Opinie o Nobilon w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Nobilon. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Nobilon o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nobilon w Włocławek

Qwerty

"Dżewo" już przesiadła się do fury Prezesa. Pasuje jak świni siodło.

Dżewo
@Qwerty

To może ktoś ja teraz weźmie......na furę....buchcha

PIŃCET
@Qwerty

I za to ,,dżewo,,Masz .,PIŃCET???????????????? A tak wgl pięknie wyglada....m w tym samochodzie zal Ci .....?

Jil
@Dżewo

No myślę że do czasu kiedy nie otworzy okna w samochodzie to ktoś będzie (usunięte przez administratora)ale Gdy zobaczy całą prawdę to ucieknie

New work

Panie Wiśniewski Ja widzę że za panem wcale tłumy nie lecą do nowej firmy chyba trzeba będzie podkasać rękawy i zacząć pracować ale kontakt z klientami może być utrudniony bo mówisz pan jakbyś mial kluski w gębie najpierw proponuję wizytę u logopedy

Wolny

Twardogłowy B. M. -goodbye forever. Obrzydziłeś prace obecnym i wielu już byłym pracownikom. Twoje czasy to ZSRR/PRL. Tam byś zrobił pewnie dłuższą karierę. Byłeś ogarnięty chorą wizją apodyktycznych rządów i tyranii. Jeszcze pora na twojego wiernego A.K. Ten to dopiero jest dobry animator. Bajka już na pierwszej rozmowie. Bolek i Lolek z Reksiem się kryją.

Ken
@Wolny

Jeśli jego podejście uważasz za tyranie, to zobaczysz co się teraz będzie działo, jeszcze zatesknisz za nim.

Adamuska
@Ken

Myślę że teraz dużo się zmieni Myślę że właściciele i szefowa działu kontroli zobaczą że nie tędy droga że ludziom trzeba ufać a nie traktować każdego jak złodzieja bo wiedzą już że jeżeli teraz ludziom nie zaufa ją to wszystko pójdzie na marne. Wsrod tych co odeszli przez ostatnie 4 miesiące Było wiele wartościowych osób które odeszły tylko dlatego że nie chciały przystać na układy pomiędzy Bartkiem Krzyśkiem a Kaśką i te osoby były przez nich tępione

Apla
@Wolny

Po języku słowa jestem pewna na 100 procent że to Grzesiu haha który nie nadawal się do zarządzania haha

wolny
@Ken

Chyba leków nie brałeś za tobą też za tęsknie może . (usunięte przez administratora)

Hasztag

Kolejne osoby na L4, ciekawe kto następny.

@Hasztag

Chyba się domyślam komu Regionalni nie pasują .Weź Ty się kobieto za robotę.szkola zawodowa która skończyłaś to nie branża finansowa i zarzadzanie a nie za smarowania innych Bo najpierw samemu trzeba byc w porządku zeby się wypowiadać płytkie ,prostackie beznadziejne Nie pozdrawiam ????

Flora
@Hasztag

L4 w większości poszli ci którzy idą z byłym prezesem

Blady
@Flora

No i mają rację. (usunięte przez administratora) Nikogo nie szanują. Teraz płacz bo powierzyli firmę nie tej osobie co trzeba heh. A jak się przyjeżdżało i mówiło to nie wierzyli. (usunięte przez administratora)

Pracownik Biurowy

W budynku jeden wielki chaos. Każdy biega z pokoju do pokoju, na korytarz nagle ktoś wychodzi i rozmawia przez telefon. 20 minut czekania, aż ktoś się Tobą zainteresuje. Wepchnęli mnie do jakiegoś pokoju, gdzie było z 5 osób. Nie było miejsca nawet by usiąść, więc ktoś oddał mi swoje stanowisko pracy... Dali mi kartkę, co mam zrobić w Excelu i Wordzie. Po wszystkim 'papa' jak coś odezwiemy się. Dodam, że nawet nie wspomnieli przez telefon, iż można się spodziewać pracy przy komputerze.

Zero pytań i zainteresowania.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Osoba do pracy przy załadunku - lotnisko
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Blady

Takiej patologii jak ta firma dawno nie widziałem. Kasę zdzieraja na wszystkim. Potrącenia za potrąceniami. Biuro - laski puste jak but, nie wspomnę o ludziach na rynku.

Zmęczona

Kolejna grupę wezwali do biura. Tu się już nie da pracować. Masakra. Strach wyjść na korytarz.

L4
@Zmęczona

No strach pracować ale to nie jest wina nikogo z pracowników niestety właściciele i pani szefowa działu kontroli kiedy ktoś chciał coś powiedzieć o złych rzeczach które się dzieją to był robiony za wariata i najczęściej zwalniany. Teraz wszystko wróciło a tym którym najbardziej wierzono wypieli sie na nobilon i taka jest prawda. Ludzi trzeba traktować z szacunkiem a nie traktować ich jak złodziei. Pani Małgosiu może się pani wreszcie przebudzi i zacznie tych ludzi doceniać wtedy na pewno będzie o wiele lepiej poszukajcie pracowników wśród tych którzy zwolni liście lub się sami zwolnili bo może oni będą naprawdę chcieli wrócić do firmy.

praktyczny

Super że go wywalili. Szkoda tylko że nawet jednego dnia ten specyficzny człowiek nie przepracował według swoich chorych zasad które sam nawydziwiał. Jak by sam popracował tak jak nakazywał innym może by do niego dotarło jak zamęcza w pracowników, jak gasi w nich zapał do normalnej pracy. Myślę że ten prezesik co nie miał pojęcia o zarządzaniu zasobami ludzkimi nie wytrzymał by nawet jednego dnia pracy wg swojego schematu pracy.

KBK

Nowy bank powstał od imion założycieli. Krzysztof + Bartek + Kasia. Ten bank to KBK. KBK to kosmiczny bank kredytowy.

Były Prezes

W dniu dzisiejszym zostalem odwolany z funkcji prezesa, z pewnoscia uslyszycie wiele bajek z jakiego powodu wiekszosc zna prawde, planow nie zmieniam. Tym co nie skorzystaja, dziekuje za dotychczasowa wspolprace, B.M. No to judasze łapka do góry kto zostaje a kto idzie z byłym prezesem. Szkoda tylko że do właścicieli nie docierało co tak naprawdę się dzieje.

Xxx
@Były Prezes

Były prezesie, działo się tak bo do tego dopuszczales, to było Twoim zamiarem, po to aby przez bunt dział sprzedaży poszedł za Twoją nieuczciwą firemka.

Zadowolony/a

Karanie było, ponieważ były prezes buntował dział sprzedaży przeciwko kontroli i właścicielom, i odwrotnie. Miał to zaplanowane, musiał buntować, myślał, że zbuntowany dział sprzedaży dzięki temu pójdzie za nim do jego fałszywej firemki. A tu zonk hehehe

Katarzyna

Czy ktoś doradzi, jakie należy mieć doświadczenie zawodowe na stanowisko doradcy klienta? Trudno się dostać do firmy ?

Uciekaj
@Katarzyna

Lepiej się nawet nie zastanawiać nad tą ofertą ;) Doświadczenia nie musisz mieć żadnego, biorą każdego z marszu bo są takie braki w pracownikach.

Przykre jest to, co się tam dzieje. Każdy nowy pracownik wytrzymuje średnio dwa miesiące, niektórzy i tyle nie dają rady. Pracowałem jakiś czas temu jako doradca mobilny. Rejon na start dostaje się mega zawalony, wabiony jesteś perspektywą zarobków i po 10 tyś miesięcznie. A w rzeczywistości będziesz pracował po 12 jak nie 14 godzin dziennie, żeby ledwo dostać 2 tyś. Może i po paru latach faktycznie dałoby się z takiego rejonu zarobić chociaż 4 tyś, ale żaden z przełożonych nie zamierza Ci w tym pomóc. Masz jeździć dopóki będziesz w stanie jeszcze wysiąść z samochodu, a jak przyjdzie zmęczenie to jesteś od razu usuwany ze stanowiska. Jedynymi stałymi pracownikami są ludzie zatrudnieni pare lat temu, którym albo udało się przerwać za najniższą krajową pierwsze pare lat, albo boją się uciec z tego cyrku. Nikt kto przyjdzie nowy nie zostaje powyżej dwóch miesięcy. Kompletnie nikt! To powinno dać prezesowi wiele do zrozumienia, ale jednak jak widzę po opiniach nic się nie zmienia. Zatem jeśli ktokolwiek, po przeczytaniu tych opinii, dalej ma ochotę się zatrudnić w tej firmie to życzę powodzenia. Idźcie i przeżyjcie sami ale uwierzcie, że nie warto marnować sobie jakiegokolwiek okresu życia na nobilon. I tak do niczego się tam nie dojdzie :)

Kierownik

Gdzie są pieniądze na wypłaty?

Premie nie wyplacone

W skarbcu brakuje pieniędzy. Premie nie zostały wypłacone lub mocno zanizone. A tacy gwiazdorzy.

Wściekła

Najbardziej w tej firmie chce zabłysnąć prezes Majewski!Durne z niego jakich mało!

teraz Debilon

Zarabiasz (usunięte przez administratora)wszystko(usunięte przez administratora) pensja (usunięte przez administratora)cele wygórowane Umowa(usunięte przez administratora) przyjeżdżasz do firmy na podpisanie dokumentów (usunięte przez administratora)po to, że jak (usunięte przez administratora) każdy niewykonany parametr o innych drobiazgach(usunięte przez administratora)

Mieczysław
@teraz Debilon

Mógłbyś napisać swoją opinię w nieco innym tonie, tak aby wypowiedź nie naruszała regulaminu forum? Jestem ciekaw jak pracuje Ci się w Nobilon, liczę że powiesz coś więcej na ten temat.

Minio

Szkoda słów. Jest tak źle że komentarze nawet zablokowali.

Mająca już dość.

Nobilon jest jak nasza planeta. Jądro ziemi to zarząd, (usunięte przez administratora), które należą (usunięte przez administratora) super pracy za 6-7 tysi. netto na miesiąc. Natomiast cała skorupa ziemska to jest w terenie czyli doradcy klienta, mobilni doradcy i tzw. młodsi kierownicy.(usunięte przez administratora)Więc jak ktoś(usunięte przez administratora)firmie to z całą pewnością pion (usunięte przez administratora)

Pozew

Witam. Wszyscy (usunięte przez administratora) zarówno(usunięte przez administratora) i poprzez (usunięte przez administratora) kontaktu(usunięte przez administratora)

SZUKAMY DO PRACY BEZDOMNEGO

Poszukiwany(usunięte przez administratora)morskiego do pracy (usunięte przez administratora) Mamy dla niego samochód z opcją (usunięte przez administratora) Nowy pracownik najlepiej jak będzie pracował (usunięte przez administratora). Będzie brał wynagrodzenie (usunięte przez administratora) etat, robił z (usunięte przez administratora) człowieka. Będzie wyrabiał cele(usunięte przez administratora). Dowie się (usunięte przez administratora) o której nic (usunięte przez administratora) Mile widziani(usunięte przez administratora). Im pracownik jest (usunięte przez administratora). UWAGA UWAGA OGŁOSZENIE (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Nobilon - Włocławek

• Jak się pracuje w Nobilon?

Zobacz opinie na temat firmy Nobilon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nobilon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 18 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nobilon?

Kandydaci do pracy w Nobilon napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nobilon