Opinie o Nobilon w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Nobilon. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Nobilon o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nobilon w Włocławek

Kontrola

A rzęsa z kierowniczką kontroli trzymała więc jak to się stało że tak wspaniała śledcza o niczym nie wiedziała

;;;

Kolejny dobrze poinformowany, zastanawia mnie czy w twarz też takie opinie zostały by wysunięte? Najlepsze, że zawsze obgadują i szykanują największe lizodupy :)))

Nowa

Ludzie co wy tu piszecie. Weźcie i umówcie się gdzieś i wylewajcie żale. Bo to żałosne. To nie miejsce na takie (usunięte przez administratora)

Lale

Najlepsze że każdy wie kto z kim śpi, połowa to chyba za prześcieradło robi. A oskarżanie o kradzież to rozumiem że wszyscy na to mają dowody ? (usunięte przez administratora), ludzie ogarnijcie się (usunięte przez administratora).

Pracownik Biurowy

W budynku jeden wielki chaos. Każdy biega z pokoju do pokoju, na korytarz nagle ktoś wychodzi i rozmawia przez telefon. 20 minut czekania, aż ktoś się Tobą zainteresuje. Wepchnęli mnie do jakiegoś pokoju, gdzie było z 5 osób. Nie było miejsca nawet by usiąść, więc ktoś oddał mi swoje stanowisko pracy... Dali mi kartkę, co mam zrobić w Excelu i Wordzie. Po wszystkim 'papa' jak coś odezwiemy się. Dodam, że nawet nie wspomnieli przez telefon, iż można się spodziewać pracy przy komputerze.

Zero pytań i zainteresowania.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Przedstawiciel bankowy
Toruń
Businessface Sp. z o.o.
iwcia

(usunięte przez administratora) powiedzial zeby mu nosic pieniondze z oplat . zebym sobie wynajela samochod i on mi pozniej zwroci. umowe da mi w styczniu bo sie (usunięte przez administratora) zorientuja a jego firma na razie musi byc tajna. boje sie bo to jest dziwne

Oj Iwcia
@iwcia

A świstak siedzi i zawija je w te sreberka.

Wściekły ratlerek
@iwcia

A mi gadał że będę miał umowę zlecenie a potem od stycznia umowę. Jak narazie auto z wypożyczalni. Słabo jak na gangstera.

Karen
@iwcia

Do mnie wysłał (usunięte przez administratora) SMS. Jestem w szoku tyle lat go znałam A tu taki fałsz. Tak oszukiwać. (usunięte przez administratora).

Protetyk

Ja się na przykład cieszę że Małgosia awansuje będzie miała więcej pieniędzy a co za tym idzie jest duża szansa że poprawi swój wygląd (usunięte przez administratora)

Ortodonta
@Protetyk

Mowimy o stomatologu. Braki w uzebieniu sa widoczne.

Bolo

A to dobre o czymś nie wiem. Oj prezesie ...nie ładnie

Rewolucja

Najgorsze w tej całej sytuacji jest to, że nikt nam, PRACOWNIKOM, tak na prawdę nie mówi co się dzieje! Wszyscy dostają jakieś wezwania na rozmowy, (usunięte przez administratora) ponoć obiecuje złote góry i ogromną poprawę komfortu pracy. Czy aby przypadkiem nie jest to tylko celowy zabieg żeby zamydlić nam oczy w przypadku dostania propozycji przejścia do konkurencji? Tak nagle może się wszystko zmienić o 180 stopni? Nagle są usuwane wszystkie śmieszne potrącenia (usunięte przez administratora) prezes? Tyle ludzi ilu za mojej kadencji odeszło z firmy przez te chore restrykcje to głowa mała. Ludzi, którzy dobrze pracowali, chcieli oddać wiele dla tej firmy. Ale czy za tą śmieszną wypłatę (usunięte przez administratora)po potrąceniach (usunięte przez administratora) utrzyma się dłużej jakikolwiek kierownik? Otóż nie. Teraz jest stawiana przed nami wizja pracy w milutkiej atmosferze i za lepsze pieniądze. A czy w to uwierzycie? To już kwestia indywidualna. Jak dla mnie jest to tylko chwilowe przytrzymanie nas, a nie wielki plan rewolucji. Czy firma tak przesiąknięta nienawiścią do wszystkich siebie nawzajem jest w stanie jeszcze normalnie prosperować?

Pery
@Rewolucja

Tak samo myślę, obiecanki cacanki, a za miesiąc będzie jeszcze gorzej.

Kaja
@Pery

Nic tylko walić do pseudo firemki prezesa....Zobaczymy zobaczymy

Pery
@Kaja

Nie chodzi o to gdzie, tylko czy zostać tu i dawać dalej sobą pamiętać, a z obecnymi rządzącymi to pewne jak w banku.

Kaja
@Pery

Najpierw trzeba sprawdzić A jak nie to odejść. Co pozostaje

egon

Cale szczescie ze uczciwi pracownicy zdemaskowali ten Gang Olsena i (usunięte przez administratora) wyrzucili na zbity pysk. Jak chcial krasc mogl to robic sam a nie namawiac pracownokow dazacych go zaufaniem.

Noge
@egon

"Chciał krasc" - bo tak Ci nagadali? Mało cię porobili na kasie i dalej im wierzysz? Bo ci oddali? Żadna łaska, to były nasze ciężko zarobione pieniądze.

Tago
@Noge

Przecież on nas rozliczał, to wiedział co zabiera. Jakoś (usunięte przez administratora) nie zabierał A teraz winnych nie ma. Ja zobaczę jak będzie. Święty nie był.

Szok
@Tago

Nikt nie jest święty, ale te pomyje co się teraz wylewa to nawet ślepy zauważy kto to pisze.

Tago
@Szok

A to dobre nie jest świety. No do świętości to mu daleko było. Nie rozumiem po co się tak (usunięte przez administratora). Dajcie mu już "żyć"

Harry
@egon

Nawet podobni. Szczególnie rzęsa

Syfycy

Weźcie się wszyscy ogarnijcie ta firma straciła wielu dobrych pracowników. Bo szefostwo niema pojęcia o szanowaniu swoich ludzi.(usunięte przez administratora) Klimat tam zawsze był tragiczny. Nie słyszał nikt nigdy dobrego słowa tylko ciągle coś nie pasuje. (usunięte przez administratora)

Majewski nigdy nie klamal
@Syfycy

Masz rację prezes Majewski nigdy nie kłamał na pierwszej rozmowie zostaliśmy umówieni na kwotę 3000 przez 3 miesiące a potem na podwyżkę po pierwszych czterech tygodniach pracy okazały że teraz będę miał podstawę 1600 zł a na resztę muszę sobie zarobić więc prezes naprawdę nigdy nie kłamał Kiedy mówił że jak będzie klientów o 50 więcej dostanę 500 zł kiedyś przyrosło 300 to wtedy prezes Majewski powiedział że mogę dostać Jedynie 500 zł podwyżki więc prezes Majewski nigdy nie kłamał obłuda i fałsz i kpienie i drwienie z innego

Gringo
@Majewski nigdy nie klamal

Nigdy nie słyszałem, aby Bartek kogoś (usunięte przez administratora) na wynagrodzeniu, na swoim przykładzie i innych, o których wiem, o podwyżkach zawsze informował sam i było zgodnie z ustalonym harmonogramem, który dostawał każdy po okresie próbnym. A gdzie zrobiłeś przyrost 300 klientow? Bo to naprawdę jest niezły wynik i nie chce mi się w niego wierzyć, na taki efekt to potrzeba ok. roku ciężkiej pracy i to na nowym terenie, a z tego co wiem to firma jest już praktycznie wszędzie od kilku lat.

Mm
@Gringo

Potwierdzam, zawsze pilnował podwyżek, o nic nie trzeba było się upominać.

Wally
@Gringo

Dokładnie, przypomnijcie sobie jak się zawsze wkur.... jak ktoś nie dał naliczenia premii dla doradców i kadry nie wyplacily premii. Zawsze wtedy było jedno pytanie: "Dlaczego nie dbasz o swoich doradców?" I miał rację.

Yaho
@Wally

to dobre, o mnie zapomniał przez 2 miesiące. Ale nie dostąpiłem łaski rozmowy z nim. Gadał tylko z ulubieńcami,godzinami K.B.i K.W resztę lekceważył. Niby wszystko dobrze robiłem , super tak mówił R.K.S a później wypier bo się Prezesowi nie spodobałem.

KKK
@Yaho

A to ciekawa teza, oni byli w biurze w innych dniach tygodnia, to skąd wiesz kiedy z nimi gadał? 2 dni w tygodniu spedzales w biurze? Kolejny komentarz na zamówienie.

Yaho
@KKK

Bo przyjeżdzałem z jednym z nich. A na szkoleniach w biurze też bywałem były prezesie. Co głupio.....głupio.

Modnis

A ja uważam że prezes Bartek wcale nie Kradł pieniędzy on był niewinny Wystarczy popatrzeć tylko na ubiór w którym chodził tak jak długo go znałem chodził Wciąż w tym przy krótkim garniturku jak na niego bardzo obcisłym A z tego co wiem Dostał go od właściciela firmy pana Marka bo to był jego komunijny garnitur

Nie warto

Myślą, że jak pooddawali kasę, która nam pozabierali to nas tym kupią? Śmieszni są, przez 3 miesiące obcinali i karali za nic, a teraz tacy są extra i wszystko zwalaja na BM, tacy głupi nie jesteśmy.

Lucky
@Nie warto

Ha ha on zabierał kasę A jak chciał się człowiek dowiedzieć za co to do kadr. Rzęsa też miała wyjaśniać i co...nic Ale co się dziwić mieli układ

Artur
@Lucky

Rzęsa podobno zostaje ,bedzie 2 prezesów.

kokos

W tej chorej firmie dostawałeś podwyżkę wraz ze wzrostem pracy. Większy teren więcej klientów. Proporcjonalny przyrost. A że zasuwać się miało po 16 godzin w domu nie raz się było o g 23 np. przy 10 to już inna sprawa. A jak już mieli wypłacić ciężko zarobioną kasę to do akcji wkraczała ta wyrachowana i obłudna ..... od kontroli po czyli okradali pracownika z jego ciężko zarobionej kasy np o 500 zł. No rewelacja .Nic tylko tam charować. Ktoś tu kiedyś dobrze napisał. Nobilon to jedyna firma która dorobiła się nie tylko na krzywdzie klientów ale i również swoich pracowników. Tyran miał w tym duży wkład (usunięte przez administratora) wiec ?.........

abc

Działo się tak dlatego, że pan prezes buntował dział sprzedaży przeciwko kontroli, właścicielom i odwrotnie w zamierzonym celu. Musiał zniechęcić ludzi pracujących tam, zeby chcieli iść za nim. A tu zonk bo kto pójdzie za oszustem, który chciał przywłaszczyć sobie cudze pieniądze kosztem niewinnych ludzi. On by się szybko dorobił a wszyscy, którzy by za nim poszli również by się dorobili, ale wyroków.

@abc

Wszystkim gadają, że (usunięte przez administratora) że (usunięte przez administratora) jak kiedyś o każdym kto odchodził, po jednym słowie od razu widać, kto to napisał. Pożegnał się z firmą to najgorszy, a przez tyle lat był najlepszy? Dziwne rzeczy.

Jk
@abc

Żebyś ty się nie dorobiła za te teksty.

Wolny

Ale oni Prezesa B.M wyrzucili a nie odszedł. By tam siedział i kombinował jak zwykle. Szkoda że to tak późno zauważyli.

Blady

I to prawda puki się pracuje to jest się takim dobrym i chwalonyn a jak już dojdzie co do czego (usunięte przez administratora) I wszytsko się robiło źle. Jaki on nie był / ona nie była itd. (usunięte przez administratora)

TRW
@Wolny

Wyprzedzili go, planował już swoje odejście.

Lol
@Wolny

Może widzieli ile kasy dla nich zarabia i reszta ich nie obchodziła, ale co pare miesiecy mieli takie strzaly i wtrącali sie we wszystko. Raczej znaleźli sobie jakiś powód, a wiadomo, wszystkim nie dogodzisz.

Mike

Ha ha ale numer. Przypomnijcie sobie kto miał ksywkę Adolf i ciekawe dlaczego. A teraz bye bye

Może czas na powrót

Mam nadzieję że za apodyktycznym prezesem Bartoszem m. pójdą jego najbliżsi współpracownicy Katarzyna b. i Krzysztof w. bo wtedy spokojnie będzie można wrócić do firmy i zacząć normalną pracę.

Asssss
@Może czas na powrót

Może wreszcie regionalni Katarzyna i Krzysztof odpowiedzą za mobbing którego dopuścili się w stosunku do kilku pracowników ...... może przyjdzie wreszcie na to czas

Smutna
@Asssss

Na odpowiedzialność przyjdzie czas.

Zglupiales
@Asssss

Teraz będzie dopiero jazda.

Bunny
@Może czas na powrót

Mnóstwo ludzi chce tam wrócić. Tylko czekali na wypad B.M. Teraz mu będzie łyso.

Blady
@Może czas na powrót

2 razy się nie wchodzi do tej samej rzeki, nie wspomnę o 3 czy więcej. Najpierw wypier... A teraz proszą o powrót heh. A kto powróci to też nie człowiek bo takie traktowanie jak smiecia jest nie odpowiednie i nie adekwatne do takich stanowisk. No chyba że ktoś się nie szanuje to powodzenia...

Tiktak

Chyba zapominacie kto tak naprawdę wyplaca i obcina Wam pieniądze .Kto narzucil standardy w firmie i kto do nich ma się stosować .Cały brud wylać na tych których nie ma ?Wydział sprawiedliwych się znalazł Ciekawe ilu nas zostanie bo teraz będzie przecież super i wiele się zmieni na lepsze oczywiście bo osoby które Nami będą zarządzać P..,,dżewo,, (usunięte przez administratora)nie wydziera prawda i jest bajecznie inteligetna Jak zagraja tak będzie tańczyć i my też

Obecny

Co za wspaniali ludzie co za zoriętowanie w praktyce firmy .Czytając te wpisy zastanawiam się czy piszą to dzieci .Może niech kazdy wypowie się o wlasnym przełożonym bo raczej wszyscy na raz Wami nie zarzadzali .A biedni pracownicy brali ślub z firmą i wysoki sąd nie dal im rozwodu i wyrok praca w Nobilonie do konca zycia .Tu mozna byłoby po tych wpisach określać kto je napisał taka inteligecja ha ha zobaczymy jak teraz będzie wspaniale napewno same podwyżki ha ha

Kika

Wydaje mi się że największy błąd zrobiła szefowa kontroli (usunięte przez administratora) kiedy była zgłoszona sprawa mobbingu wtedy gdyby wiśnia i Kaśka zostali wywaleni na zbity pysk rozwalił by sie cały skorumpowany system i wszystko wtedy już wróciłoby do normy A tak bronili bronili dawali szanse a tamci ich po prostu przewali Jak małe dzieci w piaskownicy. Szkoda że wtedy nie chciało się słuchać mądrzejszych

Gesler

Co to się u nas dzieje w tym nobilonie w firmie wszyscy gonią jak w ulu (usunięte przez administratora) Przebudziły się i zastanawiaja się (usunięte przez administratora) co teraz zrobić czemu my niektórych nie słuchały tylko my ich zwalniały co teraz (usunięte przez administratora) mamy zrobić jak życie osłodzić pieniążków mniej do firmy wyląduje i zamiast szyneczki kaszankę na obiad się przygotuje

Zostaw merytoryczną opinię o Nobilon - Włocławek

• Jak się pracuje w Nobilon?

Zobacz opinie na temat firmy Nobilon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nobilon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 18 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nobilon?

Kandydaci do pracy w Nobilon napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nobilon