Nobilon

2 611 1084 5 1

Opinie o Nobilon

Hub... Nowy wpis
Nazwa działu: Finanse

Najgorsza firma pożyczkowa jaka tylko może być. Trzymajcie się z daleka od nich..

Tak8Nie1
z Wawelu Nowy wpis
@Hub...

Kolega to ... Pracownik czy klient?

Leśny Dziad Nowy wpis

Sprzedajecie coś czy bryndza tak jak u konkurencji?

Ala Nowy wpis

Były prezesie idź już spac.Myslenie nie jest twoja najmocniejszą strona.

Tak8Nie6

Kkk

Skoro góra robi wszystko zeby pieniądze zabierać to po co jeszcze pracujesz. Proponuję poszukać innej pracy droga wolna nikt nikomu nie każe tu pracować. Żałosne są te wasze wpisy, kase dostajecie a pózniej takie oszczerstwa. Powinno się eliminować takich pseudo-pracowników.

Tak4Nie8
Hahaha

Śląsk z was się śmieje i szydzi. Reszta Polski pewnie też.

Tak17Nie
Olenka
@Hahaha

Chłopaki ze Śląska byli najlepsi pracowali jeszcze w pięciu innych firmach i wszędzie zarabiali wszyscy byli szczęśliwi a w czasie kontroli powiedzieli podobno kontrolerowi że przestrzelą mu kolana. A jak dziś pamiętam finał był taki że chłopaki zostały a kontroler wyleciał.

Karol
@Olenka

A teraz inaczej może jest na śląsku??? Tylko ekipa nowa. Czemu w firmie już prawie nie ma osób ktore to potępiały?? Chyba jasne

Olek
@Olenka

Oleńka co Ty bierzesz. Z gru..sa i bawidamka gangsterów robisz. Siedzieli bo mieli układ z starym prezesem. Jak władza się zmieniła to wylecieli, a kontrola cały czas im na du.ie siedziała.

Tak2Nie6
Gigant
@Olek

Masz racje. Kontrola im siedziała na du..e ale oni byli zawsze o krok przed Małgorzatą. I co się okazało....nic na nich nie mieli.

Nica
@Olek

Jacy byli to byli ale przyznać im trzeba jedno pracowici byli niesamowicie

Miglanc

Wisniewski do widzenia. Następna Katarzyna....Buchacha...taka kolejność zdrajców.

Tak16Nie5
Lolo
@Miglanc

Przyszedł czas na Kozaka wszyscy płaczę ze śmiechu twardziel został ugotowany

Tak16Nie4
Elo
@Miglanc

Nie było co robić wczoraj w firmie?Tylko na GoWork siedzieć haha :):)Kontrolkami się zajmij bo chyba braki masz

Tak22Nie9
Leń
@Elo

??? Nie rozumiem??? Tutaj przynajmniej połowa udaje że coś robi a góra udaje że nam płaci.

Tak14Nie
Elo
@Leń

Nie sądzę każdy kto pracuje to pracuje niczego udawać nie musi bo doskole wie ile zarobi No chyba że mierzysz swoją miarka a góra doskonałe widzi za co płaci nie martw się .Chyba że robisz po 5 wizyt 6 dziennie to faktycznie jeszcze nie zauważyli :):)

Tak17Nie9
Olenka
@Miglanc

Widzę że te smutne minki flagi to elektorat kolegi Krzysztofa No cóż trzeba się teraz będzie zabrać do roboty

Tak3Nie12
Pracuś
@Leń

Ci co coś robią są już w mniejszości!

Hoho hihi
@Olenka

Ty patrz na swój elektorat bo to że znowu pracujesz nie znaczy że będziesz . Rozdawać pieniądze i robić usunięcia każdy głupi potrafi zobaczymy jak się będą płacić te super przyrosty ha ha

Tak25Nie
Helo
@Hoho hihi

Zawsze można jak poprzednio,zabrać bazę i iść do konkurecji!

Tak20Nie
Picus
@Lolo

(usunięte przez administratora) przynajmniej nie płakał jak został zwolniony, zrobił się tylko czerwony jak buraczek w przeciwieństwie do prezesa,który i był czerwony i się biedactwo rozkleilo. HIHIHI

Tak9Nie13
Jdjrisjdjid
@Picus

Ja widziałam uśmiech a nie rozklejenie.

Tak13Nie
@Picus

(usunięte przez administratora) wypisujesz. Nie za bardzo się tym przejął. Przecież wszyscy wiedzieli że chce odejść.

Tak11Nie1
Aha
@666

Chciał odejść bo miał swój biznes plan. A jak Został zdemaskowany to i łezki w oczach się pokazały, że nici z zarabiania milionów.

Tak7Nie9
Chinol
@Aha

Łezki? Uśmiech, a nie łezki, po co oczerniać jak wszyscy widzieli.

Tak9Nie2
Pipi
@Aha

Nie ma nic piękniejszego niż gnoić innych sam był gnojem i (usunięte przez administratora) i innych pracowników i spotkała go zasłużona kara. Zamiast wielkiego biznesu jest smycz i siedzenie przy stoliku małżonki która zrobiła z niego zwykłego słupa. A swoją drogą to strateg z niego był też do (usunięte przez administratora) bo nikt nie patrzy na ilość zbiórek tylko rzeczywiście na efekt pracy i kt którą przynosisz do firmy a nie wyliczanie bezsensownych wizyt słupków i tak dalej i tak dalej

Tak5Nie12
Langstrum
@Pipi

Kolejne bzdury. Przeciez wiemy co robi, a wielu robi z nim.

Tak10Nie
Roksa
@Langstrum

Czyli jednym słowem Wiemy doskonale że firma daje przyzwolenie na pracę w kilku firmach. Szkoda tylko że niektórzy za to dostali wcześniej zwolnienie. Czyli reasumując dział kontroli demaskuje tylko tych którzy nie tą mu przychylni i nie wyrażają się w samych superlatywach a pani Małgorzacie.

Abc
@Langstrum

Wiemy, nic nie robi już bedna#rze mu nie pozwola, mają go pod obserwacją.

Tak6Nie9
Jan
@Roksa

Nic dodać, nic ująć.

Tak6Nie
Szpieg

Niechaj węszą i zaczną od samej góry tej za czasów Bartka.

Tak9Nie1
Kora
@Jdjrisjdjid

Uśmiech, a to dobre. Strach i tyle z Prezesa. Doigrał się. W każdej firmie za takie coś z hukiem wyzwalają i tu też. Wstyd i tyle.

Tak4Nie8
Mimi

Wiśnia już nie płacze ma nową pracę. Jest postmenagerem w firmie zony Bartka. Wysyła listy.

Tak11Nie2

TakNie

Nie musiałam, idziecie w Internecie są:)

Szok

W jakim Ty świecie żyjesz ludzie mają tragedię dzieci chorują umierają w męczarniach a wy się takimi bzdurami zajmujecie wstyd !!!(usunięte przez administratora)

Keks

Mi potrafił prawić morały, że rodzina jest najważniejsza a sam robi za kogucika.

Tak8Nie3
Klik
@Keks

Ważne, że i go sprawiedliwość spotkała. Teraz czas na obecnego prezesa i całą tą śmierdząca bandę.

Tak10Nie5
Maiewzki
@Klik

A kto teraz piastuje to stanowisko? O jakiej bandzie mówisz?

Pop

SWOJA DROGA TO MIALA GO SCIGAC PROKIRATURA TAKIE SMS BIURO ROZSYLALO A TU CISZA...CHLOP RADOSNY I JEST PREZESEM W INNEJ KINDER FIRMIE

Maiewzki

Zwykły słup? tzn.? ktoś z firmy?

Styl
@Pop

A czy dział kontroli już wykrył ile osób pracuje na dwa fronty? Niektórzy na trzy, prawda K.?

Ciekaw
@Styl

K...... to znaczy?rzesa czy kluseczka

@Ciekaw

Gangster z Pomorza były gangster z kindermafii to kluseczka największy nierób w firmie Natomiast jego koleżanka pełniąca podobno tą samą funkcję co on z sztucznymi rzęsami to tak zwana rzęsa. Musicie na nich koniecznie uważać oni zaprzedali nobilon obiecując prezesowi byłem u bartoszowi że zanim pójdę jak w dym a kiedy wszystko Odwróciło się do góry nogami stchorzyli to się nazywa konfidencja. A swoją drogą prezes były taki list a postawił na zwykły ubeków

Jawnie
@Pop

Prezesem to on nawet u siebie w domu nie jest. Ha ha prezes biura rachunkowego żony.

Tak5Nie6
Gangster
@Styl

Większość udaje że nic nie wie.

Tak3Nie
Wirus w koronie
@Tralala

Reasumując Twoje jak bardzo interesujące wpisy O widzę ,że serce pęka nadal i ciągle ten sam temat komuś żal a słyszałeś że w firmie są GPS piszesz byle pisać bo w domu nikt Cię nie kocha ?Nie masz komu czasu poświęcić ?.Może psa ze schroniska sobie weźmiesz bo nawet psa nie masz pewnie na spacer można wyjść wiesz ..? Od 17 tej siedzisz i udajesz dziennikarza śledczego ha ha .Jakie Ty musisz mieć smutne życie współczuję Ci naprawdę szczerze pomyśl o jakimś fajnym zajęciu może sąsiad potrzebuje pomocy dzieci pobawić coś wiesz z czego mógłbyś być dumny .

Tak7Nie5
Hrx
@Styl

Jak tu zarabiają grosze to muszą pracować na dwa trzy fronty.

Daniel

Czy samochód jest też do celów prywatnych?

Nana
@Daniel

Tak, po uprzednim zgłoszeniu swojemu kierownikowi wyjazdu, wlewasz paliwo za swoją kasę bierzesz fa imienna. A tak po zakupy i krecenie się koło swojego miejsca zamieszkania to bez zgłoszenia.

Tralala

Reasumując teraz moje mierne wypociny Zastanówcie się wszyscy im podlegli kierownicy Czy warto im ufać To są zwykli tchórze i karierowicze

Tralala

Był jeszcze jeden miglanc regionalny z Łodzi ale on Kiedy zaczęła się akcja to się całkiem zesrał zamówil na Allegro 20 paczek pampersów dla dorosłych bo nie wiedział w którym momencie go przeczyści

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Tak2Nie
Pucu

Kluseczka to największy leń i smierdziel w tej żałosnej firmie.

TakNie1

Chodzenie po domach, ulotkowanie, windykowanie, użeranie się z patologią, zarażanie koronawirusem.

poPIS
Nazwa działu: Handlowy

A można wiedzieć jakie stanowisko i jaki teren bo nic nie mogę znaleźć na ten temat?

Anka
@poPIS

Nikt nie chodzi po domach. Klient zgłasza się na infolinię jeśli jest zainteresowany pożyczką. Po pozytywnej weryfikacji otrzymujesz tą akceptację i ją pilotujesz. Firma obsługuje klienta w domu lub pracy dlatego później się z nim tam spotyka. Spłaty dokonuje do przedstawiciela lub na konto.

Tak1Nie10
dfgchjg

jak na młodszego kierownika zespołu doradców to omijaj szerokim łukiem. Będziesz zapie...czem od wszystkiego sprzedaż reklama i windykacja. Robota nie na 8 godzin tylko 12. teren z (usunięte przez administratora) 150 km od twojego miejsca zamieszkania najeździsz się jak kierowca zawodowy a na koniec się i tak okaże że cię orżnęli na kasie w dziale kontroli pod byle pretekstem brak papierka itp.

Bzdura
@dfgchjg

Jeśli już to stanowisko kierownika jest od pracy w zespole. To Ty nim kierujesz. Kierownik reklamuje się poprzez internet jeśli chce, a w terenie jeśli już robi to doradca. 12 H śmiech chyba nigdy GPS - ów nie widziałeś. Po co bzdury opowiadasz jak wszystko widać. A jeśli chodzi o kontrolę to chyba za B.M tak było. A kontrola rozlicza z kontroli, a nie za brak papierka, to nie poczta. A rozległość terenu zależy od tego jak go rozbudujesz i zagęścisz. W ogóle, to coś tam popisałeś i tyle. Jak zwykle tutaj.

TakNie13
Odpowiedź

Bez różnicy czy doradca czy kierownik, chodzisz po domach, ulotkujesz, windykujesz i użerasz się z patologią, a za przełozonego masz (usunięte przez administratora) i nieroba.

Tak14Nie
Carola
@Odpowiedź

To czemu nie zostaniesz "przełożonym nierobem". Tylko kłamstwa wypisujesz. A te twoje nieroby to pensję za nicnierobienie dostają. Super rachunek ekonomiczny.

TakNie9
Chętny
@Odpowiedź

A ja tam pójdę pracować bo coś czuję że praca spoko tylko nieodpowiednich może ludzi przyjmowali bez predyspozycji poprostu do pracy ale do placu to pewnie tak :) Jakie tereny i stanowiska są wolne ?.Aktualnie pracuje po 10 h ciężko fizycznie w wyższym wykształceniem .Moz jakieś namiary ktoś poda bezpośrednio do odpowiednich osób ? Pozdrawiam :)

Tak5Nie6
Ona7
@Chętny

Na jaki teren zainteresowany jesteś?

poPIS
@Anka

Jak idzie sprzedaż w obecnej chwili? Jak wygląda zbiórka w obecnej chwili? Jest do czego aplikować?

M
@poPIS

Zbiórka coraz gorzej. Ludziom kończą się pieniądze.

Tak6Nie
DK
@poPIS

u mnie codziennie coraz gorzej

Tak1Nie5
Hmmmm

Kolejna dobrze poinformowana ,za prześcieradło robiłaś ?hmmmmm

Tak2Nie1
Ooo

Cóż wam mogę powiedzieć jako były pracownik tej firmy mi też na początku wydawało się że firma jest super że jest fantastycznie że będą nie doceniać ale kiedy sami zobaczycie po pewnym czasie że dają z każdej strony i za wszystko was karają to zrozumiecie że jesteście po prostu tylko wykorzystywani cóż wam mogę powiedzieć jako były pracownik tej firmy mi też na początku wydawało się że firma jest super że jest fantastycznie że będą nie doceniać ale kiedy sami zobaczycie po pewnym czasie że dają z każdej strony i za wszystko was karają to zrozumiecie że jesteście po prostu tylko wykorzystywani

Tak11Nie3
@Ooo

Przecież Ciebie nikt nie pyta ...a w konkurencji takie super wszystko ?Właśnie widziałem Cię ostatnio jeździsz swoim zdezelowanym samochodema zatrudniłes wszystkich (,którym się zapomniało oddać pieniędzy klientów)wszystkich których my nie chcieliśmy oraz czerpiesz z naszej bazy na tyle Cię stać ?Wstyd i żenada .Dałeś z siebie wszystko ....chyba o czymś zapomniałeś może nam wszystkim powiesz dlaczego nie pracujesz niby hmmm no mniej odwagę

Tak5Nie10
Kwarantanna

Czyli od jutra zakaz chodzenia po klientach. Zakaz wychodzenia z domu. Można pojechać do pracy, ale dom klienta to nie jest nasze miejsce pracy. Nie dajcie sobie wmówić głupot przez święte krowy. Ważniejsze jest nasze zdrowie, a nie kasa B.

Żenada
@Kwarantanna

To Twoje pieniądze i Twoje wybory. Nie chcesz nie pracuj. Powodzenia.

Tak2Nie12
Wybór
@Żenada

Taka praca, takie miejsce pracy. Nie chcesz, siedź w domu. Tylko nie licz na to, że inni będą pracować na twoją pensję za nic

Tak2Nie8
@Kwarantanna

Usiądź na d...e ,siedź i czekaj na oklaski... Już tu tyle razy był poruszany temat że nikt Cię nie zmusza do pracy ,albo czytasz bez zrozumienia ,albo wgl nie umiesz czytać . Święte krowy ? Mówisz o tych co pracują ?Do klienta wchodzisz do domu ,bo ja na 20 może do 2.Posłuchaj siebie kobyło i rżeć to sobie możesz u siebie w stajni do woli .Kasa może nie najważniejsza ,ale sama nie przyjdzie ,a wypłatę chcesz ?Rozumiem że nie ważna dla Ciebie ?To usiądź odpocznij popisz na portalu nie przemęczaj się za bardzo i mierz często temperaturę nie koniecznie standartowo uważaj na sracz...ę ,chociaż w zasadzie już ją masz .

Tak12Nie9
Iiiitp
Nazwa działu: Handlowy
@itp

To się ktoś popisał..... Żenująco. Pracownik Roku. Nie zapomnij o planie...

Tak3Nie7
Cdi
@Kwarantanna

O czym Ty piszesz człowieku, zakaz dotyczy gromadzenia się w grupach, spacerków i imprezowania, a nie pracy. Teraz dopiero wychodzi podejście do obowiązków. A wynagrodzenie z nieba spadnie. Ty to dziwna jesteś. Chyba że drogę po zasiłek już poznałaś.

Tak4Nie9
Carol
@Iiiitp

W firmie sprzedażowej pracujesz, to i plany masz. A co nie spina Ci się jak zwykle, dlatego na pozostałych ujadasz. Typowe, sam nie potrafi to drugiemu dowala-zazdrości. A itp w końcu prawdę do Was napisał. Popieram

Tak8Nie9
Rek
@Kwarantanna

Praca to miejsce gdzie ją wykonujesz. No w twoim przypadku to na pewno twoja chałupa. A do klienta nie wchodzisz on wychodzi do Ciebie 1 na 1. A jak ma życzenie to na konto płaci. Lenistwem mi tu pachnie.

Tak3Nie8
???
@Kwarantanna

Jaki zakaz. Do pracy musisz chodzić i możesz. A co w domu będziesz siedział czyli co nieobecność, przestój, co niby. I kto ci za to zapłaci. Pracodawca nie bo to nie z jego winy, państwo już to widzę. Sorry mnie na takie fanaberie i siedzenie dla siedzenia nie stać. Mam pracę to ją wykonuję. I tyle w temacie.

Tak2Nie7
Super
@Kwarantanna

Super W końcu wakacje od pracy i płacy

Hmm
@Kwarantanna

Masz rację. Też nie będę się nararzać. Pieniądze to nie wszystko - zdrowie moje i rodziny jest najwarzniejsze.

Tak10Nie
@Iiiitp

Martwisz się o moje plany ?Bo tak mi przypominasz haha spokojnie jestem dobrej myśli.Obawiam się o Twoje mogę Ci jakoś pomóc ?

Tak8Nie
@Carol

Dziękuję za wsparcie my ,,pracownicy roku ,, musimy się wspierać haha Pozdrawiam

anty itp
@itp

ty to widzę że nieźle tu trollujesz na korzyść swojego pana. siad płaski na ogonie bo kości nie będzie.

Tak2Nie3
Zet

Przy takiej polityce to zaraz my nie będziemy mieli co robić.

Profil

Macie wybór. Złóżcie wypowiedzenie. I w rynek szukać nowej pracy. W gastronomii hotelarstwie, sklepie, usługach. Nudni już jesteście. Zsjebiste poczucie obowiązku. Gratuluję, zamiast się wspierać, na normalnie pracujących jedziecie. Każdy niech robi swoje, wolny wybór

Tak3Nie7
Rada

Chłopie weź się rozejrzyj w jakiej rzeczywistości teraz żyjesz. Już nic nie będzie tak samo.Amen. Powodzenia.

Tak1Nie7

Zostaw merytoryczną opinię o Nobilon - Włocławek