE ZAUWAŻYŁ WYŻEJ ŻE NAJLEPIEJ WYCHODZI WAM OBRZUCANIE SIĘ GÓWNEM.A JA WAM POWIEM ŻE TAKIE MOŻLIWOŚCI ROZWOJU JAKIE MACIE W TEJ FIRMIE I TAKIE SZEFOSTWO TO SZUKAĆ ZE ŚWIECZKĄ,UPOKAŻACIE SIE PISZĄC TE DENNE BANIALUKI.MOŻE SPRÓBUJCIE SOBIE ODPOWIEDZIEĆ NA PYTANIE KIM JESTEŚCIE I GDZIE ZMIERZACIE.O TE PRACE BIJĄ SIE SETKI LUDZI A WY SRACIE WE WŁASNE GNIAZDO WSTYD MI ZA WAS MYŚLAŁEM ŻE PRACUJE Z POWAŻNYMI KOLEŻANKAMI I KOLEGAMI.

a ja wiem... - 2010-11-07 08:11:00 zapłacił, zapłacił za frajer byś tego nie robił , no chyba że jesteś frajerem faktycznie. tak czy tak jesteś dupkiem, Jeszcze raz gnoju nazwiesz mojego kumpla dupkiem to osobiście dopilnuje żeby ten tydzień był dla Ciebie ostatnim w Formacie Czekamy do 10.11 wtedy się przekonasz czy my nie wiemy kim jesteś ha ha ha

a ja wiem... - 2010-11-07 08:11:00 zapłacił, zapłacił za frajer byś tego nie robił , no chyba że jesteś frajerem faktycznie. tak czy tak jesteś dupkiem, dla ciebie moge byś frajerem i jednocześnie dupkiem tylko ile ty zarabiasz opierdalając sie w robocie a ile ja zarabiam starając sie uczciwie pracować przewiduje że zarabiam dużo więcej bo mam premie za dobrą i uczciwą sprzedaż a za kwartał to dostałem jakieś 5 koła zazdrosny jesteś.to było pytanie retoryczne a na marginesie nikt mi nie płaci za to ale jestem za tymi którzy myślą normalnie a nie są dupkami takimi jak ty.precz zmoro

a ja wiem...

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie MARKET BUDOWLANY FORMAT.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

anonim - 2010-11-06 22:36:57 Observator - 2010-11-06 22:12:14 fuck you - 2010-11-06 21:37:27 weź sie człowieku troche za myslenie i chociaz minimalna analize rzeczywistosci, mamy prawie XXII wiek i internet i ta strona jest po to aby swiat znal prawde. Ty uwazasz ze ten blaszany obóz jest ok a ja uwazam ze to rynsztok i po to jest wlasnie ta strona zeby ludzie widzieli nasze wszystkie opinie. A poza tym zajmij sie czyms konstruktywnym a nie straszeniem ze wiesz kim jestem i ze to ujawnisz. Jestes włazidup i dlatego nie znasz opini wiekszosci kolegów i koleżanek bo cie nie lubią i z tobą nie gadaja albo nawet jak gadaja to nie wszystko bo wiedza że za 100zl od klopota powiesz mu wszystko bo ci obieca ze bedziesz miał lepiej niz reszta, zanmy te klimaty wiec wyluzuj bo wtopisz. A propos, jestem ciekaw ile dostales za ten wpis i za klika innych ktore tu wysmarowałes baranie. Głupi jesteś człowieku bez urazy , ale XXII wiek będzie dopiero za dziewiędziesiąt lat . Tu właśnie na tym przykładzie widać iacy debile krytykują Format . Weż się za robotę , a nie za pisanie bo najwyrażniej , ani to ani to Ci nie wychodzi . ależ duma urażona sie odezwała, nie chce mi sie polemizowac z takimi kałmukami jak ty bo mam odruchy wymiotne jak wyobrazam sobie ze jem z toba sniadanie w pracy przy jednym stole. po prostu jesteś tepym gnomem bo nie rozumiesz że kiedys 1 wiek miał 100 lat i płynął sobie noramlnie czas a teraz jeden wiek to co najmniej dwa razy szybsze tempo postępu i cywilizacji !!! NIESTETY ,NIE DOTYCZY TO TAKICH PUSTYCH LUDZI JAK TY TEN WIEŚNIAK KTÓRY CIE OPŁACA. ELO!!! jak tak można pisać czemu po prostu się raz na zawsze nie odwalicie i nie znajdziecie sobie innego zajęcia.najwyraźniej bawi was takie wzajemne obrzucanie się gównem. no cóż wasz poziom intelektualny jest niższy niż sądzę.i jeszcze jedno mnie za to co tu piszę nikt nie zapłacił

Observator

fuck you

ktoś z działu

A ja wam powiem ,że lubię prace w tej firmie i piszcie sobie co chcecie to naprawdę jest dobra dobra praca.Właściciele są w porządku normalni ludzie którzy doszli do czegoś dzięki uporowi i pomysłom.Czy ktoś z Was rzucających tu plugawe teksty wspomniał choćby raz ile właściciele podarowali wycieczek zagrani, imprez integracyjnych pracownikom .Jak wam osły nie wstyd macie najlepsze zarobki w powiecie w tego typu firmach i jeszcze narzekacie ochyda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A ty termit zastanów się co piszesz bo ja wiem kim jesteś i pod jakimi nickami tu bazgrolisz. Mniej gadaj w towarzystwie byłych pracowników z firmy a pracą się lepiej zajmij to i premia będzie duża taka jak innych pracowników. Proszę grzecznie skończ te żenadę bo aż mi przykro to czytać a wiem że masz rodzine którą trzeba utrzymać więc nie chce ci zaszkodzić i wyjawić tu na forum publicznie kto z działu takie bzdety wypisuje bo chyba nie byłaby to komfortowa sytuacja dla ciebie. Liczę że się opamiętasz i będziemy dalej kumplami z działu.Pozdrawiam - Twoje sumienie

welcome too patologia

do tego trutnia gdy zycie jest szare, gdy zycie jest piekłem wsadź glowe w kibel i walnij sie deklem

anonim - 2010-11-04 07:19:23 termit - 2010-11-03 22:20:23 POPAPRANA TO JEST TA FIRMA I WSZYSTKO CO Z NIĄ ZWIAZANE A WPISY SWOJĄ DROGĄ. TERMIT DLACZEGO TAK PISZESZ NIE ŁADNIE właśnie dlaczego tak piszesz czy nie możesz z siebie wykrzesać odrobiny przyzwoitości.myślę że nie jesteś pracownikiem bo obnażasz swoją erudycje tym wpisem hi hi ha ha

termit

POPAPRANA TO JEST TA FIRMA I WSZYSTKO CO Z NIĄ ZWIAZANE A WPISY SWOJĄ DROGĄ.

TA STRONA Z TYMI WPISAMI JEST POPAPRANA JEDNO CO SIE NA USTA CISNIE TO HOMO HOMINI LUPUS

JOWISZ- FORMAT- RESZTA ŚWIATA - 2010-10-29 23:00:49 NIE SMACZNE STAŁO SIĘ TO WSZYSTKO O CZYM TU PISZECIE DRODZY RODACY.APELUJĘ DO WAS W TYM SZCZEGÓLNYM OKRESIE ZADUMY I WEWNĘTRZNEJ MEDYTACJI. ZBYT DŁUGO TRWA TA WOJNA NERWÓW, OSKARŻEŃ ORAZ GRY SŁOWNE. ZATEM MIEJMY NA UWADZE ,ŻE JESTEŚMY WSZYSCY RÓWNI WOBEC NASZEJ EGZYSTENCJI TU NA ZIEMI A DODATKOWE SŁOWA ANI GESTY NIE PRZYSPORZĄ NIKOMU POKLASKU. NIECH ZAPADNĄ WAM NA ZAWSZE W PAMIĘCI TE PROSTE SŁOWA: Był filozof młody co nauczał: :-) dobre a nawet bardzo dobre i jakie trafne

JOWISZ- FORMAT- RESZTA ŚWIATA

NIE SMACZNE STAŁO SIĘ TO WSZYSTKO O CZYM TU PISZECIE DRODZY RODACY.APELUJĘ DO WAS W TYM SZCZEGÓLNYM OKRESIE ZADUMY I WEWNĘTRZNEJ MEDYTACJI. ZBYT DŁUGO TRWA TA WOJNA NERWÓW, OSKARŻEŃ ORAZ GRY SŁOWNE. ZATEM MIEJMY NA UWADZE ,ŻE JESTEŚMY WSZYSCY RÓWNI WOBEC NASZEJ EGZYSTENCJI TU NA ZIEMI A DODATKOWE SŁOWA ANI GESTY NIE PRZYSPORZĄ NIKOMU POKLASKU. NIECH ZAPADNĄ WAM NA ZAWSZE W PAMIĘCI TE PROSTE SŁOWA: Był filozof młody co nauczał: "ciesz się dniem" a po latach dodał:"tylko nie zapomnij, że..."mijamy płynie czas czas nigdy nie omija nas kochamy, żeby żyć, mijamy tak już musi być.Mijamy c'est la vie! przeminę ja, przeminiesz ty kochamy, żeby żyć mijamy, tak ma być...

princessa

zajmij się lepiej tymi swoimi nowymi zdobyczami "ciachami" a nie komentowaniem moich wpisów frywolna kobietko.

princessa

anonim - 2010-10-24 00:06:58 anonim - 2010-10-20 23:41:22 ufo - 2010-10-20 23:25:31 dajcie już spokój, takie czy inne komentarze niepotrzebie wprowadzają konflikt między nami. a pracowac bedziemy i tak wszyscy dalej. TA FIRMA JEST CHORA I ZACOFANA ale ze jest jak jest to robic trzeba dalej . mnie tez nie jest tu dobrze ale dopóki nic innego nie mam to bede pracowal , mam nadzieje ze juz niedlugo sam jesteś zacofany, ciekawe dlaczego nie masz innej pracy? ciesz się że pracujesz w tej firmie brawo brawo brawo tak trzymac druzyno formatu napierdziec wypiedkom w pysk ale tak naprawde smierdzaca i obzydliwie glosno najlepiej jakby ktos mial rozwolnienie wtedy moznaby osrac kogos na miekko jak na to zasluzyl za te pierdzace wpisy my tam pracujemy i gorszy nas to z pozdrowieniami pracownicy dialow glazury kas metalowego elektrycznego ale masz niski poziom drogi autorze cytowanego wpisu... jestes kolejnym przykładem jakcich ludzi zatrudnia format , niestety wiekszosc to imbecyle jak ty .aha i nie wypowiadaj sie za mnie bo ja mam inne zdanie a w tym swietnym dziale kas popracuje juz niedlugo bo chyba do konca roku

anonim - 2010-10-24 00:06:58 anonim - 2010-10-20 23:41:22 ufo - 2010-10-20 23:25:31 dajcie już spokój, takie czy inne komentarze niepotrzebie wprowadzają konflikt między nami. a pracowac bedziemy i tak wszyscy dalej. TA FIRMA JEST CHORA I ZACOFANA ale ze jest jak jest to robic trzeba dalej . mnie tez nie jest tu dobrze ale dopóki nic innego nie mam to bede pracowal , mam nadzieje ze juz niedlugo sam jesteś zacofany, ciekawe dlaczego nie masz innej pracy? ciesz się że pracujesz w tej firmie brawo brawo brawo tak trzymac druzyno formatu napierdziec wypiedkom w pysk ale tak naprawde smierdzaca i obzydliwie glosno najlepiej jakby ktos mial rozwolnienie wtedy moznaby osrac kogos na miekko jak na to zasluzyl za te pierdzace wpisy my tam pracujemy i gorszy nas to z pozdrowieniami pracownicy dialow glazury kas metalowego elektrycznego naprawdę mocarne wnioski i to jest chyba kwintesencja dla wszystkich sprytnych inaczej srać na nich xD

Zostaw merytoryczną opinię o MARKET BUDOWLANY FORMAT - Zawiercie

• Jak się pracuje w MARKET BUDOWLANY FORMAT?

Zobacz opinie na temat firmy MARKET BUDOWLANY FORMAT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MARKET BUDOWLANY FORMAT?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MARKET BUDOWLANY FORMAT
1.9/5 Na podstawie 412 ocen.

MARKET BUDOWLANY FORMAT