Opinie o Nobilon w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Nobilon. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Nobilon o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nobilon w Włocławek

Niunia

Kontrola w tej firmie jest śmieszna I żenująca. Zero profesjonalizmu. Pracuja jak za kare, chyba tylko dla siana.

Izabella

Pracowałam jakiś czas ,praca dla bardzo ambitnych ludzi , płacowo ok ale musisz jak wszędzie wyrobić targety które nie są takie łatwe ,trzeba poświęcić sporo czasu dziennie (około 10-12 h) aby być zadowolony z wypłaty . Mega duuuużo papierów do wypełnienia ,polecam młodym ambitnym bez obowiązków rodzinnych .

Agnieszka

@rozczarowana dziękujemy za Twoją opinię. Ktoś z Was pracuje na stanowisku Mobilnego Doradcy?

POLA17
@Agnieszka

JUZ NIE!!! POSZUKAJ INNEJ PRACY

Rafa
@POLA17

W ciągu roku podwoili liczbę mobilnych, to raczej warunki atrakcyjne.

Angel
@Rafa

Jak się chce zarobić to można tylko trzeba się starać na mobilnym , wykonać plan i jest wszystko git. Dla wytrwałych psychicznie a nie dla Mieczkowski . Praca spoko :)

City

Skad wiesz ze w samochodach sa podsłuchy?

Pracownik Biurowy

W budynku jeden wielki chaos. Każdy biega z pokoju do pokoju, na korytarz nagle ktoś wychodzi i rozmawia przez telefon. 20 minut czekania, aż ktoś się Tobą zainteresuje. Wepchnęli mnie do jakiegoś pokoju, gdzie było z 5 osób. Nie było miejsca nawet by usiąść, więc ktoś oddał mi swoje stanowisko pracy... Dali mi kartkę, co mam zrobić w Excelu i Wordzie. Po wszystkim 'papa' jak coś odezwiemy się. Dodam, że nawet nie wspomnieli przez telefon, iż można się spodziewać pracy przy komputerze.

Zero pytań i zainteresowania.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operations & Delivery Support Analyst / DataOps
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Gliwiczanka

Dzięki temu że kontroler był tak grzeczny i uprzejmy postanowiliśmy spłacić pożyczkę do zera. Dzisiaj oddaliśmy wszystko i nie chcemy z tą firmą mieć więcej nic wspólnego. PS Zmieńcie sobie państwo system kontroli gdyż pytania dotyczące tego Czy ktoś coś więcej zabiera nie są na miejscu i stawiają doradców w oczach klientów jako (usunięte przez administratora). Poza tym dlaczego jesteśmy kontrolowani kiedy każde nasze wpłaty wpłacone były z zegarkiem w ręku? (usunięte przez administratora) Przydałoby mu się odrobinę kultury i ogłady.

Aktualny

Ogólnie to wyglada tak Szkoda czas Szkoda nerwów Szkoda jeszcze raz szkoda 1)Pieniądze marne, a tłumaczenia pt „ nie ma górnej granicy premi” każdy kto wierzy w takie bzdety to mi go bardzo szkoda :( 2) odnośnie sprzętów które dają to samochód ( w większości zajechany i bardzo mocno wyeksploatowany) tablet Ok telefon Ok 3) Pieniądze na czas 4) Panie z biura telefonów nienodbieraja a jak odbiorą to odsyłają do przełożonego który odsyła do nich Haha 5) Archaiczne systemy raportowania i rozliczania tzw. „teczki” śmiech na sali, 6) Pani z kontroli, ogólnie tez śmiech na sali, nie ma pojęcia o pracy w finansach i brak wiedzy i kompetencji oraz brak reprezentacyjnosci nadrabia krzykiem, większość pracowników to młodzi ludzie i to ich pierwsza praca albo starsi ludzie którzy nigdzie indziej nie pójdą, i się jej boja ale nie ma czego bo jak w przysłowiu „najgłośniej dzwoni pusty dzwon” ;) 7) Prezes - facet całkiem spoko widać ze żyje ta praca ale nie rozumie ze nie wszyscy ta praca chcą żyć tylko chodzą do pracy żeby zarobić kasę ;) 8) Plany kosmiczne i nie realne do wykonania w większości, ale zawsze zdążają się ludzkiej tworzy ja wyrobią wiec wyjątek potwierdza regule ;) 9) wyjazdy raz w miesiącu do firmy - bezsens totalny Reasumując: Polecam dla rencistów i emerytów prace jako dorobienie sobie, dla młodych ludzie jako prace „przejściowa” ( z braku laku i kit dobry) są dość średnia firma pod względem wielkości a chcą się traktować jako ogromna korporacje moim zdaniem błąd ale kto co lubi. WAŻNE: Drodzy czytelnicy większość pozytywnych komentarzy podejrzewam ze nie sa pisane przez szeregowych pracowników weźcie to pod uwagę ! ;)

Czerwona skoda citigo
@Aktualny

Pod on w samochodach są podsłuchy. Uwaga.

Nica

Nie narzekam na tą firmę. Aczkolwiek przydało by się większe wsparcie bezpośredniego przełożonego. Do Pan z biura nie mam nic, zawsze pomogą ????

Ta firma jeszcze istnieje?biorąc pod uwagę lichwiarski proceder uprawiany na klientach to jestem baaaardzo zaskoczona.Dobra zmiana...

Kito

Jako doradca mobilny masz umowę o pracę, samochód, telefon, tablet. Praca dodatkowa? - nie da rady. Weksel masz w każdej firmie, w której pracuje się z pieniędzmi. Zarobki, zależy ile włożysz pracy, płacone masz za wyniki, przykładowo robiąc ok. 10 zbiórek dziennie i udzielając ok. 2 nowych pożyczek w tygodniu zarobisz ok. 4-5 tys.

yuyt

chyba cie pogieło!

kiiuuuh
@Kito

zaraz sie zesram ze smiechu...hahaha...pajace

WANDA

JA NIE NAZEKAM NA TE FIRME

Anty

Bzdury

rekrutacja

Czy zakładka kariera na stronie to tylko kwestia budowania bazy potencjalnych pracowników czy rzeczywiscie ktoś tam zagląda ? Interesuję mnie stanowisko kierownika regionalnego

Waldi

Jeśli jest tak bardzo źle to można zmienić firmę!

Benek

Pracuję tu i nie zgadzam się z wpisami, ponieważ firma jest spoko. Nikt nie dał prawa do wpisów tylko oczerniających. Ja myślę inaczej i to piszę.

kasia
@Benek

nadal tak uwazasz?

Aktualność
poszukiwany - poszukiwana
DM - tereny: Elbląg, Zamość, Rzeszów
KZD - tereny: lubelskie, podkarpackie, warmińsko-mazurskie
DK - tereny: wiele lokalizacji
Nie masz doświadczenia? Wprowadzimy i poprowadzimy do sukcesu!
Waldi

Słyszałem o Nobilon-ie dobre opinie i mam zamiar spróbować swoich sił w takiej pracy. Wprawdzie na forum nie wszyscy są zadowoleni z pracy ale to już norma. Jeszcze nie słyszałem żeby była jednomyślność w jakimś temacie. Jak się chce pracować to będzie ok.

ddddddd
@Waldi

bedziesz tak jak inni pracownicy chodził po domach i zastraszał ludzi ????

Pele
@ddddddd

Od straszenia to są duchy, jeśli chcę aby po wpłatę przedstawiciel przyszedł do domu to przyjdzie, po kasę, a nie żeby straszyć.

asik

Czy poszukują doradcy mobilnego w powiecie Drawsko Pomorskie?Jaka jest podstawa?

kamila

Nobilon to rzeczywiście bardzo fajna firma. Jak juz ktoś wspominał kasa zawsze jest na czas no i warunki bardzo dobre. U mnie aktualnie są poszukiwani doradcy Klienta więc może warto spróbować? pracuję we wrocku i sobie chwaę

@kamila

Masz umowe o pracę

Beton

Z moich informacji jakie zdobyłam wiem, że Nobilon jest dobrym pracodawcą chociaż działają dopiero 10 lat.

Agnieszka

@Johnny a więc, jak rozumiem - Ty nie poleciłbyś pracy w Nobilonie? Możesz napisać dokładnie, co Ci się w tej pracy nie podobało? Dla osób, które szukają pracu we Włocławku i jego okolicach, to właśnie konkrety są najważniejsze. To one pomagają podejmować decyzje zawodowe.

Janek
@Agnieszka

Johnny

HahaHa!!!!wy jeszcze istniejecie?jednak Polacy to durny narod...Bierzcie u nich,nie spłacajcie.Windykacje lać ile wlezie..i tak do sądu nie pójdą bo żaden sąd nie przyklepie takiej umowy!wszystkie pozytywy co do jednego piszą pracownicy na rozkaz wierchuszki..bzdury i żenada

Agnieszka

@Bartek a jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany? Jeżeli mówimy o stanowisku przedstawiciela handlowego, to tutaj jednak najczęściej wyniki decydują o wysokości premii. Czy plany są możliwe do realizowania?

Zostaw merytoryczną opinię o Nobilon - Włocławek

• Jak się pracuje w Nobilon?

Zobacz opinie na temat firmy Nobilon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nobilon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 18 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nobilon?

Kandydaci do pracy w Nobilon napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nobilon