Opinie o MARKET BUDOWLANY FORMAT w Zawiercie żabia 39

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MARKET BUDOWLANY FORMAT. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MARKET BUDOWLANY FORMAT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MARKET BUDOWLANY FORMAT w Zawiercie żabia 39

Donald

Są przyjęcia na dział budowlany. W ogłoszeniu napisali że jest miła atmosfera i nawet kartę multisport dają. A ta miła atmosfera to jest ale chyba między kierownikiem i zastępcą . W ciągu paru miesięcy 3 nowo przyjęte osoby nawet nie wytrzymały okresu próbnego . A część pracowników którzy robili tam najdłużej dali wypowiedzenia i została tam teraz garstka ludzi. Więc jak ktoś ma za mało stresu w życiu to polecam pracę w Formacie.

XYZ
@Donald

Poza ta karta sportowa i poza atmosferą, to są inne benefity jakieś? Może pakiet medyczny albo paczki na święta? Coś jeszcze?

Maximo

Ta pani z budowlanki kasę(usunięte przez administratora) lepsza dostaje , a kibli i szatni nie myje a barbie na rano ma cały czas (jednak post że nawet do tego się nie nadaje jest 100pro fer) ja (usunięte przez administratora) by zrobić premie na dziale a dostaje wypłatę o d.pe rozbić może kasa na podział extra ( każdy kierownik ma do podziału)z działu idą właśnie na pigmenty dla Ciebie wybacz lecz odezwał bym się w pracy ,ależ masz taki piskliwy głos że staram się do Ciebie nie odzywać bo później piszczy w uszach.

Jaga
@Donald

Duże są to różnice, że czuć taką niesprawiedliwość? Ktoś pisał, że dają tylko uop, a na początek na okresie próbnym również?

KASJERKA

Chciałabym zapytać jak długo w szatni, toalecie damskiej muszę wdychać smród e petów które notorycznie palą tam pewne osoby to naprawdę jest nie przyjemne pomijają fakt że do toalety przychodzą Panie z logistyki które w niej nie sprzątają a załatwiają się tak samo ja my a po jednej z nich długo nie da się wejść i trzeba wietrzyć . Dziwi mnie to że nikt nie reaguje bo ogólnie dziewczyny jedzą tam kanapki robiąc sobie wolne chwile, bo dwie przerwy dla niektórych z nas to zbyt mało i jedz tu człowieku w takiej zadymie.

Soczi

No chyba jest tak że jak się kogoś chcą pozbyć to dają go na dział budowlany .

Luna Nowy wpis

Format jest naprawdę spoko, zarobki okej, ekipa naprawdę fajnych ludzi, od lat te same twarze i razem dają radę. Na koniec mam ważny komunikat ^^3nd0, która szuka sensacji i próbuje podburzać skończ te zagrywki bo sama jest swoim problemem.

Fabek Nowy wpis
@Luna

Od lat te same twarze powiadasz? I może to by tłumaczyło, czemu nowszych ofert pracy nie widać, niż zeszłoroczna dla kierownika sklepu. Choć powiem Ci szczerze, że nic nie było o awnsie w tym ogłoszeniu. Czyżby dlatego, że nie ma bata, by tu awansować?

Cedzyk Nowy wpis
@Fabek

Fabek, co w tym jest dziwnego, że ludzie nie zmieniają pracy pewno pensja i atmosfera ok żeby awansować trzeba chcieć i wykazać się Jeśli to zostanie zauważone, możesz liczyć na awans

Inna beczka

Jak tam po podwyżkach. Zadowoleni, bo nie wiem czy składać CV ?

Aurorka
@Inna beczka

Kolejny pracownik właśnie się zwolnił, co chyba świadczy o nastawieniu i relacjach wśród załogi.

O ty nie dobry banie ci ryja wiedzą ? Przecież to ścieżka kariery i zapowiedź dobrych zarobków. No nam to nikt nie dogodzi taka szansa od kierownika sklepu wystarczy trochę się pouczyć przeskoczyć na inny dział i już kasa się leje . A nam się uczyć nie chce . Ble co za ludzie .

@Aurorka

A można wiedzieć z jakiego powodu się zwolnił, chodziło o kasę czy raczej o tą atmosferę? Piszesz, że to kolejna osoba, więc ile ludzi odeszło w ostatnim czasie? Teraz potrzebują na te stanowiska nowych osób?

Bambik

Na miejscu dyrektora wynajął był zaprzyjaźnionego informatyka i sprawdził kto pisze te głupoty szkodzące wizerunkowi firmy Potem wszystkich tchórzy dyscyplinarnie zwolnić!

KASJERKA

PIP
@KASJERKA

Czy jedzenie w szatni to jakieś standardy, chyba kierownictwo nie ma wiedzy o tym co dzieje się w tej firmie spożywanie posiłków w toalecie jest conajmniej nieapetyczne kierownik nie interesuje się tym co robią pracownicy

Ziomek

Tak się dzieje jak kierownik nie panuje nad załoga.Ogolnie jest bałagan i jedzenie kanapek po kątach w toalecie wstyd

Wizerunek jaki jest każdy wie same kierowniczki dramy tylko robić o byle co byle by nic nie robić . Tego naprawdę nikt nie widzi . Kasjerki i magazyn to temat morze nikt się tego nie chce chwycić a to jest to samo (usunięte przez administratora) .

Kola

Magazyn to jest twór nie do ruszenia nawet kierownik sklepu tego się boi . Już tu było tyle postów na ten temat i cisza . Jak wszyscy wiemy początek roku i znowu akcja szkolenia na sklepie . Kierownicy się szkolą każdy z nas ma być super sprzedawca jest duży nacisk na samodoskonalenie!! A magazyn ? Oni są jak trzeci świat każdy tam jest kierownikiem i robi co chce . Chce to wyda towar nie chce mu się to wywali klienta na sklep bo tak i już . Dodam jeszcze od siebie że ciągłe braki towaru to nie wiem skąd się biorą . Ale kto by się tym przejmował przecież ten proceder trwa od lat i zmiana kierownika tego nie uleczyła przecież to jest nadal jeden z nich .

Soczi

No chyba jest tak że jak się kogoś chcą pozbyć to dają go na dział budowlany .

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie MARKET BUDOWLANY FORMAT.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
Ada

Czy ktoś może powiedzieć, jakie relacje panują między kierownikami a pracownikami? Trudno wyciągnąć wnioski, czytając wpisy.

KM
@Ada

a jakie mają być skoro kierownik wszystkim zabronił planowania urlopu w majówke a sam pewno pojedzie. przeciez niektórzy maja zarezerwowany wyjazd. trzeba bedzie zrobic jak na metalowym kiedys to sie oduczy wymyslac głupot

@Ada

Kierownika sklepu nie widać spod buta dyrektora to tylko kukiełka i figurant

Dlaczego tak piszesz, podasz powody, czy to zazdrość przemawia? Zresztą, jaką pracownik marketu ma tu szansę na zostanie kierownikiem? Widziałem w sieci, że rok temu szukano kierownika sklepu. Czy w takich sytuacjach rozglądają się wpierw wśród pracowników, kto by miał kwalifikacje i chęć do zarówno większych zarobków, jak i większej odpowiedzialności? O kasie nie pisali, poza premią uzależnioną od wyników sklepu, to może wiesz, ile tej premii może być i ile podstawy?

Dulco

To napisz jaki wpływ na zmianę obsady kierowniczej mają pracownicy

Czy MARKET BUDOWLANY FORMAT oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Odpowiedź

MARKET BUDOWLANY FORMAT oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, jednak należy spodziewać się umowy zlecenia!

@Odpowiedź

Nie kumam. Oferują umowę o pracę, ale należy się spodziewać zlecenia? Co to w ogóle znaczy? Masz na myśli, że na okres próbny tylko zlecenie dają? Po jakim czasie współpraca na UoP się zaczyna?

Rok temu szukano kierownika sklepu. Pisząc o stabilnym zatrudnieniu, o umowie o pracę i premii uzależnionej od wyników sklepu. Kto poda, jakiej wysokości są te premie i jaka jest szansa dla pracownika sklepu, że zostanie kierownikiem?

Marian

Stanowiska kierownicze sa obsadzone od lat. Rowniez stanowisko kierownika sklepu w zciu i wieluniu. Szanse nikłe. Format staje się korporacją. To juz nie jest firma rodzinna

Cypis
@Marian

no przecież taki kierownik nie jest przyspawany do krzesła a co jeśli znajdzie sie osoba bardziej kompetentna

Przeczytałem o tym wpisie na temat działu budowlanego, ogólnie patrzyłem oferty pracy ale nie widzę żadnych propozycji współpracy, jedynie rok temu dla kierownika, ale po takim czasie już nie ma szans raczej. Skoro ludzie odchodzą to czemu nie ma ofert dostępnych? Może wiecie coś z drogi pantoflowej o przyjęciach? I teraz pytanie, dlaczego ci ludzie odchodzą, kasa, obowiązki, atmosfera? Przybliży ktoś temat?

Pan dobra rada

Na dziale budowlanym kiedyś była fajna ekipa i atmosfera . A zarobki są raczej śmieszne . Za prace w weekendy dostaje się takie same pieniądze jak za dzień w tygodniu. A wymagania są coraz większe jakby się zarabiało 10 tyś na ręke . Wszystko zaczęło sie od tego jak syn szefa dostał władze nad firmą . Nie szanuje pracowników i liczy się tylko to aby jego portfel był pełen .

@Pan dobra rada

To ile płacą, że tak cię to śmieszy? Praca w weekendy jest obowiązkowa czy tylko dla chętnych? A jak ktoś chce za weekendy mieć dni wolne to jest to realne? Kiedy szefostwo dokładnie się zmieniło?

Maximo

Big Daddy
@Maximo

Prawda jest taka, kolejna osoba z budowlanego z długim stażem odchodzi. Z żadnego innego działu nikt się nie zwalnia. Szkoda chłopaków, którzy zostali jeszcze bo w sezonie w tyle osób raczej progów nie wyrobią. No chyba, że kierownicy działu zaczną w końcu pracować a nie siedzieć w tych ich klitkach. Już nie wspomnę o godnym traktowaniu i odzywaniu się przy klientach do nich w szczególności przez tą co ma dość piskliwym głos.

Dorota

To są poważne rzeczy. Są na to jakieś dowody? Czy tylko tak pracownicy między sobą opowiadają? Ja się zastanawiam na jakiej umowie jest okres próbny? Można dostać umowę o pracę?

@Dorota

Dowody to są w biurze . A pracownicy wszystko widzą . I to troszke wkurza jak osoba na stanowisku zastępcy olewa prace i klientów a zarabia więcej od reszty . A o szczegóły umowy i pracy to pytaj w firmie.

Pikuś
@Dorota

W Formacie są tylko umowy o pracę. Nie ma innej formy zatrudnienia.

Jaga

Blondi

Znalazłam stare ogłoszenie firmy na stanowisko kierownika. Pracowałam już jako kierownik tylko nie w sklepie budowlanym ale i tak zamierzam spróbować. Wie ktoś, coś na temat zarobków? Jaka atmosfera panuje w sklepie, jest to przyjazne miejsce do pracy? Premie które przyznawane są za wyniki wypłacane są co miesiąc?

Warm
@Blondi

A gdzie chcesz spróbować bo w Wieluniu już jest kierownik a w Zawierciu to syn właściciela jest kierownikiem i przyjeżdża pomagać naszej kierownik. Może spróbuj jako pracownik się zatrudnić

JACEK
@Warm

CZY FORMAT MA NOWY SKLEP BONIC NIE WIEM

@Warm

To nie zdarza się żeby kogoś chociaż awansowali z wewnątrz na kierownika skoro nie ma mowy o nowej osobie? Pracownik w markecie ma dobre warunki? Pytam głównie o wysokość wynagrodzenia i rodzaj umowy.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w MARKET BUDOWLANY FORMAT?

Maryla

8 miesięcy temu szukali kierownika sklepu, teraz nie ma podobnej rekrutacji chociaż? Zależało mi na takiej pracy w okolicy, teraz muszę patrzeć gdzieś dalej z dojazdem. Chociaż oficjalnie bym stwierdziła, jakbym poznała zarobki. Ile taki kierownik u nich aktualnie może zarobić w ogóle?

Samanta

Piszecie że ludzie nie wytrzymują okresu próbnego. Ciekawa jestem ile tutaj wynosi ten okres? Jeśli się go wytrzyma to na jaki okres jest kolejna umowa?

XYZ

Dorota

To są tu jakieś badania wstępne? Myślisz że je przejdziesz jeśli jesteś chory? Może ktoś dać znać jak to tu z przyjęciami wygląda? Biorą każdego?

Iko

Szukacie kasy zwalnianie osoby kierowcę jakby pracował tu miesiąc a kobieta z budowlanki otrzymuje kasę z (usunięte przez administratora) i co chwilę jakiś problem bo zamawiałem tynk i czekam na dwa wiadra bo mi brakło. Czy ona coś robi spójrzcie w kamery towaru nie wykłada jedyne co robi to śniadanie i kawę pupilkowi swemu ogarnięcie dziano ja pier.r.do.le ile można cenić kogoś co nic nie robi k. ur.wa. przechodzi swoje pogranicze gdyby nie ona malina by była na stanowisku a tak to wielki UJ.

Luzik
@Iko

Na każdym dziale jest osoba kierownicza rano i po południu.Na każdym dziale urlopy się nie zazębiają kierownicze żeby była osoba decyzyjna.Dlaczego dział budowlany odbiega od wszystkich?Oni też (usunięte przez administratora)w te same kible co wszyscy.

Dorota

No fajnie ale może napiszecie coś więcej czemu taka dobra firma? Chętnie poczytam bo tyle tu negatywnych opinii że wasze pozytywne by się przydały. Dacie znać?

AB
@Dorota

PRACUJE W TEJ FIRMIE JUŻ PARE LAT NIGDY NIE SPOTKAŁAM SIĘ Z TENDENCYJNYM TRAKTOWNIEM PRACOWNIKÓW PENSJA ZAWSZE W TERMINIE UCZCIWIE.JEŚLI BYŁOBY TAK ŹLE JAK PISZECIE TO PRACOWNICY BY SIE ZMIENIALI A JAK WIDAC OD LAT PRACUJĄ TAM TE SAME OSOBY WIĘC NIE MOZE BYĆ AŻ TAK ŻLE.jEDNYM SŁOWEM JEDNA Z NIELICZNYCH FIRM NA TERENIE MIASTA KTÓRA ROZUMIE POTRZEBY KLIENTÓW I PRACOWNIKA.POZDRAWIAM KOLEŻANKI I KOLEGÓW

AB
@Dorota

FAJNA ATMOSFERA I LUDZIE PRZYJAZNI KASA ZAWSZE W TERMINIE NOI PAKIETY ŚWIĄTECZNE I FIRMOWE IMPREZKI TO JEST OK

kos
@Dorota

jak ciekwi cie czemu dobra firma to pokaż mi w zawierciowie jedną firme która dba o pracowników że są premie świąteczne firmowe imprezy

DiCapri

Z firmy do której w większości przychodziliśmy z uśmiechem na twarzy i dawaliśmy z siebie tyle ile się dało, w zastraszającym tempie robi się korpo(usunięte przez administratora). Zmiana o 180 stopni. Wszyscy czekają na to co przyniesie nowy miesiąc a potem wielkie bum - z tego co się słyszy jeśli sytuacja się nie polepszy ogrom ludzi odejdzie...Co trzeba zrobić żeby dostać premie? Dalej nie wiadomo. Czy wystarczy mocno podlizywać się kierownikowi? Przez cały miesiąc czy tylko przed wypłatą? Bo tak to teraz wygląda. Niestabilność emocjonalna niektórych kierowników przeniesie się na nas, miejmy nadzieję że tylko to. Ich zachowanie i podejście do pracy to swoją drogą temat na niezły film - pospolite chamstwo, faworyzowanie co niektórych podwładnych czy obraźliwe komentarze i niesprawiedliwe traktowanie w stosunku do reszty pracowników to tylko początek (święta trójca FBO - kto wie ten wie - tacy sami a psioczą wzajemnie na siebie) Ogółem kiedyś było fajnie ale się skończyło. Sama praca jako taka nie jest taka zła pomimo często PLUJĄCYCH nam w twarz klientów, każdy wie co ma robić i stara się robić to jak najlepiej. Nowe porządki i niewłaściwi ludzie na niektórych stanowiskach kładą tą kiedyś bardzo dobrą firmę na łopatki, a szkoda. Może warto szerzej otworzyć oczy PRZEZ CHWILĘ zapomnieć o cyferkach i przyjrzeć się ludziom, zamiast ich de motywować zacząć motywowac, większość doradców to fajni ludzie, chętni do pracy ale w chwili obecnej zamiast wkładać calą energię w prace w myślach szukają nowego miejsca zatrudnienia. Przerwy kiedyś spędzane w miłej, wesołej atmosferze, dzisiaj większość spozywa posiłki w ciszy i z grobowymi minami...Może jakaś anonimowa ankieta przyniosłaby jakieś pozytywne skutki...

Tekla

Pochwalcie się, ilu z was szuka nowej pracy? Z tego co wiem to znaczna ilość z was. To co stało się z tą firmą to jakiś nie sympatyczny, żenujący żart. Nakazy, zakazy, kontrola i obserwacja, system premiowania zależny od aktualnego humoru kierownictwa , bez żadnych wytycznych - nie wiesz czy będzie co jeść w przyszłym miesiącu. Atmosfera tragiczna, nie to co kiedyś. Plus za świąteczne premie pomimo niewyrobienia planów - szkoda tylko że nie wszyscy je dostali (ba!, niektórzy o nich nawet nie wiedzą albo dowiedzieli się po fakcie od kolegów i koleżanek z innych działów ????-brawa dla państwa), lizusostwo albo groźby odejscia z pracy jak widać popłaca. Równi i równirjsi. Prawie 10 lat poświęcone firmie, a zamiast lepiej robi się gorzej

gona
@Tekla

jak mamy nie szukać nowej pracy skoro premi nie ma i nie wiadomo czy będzie w kolejnych miesiącach bo progów nie wyrabiamy na działach choć się staramy bo klientów nie ma a tu stiuart malutki nowe auto dostał po co za jakie zasługi nikt nie wie bo on w firmie nie robi nic i nie zna sie na niczym a pewno też zarabia grubo czy szef myśli że w tej firmie pracuja samiidjoci co nie widzą co się dzieje zdziwi jak mu zaczniemy przynosić wypowiedzenia a pisze to po to żeby szef wreszcie poznał jaki nastroj panuje w firmie której poświęciliśmy 8 lat pracy.

Helena
@Tekla

Jaki procent pracowników mniej więcej otrzymał świąteczne premie? Coś więcej o tych zakazach i nakazach się dowiem? Widziałam, że już ktoś o nie pytał ale chyba nie było odpowiedzi. Ogólnie jaki zarobek bez tych premii można osiągnąć?

Makumba

Od kiedy pojawiła się nowa Pani kierownik na sklepie zrobiła się gorsza atmosfera a było tak fajnie i miło tak rodzinnie. Przez te nowe nakazy i zakazy oraz zarobki lekko ponad 3 tyś. zł większość pracowników szuka już intensywnie nowej pracy! Czas pokaże co będzie dalej. Może zmienie sie coś na lepsze zarząd coś zmieni!

@Makumba

Zarząd to tylko liczy cyferki które lecą w dół. A żeby sobie te straty wynagrodzić to najlepiej zabrać pracownikowi .

Julia
@Makumba

A co ze starym kierownikiem? Powiesz coś więcej o tych nakazach i zakazach? Te zarobki to są na etacie sprzedawcy? Macie jakąś premie od obrotu miesięcznego? Zarząd pozostał ten sam? Macie jakieś benefity świąteczne?

Big Daddy
@Julia

Benefity:)? Proszę cię. Kierownik dostał nowe auto. Po co , dlaczego? Nikt tego niewie, sklep ciągnie jak może ale progi nie są wyrabiane. Idą święta, pracownicy niektórych działów będą bez kasy, ale na zmianę auta pieniądze są. Na sklepie rygor, na magazynie u chłopaków też rygor nastał. Czasy świetności tego sklepu już przeminęły, każdy z załogi musi się z tym liczyć, ino czekać na zwolnienia wynikające ze słabych zarobków:) mam nadzieję, że coś się zmieni bo jak tak dalej będzie to pracować tu będą sami emeryci albo łebki świeżo po szkole co nic nie wiedzą i nauczyć się nie mają zamiaru. Może w tedy kierownictwo się ocknie ale to będzie już za późno:)

Mio.

Po co takie wysokie auto,same koszty jeszcze drabinka.

Aloha
@Julia

Tak podpadniesz to będziesz pod kreską ,natomiast jak nie podpadniesz to ukarana za jakieś przewinienie. Ceny do góry wypłaty co z tego że podniesione jak nie jesteśmy tego w stanie osiągnąć i wychodzi (usunięte przez administratora) Bo wypłata lipna , a Ciesz się czym możesz natomiast samochody z drabinka jak wspomniane rozpisze się na rw. Ewentualnie montaż już był w podstawie dla karzełków. :D

Zostaw merytoryczną opinię o MARKET BUDOWLANY FORMAT - Zawiercie

• Jak się pracuje w MARKET BUDOWLANY FORMAT?

Zobacz opinie na temat firmy MARKET BUDOWLANY FORMAT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MARKET BUDOWLANY FORMAT?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MARKET BUDOWLANY FORMAT
1.9/5 Na podstawie 412 ocen.

MARKET BUDOWLANY FORMAT