Nobilon

Nobilon
2 541 899 5 1

Opinie o Nobilon

fyuu

Zachowanie prezesa nie powinno nikogo dziwić, przecież kobiety to jego zainteresowania uwielbiał oglądać piękno. Każda która wpadła mu w oczy nie przepuścił, bajkopisarz jest z niego dobry. Różnica taka, że miał taka możliwosc, teraz kiedy jest pod pantoflem i na garnuszku żony może miec z tym problem. Ale zawsze zostaje dobry filmik porno 10 min w samotności.

Sara
@fyuu

Ale z niego żigolo...

Tak1Nie3
@fyuu

To taki był z niego jurny byczek, kogucik ?

Lol Nowy wpis
@lolo

Musiał gdzieś wyładować emocje. Biedne kobiety 10 min to mało. Szybki był dlatego tyle dzieci zdążył narobić. Otwarcie nowego terenu=pyknięcie kolejnego dziecka.

Tak1Nie3
;;; Nowy wpis
@Lol

A Ty skąd tak dobrze poinformowana jesteś ?

Loli Nowy wpis
@;;;

Nie każdy z kim pije i komu się zwierza jest jego przyjacielem.

Question

Mam propozycję może wszyscy pracownicy obecni i stali odpowiedzą na te hejty i wtedy czytający a nie hejtujący zobaczą jak jest. Bo już tych bzdur nie da się czytać. Pomijam już klasę jaką niektórzy reprezentują. Nic dziwnego że już ich nie ma. Wstyd ludzie wstyd.

Maniek
@Question

Popieram. Niech zobaczą. Tylko obawiam się że te wszystkie wypociny piszą może góra 2 osoby....I wszyscy wiemy które

obecny pracownik już niedługo
@Question

Noooo wstyd, wstyd prezentować taki niski poziom (usunięte przez administratora) a (usunięte przez administratora) grać.

Pętlik &Matyk& Brzuch
@Question

Zgadzam się wypociny to mało powiedziane to jeśli żal rozdzierający i krzyczący o zemstę ,o sentyment o powrót o to żeby innym dokopać pokazać jacy są źli jak nic nie robią jak to Szefostwo trzyma ich ,za nic nie robienie a robota sama się robi za ,,sentyment,, @ Matyk , Brzuch,, prekursor ksyw,, ,Pętlik,, wszystko w temacie,, .Za to mieli płacić to nie ta branża .Elo ziomy

Wolna
@Pętlik &Matyk& Brzuch

Tak, wszyscy okropnie tęsknią za tym grajdolem.

Lolo
@Pętlik &Matyk& Brzuch

Tęsknimy to mało powiedziane ja zakochałem się w tej super pracy że mogę spać w samochodzie i do domu nie wracać cel najważniejszy

akna
@Maniek

tak sobie czytam te superlatywy i dochodzę do wniosku że o ile dwie osoby hejtują co tylko jedna dobre imię ratuje a raczej nieudolnie usiłuje ratować.

kokos
@Wolna

No przecież widać że pod publikę tu piszą jaka to dobra u nich praca.

@Lolo

Ale musiałeś być beznadziejny....A klientów pewnie miałeś tyle co kot napłakał....Jak się nie ma gdzie spać to i w samochodzie można. A teraz popisz parę wyzwisk i podłych tekstów na tych co pracują, bo przecież oni nie siedzą na bezrobociu, bo to tylko potrafisz co...

Yogi
@Pętlik &Matyk& Brzuch

Zgadzam się. Tylko to im pozostaje. Może tak poodpisują za co wylecieli, bo w tej kwestii to coś wylewni nie są. A może my popiszemy co to który narobił na rynku itd. Dobrze wypisywać tylko nie o sobie . Tu jakoś pamięć zawodzi.

@XYZ

Ja też nie siedzę na bezrobociu pracuje ciężko w pocie czoła na cel bo przecież cel number one. I nikogo nie będę wyzywać jak na to liczysz .:-)

@Yogi

Dziwne że jeszcze nie słyszałem o wyrzuconym pracowniku nobilona, za to co sami odeszli cała armia. Ale przecież tu jest tak dobrze że nikt nie odchodzi sam. :-)

Yogi lepi pierogi
@Yogi

Nic z tego. Odeszłam sama. Nikt mnie nie zwolnił.

Pętla &Matyk& Brzuch
@Yogi

Myślę,ze mogli byśmy i może tak zrobimy wkrótce bo tu co do niektórych drukowanymi trzeba pisać .Jedyne co im pozostaje to obrzucanie obelgami .Tu mogą się dowartościować pokazać swoją super moc windykacyjna :-)Pracują na cel oni go nigdy nie zrobili po uznaniu rozczarowanie. I L 4 to ich cel a ...jeszcze celem obsmarowanie innych bo potrafią go jednak robić i jako to możliwe napewno śpią po samochodach i czekają na dłużników pod domem po nocy hahahhaha Więc Ich cel osiągnięty ciekawe ile im za to płacą.

Schizofrenia?
@Pętla &Matyk& Brzuch

Odpisujesz sama sobie?

Cgh Nowy wpis
@Schizofrenia?

Tak pisze on o sobie dobrze wie jak się obijać i w innych orać. Te pieniądze zabrane za te śmieszne kary to chyba do kierowników idą albo do byłego Bartoszka szły.

Tak1Nie2
Rozbawiony

To środowisko jest szkodliwe. Korpo- szczury i hierarchia. Jeżeli czyta to ktoś, kto rozważa prace w tej firmie - z serca odradzam! Wyzysk i brak szacunku do pracownika. (usunięte przez administratora), straciliście i nadal tracicie masę uczciwych pracowników. Ps: B.M wszystkie kosze na śmieci zaiwanił wam z terenu odchodząc...?

Kamila
@Rozbawiony

W bardzo dosadny sposób opisałeś Nobilon, czym jestem zaskoczona, ponieważ słyszałam wiele dobrego o tej firmie. Ale jeśli brak tam szacunku do pracownika, to już nie wygląda to najlepiej. A co z zarobkami? Może chociaż one jakoś rekompensują te inne braki?

@Kamila

Dobrego to napisz co dobrego bo mnie przez dwa lata nic dobrego nie spotkalo o wszystko trzeba walczyc. I zasywac od rana do nocy dzieki bogu uwolnilem sie od tego obozu.

Rafał
@Benjamin

Jaki był główny powód tego, że zrezygnowałeś z pracy w firmie Nobilon?

@Rafał

Ogolnie atmosfera ktora wprowadzala niesmak pracy.

basss
@Kamila

Taaa zarobki rosną w miarę dokładania klientów (usunięte przez administratora)Możesz i 5 kola zarobić pracując 16 godzin. Sama widzisz że 2500 na etat nie przekroczysz. (usunięte przez administratora)

Tak21Nie1
xsdfgh
@Kamila

Naiwni rekordziści z tej pracy wracają o 23 przy 10-tym i jeszcze nie widza że są (usunięte przez administratora) a potem się ciesz że wyrobili ten ich śmieszny cel. Euforia spada gdy dowiedzą się że orżnięto ich pod byle pretekstem przez słynną dyrektorkę od kontroli.

Tak23Nie
Benjamin

Popieram przedmowcę zastanowić sie dwa razy zanim ktos podejmie prace w tym obozie.

Tak11Nie1
@xsdfgh

Ja pracuje cały miesiąc systematycznie a nie przed 10 i maksymalnie o 17 kończę pracę. Ale pracuję tu już długo a nie wiecznie zmieniam pracę bo mi ciągle coś nie pasuje.

Tak2Nie15
@Benjamin

To długo czekałeś. Skoro tak źle było to trzeba było odejść po miesiącu. Żenada. Może w końcu obecni pracownicy zaczną pisać, bo jak na razie to tylko wypociny słynnych zawodowych jumperów. Co rusz inna firma. Ciekawe na ilu forach i na ile firm piszą te wypociny.

TakNie6
@XYZ

Na poczatku bylo ok. Rynek mozna bylo sobie poukladac praca dobra kasa tez nie zla tylko jak pozniej ktos narzuca ciagle swoje ale, pozniej jakies smieszne obcinanie kasy za jakies drobne błędy To juz mnie przeroslo. Ale kazdy ma inne odczucia inaczej pracuje wiec jednemu bedzie dobrze drugiemu zle taki swiat.

@Karola

Weź tu nie siej propagandy za pieniądze. Ile się tu pracuje można zapytać np J.P. z okolic kalisza.

@Benjamin

To trzeba było tak od razu napisać a nie tak oczerniać. A te zmiany które Ci ktoś narzucał to zapewne byłego prezesa rządy. Trzeba było to przeczekać. Co do pomyłek zawsze moģłeś wszystko wyjaśnić. Albo regionalnego poprosić. U mnie zawsze tak było że wszystko wyjaśniłam i było ok. Ale dokumentacji trzeba pilnować taką branża.

@rumak

Rumak chyba jesteś niedoinfirmowany. A J.P to czas na swoją firemkę miała. Ciekawe jak skoro po 12/16 h pracuje według Ciebie. Panie jest GPS to Ty chyba dużo nie wiesz. Może warto zasięgnąć informacji....

@Answer

Nie według mnie a wg GPS i jej zeznań i jestem dobrze poinformowany.

pętla
@rumak

tak wszyscy teraz nagle swoje firmy maja na boku jp sama mowila ze zasuwa do 23 przy 10 blam swiadkiem na spotkaniu

Tak15Nie
Ghj
@Karola

Akurat????ciekawe który z pracowników biura to napisał żeby nie psuć sobie opinii żałosne!

@rumak

A to dobre zeznania. . Weź się nie ośmieszaj A co ma Ci powiedzieć?

Pęętla
@pętla

Przecież sama mówiła wszystkim dookoła że zakłada coś no to czas znalazła. A taką zarobiona. Pewnie urząd w sobotę i niedzielę czynny był

gfzsds
@XYZ

pachnie mi to pieskiem z kleczewa

@Answer

Sam się ośmieszasz. Latasz na smyczy siejesz propagandę bo myślisz że ktoś jest głupi inie umie sobie sam wniosków wyciągnąć na temat twojego super pracodawcy.

celia
@Pęętla

urzędy są czynne w weekendy na terenie ak i wszystko jasne

haha
@Pęętla

Wychodzi na to ze w debilonie same ciche biznesmeny zasuwaja na swoją ciężko wyprutą z żyłami wypłatę

@rumak

Oj boli Cię Rumak boli. Zamiast zająć się robotą to siedzisz i bzdury wypisujesz. Ale tak to jest jak nigdzie Cię nie chcą taki z Ciebie as

@rumak

Tak się składa że to też mój pracodawca i jakoś pracuję tu 4 rok. I nie wypisuję bzdur do południa bo pracuje.....A nie się (usunięte przez administratora).....

@Cozy

pracuj pracuj skoro na normalna prace cie nie stać

@Answer

największy as z ciebie i twojego byłego prezesa

Tak1Nie12
anka
@Answer

Nie pisze żadnych bzdur. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora).

@Cozy

Wyluzuj człowieku Ale Cię coś boli.Co żeś Ty narobił w tej firmie. że nie możesz o niej zapomnieć. Nudne musisz mieć życie skoro tylko wypisywaniem jesteś zajęty. A może Ci podziękowali albo regionalny Cię pożegnał. Oj boli boli...

@Cozy

Ciekawą ma nową pracę.......Ha ha skoro się byłą firmą zajmuje. Pewnie że boli.

Ciara
@anka

Ojoj.

@Cozy

Tak boli mnie regionalna mnie wyrzuciła i tak mnie boli hahaha. Takie (usunięte przez administratora) tu piszą jak to jest cudownie że mnie wyrzucili i nawet więcej nadal bezrobotny jestem i tak (usunięte przez administratora) tęsknie.

zorientowany
@gfzsds

chyba z pleszewa

@Karola

To domumentacja gorsza jak w banku. Regionalnego poprosic wiecznie zajety albo sam nie ma pojecia o czym mowi. Zeby nie regionalni bylo by ok. A tak myslą ze wszystkie rozumy pozjadli szkoda gadac poprostu u konkurencji moze mam mniej ale przynajmniej swiety spokoj i praca wykonana.

Kuba
@basss

No dziwne ?Im więcej pracy tym więcej kasy. Chyba logiczne.

Haha
@Karola

Hahahaha dobre sobie. Ta twoja systematyczność polega na tym że caly miesiąc oprócz okresu około 10ego podjeżdżasz pod adres nie wychodząc z auta po 3min odjeżdżasz to też kończysz o 17 robiąc firmę w ..... a pracy nie zmienisz i między innymi to właśnie jest jeden z powodów.

Adam
@Cozy

Ty to jesteś zaje... gość chyba urodziłeś się po to żeby pracować w nobilonie. liczba negatywów wystawia ci opinie jak 150 supermenie.

JKB
@Karola

komu ta mowa że niby tyś taka wspaniała ?

los

ale ściema......

Jjj
@Kuba

Nie, to nie jest logiczne. Im lepsza firma i lepsza praca tym więcej kasy.

nik
@Answer

jak się pracuje w obozie to się zeznaje.

Pampam
@rumak

Nie wiesz wszystkiego to co się wypowiadasz, pracowała owszem do późna ale tylko że względu na chęć pokazania jakie na zaje... wyniki i tylko dlatego, że chciała. Praca jest z rodzaju jak sobie zorganizujesz tak masz.

ada
@Pampam

Praca jest tu porażką.Sama chciała bo nie dopatrzyła się że tyle samo może zarabiać z szacunkiem do siebie w normalnej firmie .Tak ogłupia robota a nie praca w nobilonie.

Rewer
@ada

Bidulka A jak wypłatę odbierała to z szacunkiem do siebie czy nie.

ATS
@haha

Same tu biznesmeny za 3 grosze tylko to dopiero wyszło po upadku ciechocinka

Celia
@Rafał

Przecież tu piszą że oni zwalniają a nie sami ludzie rezygnują

Niezależny
@Jjj

A umowę dajesz na etat czy dwa etaty cwaniaczku ?

star

(usunięte przez administratora), benio i wujek wiedzą o co chodzi, kto madry nie dał się nabrać, na super atmosferę, a pracownicy którzy sie starali i byli ok, to maja du... obrobioną przez Rzęsę itp bo nie wygodnie ze ktos mysli lepiej, inaczej, lepiej zgnoić. Mają kredyt zaufania, tylko po co??? Niech P Marek i P Viola przejrzą na oczy, kogo stracili, kto chciał wrócić, kto miał potencjał... Było wcześniej w tej firmie dużo super chwil... Pani Wioletto - to do Pani. Wcześniej można było iść do Pani z każdą sprawą, z każdym problemem, błędem i za to dzięki. Potem nastały rządy plotek,pomówień itp.Niech Pani wierzy,ja doceniałam tą firme i nadal darze sentymentem... I

Odp
@star

Wszystko zależy od ludzi i ich stosunku do siebie. Warto rozmawiać ...

Benio
@star

Tu był taki komentarz o pracy w nobilonie od kuchni. Ktoś napisał jak doradcy dzwonili do kierownika o 22 gdzie jest ich wypłata. Jak to arturek poszedł w piz..... na urlop i miał wszystko gdzieś że nikomu o tym nie powiedział. Że pracownik dowiedział się o tym od klienta kpina. Że doradcy groził odejściem bo firma nie zapłaciła. Był 2 dni i cały usunięty. Szkoda bo to była esencja pracy w tej firmie. Ten też pewnie zostanie "wykastrowany" albo wcale nie opublikowany szkoda drogi Go Worku.

NICOLA

WARTO TU PRACOWAĆ CZY RACZEJ NIE

@Benio

Ktoś tu mija się z prawdą. A doradcy czyli współpracownicy dostają wynagrodzenie co 2 tygodnie. A co do tego ma urlop regionalnego to nie rozumiem.

Zorientowany
@Answer

Ty się mijasz z prawdą. Kto chce się przekonać niech dzwoni do doradczyni z Turku GP a ty nie siej popeliny.

@Zorientowany

I już sobie odpowiedziałeś doradczyni... czyli co 2 tygodnie. Ale przecież tak długo tu pracowałeś ze nawet stanowisk nie znasz ale wypowiadać się na temat firmy potrafisz. Znawca się znalazł....śmieszne

Caren
@NICOLA

Sama sobie odpowiedz. Przecież widać że większość tych wpisów to byli pracownicy. Jakoś obecni nic nie piszą. Bo po co nie będą z hej...ami dyskutować. Zawsze są plusy i minusy, jak wszędzie. Takie życie wszystkim nie dogodzisz.

@Answer

Nie ma to jak prawda wpisów tych co łowią kolejnych naiwnych.

łuki
@Caren

Tylko dlaczego tylu tych byłych . Jak by tak dobrze było to każdy by się trzymał. Wiem wiem zaraz ktoś z wiernej gwardii napisze że byli pracownicy to lenie i (usunięte przez administratora) bo twierdził Bartuś.

kokos
@NICOLA

Z cała pewnością nie warto.

Fan rzesy

Krzysztofie (usunięte przez administratora) kluseczko. Jak godzisz bycie (usunięte przez administratora) i bycie regionalnym?????? Czy (usunięte przez administratora) to jest ktoś co kasuje bilety w tanc budzie disco polo???? Na wybrzeżu dodajmy.

Winner

Cieszę sie ze jestem prekursorem ksyw Rzęsa i Gangster Kluseczka. Dziekuje za fantastyczne szkolenie w Wodniku. Byliście jesteście i będziecie d..u..p..k..a..m..i.

Była

Czytam i nie wierzę że prezes został zwolniony i to dyscyplinarnie, miał dobrą kasę, dobrą furę, stanowisko krótko mówiąc "prestiż". Co go skłoniło do takiego postępowania? Co on teraz robi, (usunięte przez administratora)? (usunięte przez administratora)?

TakNie

Szukałam i Ciebie tam widziałam ????????????

Tak3Nie5
Dan
@12

Hahahaaa

benio
@Była

A jaki tam prestiż. (usunięte przez administratora) Praca w nobilonie nawet na wyższym stołku to żaden sukces zawodowy więc niektórzy nadrabiają sukcesem finansowym kombinując na boku. Od cała tajemnica prestiżu.

Tak5Nie2
@benio

Skoro tak Wam źle, uważacie, że gdzie indziej będzie lepiej to po co tu pracujecie. Idźcie za ambicją za kasę do marketu albo ulice sprzątać. Są osoby, które pracują tu latami i jest dla nich ok, do nierobów i leni nikt nie ma szacunku (nawet były prezes go nie miał) a potwierdzeniem tego jest chociażby fakt nie pójścia za byłym prezesem, mimo, że mu obiecali. Więc te wszystkie durne żale zostawcie dla siebie albo idźcie narzekać gdzie indziej.

Tak1Nie8
snake
@123

A kto miał do byłego prezesa szacunek pieski typu kupiec rzęsa czy inna kluseczka ? Chyba tylko te du....zy.

Tak5Nie3
Jasne
@123

Pokazałaś co dla ciebie są warci pracownicy, uważasz, że nadają się tylko na kasę do biedronki albo do miotly? To ewentualnie ty.

@Jasne

Czytaj ze zrozumieniem.

OMG
@123

To nie durne żale tylko prawda. Sama jesteś durna myśląc, że omamisz wszystkich tekstami typu "teraz będzie lepiej" itd. Tu naprawdę pracują mądrzy ludzie i tylko udają glupszych, żebyś nie miała kompleksów.

Caro
@123

A kto chciał za nim iść. Chyba Ty. My jeszcze mózg mamy, w przeciwieństwie do Ciebie....he he

Wujek

To było pewne, że tak będzie, a większość wierzyła w te kłamstwa i zapewnienia o cudach na kiju.

luma

Pamiętajcie! Odejść zawsze stąd możecie, a idąc za panem B.M powrotu już nie macie.

TakNie17
zsdxfgh
@luma

Jest jeszcze inna opcja. Odejść można i nie iść do BM. Po prostu można uwolnić się na zawsze od tego niezdrowego klimatu. Nie tylko nobilon jest na rynku pracy.

Neon

Jaka firma? Też chętnie przejdę.

Wolny

Firma "krzak" ......Nie no name

TakNie6
@Neon

A tam też w godzinach pracy na go worku będziesz siedział.....żenada

xdsfdhh
@zsdxfgh

Każda pierwsza z brzegu jest lepsza od tego czegoś niedorajdy

@Karola

Nieee tam nie pracuje się do 22-23 gdy robiłem ten wpis inteligencjo z nobilona..Jak to mawiają właściwy człowiek we właściwym miejscu.

@Karola

Nie mam w umowie godzin pracy. Wpisano nienormowany czy tam zadaniowy. Nalezy mi sie przerwa. (usunięte przez administratora) cie to obchodzi.

leon
@Neon

To że jest zadaniowy nienormowany to wg. prawa pracy nie znaczy że masz po 16 godzin dosuwać jak to w tej firmie mówi np a. k. To znaczy że masz 8 godzin w ciągu dnia na wykonanie tej pracy z przerwami jakie chcesz tak żeby łącznie wykonać pracę w 8 godzin np idziesz do pracy na 8 pracujesz do 11 potem masz przerwę i idziesz na 13 do 18 itp. A jak w tej firmie robią nakład pracy do wykonania w 16 godzin bo w 8 nie jest fizycznie możliwe do wykonania to nie jest twój problem.Pracodawca jest zobowiązany do takiego zadania pracy żeby było możliwe jej wykonanie w 8 godzin .

Worker
@leon

Co za głupoty wypisujesz to co pracujesz od 8 do 23. Chciałbym to widzieć. Jak już się coś pisze to może z sensem kłamać. Jak znam zycie kończysz o 16/17, a żale wylewasz bo do asów nie należysz. Ciekawe w której firmie pozwalają się tak opierd.... i wy w to wierzycie. Wszędzie dobrze, super A później i tak wydzwaniacie i wracać chcecie. Tylko Was nie chcą. Żałosne

TakNie7
@zdsfvfg

Aha i dlatego Cię zwolnili omnibusie

Gumi
@zdsfvfg

Nie tam tylko 7 -15 jak w urzędzie. Zero odpowiedzialności fura na wekeend i komóra. Urlop i l4 na zawołanie a i jeszcze nagrody i dyplomy. Ty prezesem powinieneś zostać skoro taki wspaniały byłeś ze się teraz firmy za Tobą uganiają. A Ty co siedzisz na go work i wypisujesz. ....Copyright'er się znalazł. A może tak warto twojemu pracodawcy tryknąć co robisz zamiast się robotą zająć.

Brawo
@Gumi

W końcu ktoś prawdę mu napisał. Pracą się zajmij a nie ciągle wypisujesz.

Zoe
@Neon

A to dobre ....czy tam zadaniowy dobrze wiedzieć ze ze zrozumieniem przeczytałeś umowę. A nie przecież tam gdzie robisz nie ma umów.....więc czytać nie musisz

leon
@Worker

Głupota przez ciebie przemawia gdyż nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Napisałem że to od pracownika zależy a jak mu wygodnie może i o 23 kończyć. A że pewnie będzie kończyć wcześniej to jego sprawa. 8 godzin pracy do rozdysponowania wg. uznania pracownika. Miałeś w szkole lekcje z polskiego pt. logicznego zrozumienia tego co się czyta ? Skoro masz inną definicję dla nienormowanego czasu pracy to proszę zaprezentuj ją tu.(usunięte przez administratora)

@Karola

Jeszcze nigdy mnie nikt nie zwolnił . Sam się zwolniłem honorowo z tego bagna zapyziała trąbo debilosko :-) Już wcześniejszym wpisem się ośmieszyłaś.

@Gumi

Nikt się za mną nie ugania. Po prostu sam umiałem wyjść z tego dna i znaleść sobie normalna prace a nie tkwić jak ty i tobie podobni w tej lipie.

@zdsfvfg

I to się nazywa inteligencja. Brawo

@Cozy

cozy kozy nie wiem twoje ulubione czy jak ci tam. Jak ktoś ciemnote pisze to tak może lepiej zrozumie.że jest głupi nie wiem bo inteligencja stałej kadry deb. jest the best.

@Brawo

mu to robi krowa gdy cie widzi przy dojarce.

jacek
@Brawo

piszesz jak oburzony moher.

Cora
@Neon

Obłuda. To po co tu jeszcze pracujesz. Tak Ci źle to idź.

Porada
@zdsfvfg

Ja nie wiem, normalny człowiek jak nawet zmieni pracę to się nią zajmuje. A nie wypisuje teksty na temat firmy z której odszedł. Ludzie Wy to chyba życia osobistego nie macie albo na bezrobociu siedzicie. Nic z tych wypocin oprócz obelg się dowiedzieć nie można.

Wers
@zdsfvfg

A i dlatego tu po nocach wypisujesz te bzdury. Brawo Ty !

@Cora

Bo mam ubaw z ciebie.

dam pracę

Nie masz doświadczenia? Wprowadzimy i poprowadzimy do sukcesu! (usunięte przez administratora).

Czysta

Witam ta firma to jest dziwna pracownicy Krzychu Katarzyna i Artur , mieszali najwięcej to oni werbowali pracownikow do tego zeby odeszli od Nobilonu , ludzie którzy byli zrzycić od lat ,którym ufano i i zostali regionalnymi i oni chcieli zrobic taka zecz firmie , powiem tyle nie mam pojecia co sie stalo ze (usunięte przez administratora) ich zostawili i nadal pracują w Nobilonie kazdy z nas Wie jak ponizali swoich pracowników kazdy wie jak dostawał 22-23 po 60 sms z jakimiś dziwnymi pytaniami , jak wyglądały akcje w tygodniu rozliczeniowy kiedy wszyscy byli na centrali siedzieli jak trusie i bali się odezwać A juz nie mówię o tym żeby coś powiedzieć, a dodam że dziwne bo mowi sie tu o regionalnych A byl jeszcze jeden taki łysy nie pamietam jak ma na imię ale zawsze jego ludzie byli inni i on sam sie wyróżniał o nim cos cicho A kazdy chcial zeby on byl jego regionalnym , na koniec nigdy nie pracowałam w takiej firmie co sie nie szanuje pracownikow i Ci najbardziej winni co chcieli firme pogrążyć nadal pracują, oni poprostu nie mają honoru i jak teraz mogą zarządzać ludźmi skoro są fałszywi i nie lojalni wobec swoich pracodawcow

Tak4Nie3
@Czysta

Ale się rozpisałaś a Ty s....ś na L4 i Ty masz honor no poprostu ????! Ty masz na szczęście zero ambicji i zero mózgu więc się nie wypiiwiadaj o wszystkich bo widzę ze boli a gdyby werbowali pracowników to by nie pracowali ,bląd a przepraszam żółta gwiazda z brudnymi piętami wyszoruj je wkoncu woda w morzu słona dobrze parch schodzi.I popij domestosem,bo czegoś przełknąć nie możesz haha

@Aktualna ny

Masakra co ty wypisujesz mam kontakt z kierownikami i kierowniczkami i dokładnie tak bylo Arturem i Kasia wydzwaniali z propozycjami nowej pracy ,, a jak się wydało to sie posrali l twierdzili ze tak nie było zero godności, a ja nie jestem na l4 bo juz w firmie nie pracuje zwolnilem sie , bo w takiej firmie zakłamanej to wstyd pracowac ,Z innych firm w segmencie pozyczek to maja (usunięte przez administratora) ,Co sie tu wyprawia

@Czysta

Ojej posrali się a powiedz po co tu wypisujesz anonimowo boisz się czegoś ?Wydzwaniali do Ciebie pewnie w 1 kolejności nie pracujesz bo poszles do konkurencji a uważasz ze inni nie dostają propozycji pracy w innych firmach?I się strasz bo inni zostali i firma dobrze prosperuje Kazdy robi w swoim zyciu to na co ma ochotę a propozycję pracy mozna złożyć komu sie chce i kiedy się chce .A Ty żyć widać nie mozesz skoro wracasz i tu piszesz jak to oni skladali propozycję 21 wiek zal.....

Tak4Nie2
Zdzisio
@Czysta

No cóż Krzychu kluseczka zwany gangsterem przedstawiający się jako gangster zdradził swojego padre Bartosza Kasia która była wiecznie gwiazdą najmądrzejsza najważniejsza poszła za nim jak w ogień też go zostawiła cwaniaczek z Łodzi niby cichy niby grzeczny też zdradził prezesa a ten o którym piszesz to zwykła popierdółka pozwalnial ludzi i poszedł do konkurencji

Konkurecja
@Zdzisio

Pracuje w konkurecji różne sytuację mialy miejsce,ale to co tu czytam to żłobek.A piszą to chyba ich dzieci .Ludzie zajmijcie się juz pracą i dajcie im spokój święty żałosne juz czytanie jak sie wpie.....w czyjeś życie .A oni to a oni tamto a sramto .Pracują żyją mają się dobrze zarabiają uczciwie pieniądze o co k...a wam chodzi właściwie .A może dzieci macie moze książkę im poczytajcie.

@Aktualna ny

No ty piszesz nie inaczej przedstaw sie, a posrali sie bo gdzie indziej sie pracuje A nie opierała jak oni to lubia

Obecny
@Czysta

Oo ktoś tu dobrze dal w palnik bez skladu i ładu wypowiedz nie pracujesz bo nie trzezwiejesz,więc strach wsiąść so samochodu hahaha .

były pracownik

Popieram w 100%

Judasz

Jak można mieć szacunek do regionalnych kiedy oni mieli szacunku nawet w stosunku do samych siebie zwykłe Judasze

Naiwna

A ja naiwna myślałam że on jest taki hej ho do przodu. A Tu takie rzeczy. A teraz czuje się tak jak my kiedyś przez niego... Pozdro dla wszystkich z którymi pracowałam

Ojej

Musiało zaboleć prezesa, spaść z tak wysokiego stołka i to od razu na dno.

Tak1Nie9
Folow
@Ojej

Takie dno to szczyt twoich marzeń.

Tak9Nie1
abc
@Ojej

Jakie dno? Sprawdź w wyszukiwarce krs zanim nawypisujesz brednie. Chyba sobie polepszył.

Ojej
@Folow

Wiem, że żal Ci (usunięte przez administratora) ściska, że już tu Cię nie ma panie prezesiku.

Tak2Nie8
@abc

Tak chyba (usunięte przez administratora) firemki żony. Gdzie się dopisał jako pełnomocnik. Taaaa z dyscyplinarką w krs. Dobre

Tak2Nie8
Abc
@Znawca

Chyba "znafca". Odróżniam CEiDG od KRS, ty nie? A co ma dyscyplinarna do KRS? Pół branży wie jak było.

@Abc

ABC czytaj ze zrozumieniem. Bo chyba lata szkoły Ci umknęły. Sprawdź sobie (usunięte przez administratora) B.M. A o KRS to małe masz pojęcie, że niby ktoś zło...powoła na stołek. No chyba że firemkę otworzy za 5.000 wkładu i bizesmena będzie zgrywał. A branża to ma o nim odpowiednie zdanie, nieustannie niezmienne. I "znafcą" branży się nie nazywaj bo maaało wiesz.

Tak1Nie5
Kantorka
@Abc

Pewnie.... wszyscy dookoła wiedzą jaki on jest. Zwykły ....zero zaufania. Jak trafi na kogoś zorientowanego to się gubi. Pojęcia nie ma. Udawać to on potrafi. Zresztą co tu komentować. W branży i nie tylko spalony. Taki (usunięte przez administratora) się za nim ciągnie, że się dziwię czemu go na prezesa kiedyś powołali.

Tak1Nie6
Nick

To racja. Ale branża też wie że trzeba mieć rozum. Liczył na ludzi a oni mu nie zaufali. Tak nimi rzadził. I to jest obraz jego pracy. Oni wystawili mu opinię. Co tu dalej pisać. Każdy wie jak było. To się zawiódł. A teraz lata po i nawija, makaron nawija tym których kiedyś wywalił. Tylko oni nie wiedzą co o nich mówił. Ale ich też wystawi jak zawsze.

;;;
@Znawca

Żenujące, żeby sprawdzać nawet (usunięte przez administratora) ???? Ludzie Wy widać naprawdę macie mało zajęć i nudne własne życie prywatne, o ile je w ogóle macie ....

Tak4Nie1
Lila
@;;;

Jacy ludzie, to pewnie były prezes wypisuje, żeby po porażce pokazać, że ma co robić. Przecież posłaniec to też zawód.

@;;;

A ty to krs wszystkich firm niby w domu w szufladzie trzymasz. To jest żenujące. Najpierw od siebie zacznij A nie komuś dorzucasz.

TakNie

O co ja tu widzę ? prezesa zwolnili ? łał toś to szok , To kto teraz dowodzi tym statkiem ? Pozdrawiam wszystkich pracowników - bardzo w porządku ludzie zarówno z biura jak i z terenu , Trzymajcie się !!!!

Tak2Nie1
O ja
@Były pracownik

Ja również pozdrawiam Stary team. Choć jestem daleko to miło Was wspominam. A co do zwolnienia B.M to można było się założyć że kiedyś nastąpi

Kierowniczka

Dzisiaj w firmie pozbyli się prezesa Bartosza teraz czas na regionalnego z Grudziądza i regionalną rzęsę i wtedy będzie najfajniejsza praca na świecie

Tak4Nie13

Regionalna rzęsa! Hahaha dobre :D

Tak3Nie3
Luki
@Nick

Może teraz właściciele rzeczywiście popatrza na to co się działo i przyjdę po rozum do głowy i może zaprosza dalej do współpracy tych którzy po prostu nie chcieli poddać się głupkowatym zarządom byłego prezesa

Tak5Nie9
Kolo
@Luki

Żebyś się nie zdziwił, Prezes przynajmniej podchodzil obiektywnie do wszystkiego, fakt, ze czasami (usunięte przez administratora), ale nie bez powodu, w wiekszosci to nas bronil przed glupimi pomyslami i karaniem za byle co (usunięte przez administratora)

Tak13Nie3
Kolo
@Kolo

Karanie przez (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) było, ponieważ były prezes buntował dział sprzedaży przeciwko kontroli i właścicielom, a ich znowu, przeciwko działowi sprzedaży. Stąd konflikty między działami. Zaplanowane to miał wcześniej, bo myślał, że przez bunt zabierze ludzi do swojej fałszywej foremki.

Tak2Nie11
KIEROWNIK
@Kierowniczka

Co za wspaniały ,,kiwrownik,,czas na tego czas na tamtego a może czas na Ciebie ????A tak na marginesie chyba liczysz na jakąś posadke skoro tak pracowac Ci z nimi ciężko .Wszystkich się pozbyć co wymagają i wtedy będziesz siedzieć z (usunięte przez administratora) w domu nic nie robić i jeszcze Ci będą za to płacić ha ha ha żenada

Haha
@KIEROWNIK

Wymagać można ale z kulturą a bycie prostakiem regionalnym to wstyd. Ale to tak jak chłop lub baba że wsi wyjdzie ale wies z nich nigdy. Wymagający regionalny jest konkretny i rzeczowy a nie drze ryja. Wszyscy ci którzy pójdą z wami dalej będą poniżani bo elokwentnych ludzi nie chcecie a tylko takich którymi da się kierować. Tyle w temacie grubasku i rzęso.

Moly
@Luki

Nie tylko Zarządzam prezesa ale również regionalnych którzy czuli się zbyt pewnie i mogli wszystkimi pomiatać

Tak1Nie4
Blada
Nazwa działu: Handlowy

Regionalna z Grudziądza poleciała pierwsza

KIEROWNIK
@Haha

,,tyle w temacie ,,doskonale wiemy kto takim zwrotem się posługuje ha ha.Chcesz zabłysnąć ale gaśniesz ;)

Onpracuje
@Moly

Pseudo regionalni Katarzyna, Krzysztof i Artur to były prawe ręce prezesika Bartka. Wiedzieli kogo maja tępić i tyrać. Już dawno powinni iść w ślady p. M. S. Ona za mobbing mogła wylecieć a oni co? A pan A. K twierdzę gra na dwa fronty, fałszywy jak pies. Lepiej aby Państwo B uważali na co niektórych. Później będzie za późno.

Tak2Nie4
Kontra
@Onpracuje

Wszyscy regionalni prawe ręce. Regionalni to zazwyczaj prawe tumanico!Natomiast wszyscy wiemy że Ty lewe i leniwe do roboty ,a fałszywa jak pies zawsze byłaś rozplacz się biedactwo ...,które ciągle trzepie aferę wokół własnego dupska i udaje że ciężko pracuje .Mobing wszyscy regionlani tobą zazadzali i wszyscy cię ganiali i tyrali i pieniądze też za ciebie brali a nigdzie nie odeszlas bo zal ci się rozstać oj oj oj

@Onpracuje

A. K.ma przecież (usunięte przez administratora) to musi zwinnie (usunięte przez administratora) jak (usunięte przez administratora) pomiędzy (usunięte przez administratora), byłym prezesikiem a niezadowolonymi pracownikami, którzy właśnie chcą odejść. Musi jeszcze zwerbować w ten (usunięte przez administratora) nowych i (usunięte przez administratora), tak żeby wszystko składało się na jego ratę w banku co miesiąc i żeby komornik broń (usunięte przez administratora) nie puścił z torbami. To dopiero nazywa się (usunięte przez administratora) siebie, bycie (usunięte przez administratora) za wszelka cenę. Za najlepsza orientacje co się dzieje w terenie są jego słynne telefony z pierwszymi słowami "no jak tam?"

Tak12Nie1
Żal...
@dobry

A może powiesz mu to w oczy??? a nie na forum się wypowiadasz.... Samo dno... Imię i nazwisko swoje podaj będzie się lepiej rozmawiać.

Obecny
@Żal...

Fajnie brednie pisać anonimowo. Wstyd ludzie.

Tak2Nie1
@Żal...

Jak mu mówiłem to powiedział że już wie. Ty podałaś/podałeś jak swoje trzy grosze pisałeś ?

zły

Przez ta firmę tylko po sądach się włączyć muszę bo ktoś jakieś przekręty robil

@zły

Tylko prawdę mów żeby żadnemu cwaniakowi czterech liter nie ratować

Wow

Były prezes to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) jakiego wcześniej nie znałem.

Lacky

No to prezesiku jesteś spalony w finansówce pracy to ty raczej nie znajdziesz a żeby coś swojego otworzyć to cię nie stać.

Tak3Nie11
@Lacky

Bo ty znasz Prezesa stan konta ???? Litości...

Tak10Nie
Ha ha
@879

No cudów przez te lata jakoś nie zwojował. Konto nie ważne wystarczy spojrzeć....Na (usunięte przez administratora) nie starcza...Ha ha

Asd
@Lacky

Nie wiesz na co go stać. Prawie nikt nie wie. Pusty nie jest, a do tego ma jeszcze kilka swoich biznesów nieźle prosperujacych. To nie jest głos wychwalajacy go, po prostu coś tam wiem.

Tak11Nie
@Asd

On i jego biznesy, hehehe, chyba jako (usunięte przez administratora).

Kamys
@Asd

Biznesy prosperujące a to dobre. I taki z niego biznesmen ze od tylu lat na etaciku ze służbowym autem telefonem laptopem etc. Chyba warzywniak u siebie na dzielni.......

@Kamys

A no tak. Bo wtedy biznesmen nie musi zusu płacić z tych działalności. Tak dobrze prosperuje że przyoszczędzić musi. I co teraz .......musi na ZUS zarobić. Nie no przecież biznes na pewno kolejny prosperujący wymyśli.....

Kqe

A to dobre. Coś w tym jest. To się ubawiłam

Dziadek Władek

A co tam u Katarzyny zwanej Rzęsą i Krzysztofa gangstera zwanego Kluseczką? Czyżby zostawili swojego guru i wrócili do debilona.

Babcia Czesia
@Dziadek Władek

.Zadzwoń zapytaj skoro taki ciekawy jesteś ha ha ha jaki problem .A Debilon to na 2 imię masz pewnie.

Tak6Nie1
@Dziadek Władek

Jakie Ty musisz mieć nudne życie ze interesujesz się ich prywatnymi sprawami.Co Ciebie to obchodzi co u nich słychać żałosne wpisy i beznadziejne pytania.

Tak12Nie
Dziadek
@Pracownik

Bycie prostakiem i buraczkiem przynosi takie skutki. Ciekawe czy dalej będą takimi asami bez prezesa.

Luki
@Dziadek Władek

Rzęsa wróciła. Zresztą nikogo to nie dziwi. Co ona tak naprawdę potrafi, ganiac ludzi, zastraszac i drzec jape. Więc to wymarzona praca dla niej. Podobnie jak dla tych nieudaczników z kontroli.

Tak11Nie1
pętla
@Dziadek Władek

Rzęsa to widać że nie z jednego pieca chleb jadła. Ale że faceta sobie w końcu załapała ? Jakieś cuda chyba.

Ghj
@Babcia Czesia

O jak mnie cieszy upadek firmy????

@Ghj

A o jakiej firmie piszesz....... pseudokomisiku B.M?

TakNie7
Obserwator

A jak to się stało ze najwięksi przyjaciele i zaufani ludzie prezesa nie poszli z nim do jego pseudo firmy tylko zostali w nobilonie? Przecież przyrzekali wierność do ostatniej kropli krwi. Wydaje mi się że powód jest prosty nie znaleźli żadnych łosi którzy zbieraliby dla nich pieniądze a sami nie poszli do niego bo musieliby zapie...... a tego nie są nauczeni.

Tak2Nie7
Jogi

Rzęsy nikt nie broni jak ona wam w gardle stoi bo jest wymagająca i lubi ludzi ambitnych. Trafiają jej się osły i barany ale to liście spadły zaraz śnieg będzie roboty full. A piesek to Ty tłusty doberman.

Tak13Nie2
Micjas

Rzęsa i Krzysiu ciągle skubali z prezesem sie dzialkowali wszystkich pracowników i podwładnych gnoili chodzi z nosem do góry w każdej chwili a tu nagle czar prysnął prezesa już nie ma a rzęsa i Krzysiu na kolana przy właścicielach taka ściema płakali jeczeli przepraszali No i właściciele się zlitowali Ps. Tacy twardziele a ogony podwineli I prezesa zostawili a on był przy nadziei.

Tak5Nie19
@Micjas

Byli Twoimi przelozonymi obydwoje ?Bo moimi jest jedna z nich i powiem tak zawsze ganiała do roboty i pracowala na równo z nami. W terenie!Zawsze chciala żebyśmy zarabiali dobre pieniądze i brali premię.Poszczekać możesz sobie w internecie bo nic innego Ci nie pozostało, anonimowo każdy kozak .Więc się nie wypowiadaj za wszystkich