Opinie o Nobilon w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Nobilon. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Nobilon o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nobilon w Włocławek

Aisha

Oczywiście ,że negatywne komentarze to konkurencja albo ludzie , którzy mysleli ,ze pożyczają pieniądze i nie muszą ich oddawać .Takich niestety jest wielu . Ja pracuję w Nobilonie we Włocławku 6 miesięcy i jak narazie nie żałuję .

Dariusz

Pracuję w Nobilonie od 3 miesięcy i jest OK. Pracodawca bardzo stabilny i przewidywalny. Wiadomo, że wyniki trzeba osiągać ale jak ktoś ma ochotę do pracy to dobrze zarobi. Ostatnio kolega się zatrudnił w sąsiednim oddziale i ma takie samo zdanie.

Dariusz

kilientka NOBILON

Popieram wszystkie negatywne opinie. Ja też wzięłam pożyczkę w tej firmie co ją tak zachwalali HORROR !! . Z kierownikiem regionalnym woj. podlaskiego nie dało się nawet porozmawiać, jest to człowiek bez serca. W następny dzień okleili klatkę schodową i drzwi wejściowe do bloku naklejkami większymi niż A4 z nazwiskiem. Po 2 dniach od terminu spłaty oddałam dług plus 160 zł kary. Nie polecam !

Pracownik Biurowy

W budynku jeden wielki chaos. Każdy biega z pokoju do pokoju, na korytarz nagle ktoś wychodzi i rozmawia przez telefon. 20 minut czekania, aż ktoś się Tobą zainteresuje. Wepchnęli mnie do jakiegoś pokoju, gdzie było z 5 osób. Nie było miejsca nawet by usiąść, więc ktoś oddał mi swoje stanowisko pracy... Dali mi kartkę, co mam zrobić w Excelu i Wordzie. Po wszystkim 'papa' jak coś odezwiemy się. Dodam, że nawet nie wspomnieli przez telefon, iż można się spodziewać pracy przy komputerze.

Zero pytań i zainteresowania.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operations & Delivery Support Analyst / DataOps
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Aktualny pracownik

Nobilon to świetna instytucja finansowa. Jasne przejrzyste zasady do jeden z filarów firmy. Współpracownicy porządku- jest OK! Pomagamy finansowo ludziom w trudnej sytuacji życiowej a zamian oczekujemy tylko TERMINOWYCH WPŁAT i nic więcej. Sądzę że te negatywne komentarze pod adresem firmy to wyłącznie dzieło LUDZI KTÓRZY PRÓBOWALI WYŁUDZIĆ PIENIĄDZE , JAK I RÓWNIEŻ KONKURENCJI.

Kropka

Darek wszyscy w firmie to buraki a Ty szlachta zasciankowa To dowiemy się ile pracowałeś w tych 3 firmach ? Chyba długo skoro wszystko wiesz z takimi szczegółami biedaczek .. wielką krzywdę wyrzadzili,dając pracę .

czarna

Co możesz więcej powiedzieć o pracy jako doradca mobilny właśnie dostałam propozycje jak to wygląda

Uran

Moja koleżanka pracuje w Nobilonie i również chwali sobie prace jak zreszta większość tutaj osób wypowiadających się na forum . Mają właśnie wolne miejsce w moim mieście w oddziale , Cv wysłałam , mam nadzieje ,ze się odezwą ;)

Bodzio

Moja opinia po 2 miesiącach pracy jest bardzo pozytywna. Nobilon jest wymagający ale też dobrze płaci. Praca przebiegaw normalnej atmosferze tzn. nie ścigaja jak psa :)

T. Michał

Nobilon uratował mi d..e:) Zostałem zrobiony poprzez poprzednią firmę i dodam nie z mojej winy. To była też firma pożyczkowa więc branżę znam. Dwa miesiące w Nobilonie to jakby wczasy :) Słowo daję !

Enigma

Ja pracuje w Nobilonie w Toruniu , nie wiem jak pozostałe osoby.W każdym razie z zarobków jestem na prawdę zadowolona , jak pracowałam w call center to mój zarobek sięgał maksymalnie 780 zł i to było wsyztsko , a teraz mam o wiele wiekszy zarobek , dzieki któremu wzmacniam budżet domowy.

Sonix

Pracę w Nobilonie na początku traktowałem jako przejścówkę do wyzszych zarobków i żeby mieć jakieś CV. Teraz już nie chcę innej firemki:) Jest bardzo dobrze. Na tyle, że rodzice powiedzieli ostatnio, że są dumni ze mnie. Firma bardzo przyjazna i z dużymi możliwościami awansu. Po 4 mi4siącach udało mi sie zmienić podejście do rynku pracy w PL i to tylko dzieki Nobilonowi.

Jose

W Nobilonie pracuję dwa miesiące i uważam, że jest super. Młody fajny zespół i szef bardzo OK. Zarobić można naprawdę nieźle.

Witek

Praca rzeczywiście jest dobra - kasa na czas, i nie jest wcale taka słaba więc jak narazie więcej mi nie trzeba. Oczywiście później, jak już skończę studia to pewnie poszukam czegoś ambitniejszego ale jak na dzisiejsze warunki to naprawdę warto

Patryk85

Praca jak dla mnie idealna. Pracowałem chwilę w konkurencji Nobilona i nie było za fajnie. Zespół w Nobilonie naprawde OK. Wypłata regularna i całkiem przyzwoita.

Patryk85

Peanut

W Nobilonie cały czas masz szanse rozwoju przecież . Wiem co pisze bo tam pracuję.Ja również to prace lubię chociaż klienci bywają na prawde czasami tacy ,ze lepiej nie pisać . Ogólnie praca jak każda .Za darmo nic nie ma . Ale umowa o prace jest .I to jest dla mnie ważne

Anita

Pracuje u nich i jestem zadowolona. Praca dla mnie przyjemna zawsze lubiłam kontakt z innymi ludźmi ;)

Anita

maniek

ale oni planowali jeszcze w tamtym roku taki rozwój no moim zdaniem też to jest na duży plus dla nich. Zastanawiam się jeszcze nad praca jako doradca klienta, bo tu głównie o chwilówki chodzi.

Darek

Dobra kasa, jasne zasady, polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Nobilon - Włocławek

• Jak się pracuje w Nobilon?

Zobacz opinie na temat firmy Nobilon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nobilon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 18 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nobilon?

Kandydaci do pracy w Nobilon napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nobilon