Opinie o Nobilon w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Nobilon. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Nobilon o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nobilon w Włocławek

Ciepełko

Cześć, mam pytanie co to znaczy menager chwilówki czy to są te szybkie pożyczki, których widze na mieście ogłoszenia, bo to dość ciekawa sprawa, a warto też wiedzieć skoro się idzie i ma się tam pracować

Warunki finansowe są zależne od stanowiska, ale jest to jedna z firm, które płaca dosyć dobrze, ale w zamian dużo wymagają.

kamon

a jakie warunki finansowe, ja tez widzialem ogloszenie jednak nic nie napisali ile oferują, zastawiam sie czy nie aplikowac, jak wyglada rekrutacja był ktoś już?

Warto, warto. Wiadomo ciężka praca bo cały czas w terenie ale pracować trzeba wszędzie, za obijanie nikt nam nie zapłaci. Więc uważam, ze praca dla odważnych i ambitnych inni nie mają tam czego szukać.

Pracownik Biurowy

W budynku jeden wielki chaos. Każdy biega z pokoju do pokoju, na korytarz nagle ktoś wychodzi i rozmawia przez telefon. 20 minut czekania, aż ktoś się Tobą zainteresuje. Wepchnęli mnie do jakiegoś pokoju, gdzie było z 5 osób. Nie było miejsca nawet by usiąść, więc ktoś oddał mi swoje stanowisko pracy... Dali mi kartkę, co mam zrobić w Excelu i Wordzie. Po wszystkim 'papa' jak coś odezwiemy się. Dodam, że nawet nie wspomnieli przez telefon, iż można się spodziewać pracy przy komputerze.

Zero pytań i zainteresowania.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
maciek

Nie wiem czy bym zwracał uwagę na to jak to kto określa @manira bo jak patrzę, że w ogłoszeniu dają umowę o pracę (podstawa+premia) plus masz samochód i cykliczne kursy to sorry..chyba warto

manira

co masz na myśli mówiąc o naturalnym podejściu do biznesu - rozwiń prosze ten temat. nie wiem jak odnieść twoją wypowiedź w kontekście pracy związaną ze sprzedażą usług finansowych takich jak kredyty i chwilówki

maniek

fajnie fajnie to brzmi @dawo. Podoba mi się ich naturalne podejście do biznesu i pracownika przede wszystkim :)

main

nie proponuję pracy w tej firmie, nie potrafią się porozumieć między sobą, każdy oczekuje coś innego inaczej wymaga prezes inaczej szefostwo a odbija to się na kierownikach bo to my dostajemy po premii.

Rezi

Nie polecam tej firmy. (usunięte przez administratora). Dobre opinie to chyba tylko zarząd tutaj pisze.

pucu

to zalezy od twoich wynikow bo teraz wymyslili sobie ze aby korzystac z auta sluzbowego do celow prywatnych musisz z tygodnia na tydzien lepsze wyniki co jest nie mozliwe.

MartaK

no dobrze, praca faktycznie ciekawie się zapowiada. A jak podchodzą do samochodu służbowego. Czy np w czasie wolnym nie wiem np niedziela można wykorzystać auto do celów prywatnych oczywiście za własne paliwo za własne pieniądze? Czy nie za bardzo np by pojechać na zakupy 60 km dalej ? Czy raczej nie zabardzo? Chodzi o to czy ta firma jest elastyczna pod tym kątem. Czy raczej na zasadzie auto tylko do pracy.

misza

Mobilny dostaje ale pół etatu :) Odpowiedzialność za kase, wozisz gotówkę, papierów mnóstwo. Żałosna robota, wysysk itd.

Lena
@misza

Pół etatu dostaje ten, który ma mało klientów, też tak zaczynałam, po 3 miesiącach miałam już cały etat. Wyzysk? 2 podwyżki w ciągu roku dostałam.

maniek

ale jak dokładnie rządzi, o co chodzi? wydaje mi się, ze oferty u nich są naparwde dobre, bo widziałem ogłoszenie jako Kierownik Zespołu Doradców i na pewno kasa to tam jest dobra z tego co mi się wydaje, ale tez reszta rzeczy do ustalenia na pewno jak widze.

LUSI205

Witam. Jaki rodzaj umowy dostaje Mobilny Doradca. Poinformowano mnie ze dostane umowe prace ale ze podstawy 1000zl.i nie bardzo rozumiem skro mam dostac normalna umowe to powinnam samej podstawy dostac 1300zl.? :/Jak wyglada praca? Czy wozi sie przy sobie pieniadze? czy podpisuje sie jakis weksel?czy do tego weksla jest jakas umowa?Bardzo prosze o dokladna odpowiedz.Dzieki i pozdrawiam wszystkich

Jarek

W terenie w obsłudze klienta na stanowisku niekierowniczym zarobisz między 2 a 4 tys.

waterloo

Mnie to bardziej zastanawia na jakie zarobki może liczyć windykator terenowy, wiecie może? Dzięki za odpowiedź

janina

Witam. proszę mi przyblizyc jak wygladaja poczatki pracy w Nobilonie. Czy każdy zaczynał od ulotek ? proszę o odpowiedz

mgr

Miałam rozmowę z kierownikiem działającym na terenie Zielonej Góry (lubuskie) i było wszystko fajnie ale pani zapomniała oddzwonić z odpowiedzią czy TAK czy NIE - wyslałam sms z zapytaniem , też zero odpowiedzi - jestem zniesmaczona takim zachowaniem . Po rozmowie miałam bardzo ozytywna opinię o firmie i pani kierownik a tu taki zonk :(

awwww

Nie tylko windykatorzy, ale również kierownicy zespołu doradców też mogą liczyć na stałe zatrudnienie. Dobrze, że oprócz umowy o pracę. jest jeszcze samochód, odpowiednie szkolenia i konkursy.

mani
@awwww

jakie kursy? o czym ty mówisz człowieku? 8h pojeździła ze mną regionalna, a następnego dnia samemu trzeba bylo jeździć do klientów i windykować :/ (usunięte przez administratora) Pracowałem w kilku firmach pozyczkowych ale takiej jeszcze nie widziałem. (usunięte przez administratora)

hiscandinavia

zgadam się z galonem . premie otrzymasz za ,ze tak powiem zrobienie swoich rzeczy .nie jestem windykatorem w nobilonie lecz doradcą klienta. A premie są wypłacane jak najbardziej

Zostaw merytoryczną opinię o Nobilon - Włocławek

• Jak się pracuje w Nobilon?

Zobacz opinie na temat firmy Nobilon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nobilon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 18 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nobilon?

Kandydaci do pracy w Nobilon napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nobilon