Opinie o Nobilon w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Nobilon. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Nobilon o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nobilon w Włocławek

Per Prezes

Wszystkie (usunięte przez administratora) pisane przez(usunięte przez administratora) próbują (usunięte przez administratora) firmy.A ta firma(usunięte przez administratora)!Naprawdę (usunięte przez administratora)czasu na tę (usunięte przez administratora)Brak k(usunięte przez administratora) jakiegokolwiek (usunięte przez administratora) narzędzi do pracy,warunki finansowe (usunięte przez administratora).Firma (usunięte przez administratora) klientów a co najlepsze własnych(usunięte przez administratora)nawet w (usunięte przez administratora)....

Szukamy niewolnika

poszukiwany - poszukiwana DM - tereny: Elbląg, Zamość, Rzeszów KZD - tereny: lubelskie, podkarpackie, warmińsko-mazurskie DK - tereny: wiele lokalizacji Nie masz doświadczenia? Wprowadzimy i poprowadzimy do sukcesu!

Uszko Prezesa

Czas pracy w tej firmie nie ma takiego pojęcia bo pojęcie które kryje się w umowie czyli czas pracy dopasowany do potrzeb to praca od 12 do 16 godzin dziennie. Cały czas kontrola, kontrola kontroli. Wymagania takie że Ameryka. Omijać szerokim łukiem. Kłamcy i tyle.

Roxa

W tej firmie szacunek do pracownika jest zupełnie obcy. Tylko żeby charować po 16 godzin i jeszcze źle. W terenie tyle roboty że można do domu nie wracać a szefostwo w koł tworzy nowe nieracjonalne wymysły. (usunięte przez administratora)Niedługo będzie kontrola kontroli. Omijajcie ten twór bo to nawet nie pracodawca ponieważ łupi pracowników z ich ciężko zarobionych pieniędzy pod pozorem kary za byle co. (usunięte przez administratora)Co chwila nowi pracownicy bo kto przytomny ucieka. Nobilon chyba lubi taką ciągłą rotację(usunięte przez administratora)Dostaniesz psie grosze. (usunięte przez administratora)

Pracownik Biurowy

W budynku jeden wielki chaos. Każdy biega z pokoju do pokoju, na korytarz nagle ktoś wychodzi i rozmawia przez telefon. 20 minut czekania, aż ktoś się Tobą zainteresuje. Wepchnęli mnie do jakiegoś pokoju, gdzie było z 5 osób. Nie było miejsca nawet by usiąść, więc ktoś oddał mi swoje stanowisko pracy... Dali mi kartkę, co mam zrobić w Excelu i Wordzie. Po wszystkim 'papa' jak coś odezwiemy się. Dodam, że nawet nie wspomnieli przez telefon, iż można się spodziewać pracy przy komputerze.

Zero pytań i zainteresowania.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Osoba do pracy przy załadunku - lotnisko
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Bernadka

Zarządzający ta firma kiedy zrozumiecie że nobilon to tylko nazwa A wartością tej firmy są ludzie których trzeba szanowac

aaa

CZY KTOŚ ZNA(usunięte przez administratora)NAWET JAK JEST (usunięte przez administratora) NIE RUSZA TYLKO (usunięte przez administratora), KTÓRYCH JEST (usunięte przez administratora) NAPŁAKAŁ. TYM SAMYM MIJA SIĘ Z CELEM (usunięte przez administratora). SŁYSZAŁEM ŻE SĄ (usunięte przez administratora). NIE ZNAM JEDNAK (usunięte przez administratora) PO TO BYŁ (usunięte przez administratora) ŻEBY TERAZ (usunięte przez administratora) TAK JAK (usunięte przez administratora) DUŻO ZA TO (usunięte przez administratora)

Ucho prezesa

Następna seria (usunięte przez administratora). Znowu(usunięte przez administratora). A na miejsce(usunięte przez administratora). Ktoś tu dąży (usunięte przez administratora)????

Wkurzona

Ludzie zastanowcie sie kilka razy czy warto wziac w nobilonie pozyczke. Nowa rozdarta doradczyni w Radlinie choc jestem na wczasach chodzi po moich sasiadach i pyta kto wplaci za mnie pieniadze. Skandal. Uwazajcie...bo chyba firma nie ma nad doradcami kontroli.

@Wkurzona

Po pierwsze portal dla pracowników a nie dla niezadowolonych i nierzetelnych klientów. Po drugie zanim pojechałaś na wczasy byłaś zobowiązana do spłaty swojego zadłużenia a nie zawinęłaś du... i swoje zobowiązanie zostawiłaś na pastwę losu. Po trzecie skoro nie byłaś na miejscu a na wczasach to nie widziałaś jak doradczyni chodzi po twoich sąsiadach i rzekomo robi zrzutke na twój dług. Opierasz się na plotkach. A po czwarte sama jesteś sobie winna bo skoro pożyczasz a nie oddajesz to domyślam się że twoi sąsiedzi obrobili ci du.... właśnie do tej doradczyni a tobie naiwnej przedstawili zupełnie przeciwną wersję. Nie wiesz że polski sąsiad powie o tobie więcej niż pyta windykator ? Teraz śmieje się z ciebie cała kamienica ale ty nadal się urlopujesz. Gratuluję pomyślunku.

@Wkurzona

I jeszcze jedno. Pożyczkę pożyczalaś a nie brałaś. Brać to możesz sobie w nos albo darmochę o ile ktoś ci coś da. Sądząc po twoim wpisie szczerze wątpię. Zapamiętaj że pożyczki się pożycza.

Grzesio Lizo.....
@Grzesiek D.

Analfabetów. Pozyczki nie można pożyczyć. Włocławski Miodek się odezwał.

@Grzesio Lizo.....

Nikt nikomu(usunięte przez administratora)nie liże . Jak nie umiesz odróżnić obiektywizmu od swojego zacietrzewienia to płyń (usunięte przez administratora)Ciemna osobo. Jak już pisałem forum dla pracowników (usunięte przez administratora)

Grzesio
@Grzesiek D.

Widzę kolego że odpowiedzi udzielasz na (usunięte przez administratora). Chyba się dopiero (usunięte przez administratora)bo nie słyszałem o(usunięte przez administratora)

Fan grzesia

Jest premia sprzedażowa jest premia z biurkowa ale o premii komentarzowej nie słyszałem ale widzę kolego ze udzielasz się dalej tak trzymaj. Uścisk przełożonego gwarantowany.

Grzesiek D
@Fan grzesia

Ale wy wszyscy jesteście ograniczeni umysłowo. To że zjechałem jakąś niezadowoloną klientkę co nie płaci w terminie nie znaczy że mam pozytywną opinie o tej firmie. W którym zdaniu tak napisałem? Tylko wy nie umiecie rozróżnić obiektywnie relacji nierzetelny klient-firma pożyczkowa jaka by nie była a relacji pracownik-nierzetelny pracodawca. Dlatego od samego początku pisałem o obiektywiźmie i że forum dla pracowników a nie dla nierzetelnych klientów. Praca w (usunięte przez administratora) aż tak bardzo ogranicza wam wszystkim myślenie ?

Grzesiek D
@Fan grzesia

Premia z biurkowa? Chyba ty dostajesz taką (usunięte przez administratora) jak nie wyrobisz tej zbiórkowej. Niedouczony jakiś jesteś.Praca w tej firmie chyba wam wszystkim szkodzi. Szczególnie doznajecie uszczerbku na umyśle skoro nie umiecie czytać ze zrozumieniem.

Prawda

No cóż. W wielkim skrócie. 1. Praca (usunięte przez administratora) minimum 2. Gps non stop więc wiedza co robisz i gdzie jesteś. 3. Zarobek (usunięte przez administratora) 4. Ciągła presja przełożonego. 5.(usunięte przez administratora) przełożonych. 6. Dla nich i tak(usunięte przez administratora)

Aaa

Nobilon to w wielkim skrócie (usunięte przez administratora) Chyba że chcecie zasuwać (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) wieje z tej (usunięte przez administratora)firmy na kilometr. Zatrudnienie na(usunięte przez administratora)

Rozczarowana

Szkoda tylko że tak opiniodajniy profil jak GoWork usuwa prawdziwe słowa nie zawierające wulgaryzmów a określające całą prawdę o firmie

X
@Rozczarowana

Skończ ten żałosny dialog sama ze sobą, to jest zastanawiające pod kątem zdrowia psychicznego samej sobie odpowiadać na komentarze. Gdybyś zachowywała się na poziomie i nie ubliżała innym, to nikt by ci uwagi nie zwrócił, a zastrzeżenia do twojego zachowania miało wiele osób, więc teraz nie płacz. Uznanie i zarobki zdobywa się pracą, a nie sianiem zamętu, może w końcu pojawisz się w rankingach?

Roksa
@X

i nie (usunięte przez administratora)wtedy też by było inaczej

T.A.
@X

W rankingach pracownikow(usunięte przez administratora)

AAA
@Rozczarowana

Więcej roboty a mniej(usunięte przez administratora)

Zarzadzajacy

Proszę o natychmiastowe zaprzestanie dodawania negatywnych opinii, czy też wyśmiewania się z Nobilon sp. z o.o. lub jej pracowników. Jak wszyscy zainteresowani wiedzą, Nobilon jest tworem niedoskonałym, mówiąc bardziej dosadnie, na rynku(usunięte przez administratora). Niby wiesz, że trzeba (usunięte przez administratora)l. Z tego powodu, biorąc pod uwagę, że z nieszczęścia ludzkiego, jak i z niepełnosprawności, czy to fizycznej czy umysłowej nie należy się śmiać ani jej piętnować proszę o zaprzestanie dodawania negatywnych komentarzy na temat Nobilonu. Czy to wina spółki, że taka jest? Czy spółka ma wpływ na wysokość wynagrodzenia pracowników? Czy ma wpływ na narzędzia pracy? Czy ma wpływ na to jaki produkt oferuje? Czy może ustalać w jakich warunkach pracują ludzie w biurach? I czy oczywiście to firma jest winna, że ludzie pracują na odczepnego? W normalnych warunkach odpowiedź na wszystkie pytania była by twierdząca. Jednak pamiętać należy o specyficznym kalectwie tej spółki jakim jest zupełny brak samodzielności, decyzyjności i znajomości realiów rynkowych. Nic, absolutnie nic w tej pożal się "firmie" nie może odbyć się bez wiedzy i akceptacji centrali we Włocławku. Osoby, których stanowiska w nazwie mają słowa sugerujące, że coś od nich zależy, mogą sobie zadecydować jedynie o tym czy będą trzymać telefon prawą czy lewą ręką. Dlatego ponawiam swój apel o (usunięte przez administratora) Jedynym pozytywnym aspektem jest to że co miesiąc na zjazdach doradców możesz wciąż poznawać nowych ludzi gdyz ci co byli miesiąc temu lub 2 aktualnie już nie pracują ana ich miejsce przyjmowani są następni z wizja zarobkow 6000-8000 miesiecznie. W ogłoszeniach nie podaja ze wyplata jest w rublach transferowych.

Pracus
@Zarzadzajacy

Kolega Tutaj ma rację wynagrodzenie rzędu 4000 - 6000 dla kierownika to delikatnie mówiąc z lekka przesadzone kierownik który pracuje na dobrym terenie zrobi premie zbiórkowa z reguly z kosmosu i premię sprzedażową dostanie 4000 oczywiście musicie pamiętać że podstawa najniższa krajowa na umowę reszta na dodatkowych umowach więc przypadku L4 jesteście głęboko w (usunięte przez administratora) Natomiast osoba która dostaje teren zaniedbany to max 2500. I oranie od rana do nocy.... taka prawda....ciagle raportowanie i delikatnie mowiac glupawe rozmowy z regionalnymi. Szkoda nerwow...

Wściekły ratlerek
@Zarzadzajacy

Na placu w firmie stoi kilkanaście wolnych samochodów to samochody doradców i kierowników nikt nie chce u nich pracować Najpierw prezes obiecuję złote góry zarobki 4,6 tysięcy a nierzadko nie przekraczają one dwóch dlatego wszyscy to olewają i szukają czegoś innego po dwóch trzech miesiącach z reguły 80% ludzi się zwalnia

Felix

Pseudo wierne corposzczury to chyba masz na myśli przełożonych od kierowników to pewnie ci sami którzy dopuścili się (usunięte przez administratora) w stosunku (usunięte przez administratora) i pomimo zgłoszenia tego w firmie (usunięte przez administratora). Widocznie firma przyzwala na takie (usunięte przez administratora) szczebla.

......???
@Felix

(usunięte przez administratora) sie z pracownikow nalezy zglosic to (usunięte przez administratora). Inaczej nic z tego nie bedzie.(usunięte przez administratora) ktorzy sie tego dopuscili w normalnej firmie byliby juz dawno(usunięte przez administratora)

Aaaa

Przykro mi ale pisałam wszystko bez wulgaryzmów ale i tak admin to wycial. Chodziło po prostu o to że na (usunięte przez administratora) kilku pracowników (usunięte przez administratora) w ich strone o i traktowały ich (usunięte przez administratora) Tego co było (usunięte przez administratora) bo administrator i tak to usunie . Oczywiście mieli przy tym wspaniały (usunięte przez administratora)Kiedy zostało to z(usunięte przez administratora)zrobiła nic a osoby (usunięte przez administratora) nawet nie (usunięte przez administratora). W normalnej (usunięte przez administratora)kieruje się zasadami (usunięte przez administratora)takie osoby juz (usunięte przez administratora).

Rolnik

No cóż (usunięte przez administratora) nigdy. Szkoda tylko że pomimo zaangazowania pracownikow(usunięte przez administratora). Nie ten to bedzie inny. (usunięte przez administratora)do zwyklych pracownikow (usunięte przez administratora)

Regionalny
@Rolnik

Niektórych regionalnych kolego....powtarzam niektórych.

Smieszek

Tak wszyscy chyba tutaj mają rację byłem na tej rozmowie kwalifikacyjnej opowieści o zarobkach 6,7,8000to po (usunięte przez administratora). Na początek dostaniesz 2500 a po miesiącu przechodzisz na rozliczanie efektow pracy. Zarobisz więc tak naprawdę 1600 zł a na resztę musisz sobie zasłużyć oczywiście umowa (usunięte przez administratora)więc naprawdę bardzo proszę. A praca zadaniowa to nie znaczy że wykonujesz zadanie 4,5,6 godzin ale pracujesz od rana z tego co wiem do wieczora. Dziękuję bardzo. (usunięte przez administratora). Gość który przeprowadzał ze mną rozmowę (usunięte przez administratora).

linx
@Smieszek

Ten (usunięte przez administratora) to zapewne (usunięte przez administratora). Też tam byłem na rozmowie i również mam takie same odczucia i spostrzeżenia.

Grey
@linx

No ze mną nie rozmawiał jakiś inny pan (usunięte przez administratora)nie wiem kim on jest w tej firmie ale (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)mało. No ale cóż trudno (usunięte przez administratora) na (usunięte przez administratora) złapać.

Niestety takie firmy nie powinny istnieć.(usunięte przez administratora) Praca po 12 lub 14 godzin dziennie to dla nich Twój obowiązek. A jak zwrócisz uwagę na to- dostajesz odpowiedź ze przecież masz nienormowany czas pracy ???? dużo by pisać, szczerze to lepiej naprawdę iść do magazynu do pracy i wychodząc z pracy mieć święty spokój niż odbierać telefony od Pana dyrektora który nie potrafi skleić jednego zdania bez użycia słów na k. Powinien ktoś się wreszcie zająć ta firma i porządnie ich prześwietlić.

Gosc666

Nobilon? O Nobilonie mozna napisać książkę. Z perspektywy pracownika owszem póki jesteś im potrzebny i nie wyssali z ciebie ostatniej kropli krwi jest ok jednak każdy koń w końcu pada i musi odpocząć by się nie wypalić. Wtedy jesteś zerem.(usunięte przez administratora) Doradcy którzy najlepiej od rana do następnego rana powinni jeździć dręczyć ludzi wyciągać kasę na maksa są traktowani jako (usunięte przez administratora) Ty otrzymasz jedynie śmieszna premie i SMS z gratulacjami. A za to nie dospisz popadniesz w konflikt z rodziną przyjaciółmi bowiem gdy należysz do nich nie masz prawa do własnego życia. (usunięte przez administratora) przez kierownictwo na doradcach względem klientów osiąga zenitu masz wyciągnąć kasę i koniec bo np pożegnasz się z premia odbiorą ci część klientów lub zawiesza w możności udzielania pożyczek. To tylko takie przykłady. Ale czego można się spodziewać po ludziach którzy mają problem sami że sobą z poczuciem własnej wartości. Nikomu nie odradzam ani też nie zachęcam chcesz sprawdzić zacznij z nimi pracować. Chcesz stać się potencjalnym (usunięte przez administratora) zgłoś się po pożyczkę ale odrazy mówię nie otrzymasz pożyczki na raty bo takiej nie ma. Dostaniesz (usunięte przez administratora)Będziesz (usunięte przez administratora)u który potem będą chcieli (usunięte przez administratora)z. Nie otworzysz (usunięte przez administratora) ilości bowiem doradca musi tak (usunięte przez administratora). Po prostu musi ci to zrobić! Chcesz nadal? Proboj. Zostań pracownikiem. Zostań klientem. (usunięte przez administratora) Albo czy warto tak się poświęcać kosztem zdrowia rodziny swojego własnego życia dla pracy w której cię i tak prędzej czy później nie będą szanować chociaż oddasz jej kawał swojego życia?spróbuj...

Kontrolowana
@Gosc666

A potem odwiedzi cie jeszcze kontroler który sprawdzi czy pożyczka jest legalna a po miesiącu czy dwóch przyjedzie znowu zapytać czy Doradca nie odbiera więcej pieniędzy niż trzeba przy okazji zapyta też od pożyczki w innych firmach taki mały strzał w dziesiątkę i we własne kolano w związku z rodo przy czym będzie bardzo niemiły i pamiętaj zawsze musisz być dyspozycyjny dyspozycyjna dla kontrolera inaczej oklei drzwi i zasypie cię telefonami nawet czasami posiedzi na schodach czekając na ciebie we własnym domu. Taki profesjonalista.

Winda
@Gosc666

Podpisuje się do powyższej opinii,Nobilon (usunięte przez administratora)y i czego to oni nie wiedza i zawsze maja rację.... nędzne kasa a kontrole pracowników mobilnych gorzej niż w zakładzie pracy chronionej....ergonomia w firmie na poziomie lat 90...czas szukać pracy nawet w Biedronce nie mam nic do Biedronek...????

Wściekły ratlerek
@Gosc666

Jeżeli masz swoje zdanie swój honor nie ma tutaj dla ciebie miejsca Jeśli się poddasz złamią cię wtedy będziesz wykonywać posłusznie ich polecenia wtedy będziesz potrzebny. Kiedy sam wreszcie zrozumiesz o co tu naprawdę chodzi jak jesteś wykorzystywany wyleją cię na zbity pysk

Kris

Ludzie żałuje że kiedykolwiek pracowałem w tej Firmie nie wspomnę że Panie z biura także nie darzą sympatią dodzwonić się do kogokolwiek w razie czego masakra obrażone na wszystko i wszystkich jedni warci drugich powodzenia

Nica
@Kris

Panie z biura maja co robić, nie siedzą. Jeśli nie mogłeś/mogłaś się nic dowiedzieć może problem w tobie!

asd
@Nica

To albo odbierają telefony albo robią co innego. Załóżcie sobie dział wsparcia skoro nie macie czasu a nie upatrujecie winnych w innych.

ewa
@asd

I potwierdzam.. Panie są okropne...Jak z łaski rzucają zdaniami do telefonu. Zły humor zostawia się w domu.. Niesłowni.. Po lekturze "wynoszenia pralki" dziękuję z "usługę"..

Bartek

Warunki do pracy jak czytam są całkiem przyzwoite. O ile wysokość podstawy jest ograniczona to zastanawiam się nad wysokością premii? Czy jest jeszcze jakiś dodatek socjalny typu opieka medyczna? lub karta multisport?

Bobo
@Bartek

nie ma żadnej karty Multisport ani prywatnej opieki medycznej, jedyne co to możesz korzystać z auta służbowego do celów prywatnych ale musisz zapłacić za gaz

Nica
@Bobo

Nie rozumiem problemów typu MUSISZ ZAPŁACIĆ ZA GAZ. korzystasz prywatnie to Płacisz, jak nie pasuje to jeździj swoim autem i nie komentuj.

asd
@Bobo

To co darmo chciałeś jeździć to kup sobie rower. Ludzie to są jednak roszczeniowi. Uważają że z każdej strony darmocha im się należy.

Wojaka

Pół etatu ma mobilny. Zwykły doradca w ogóle nie ma podstawy. Praca za darmo.

kkk
@Wojaka

Pół etatu jak ma mało klientów, od rejestru 100 klientów już ma pełen etat i 1500 podstawy, a premie za każdych 10 więcej zebranych i do tego premie od nowych klientów, to jest darmo?

hahahaha
@Wojaka

dokładnie za darmo wykorzystać tylko potrafia

srobilon

Tak. To jest darmo w porównaniu do konkurencji.

PoLo
@srobilon

To idź do konkurencji. 4-5 tys. jako doradca z umową o pracę, samochodem, telefonem, tabletem - to zdradź mi, która konkurencja płaci lepiej?

hahahaha
@PoLo

bzdury i tyle zarobek 200zl za dwa tygodnie i to jeszcze nie wiadomo czy wyplaca

Mamuna

Witam Czy ktoś orientuje się ile płaci się za przedłużenie od 300 bądź 400 zl

Zostaw merytoryczną opinię o Nobilon - Włocławek

• Jak się pracuje w Nobilon?

Zobacz opinie na temat firmy Nobilon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nobilon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 18 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nobilon?

Kandydaci do pracy w Nobilon napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nobilon