Opinie o Nobilon w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Nobilon. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Nobilon o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nobilon w Włocławek

maniek

no ciekawa oferta jest jako Windykator Terenowy, ale to tez niesie ze sobą ryzyko i odpowiedzialność na pewno, bo nie jest to łatwa paca z tego co wiem.

jogo

Witam, ja tez slyszalem dobre opinie o firmie. zamierzam aplikować na stanowisko Kierownika Regionalnego na rejon Częstochowa Radomsko. Wiem od pewniaka z Nobilonu, że dotychczasowy KR będzie zwolniony, więc dobrze się składa

mav

Hej, jeśli mógłby ktoś podpowiedzieć... :) Widziałem, że w zasadzie od wczoraj firma uruchomiła sporo rekrutacji w wielu miastach na stanowisko windykatora terenowego. Oferta wydaje mi się naprawdę dobra, wynagrodzenia składać się ma z podstawy i premii. Czy faktycznie te premie są chętnie wypłacane?

Maga
@mav

pierwszy miesiąc premia jest drugi już nie bo plan nie zrobiony bo za dużo paliwa złużyłeś bo nie złożyłeś stroju biznesowego i wogóle zawsze coś się znajdzie żeby urwać kawałek premii pracowałam rok i nie polecam

Galon
@mav

Jeśli zrobisz swoje to premie zawsze otrzymasz. Jeśli się trzymasz procedur i ich nie łamiesz to masz komplet i będziesz zadowolony. Natomiast jeśli robisz sobie wolną amerykankę i masz w d... procedury to kara zawsze będzie, potrącenia też, a jeśli przegniesz na maksa to dyscyplinarka też może cię spotkać.

Kitty

W Nobilonie jest ogólnie taka dobra atmosfera .Fakt . Czasami trzeba się dosć napracować . Nie ma tu miejsca dla osób , którym się nic nie chce . Wiadomo ,ze czywiście można mieć jakis jeden taki dzień , raz na jakiś czas . Pracę polecam dla osób ambitnych i pracowitych

Pracownik Biurowy

W budynku jeden wielki chaos. Każdy biega z pokoju do pokoju, na korytarz nagle ktoś wychodzi i rozmawia przez telefon. 20 minut czekania, aż ktoś się Tobą zainteresuje. Wepchnęli mnie do jakiegoś pokoju, gdzie było z 5 osób. Nie było miejsca nawet by usiąść, więc ktoś oddał mi swoje stanowisko pracy... Dali mi kartkę, co mam zrobić w Excelu i Wordzie. Po wszystkim 'papa' jak coś odezwiemy się. Dodam, że nawet nie wspomnieli przez telefon, iż można się spodziewać pracy przy komputerze.

Zero pytań i zainteresowania.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operations & Delivery Support Analyst / DataOps
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Karola

Hej, intereuje mnie oferta jaką dodali w Brodnicy na stanowisko Kierownika. Po przeczytaniu komentarza @garniturek chyba spróbuję u nich sił :) czy ktoś może mi powiedzieć czy zarobki przekraczają u nich 3 tys zł?

[ilx

VS, jest to zachowanie przyjęte tylko w stosunku do kobiet czy generalnie u nich jest taka dobra atmosfera ? Zastanawiam się jakie średnie zarobki są u nich o widziałem że znowu windykatora terenowego poszukują.

victorias secret

w nobilonie pracuje od 2 lat . Mam tu umowę o pracę . I a propo pójścia na macierzyńskie czy na jakieś l4 . to tutaj nie ma z tym problemu . Natomiast w poprzedniej pracy , nawet na l4 nie moglam pojsc , bo w przeciwnym razie grozilo to zwolnieniem . w Nobilonie zas kierownictwo sa bardziej ludzcy i przede wszytskim życzliwi.

Mania

To bardzo dobrze, że tak traktują nowe mamy @przyszła mama. Bardzo dobrze to o nich świadczy. Trochę się obawiałam wcześniej czy się zatrudnić, ale teraz już wiem, że nie ma czego się bać. Wyślę więc cv na doradcę klienta, gdzie zapewnią mi odpowiednie szkolenie i umowę o pracę :)

Przyszła mama

Odnośnie tematu macierzyńskiego to mam zapewnienie, że spokojnie po porodzie będę miała etat w Nobilonie. Osiągający dobre wyniki pracownik nie będzie nigdy odtrącony:) Nobilon ustabilizował moje życie pod względem finansowym. Zarabiam naprawdę super a kierownictwo jest bardzo życzliwe.

garniturek

Mam 24 lata i to moja pierwsza praca. Jestem po licencjacie z ekonomii we Wrocławiu. Nie rzucałem się na wielkie korporacje bo koledzy pracują i wiem o co biega;) W Nobilonie dostałem świetne warunki. Mam czas na pracę i robienie magisterium. Kasa dobra!

Aga.
@garniturek

Piszesz bzdury,pracowałam w tej firmie (usunięte przez administratora)

blal

f16 - prawo niby chroni kobiety pod tym względem. Rzeczywitość jednak czasami potrafi być inna. Czy tutaj panie po powrocie do pracy nie otrzymają 1-2 dnia wypowiedzenia ?

Yovi

Jakie są warunki wynagrodzenia w Nobilon? Proszę o uczciwą odpowiedz.

celina

to dobrze, że firma zapewnia płynność pracy i nie ma momentów, że się nie wyrabiasz, albo siedzisz i patrzysz w sufit. To dość ważne :) duży problem mają z zatrudnieniem kobiet?

F16
@celina

Nie ma problemu z zatrudnianiem kobiet. Obecnie 3 koleżanki są na macierzyńskim i mają zapewniony powrót.

Goska

ja cenie sobie w nobilon możliwość współpracy z klientem. bardzo fajna sprawa. dodatkowo kasa na czas więc to też wazne i wcale nie jest taka zła ta kasa jak niektórzy pisza

Nugent

Pracę w Nobilonie na początku traktowałem jako przejściówkę. Po poł roku nie mam ochoty już zmieniać roboty. Może gdzieś, coś ale to gdybanie. Szanuj szefa swego bo możesz mieć gorszego:) Zarabiam nieźle a praca jest dośc spokojna.

Bezunia88

Pracę w Nobilonie chwalę sobie bo w porównaniu do małej prywatnej firmy gdzie byłam PH tutaj jest wprost super! Płaca zawsze regularnie wpływa a zadania da radę wykonać.

priorytety

To fajnie, w sumie branża jest zastanawiająca i nie dziwię się, że księgowa może mieć wątpliwości. Zastanawiam się, czy umowa o pracę w księgowości to norma w tym przypadku?

Nikula

Nobilon dał mi szansę mimo tego , że nie mam 25 lat;) JuŻ to mnie przekonało do firmy. Teraz stwierdzam, że pracodawca jest naprawdę przyjazny pracownikowi. Zarobki są niemałe jak na moje poprzednie dochody.

Brambabamba

Moje zdanie o pracy w Nobilonie jest bardzo pozytywne. Nie miałam wcześniej do czynienia z pracą w firmie pożyczkowej i jako księgowa miałam średni stosunek do takich firm ale teraz po 2 miesiącach pracy stwierdzam, że wybrałam OK. Jest bardzo pozapinane wszystko na ostatni guzik a jako pracownik czuję wręcz komfort w pracy.

czek

To fajnie Aisha, że jesteś zadowolony/-na. Według mnie Nobilon to bardzo specyficzna firma i branża w której działa.Tu chyba trzeba sporo z siebie dać, by odpowiednio zarobić.

Zostaw merytoryczną opinię o Nobilon - Włocławek

• Jak się pracuje w Nobilon?

Zobacz opinie na temat firmy Nobilon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nobilon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 18 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nobilon?

Kandydaci do pracy w Nobilon napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nobilon